VIII Puchar Puszczy Piskiejpon. 24-09-2018 10:02
Wyniki z międyczasami - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K14 (7)2,2 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(51)3(52)4(50)5(41)6(33)7(34)8(46)9(53)10(100)Meta
 
152Ligocka Maria34:524:2610:1512:2518:3420:5423:3226:4427:5631:5134:3934:52
UKS Technik Ruciane-Nida4:265:492:106:092:202:383:121:123:552:480:13
258Magdaleńska Maja59:484:2214:3922:4429:1833:4838:3243:2344:2956:3959:3559:48
Szkolny klub sportowy (SKS) Sp4:2210:178:056:344:304:444:511:0612:102:560:13
35Teclaf Natalia90:196:1011:5816:1632:1336:4838:5551:1952:4685:0190:0790:19
GKS Luzino6:105:484:1815:574:352:0712:241:2732:155:060:12
464Klinkosz Roksana99:2114:5820:5625:1141:0445:4447:5360:1761:4493:5999:0999:21
GKS Luzino14:585:584:1515:534:402:0912:241:2732:155:100:12
577Drewczyńska Malwina105:1820:5226:5131:1346:5951:3853:4766:1467:4299:56105:06105:18
GKS Luzino20:525:594:2215:464:392:0912:271:2832:145:100:12
 
Śliwińska Zosiankl-----71:29-------------------------103:05108:32111:17111:307:5928:11
Mikołajki71:2931:365:272:450:13*45*31
105:39
*56
Podeszwa Majankl-----76:53-------------------------109:01114:25117:16117:3114:5734:08
Mikołajki76:5332:085:242:510:15*45*31
111:37
*56
 
 
 
K16 (1)3,1 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(47)3(39)4(42)5(40)6(50)7(41)8(33)9(34)10(55)11(37)12(100)Meta
 
127Głombiowska Karolina63:4711:3821:2728:1632:0035:2437:4040:1342:3245:3455:2761:0763:3263:47
GKS Luzino11:389:496:493:443:242:162:332:193:029:535:402:250:15
 
 
 
K18 (6)3,7 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(45)2(49)3(47)4(38)5(44)6(36)7(43)8(42)9(33)10(34)11(55)12(37)13(100)Meta
 
199Zaborowska Paulina38:342:203:108:5510:5913:5617:5622:3424:5829:2431:5933:5236:3038:1838:34
UKS Technik Ruciane-Nida2:200:505:452:042:574:004:382:244:262:351:532:381:480:16
265Mrówka Wiktoria53:404:245:2112:1916:1824:0727:4632:4435:3942:1547:0448:5751:3953:2453:40
UKS Technik Ruciane-Nida4:240:576:583:597:493:394:582:556:364:491:532:421:450:16
343Kruk Laura56:432:094:0215:2119:2027:0530:4435:4738:4145:2150:0252:0054:4256:2556:43
UKS Technik Ruciane-Nida2:091:5311:193:597:453:395:032:546:404:411:582:421:430:18
453Ligocka Małgorzata61:455:156:2723:0825:1829:1936:1341:5244:1249:3052:0755:1559:3861:3161:45
UKS Technik Ruciane-Nida5:151:1216:412:104:016:545:392:205:182:373:084:231:530:14
530Graban Ewa84:573:424:5222:0324:3529:2241:4949:2053:0067:1373:0877:1982:3984:3984:57
UKS Technik Ruciane-Nida3:421:1017:112:324:4712:277:313:4014:135:554:115:202:000:18
648Lewandowska Magdalena87:552:436:3024:2226:0732:2544:5152:1656:0370:3076:0280:1285:4487:4087:55
UKS Technik Ruciane-Nida2:433:4717:521:456:1812:267:253:4714:275:324:105:321:560:15
64:54
*46
 
 
 
K20 (1)3,9 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(47)3(38)4(44)5(36)6(45)7(48)8(40)9(50)10(41)11(46)12(53)13(100)Meta
 
168Nowakowska Wiktoria46:525:3212:5216:4320:1923:5327:3429:1934:3036:1738:4441:3244:4446:3846:52
UKS Technik Ruciane-Nida5:327:203:513:363:343:411:455:111:472:272:483:121:540:14
 
 
 
K21 (1)3,9 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(47)3(38)4(44)5(36)6(45)7(48)8(40)9(50)10(41)11(46)12(53)13(100)Meta
 
