VIII Puchar Puszczy Piskiejsob. 22-09-2018 19:48
Wyniki z międyczasami - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K14 (3)3,2 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(44)2(34)3(45)4(46)5(48)6(49)7(51)8(47)9(50)10(100)Meta
 
177Drewczyńska Malwina69:5011:0714:4523:4329:3938:0545:2658:2364:1866:5869:3669:50
GKS Luzino11:073:388:585:568:267:2112:575:552:402:380:14
25Teclaf Natalia72:4014:1418:0726:4632:5141:0848:3761:3567:2470:0272:2772:40
GKS Luzino14:143:538:396:058:177:2912:585:492:382:250:13
364Klinkosz Roksana75:5417:1120:4829:4135:4344:0151:2864:2870:2073:0075:3375:54
GKS Luzino17:113:378:536:028:187:2713:005:522:402:330:21
 
 
 
K16 (1)5,2 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(40)2(44)3(46)4(32)5(38)6(39)7(34)8(31)9(48)10(49)11(51)12(52)13(100)Meta
 
127Głombiowska Karolina84:334:428:0316:5122:4231:3140:4844:5551:0162:1968:1572:0879:4484:1984:33
GKS Luzino4:423:218:485:518:499:174:076:0611:185:563:537:364:350:14
 
 
 
K18 (6)6,1 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(36)4(37)5(38)6(39)7(34)8(40)9(52)10(48)11(35)12(51)13(50)14(100)
Meta
 
153Ligocka Małgorzata92:544:4520:2328:5932:2539:3550:3652:3759:1165:5975:1279:2183:0289:5592:40
UKS Technik Ruciane-Nida4:4515:388:363:267:1011:012:016:346:489:134:093:416:532:45
92:54
0:14
265Mrówka Wiktoria98:508:2918:5727:1330:2938:0542:1944:3150:5159:2968:3671:2588:4395:5798:35
UKS Technik Ruciane-Nida8:2910:288:163:167:364:142:126:208:389:072:4917:187:142:38
98:50
0:15
399Zaborowska Paulina104:484:3920:1128:3431:0136:3445:0949:4157:2465:1973:5777:1494:41102:00104:33
UKS Technik Ruciane-Nida4:3915:328:232:275:338:354:327:437:558:383:1717:277:192:33
104:48
0:15
 
30Graban Ewankl24:3838:1750:2457:1967:25-----77:4885:5695:04108:23126:35133:04171:21174:21
UKS Technik Ruciane-Nida24:3813:3912:076:5510:0610:238:089:0813:1918:126:2938:173:00
174:45
0:24
43Kruk Laurankl30:4044:1156:1863:1473:31-----83:5091:54101:01114:18132:38139:07177:28180:17
UKS Technik Ruciane-Nida30:4013:3112:076:5610:1710:198:049:0713:1718:206:2938:212:49
180:47
0:30
48Lewandowska Magdalenankl33:4147:0759:1566:1176:28-----87:0894:51103:55117:13135:41142:09180:24183:19
UKS Technik Ruciane-Nida33:4113:2612:086:5610:1710:407:439:0413:1818:286:2838:152:55
183:49
0:30
 
 
 
K20 (1)6,3 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(36)4(37)5(38)6(39)7(34)8(40)9(33)10(52)11(48)12(35)13(51)14(50)
15(100)Meta
 
168Nowakowska Wiktoria90:014:1413:5523:3126:1133:0836:4338:5849:1354:3359:5270:0574:0378:0687:33
UKS Technik Ruciane-Nida4:149:419:362:406:573:352:1510:155:205:1910:133:584:039:27
89:5090:01
2:170:11
 
 
 
K35 (2)5,3 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(40)2(44)3(46)4(32)5(38)6(39)7(34)8(31)9(48)10(35)11(49)12(51)13(52)14(100)
Meta
 
129Górniak Monika100:0217:5022:4329:2734:5340:5245:2548:1753:3673:4678:5082:3787:2894:4099:46
indywidualnie17:504:536:445:265:594:332:525:1920:105:043:474:517:125:06
100:02
0:16
223Dulna Ewa104:3015:2517:2524:0733:2738:0442:2944:2249:1260:0568:1871:2578:1999:45104:15
OSP Krutyń15:252:006:429:204:374:251:534:5010:538:133:076:5421:264:30
104:30
0:15
 
 
 
K40 (1)5,3 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(40)2(44)3(46)4(32)5(38)6(39)7(34)8(31)9(48)10(35)11(49)12(51)13(52)14(100)
Meta
 
