VIII Puchar Puszczy Piskiejsob. 22-09-2018 19:47
Wyniki - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K14 (3)3,2 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Drewczyńska Malwina05GKS Luzino69:500:00
2Teclaf Natalia06GKS Luzino72:40+2:50
3Klinkosz Roksana05GKS Luzino75:54+6:04
 
 
 
K16 (1)5,2 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Głombiowska Karolina03GKS Luzino84:330:00
 
 
 
K18 (6)6,1 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Ligocka Małgorzata01UKS Technik Ruciane-Nida92:540:00
2Mrówka Wiktoria01UKS Technik Ruciane-Nida98:50+5:56
3Zaborowska Paulina00UKS Technik Ruciane-Nida104:48+11:54
 
Graban Ewa00UKS Technik Ruciane-Nidankl
Kruk Laura01UKS Technik Ruciane-Nidankl
Lewandowska Magdalena00UKS Technik Ruciane-Nidankl
 
 
 
K20 (1)6,3 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Nowakowska Wiktoria99UKS Technik Ruciane-Nida90:010:00
 
 
 
K35 (2)5,3 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Górniak Monika81indywidualnie100:020:00
2Dulna Ewa79OSP Krutyń104:30+4:28
 
 
 
K40 (1)5,3 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Marek Agnieszka74indywidualnie63:270:00
 
 
 
K45 (1)4,8 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Danielska Klaudia69indywidualnie125:540:00
 
 
 
K50 (1)4,8 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Temnikova Olga65OK Kaliningrad91:290:00
 
 
 
K55 (1)4,1 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Mikielska Danuta59UMKS Orkan Ostróda69:370:00
 
 
 
K60+ (2)4,1 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Biziuk Halina57UMKS Orkan Ostróda49:420:00
2Łunska Regina56UMKS Orkan Ostróda85:50+36:08
 
 
 
M16 (2)6,3 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Pełszyński Szymon03indywidualnie164:210:00
 
Piesiewicz TomaszUMKS Orkan Ostródankl
 
 
 
M18 (4)6,6 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Głowacki Artur00UKS Technik Ruciane-Nida78:540:00
 
Garliński Michał01UKS Technik Ruciane-Nidankl
Nadolny Jakub01UKS Technik Ruciane-Nidankl
Lewandowski Sebastian00UKS Technik Ruciane-Nidankl
 
 
 
M20 (5)8,0 km20 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Piersa Jakub98UKS Technik Ruciane-Nida72:560:00
2Jakubczyk Arkadiusz99UKS Technik Ruciane-Nida86:09+13:13
3Czerniewicz Łukasz99UKS Technik Ruciane-Nida97:23+24:27
4Waszkiewicz Maciej98OSP Krutyń121:35+48:39
5Gudański Wiktor99UKS Technik Ruciane-Nida149:54+76:58
 
 
 
M21 (8)8,0 km20 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Czernow Sergej86OK Kaliningrad56:450:00
2Pietraszko Karol93Leśni Spartanie68:39+11:54
3Ligocki Maciej76UKS Technik Ruciane-Nida91:32+34:47
4Załuska Grzegorz87Leśni Spartanie92:04+35:19
5Pańkowski Mateusz84UKS Technik Ruciane-Nida106:20+49:35
6Wojciechowski Janusz92indywidualnie107:15+50:30
7Krawczyk MateuszUMKS Orkan Ostróda123:12+66:27
 
Korabiewski Mikołaj94indywidualnienkl
 
 
 
M35 (5)7,4 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Pomianek Mateusz80Charty Puszczy Piskiej67:040:00
2Zagroba Rafał80indywidualnie81:27+14:23
3Krysztopik Mariusz8011 MPA83:25+16:21
4Stefanowicz Stanisław7914dappanc Suwałki90:44+23:40
5Duda Marcin80Nadleśnictwo Maskulińskie94:49+27:45
 
 
 
M40 (2)7,4 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Ceniuk Sylwester7815 Giżycka BZ78:520:00
2Rapinczuk Jan74BdsUOT Warszawa125:46+46:54
 
 
 
M45 (4)6,8 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Jachna Dariusz73UMKS Orkan Ostróda76:410:00
2Pełszyński Mariusz7315 Giżycka BZ79:28+2:47
3Ciborowski Krzysztof7015 Giżycka BZ85:40+8:59
4Faliszewski Mariusz72indywidualnie88:32+11:51
 
 
 
M50 (2)6,8 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Krylov Boris57OK Kaliningrad59:200:00
 
Szulżycki Kazimierz64UMKS Orkan Ostródankl
 
 
 
M55 (3)5,5 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Kraśniewski Krzysztof61UMKS Orkan Ostróda56:160:00
2Mikielski Marek60UMKS Orkan Ostróda62:45+6:29
3Szmidtka Wiesław61GKS Luzino96:45+40:29
 
 
 
M60 (1)5,5 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Kaczanowski Feliks55OSP Krutyń112:570:00
 
 
 
M65+ (4)4,8 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Bohaczek Janusz52UMKS Orkan Ostróda41:110:00
2Łuński Zbigniew52UMKS Orkan Ostróda49:45+8:34
3Wojtyła Jerzy48UMKS Orkan Ostróda70:13+29:02
4Woźniak Henryk48UMKS Orkan Ostróda71:56+30:45
 
 
 
Open (2)3,2 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Banaszek Jakub82indywidualnie48:450:00
2Pieńkowski Szymon01indywidualnie134:38+85:53
 
 
 
OpenR (6)2,6 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Dobkowski Jonasz06indywidualnie29:090:00
2Bohaczek Jaś11UMKS Orkan Ostróda30:15+1:06
3Stefanowicz Bartłomiej i Sta08sp 7 Suwałki31:45+2:36
4Szymańscy Paulinka; Anna;15UKS Technik Ruciane-Nida34:48+5:39
5Biziuk DariaUMKS Orkan Ostróda36:21+7:12
6Nadolniaki Faryniakiindywidualnie74:42+45:33