179Raczkowska Patrycja61:385:3315:2618:0722:2827:3733:3836:0442:2848:4750:2054:5858:2961:2461:38
14dappanc Suwałki5:339:532:414:215:096:012:266:246:191:334:383:312:550:14
 
 
 
K35 (1)3,7 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(45)2(49)3(47)4(38)5(44)6(36)7(43)8(42)9(33)10(34)11(55)12(37)13(100)Meta
 
129Górniak Monika56:402:404:3911:2613:5218:2623:1829:0832:1237:5541:4847:2154:2356:2256:40
indywidualnie2:401:596:472:264:344:525:503:045:433:535:337:021:590:18
 
 
 
K40 (1)3,7 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(45)2(49)3(47)4(38)5(44)6(36)7(43)8(42)9(33)10(34)11(55)12(37)13(100)Meta
 
159Marek Agnieszka39:052:143:238:4910:4814:2117:5322:4424:4428:2130:2033:3437:2338:5139:05
indywidualnie2:141:095:261:593:333:324:512:003:371:593:143:491:280:14
 
 
 
K45 (2)3,1 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(47)3(39)4(42)5(40)6(50)7(41)8(33)9(34)10(55)11(37)12(100)Meta
 
117Danielska Klaudia82:0010:0624:4833:1639:5044:2654:4057:4360:3765:4170:4077:5981:4082:00
indywidualnie10:0614:428:286:344:3610:143:032:545:044:597:193:410:20
260Markowska Katarzyna114:3216:2334:1847:4453:3357:5261:5864:1867:2477:2793:51111:27114:14114:32
KOCZEK16:2317:5513:265:494:194:062:203:0610:0316:2417:362:470:18
 
 
 
K50 (1)3,1 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(47)3(39)4(42)5(40)6(50)7(41)8(33)9(34)10(55)11(37)12(100)Meta
 
191Temnikova Olga45:485:0515:4620:0822:5926:0127:5229:4731:2533:5835:5639:2045:3145:48
OK Kaliningrad5:0510:414:222:513:021:511:551:382:331:583:246:110:17
 
 
 
K55 (1)2,7 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(41)3(50)4(40)5(52)6(48)7(55)8(46)9(56)10(53)11(100)Meta
 
162Mikielska Danuta39:044:019:0610:5214:4118:0023:2630:0730:5534:5936:3938:4739:04
UMKS Orkan Ostróda4:015:051:463:493:195:266:410:484:041:402:080:17
 
 
 
K60+ (2)2,7 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(41)3(50)4(40)5(52)6(48)7(55)8(46)9(56)10(53)11(100)Meta
 
17Biziuk Halina36:564:459:1010:3313:1115:5719:4226:4227:2029:0334:1936:4136:56
UMKS Orkan Ostróda4:454:251:232:382:463:457:000:381:435:162:220:15
255Łunska Regina54:539:2318:0822:3125:5828:4335:0743:1144:2748:2351:5454:3354:53
UMKS Orkan Ostróda9:238:454:233:272:456:248:041:163:563:312:390:20
 
 
 
M12 (1)1,8 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(100)Meta
 
132Ivanov Aleksandr40:125:2812:0916:2521:4136:0339:5040:12
OK Kaliningrad5:286:414:165:1614:223:470:22
 
 
 
M14 (3)2,3 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(51)3(52)4(40)5(50)6(41)7(33)8(34)9(46)10(53)11(100)Meta
 
1Potocki Kuba32:253:075:167:2512:1114:1117:0221:2425:0726:2530:3632:1132:25
Mikołajki3:072:092:094:462:002:514:223:431:184:111:350:14
2Burnos Dorian35:276:098:1410:2815:2217:0719:4724:2828:1029:2333:4235:1335:27
Mikołajki6:092:052:144:541:452:404:413:421:134:191:310:14
3Mikołajczyk Jan41:4912:2114:1816:3221:1723:1825:5930:3234:2035:3139:4741:2941:49
Mikołajki12:211:572:144:452:012:414:333:481:114:161:420:20
 
 
 
M16 (1)3,8 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(47)2(38)3(44)4(36)5(43)6(42)7(40)8(50)9(41)10(33)11(34)12(37)13(100)Meta
 
171Pełszyński Szymon43:188:0210:3213:3519:2323:3226:3028:3130:1031:4133:3637:4341:2243:0443:18
indywidualnie8:022:303:035:484:092:582:011:391:311:554:073:391:420:14
 