159Marek Agnieszka63:272:586:2613:1417:4622:2025:3127:2231:1738:5741:5044:1655:5659:3763:12
indywidualnie2:583:286:484:324:343:111:513:557:402:532:2611:403:413:35
63:27
0:15
 
 
 
K45 (1)4,8 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(46)3(32)4(36)5(37)6(38)7(39)8(34)9(40)10(33)11(52)12(50)13(100)Meta
 
117Danielska Klaudia125:5418:4323:1632:1751:1855:5772:1780:2886:2996:24102:40112:16120:48125:32125:54
indywidualnie18:434:339:0119:014:3916:208:116:019:556:169:368:324:440:22
 
 
 
K50 (1)4,8 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(46)3(32)4(36)5(37)6(38)7(39)8(34)9(40)10(33)11(52)12(50)13(100)Meta
 
191Temnikova Olga91:2922:1025:0334:1944:1547:1054:0963:0865:4771:5375:4080:4088:3191:1291:29
OK Kaliningrad22:102:539:169:562:556:598:592:396:063:475:007:512:410:17
 
 
 
K55 (1)4,1 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(46)3(32)4(38)5(39)6(34)7(31)8(40)9(33)10(52)11(50)12(100)Meta
 
162Mikielska Danuta69:377:5011:0619:0624:0528:4531:1939:1147:3056:1661:5567:1869:2269:37
UMKS Orkan Ostróda7:503:168:004:594:402:347:528:198:465:395:232:040:15
 
 
 
K60+ (2)4,1 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(46)3(32)4(38)5(39)6(34)7(31)8(40)9(33)10(52)11(50)12(100)Meta
 
17Biziuk Halina49:425:197:4511:4718:3521:5223:4428:4033:5737:0741:3346:5949:2649:42
UMKS Orkan Ostróda5:192:264:026:483:171:524:565:173:104:265:262:270:16
255Łunska Regina85:508:1011:1618:4828:0439:5442:3652:3259:1964:0971:5182:1485:3085:50
UMKS Orkan Ostróda8:103:067:329:1611:502:429:566:474:507:4210:233:160:20
 
 
 
M16 (2)6,3 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(36)4(37)5(38)6(39)7(34)8(40)9(33)10(52)11(48)12(35)13(51)14(50)
15(100)Meta
 
171Pełszyński Szymon164:216:1222:3147:2251:1362:3275:4278:0599:21104:40109:02128:17132:01151:07160:38
indywidualnie6:1216:1924:513:5111:1913:102:2321:165:194:2219:153:4419:069:31
164:08164:21
3:300:13
 
Piesiewicz Tomasznkl8:4123:31------------------------------------------------------------
UMKS Orkan Ostróda8:4114:50
80:3781:03
57:060:26
 
 
 
M18 (4)6,6 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(40)2(41)3(53)4(54)5(31)6(34)7(39)8(38)9(37)10(36)11(32)12(43)13(35)14(51)
15(50)16(100)Meta
 
128Głowacki Artur78:544:179:4716:5419:3025:5829:1332:0135:3348:3050:2457:4761:1968:0672:03
UKS Technik Ruciane-Nida4:175:307:072:366:283:152:483:3212:571:547:233:326:473:57
76:3678:4578:54
4:332:090:09
 
25Garliński Michałnkl10:2223:3149:5264:2989:5798:34153:51-----------------------------------
UKS Technik Ruciane-Nida10:2213:0926:2114:3725:288:3755:17
----------184:53
31:02
67Nadolny Jakubnkl16:3229:2655:4870:2196:02104:38160:17-----------------------------------
UKS Technik Ruciane-Nida16:3212:5426:2214:3325:418:3655:39
----------190:47
30:30
49Lewandowski Sebastiannkl19:2932:3658:5773:4299:09107:42163:33-----------------------------------
UKS Technik Ruciane-Nida19:2913:0726:2114:4525:278:3355:51
----------193:51
30:18
 
 
 
M20 (5)8,0 km20 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(40)2(34)3(39)4(42)5(32)6(36)7(37)8(38)9(43)10(35)11(51)12(50)13(52)14(31)
15(33)16(55)17(41)18(56)19(53)20(100)Meta
 
