VIII Puchar Puszczy Piskiejpon. 24-09-2018 10:01
Wyniki - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K14 (7)2,2 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Ligocka Maria05UKS Technik Ruciane-Nida34:520:00
2Magdaleńska Maja04Szkolny klub sportowy (SKS) Sp59:48+24:56
3Teclaf Natalia06GKS Luzino90:19+55:27
4Klinkosz Roksana05GKS Luzino99:21+64:29
5Drewczyńska Malwina05GKS Luzino105:18+70:26
 
Śliwińska Zosia05Mikołajkinkl
Podeszwa Maja05Mikołajkinkl
 
 
 
K16 (1)3,1 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Głombiowska Karolina03GKS Luzino63:470:00
 
 
 
K18 (6)3,7 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Zaborowska Paulina00UKS Technik Ruciane-Nida38:340:00
2Mrówka Wiktoria01UKS Technik Ruciane-Nida53:40+15:06
3Kruk Laura01UKS Technik Ruciane-Nida56:43+18:09
4Ligocka Małgorzata01UKS Technik Ruciane-Nida61:45+23:11
5Graban Ewa00UKS Technik Ruciane-Nida84:57+46:23
6Lewandowska Magdalena00UKS Technik Ruciane-Nida87:55+49:21
 
 
 
K20 (1)3,9 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Nowakowska Wiktoria99UKS Technik Ruciane-Nida46:520:00
 
 
 
K21 (1)3,9 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Raczkowska Patrycja9614dappanc Suwałki61:380:00
 
 
 
K35 (1)3,7 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Górniak Monika81indywidualnie56:400:00
 
 
 
K40 (1)3,7 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Marek Agnieszka74indywidualnie39:050:00
 
 
 
K45 (2)3,1 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Danielska Klaudia69indywidualnie82:000:00
2Markowska Katarzyna73KOCZEK114:32+32:32
 
 
 
K50 (1)3,1 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Temnikova Olga65OK Kaliningrad45:480:00
 
 
 
K55 (1)2,7 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Mikielska Danuta59UMKS Orkan Ostróda39:040:00
 
 
 
K60+ (2)2,7 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Biziuk Halina57UMKS Orkan Ostróda36:560:00
2Łunska Regina56UMKS Orkan Ostróda54:53+17:57
 
 
 
M12 (1)1,8 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Ivanov Aleksandr06OK Kaliningrad40:120:00
 
 
 
M14 (3)2,3 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Potocki Kuba04Mikołajki32:250:00
2Burnos Dorian05Mikołajki35:27+3:02
3Mikołajczyk Jan05Mikołajki41:49+9:24
 
 
 
M16 (1)3,8 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Pełszyński Szymon03indywidualnie43:180:00
 
 
 
M18 (4)4,0 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Głowacki Artur00UKS Technik Ruciane-Nida54:040:00
2Lewandowski Sebastian00UKS Technik Ruciane-Nida57:50+3:46
3Nadolny Jakub01UKS Technik Ruciane-Nida67:46+13:42
4Garliński Michał01UKS Technik Ruciane-Nida73:03+18:59
 
 
 
M20 (5)4,5 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Piersa Jakub98UKS Technik Ruciane-Nida33:580:00
2Jakubczyk Arkadiusz99UKS Technik Ruciane-Nida41:43+7:45
3Gudański Wiktor99UKS Technik Ruciane-Nida65:33+31:35
4Chaber Cezary98indywidualnie77:06+43:08
 
Czerniewicz Łukasz99UKS Technik Ruciane-Nidankl
 
 
 
M21 (9)4,5 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Czernow Sergej86OK Kaliningrad28:300:00
2Korabiewski Mikołaj94indywidualnie41:55+13:25
3Szymański Łukasz86UKS Technik Ruciane-Nida43:54+15:24
4Pańkowski Mateusz84UKS Technik Ruciane-Nida46:01+17:31
5Legenzow Igor9214dappanc Suwałki47:29+18:59
6Ligocki Maciej76UKS Technik Ruciane-Nida47:37+19:07
7Giczewski Paweł8514dappanc Suwałki48:00+19:30
8Kozłowski Damianindywidualnie49:40+21:10
9Chomik Andrzej8614dappanc Suwałki53:31+25:01
 
 
 
M35 (9)4,0 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Pomianek Mateusz80Charty Puszczy Piskiej32:050:00
2Duda Marcin80Nadleśnictwo Maskulińskie35:52+3:47
3Stefanowicz Stanisław7914dappanc Suwałki36:11+4:06
4Zagroba Rafał80indywidualnie37:24+5:19
5Ivanov Sergey80OK Kaliningrad39:53+7:48
6Krysztopik Mariusz8011 MPA41:08+9:03
7Banaszek Jakub82indywidualnie41:49+9:44
8Ruszewski Tomasz8214dappanc Suwałki45:50+13:45
9Bobrowski Adam8114dappanc Suwałki48:15+16:10
 
 
 
M40 (5)4,0 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Rapinczuk Jan74BdsUOT Warszawa36:580:00
2Ceniuk Sylwester7815 Giżycka BZ39:43+2:45
3Ramotowski Mariusz6815 Giżycka BZ41:27+4:29
4Wiliwis Paweł7514dappanc Suwałki43:27+6:29
5Więcko Jacek7815 Giżycka BZ44:09+7:11
 
 
 
M45 (5)3,7 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Pełszyński Mariusz7315 Giżycka BZ36:250:00
2Jachna Dariusz73UMKS Orkan Ostróda38:37+2:12
3Ciborowski Krzysztof7015 Giżycka BZ44:30+8:05
4Potocki Alexander72indywidualnie88:02+51:37
 
Faliszewski Mariusz72indywidualnienkl
 
 
 
M50 (2)3,7 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Krylov Boris57OK Kaliningrad31:320:00
2Jasnoch Grzegorz67N-ctwo Głęboki Bród37:18+5:46
 
 
 
M55 (3)3,2 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Mikielski Marek60UMKS Orkan Ostróda34:460:00
2Szmidtka Wiesław61GKS Luzino49:04+14:18
3Kraśniewski Krzysztof61UMKS Orkan Ostróda51:58+17:12
 
 
 
M65+ (4)2,8 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Bohaczek Janusz52UMKS Orkan Ostróda21:340:00
2Łuński Zbigniew52UMKS Orkan Ostróda26:07+4:33
3Wojtyła Jerzy48UMKS Orkan Ostróda35:59+14:25
4Woźniak Henryk48UMKS Orkan Ostróda47:28+25:54
 
 
 
Open (1)2,3 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Pieńkowski Szymon01indywidualnie26:460:00
 
 
 
OpenR (9)1,8 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Stefanowicz Bartłomiej i Sta08sp 7 Suwałki16:410:00
2Jasnoch Julita09SP Nowinka19:07+2:26
3Bohaczek Jaś11UMKS Orkan Ostróda19:30+2:49
4Domżała Zuzanna10KOCZEK37:24+20:43
5Wielogórski Tomek11Spychowo44:15+27:34
6Romanowski Kornel05indywidualnie49:17+32:36
7Zapadka FilipMikołajki57:04+40:23
8Nadolny Waldemar09Mikołajki60:43+44:02
9Nadolniaki Faryniakiindywidualnie71:10+54:29