 
 
M18 (4)4,0 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(47)3(38)4(44)5(36)6(45)7(43)8(42)9(40)10(50)11(41)12(46)13(37)14(100)
Meta
 
128Głowacki Artur54:042:0112:0613:2219:2625:0729:5733:2836:5539:5941:3343:0246:3949:5653:52
UKS Technik Ruciane-Nida2:0110:051:166:045:414:503:313:273:041:341:293:373:173:56
54:04
0:12
249Lewandowski Sebastian57:504:5715:1916:2522:2828:1133:0236:3239:5843:0344:3546:1149:4453:0057:36
UKS Technik Ruciane-Nida4:5710:221:066:035:434:513:303:263:051:321:363:333:164:36
57:50
0:14
367Nadolny Jakub67:463:0211:4614:2822:1425:5529:5542:4145:3948:3050:1951:5056:0459:3367:31
UKS Technik Ruciane-Nida3:028:442:427:463:414:0012:462:582:511:491:314:143:297:58
67:46
0:15
425Garliński Michał73:036:1217:3920:2228:1031:4035:4848:2251:3354:2456:0657:4662:0965:2772:50
UKS Technik Ruciane-Nida6:1211:272:437:483:304:0812:343:112:511:421:404:233:187:23
73:03
0:13
 
 
 
M20 (5)4,5 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(43)3(47)4(38)5(44)6(45)7(48)8(41)9(50)10(40)11(52)12(54)13(46)14(34)
15(53)16(100)Meta
 
173Piersa Jakub33:582:124:086:327:459:5514:5316:0620:2321:2723:0225:3627:5929:4930:36
UKS Technik Ruciane-Nida2:121:562:241:132:104:581:134:171:041:352:342:231:500:47
32:4133:4733:58
2:051:060:11
236Jakubczyk Arkadiusz41:434:096:169:2810:4713:2018:4020:0024:3526:0827:4329:5932:3736:5437:40
UKS Technik Ruciane-Nida4:092:073:121:192:335:201:204:351:331:352:162:384:170:46
40:1141:3041:43
2:311:190:13
331Gudański Wiktor65:336:229:3013:2014:4118:3826:5128:4234:2335:5539:0343:2150:4257:1559:26
UKS Technik Ruciane-Nida6:223:083:501:213:578:131:515:411:323:084:187:216:332:11
63:2465:2165:33
3:581:570:12
412Chaber Cezary77:064:358:2813:4416:5224:0532:3236:1444:4347:3351:2955:2559:3463:2269:32
indywidualnie4:353:535:163:087:138:273:428:292:503:563:564:093:486:10
74:4276:4977:06
5:102:070:17
 
15Czerniewicz Łukasznkl2:294:327:028:2110:4815:2016:5920:3021:2923:0625:0128:0530:2831:08
UKS Technik Ruciane-Nida2:292:032:301:192:274:321:393:310:591:371:553:042:230:40
-----35:2935:4134:14
4:210:12*35
 
 
 
M21 (9)4,5 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(43)3(47)4(38)5(44)6(45)7(48)8(41)9(50)10(40)11(52)12(54)13(46)14(34)
15(53)16(100)Meta
 