173Piersa Jakub72:562:206:298:5811:5717:0021:5623:5428:2434:3939:1041:5946:2148:1953:07
UKS Technik Ruciane-Nida2:204:092:292:595:034:561:584:306:154:312:494:221:584:48
57:5061:3964:3368:1271:4772:4672:56
4:433:492:543:393:350:590:10
236Jakubczyk Arkadiusz86:091:405:347:1711:4115:5023:1425:4531:5239:2246:3049:4955:1457:3962:38
UKS Technik Ruciane-Nida1:403:541:434:244:097:242:316:077:307:083:195:252:254:59
67:2872:1375:1179:2784:3685:5686:09
4:504:452:584:165:091:200:13
315Czerniewicz Łukasz97:234:1810:2313:4216:5822:1728:0429:2835:0141:5147:2059:5865:1867:3872:42
UKS Technik Ruciane-Nida4:186:053:193:165:195:471:245:336:505:2912:385:202:205:04
76:5683:0585:4989:2795:4497:1297:23
4:146:092:443:386:171:280:11
493Waszkiewicz Maciej121:358:1811:4414:2021:0026:3334:5537:3445:2555:0764:0569:1387:2290:1496:46
OSP Krutyń8:183:262:366:405:338:222:397:519:428:585:0818:092:526:32
104:20107:49111:02115:24120:03121:22121:35
7:343:293:134:224:391:190:13
531Gudański Wiktor149:5410:4715:2217:5523:2630:4540:0342:5252:2664:1685:2789:5298:13102:01112:58
UKS Technik Ruciane-Nida10:474:352:335:317:199:182:499:3411:5021:114:258:213:4810:57
122:31127:49134:32142:25147:52149:41149:54
9:335:186:437:535:271:490:13
 
 
 
M21 (8)8,0 km20 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(40)2(34)3(39)4(42)5(32)6(36)7(37)8(38)9(43)10(35)11(51)12(50)13(52)14(31)
15(33)16(55)17(41)18(56)19(53)20(100)Meta
 
116Czernow Sergej56:451:574:596:098:3511:3615:5717:1922:1427:4031:0733:2838:0639:4342:56
OK Kaliningrad1:573:021:102:263:014:211:224:555:263:272:214:381:373:13
46:0647:5149:4552:2255:3956:3656:45
3:101:451:542:373:170:570:09
274Pietraszko Karol68:392:486:217:5211:1514:5219:3921:4626:2132:3636:5339:3242:4745:5650:50
Leśni Spartanie2:483:331:313:233:374:472:074:356:154:172:393:153:094:54
55:2558:4060:5664:0867:1768:3068:39
4:353:152:163:123:091:130:09
354Ligocki Maciej91:324:378:5911:0115:0620:1028:0930:1335:1143:5849:5753:4457:4460:1866:50
UKS Technik Ruciane-Nida4:374:222:024:055:047:592:044:588:475:593:474:002:346:32
74:0777:3980:5685:2589:5591:2091:32
7:173:323:174:294:301:250:12
4102Załuska Grzegorz92:043:257:409:2312:5719:1825:0427:5032:2040:0946:3050:3254:3957:4864:34
Leśni Spartanie3:254:151:433:346:215:462:464:307:496:214:024:073:096:46
71:1074:3879:4186:0190:3091:5292:04
6:363:285:036:204:291:220:12
569Pańkowski Mateusz106:205:4610:5512:5121:1426:5333:3835:4440:5050:4759:0463:5768:3070:5583:32
UKS Technik Ruciane-Nida5:465:091:568:235:396:452:065:069:578:174:534:332:2512:37
89:2991:5595:0399:38104:19106:05106:20
5:572:263:084:354:411:460:15
696Wojciechowski Janusz107:1510:5815:2921:5528:1834:2640:5142:5947:3055:1261:3665:4271:2173:2279:37
indywidualnie10:584:316:266:236:086:252:084:317:426:244:065:392:016:15
86:1489:4394:47100:46105:38107:03107:15
6:373:295:045:594:521:250:12
7Krawczyk Mateusz123:122:527:2610:1421:3431:1242:2044:1551:1066:4272:3176:1682:5286:0591:45
UMKS Orkan Ostróda2:524:342:4811:209:3811:081:556:5515:325:493:456:363:135:40
97:04105:24108:47114:21121:35122:58123:12
5:198:203:235:347:141:230:14
 
41Korabiewski Mikołajnkl3:446:5612:2815:3419:52---------------------------------------------
indywidualnie3:443:125:323:064:18
------------------------------82:04
62:12
 
 
 
M35 (5)7,4 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(56)3(53)4(50)5(52)6(33)7(40)8(31)9(39)10(38)11(37)12(36)13(32)14(43)
15(35)16(51)17(54)18(100)Meta
 
176Pomianek Mateusz67:046:499:5913:1616:1918:0222:2325:1028:1834:2936:3740:0242:4648:4152:48
Charty Puszczy Piskiej6:493:103:173:031:434:212:473:086:112:083:252:445:554:07
56:5059:4165:4366:5267:04
4:022:516:021:090:12
2101Zagroba Rafał81:276:0811:1717:0020:5723:2527:4435:2938:3643:5446:2150:5553:0659:2764:36
indywidualnie6:085:095:433:572:284:197:453:075:182:274:342:116:215:09
69:3473:2679:3581:1381:27
4:583:526:091:380:14
346Krysztopik Mariusz83:258:0717:1123:4326:3928:3332:2134:3538:0544:1553:1457:1459:0565:3568:29
11 MPA8:079:046:322:561:543:482:143:306:108:594:001:516:302:54
73:3976:2781:5983:1083:25
5:102:485:321:110:15
485Stefanowicz Stanisław90:446:089:4313:0216:5619:0123:2430:1133:5843:4647:0351:1854:3461:1867:18
14dappanc Suwałki6:083:353:193:542:054:236:473:479:483:174:153:166:446:00
81:1884:0989:0590:3190:44
14:002:514:561:260:13
522Duda Marcin94:4913:0220:5426:3131:1833:5538:5944:1647:4952:5156:0460:4863:1170:4974:41
Nadleśnictwo Maskulińskie13:027:525:374:472:375:045:173:335:023:134:442:237:383:52
80:5984:4792:4194:3394:49
6:183:487:541:520:16
 
 
 
M40 (2)7,4 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(56)3(53)4(50)5(52)6(33)7(40)8(31)9(39)10(38)11(37)12(36)13(32)14(43)
15(35)16(51)17(54)18(100)Meta
 
111Ceniuk Sylwester78:525:3110:2913:5617:4519:2623:1825:2328:0541:3443:3948:0750:0256:3059:33
15 Giżycka BZ5:314:583:273:491:413:522:052:4213:292:054:281:556:283:03
64:5067:4077:1278:4178:52
5:172:509:321:290:11
281Rapinczuk Jan125:466:5911:1420:5826:0728:4334:0743:4050:3366:1269:5774:4476:4385:4494:15
BdsUOT Warszawa6:594:159:445:092:365:249:336:5315:393:454:471:599:018:31
101:27117:16124:06125:34125:46
7:1215:496:501:280:12
 
 
 
M45 (4)6,8 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(40)2(41)3(53)4(54)5(31)6(34)7(39)8(38)9(37)10(36)11(32)12(43)13(35)14(51)
15(52)16(100)Meta
 
134Jachna Dariusz76:413:047:3912:3215:2823:0225:5827:5730:4043:2345:1251:4656:0561:0765:51
UMKS Orkan Ostróda3:044:354:532:567:342:561:592:4312:431:496:344:195:024:44
72:5676:2876:41
7:053:320:13
270Pełszyński Mariusz79:283:537:5814:4217:3624:1627:0730:1233:3046:1948:1955:3259:4765:5569:51
15 Giżycka BZ3:534:056:442:546:402:513:053:1812:492:007:134:156:083:56
75:0279:1479:28
5:114:120:14
314Ciborowski Krzysztof85:4011:5016:4821:4224:4131:5434:5437:0339:3752:2654:2761:3965:5172:0176:01
15 Giżycka BZ11:504:584:542:597:133:002:092:3412:492:017:124:126:104:00
80:5585:2685:40
4:544:310:14
424Faliszewski Mariusz88:3211:0117:0323:4526:3933:1936:1139:1942:2455:1857:2364:4368:4375:0378:47
indywidualnie11:016:026:422:546:402:523:083:0512:542:057:204:006:203:44
83:4788:1788:32
5:004:300:15
 
 
 
M50 (2)6,8 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(40)2(41)3(53)4(54)5(31)6(34)7(39)8(38)9(37)10(36)11(32)12(43)13(35)14(51)
15(52)16(100)Meta
 
145Krylov Boris59:202:068:2512:5514:4621:0924:0025:4128:1131:5134:0541:3744:4849:3852:25
OK Kaliningrad2:066:194:301:516:232:511:412:303:402:147:323:114:502:47
56:1359:0759:20
3:482:540:13
 