116Czernow Sergej28:302:104:007:028:0510:0513:3914:4417:2518:1519:3421:0423:1024:3625:31
OK Kaliningrad2:101:503:021:032:003:341:052:410:501:191:302:061:260:55
27:2528:2028:30
1:540:550:10
241Korabiewski Mikołaj41:552:394:367:5610:3813:0619:0720:3624:0325:2126:4929:0431:5633:4634:45
indywidualnie2:391:573:202:422:286:011:293:271:181:282:152:521:500:59
40:2841:4141:55
5:431:130:14
390Szymański Łukasz43:543:365:4710:3212:5715:4921:1422:3126:2627:3829:1131:3935:2938:0338:54
UKS Technik Ruciane-Nida3:362:114:452:252:525:251:173:551:121:332:283:502:340:51
42:1543:3743:54
3:211:220:17
469Pańkowski Mateusz46:012:345:058:2910:2313:5919:5224:1527:5829:2531:0033:3036:1338:5441:05
UKS Technik Ruciane-Nida2:342:313:241:543:365:534:233:431:271:352:302:432:412:11
44:0745:4546:01
3:021:380:16
547Legenzow Igor47:293:087:1010:4413:3616:3022:2124:4228:5330:1533:0236:1138:3840:4442:42
14dappanc Suwałki3:084:023:342:522:545:512:214:111:222:473:092:272:061:58
45:4447:1547:29
3:021:310:14
654Ligocki Maciej47:375:037:2710:5912:2815:3822:3724:2428:5330:2132:1334:4837:4340:3341:42
UKS Technik Ruciane-Nida5:032:243:321:293:106:591:474:291:281:522:352:552:501:09
45:2247:2147:37
3:401:590:16
726Giczewski Paweł48:004:377:0310:2612:2915:0925:1627:0230:5732:2034:1337:0239:1141:0843:12
14dappanc Suwałki4:372:263:232:032:4010:071:463:551:231:532:492:091:572:04
46:1547:4748:00
3:031:320:13
8Kozłowski Damian49:404:076:3110:0211:4414:5322:1424:2529:0630:5232:5535:3540:3043:4544:44
indywidualnie4:072:243:311:423:097:212:114:411:462:032:404:553:150:59
48:1049:2749:40
3:261:170:13
913Chomik Andrzej53:315:257:4811:3813:3318:1627:4130:4334:5936:2139:0542:1944:4346:5048:50
14dappanc Suwałki5:252:233:501:554:439:253:024:161:222:443:142:242:072:00
51:5253:1753:31
3:021:250:14
 
 
 
M35 (9)4,0 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(47)3(38)4(44)5(36)6(45)7(43)8(42)9(40)10(50)11(41)12(46)13(37)14(100)
Meta
 
176Pomianek Mateusz32:051:446:568:4811:1414:0616:5519:5921:4823:2724:4026:1428:4230:4531:51
Charty Puszczy Piskiej1:445:121:522:262:522:493:041:491:391:131:342:282:031:06
32:05
0:14
222Duda Marcin35:521:476:227:309:5712:3715:4619:0321:4324:4426:3728:2831:0434:2535:40
Nadleśnictwo Maskulińskie1:474:351:082:272:403:093:172:403:011:531:512:363:211:15
35:52
0:12
385Stefanowicz Stanisław36:112:056:538:3011:1715:4018:1521:3723:3525:3627:0228:3631:2134:3435:59
14dappanc Suwałki2:054:481:372:474:232:353:221:582:011:261:342:453:131:25
36:11
0:12
4101Zagroba Rafał37:242:097:188:5111:3014:3017:2220:3022:2324:3326:2728:3932:0235:4837:10
indywidualnie2:095:091:332:393:002:523:081:532:101:542:123:233:461:22
37:24
0:14
533Ivanov Sergey39:532:137:589:4212:4115:4518:3622:2224:1026:2927:4829:3632:4738:1739:42
OK Kaliningrad2:135:451:442:593:042:513:461:482:191:191:483:115:301:25
39:53
0:11
646Krysztopik Mariusz41:082:357:269:2712:0623:3025:5729:0330:5432:4233:4635:0337:4639:4740:53
11 MPA2:354:512:012:3911:242:273:061:511:481:041:172:432:011:06
41:08
0:15
72Banaszek Jakub41:492:327:5812:2915:2418:1120:3424:0926:4630:0531:2633:0535:3040:1641:38
indywidualnie2:325:264:312:552:472:233:352:373:191:211:392:254:461:22
41:49
0:11
884Ruszewski Tomasz45:502:3813:2917:2720:2023:0426:3530:5832:4135:0136:3438:0740:3344:2545:38
14dappanc Suwałki2:3810:513:582:532:443:314:231:432:201:331:332:263:521:13
45:50
0:12
98Bobrowski Adam48:152:308:3111:2314:0318:3323:3627:1929:0532:0038:4340:0943:1346:4148:03
14dappanc Suwałki2:306:012:522:404:305:033:431:462:556:431:263:043:281:22
48:15
0:12
 
 
 
M40 (5)4,0 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(47)3(38)4(44)5(36)6(45)7(43)8(42)9(40)10(50)11(41)12(46)13(37)14(100)
Meta
 