88Szulżycki Kazimierznkl4:5613:5023:1628:05--------------------------------------------------
UMKS Orkan Ostróda4:568:549:264:49
-----33:2734:24
5:220:57
 
 
 
M55 (3)5,5 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(39)3(38)4(37)5(36)6(32)7(43)8(48)9(31)10(40)11(33)12(52)13(50)14(100)
Meta
 
142Kraśniewski Krzysztof56:164:486:379:1716:2618:4826:0929:3132:1239:1444:0746:4251:1654:0056:02
UMKS Orkan Ostróda4:481:492:407:092:227:213:222:417:024:532:354:342:442:02
56:16
0:14
263Mikielski Marek62:454:506:559:2014:4216:3423:2027:1729:4245:3550:0452:5556:4060:2162:28
UMKS Orkan Ostróda4:502:052:255:221:526:463:572:2515:534:292:513:453:412:07
62:45
0:17
387Szmidtka Wiesław96:457:5810:3314:4321:3824:5039:5449:0953:3369:1774:3779:0486:4892:5196:17
GKS Luzino7:582:354:106:553:1215:049:154:2415:445:204:277:446:033:26
96:45
0:28
 
 
 
M60 (1)5,5 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(39)3(38)4(37)5(36)6(32)7(43)8(48)9(31)10(40)11(33)12(52)13(50)14(100)
Meta
 
140Kaczanowski Feliks112:5711:1718:3326:4534:5338:2149:1258:2363:3774:3882:1999:34105:34110:29112:39
OSP Krutyń11:177:168:128:083:2810:519:115:1411:017:4117:156:004:552:10
112:57
0:18
 
 
 
M65+ (4)4,8 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(46)3(32)4(36)5(37)6(38)7(39)8(34)9(40)10(33)11(52)12(50)13(100)Meta
 
19Bohaczek Janusz41:114:307:129:5215:2817:1521:5224:1825:4730:5833:1236:3338:5540:5941:11
UMKS Orkan Ostróda4:302:422:405:361:474:372:261:295:112:143:212:222:040:12
256Łuński Zbigniew49:458:5511:1614:0720:2522:3727:3831:1732:5338:1942:0845:4747:3049:3149:45
UMKS Orkan Ostróda8:552:212:516:182:125:013:391:365:263:493:391:432:010:14
397Wojtyła Jerzy70:1312:2416:3220:5727:5730:2038:2342:1744:2950:4854:2959:2767:2969:5770:13
UMKS Orkan Ostróda12:244:084:257:002:238:033:542:126:193:414:588:022:280:16
498Woźniak Henryk71:566:5410:1217:4327:0730:3538:0942:3845:0252:4857:2064:2068:1771:3571:56
UMKS Orkan Ostróda6:543:187:319:243:287:344:292:247:464:327:003:573:180:21
 
 
 
Open (2)3,2 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(44)2(34)3(45)4(46)5(48)6(49)7(51)8(47)9(50)10(100)Meta
 
11Banaszek Jakub48:453:004:468:4511:2416:5623:0041:0043:2146:0348:3348:4521:18
indywidualnie3:001:463:592:395:326:0418:002:212:422:300:12*35
272Pieńkowski Szymon134:385:318:2895:5499:18103:22111:55126:21128:55132:19134:25134:38
indywidualnie5:312:5787:263:244:048:3314:262:343:242:060:13
 
 
 
OpenR (6)2,6 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(44)2(34)3(45)4(46)5(47)6(100)Meta
 
118Dobkowski Jonasz29:096:519:3011:5115:2924:5128:5429:09
indywidualnie6:512:392:213:389:224:030:15
210Bohaczek Jaś30:155:278:2911:1815:4624:5829:5630:15
UMKS Orkan Ostróda5:273:022:494:289:124:580:19
386Stefanowicz Bartłomiej i Sta31:456:5811:0713:3018:1727:1631:3431:45
sp 7 Suwałki6:584:092:234:478:594:180:11
489Szymańscy Paulinka; Anna;34:485:5411:0113:5618:5729:0634:1134:48
UKS Technik Ruciane-Nida5:545:072:555:0110:095:050:37
5Biziuk Daria36:214:4710:3815:5120:4730:5736:0236:21
UMKS Orkan Ostróda4:475:515:134:5610:105:050:19
6Nadolniaki Faryniaki74:427:3518:1628:3640:0464:0574:2774:42
indywidualnie7:3510:4110:2011:2824:0110:220:15