181Rapinczuk Jan36:582:277:479:2912:1615:1618:1922:0924:1426:2227:4029:0731:5035:1836:49
BdsUOT Warszawa2:275:201:422:473:003:033:502:052:081:181:272:433:281:31
36:58
0:09
211Ceniuk Sylwester39:432:037:329:1512:2816:1121:2324:5726:4928:4030:4132:5135:5438:1139:31
15 Giżycka BZ2:035:291:433:133:435:123:341:521:512:012:103:032:171:20
39:43
0:12
380Ramotowski Mariusz41:272:278:1610:1113:4016:4419:5323:0924:5527:3829:5331:1733:4737:1141:11
15 Giżycka BZ2:275:491:553:293:043:093:161:462:432:151:242:303:244:00
41:27
0:16
495Wiliwis Paweł43:279:4514:5616:2719:0321:3524:5228:1630:1032:0933:4734:4837:2040:4343:12
14dappanc Suwałki9:455:111:312:362:323:173:241:541:591:381:012:323:232:29
43:27
0:15
594Więcko Jacek44:092:038:3110:3113:3517:3622:0425:1528:0830:1533:3135:4938:3342:2943:57
15 Giżycka BZ2:036:282:003:044:014:283:112:532:073:162:182:443:561:28
44:09
0:12
 
 
 
M45 (5)3,7 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(45)2(49)3(47)4(38)5(44)6(36)7(43)8(42)9(33)10(34)11(55)12(37)13(100)Meta
 
170Pełszyński Mariusz36:252:022:407:239:0813:5816:5022:1223:5027:2429:4331:4534:4436:1236:25
15 Giżycka BZ2:020:384:431:454:502:525:221:383:342:192:022:591:280:13
234Jachna Dariusz38:371:433:268:5410:3814:1017:5821:5723:5727:5730:5233:0136:2638:2438:37
UMKS Orkan Ostróda1:431:435:281:443:323:483:592:004:002:552:093:251:580:13
314Ciborowski Krzysztof44:305:088:1112:5616:1420:0022:4627:0829:5433:1635:4039:2942:0244:1444:30
15 Giżycka BZ5:083:034:453:183:462:464:222:463:222:243:492:332:120:16
478Potocki Alexander88:023:589:0719:1435:0639:5845:4053:0159:1466:0471:0277:1283:0986:4688:02
indywidualnie3:585:0910:0715:524:525:427:216:136:504:586:105:573:371:16
 
24Faliszewski Mariusznkl-----------------------------------------------------------------
indywidualnie
 
 
 
M50 (2)3,7 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(45)2(49)3(47)4(38)5(44)6(36)7(43)8(42)9(33)10(34)11(55)12(37)13(100)Meta
 
145Krylov Boris31:321:382:156:257:4910:2815:4619:1721:1024:1426:2127:4729:5931:1531:32
OK Kaliningrad1:380:374:101:242:395:183:311:533:042:071:262:121:160:17
237Jasnoch Grzegorz37:181:362:119:0410:4113:4817:0421:1723:2226:2828:2231:5635:4937:0637:18
N-ctwo Głęboki Bród1:360:356:531:373:073:164:132:053:061:543:343:531:170:12
 
 
 
M55 (3)3,2 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(45)2(36)3(47)4(39)5(42)6(40)7(50)8(41)9(33)10(34)11(55)12(37)13(100)Meta
 
163Mikielski Marek34:462:495:3810:5416:4918:5522:1923:5925:3827:1229:1030:4633:0734:3134:46
UMKS Orkan Ostróda2:492:495:165:552:063:241:401:391:341:581:362:211:240:15
287Szmidtka Wiesław49:043:138:5216:5121:0824:4127:5130:0533:2536:1339:4242:3246:4148:3649:04
GKS Luzino3:135:397:594:173:333:102:143:202:483:292:504:091:550:28
342Kraśniewski Krzysztof51:5815:4419:2024:3028:2130:4034:5137:5039:4241:0243:0945:0749:3551:3451:58
UMKS Orkan Ostróda15:443:365:103:512:194:112:591:521:202:071:584:281:590:24
 
 
 
M65+ (4)2,8 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(45)2(51)3(41)4(50)5(40)6(52)7(48)8(55)9(46)10(56)11(53)12(100)Meta
 
19Bohaczek Janusz21:341:322:576:517:599:4411:3814:0017:1717:4919:0220:0821:2121:34
UMKS Orkan Ostróda1:321:253:541:081:451:542:223:170:321:131:061:130:13
256Łuński Zbigniew26:072:364:189:1910:2212:3214:3617:2421:0521:3522:4924:2425:5226:07
UMKS Orkan Ostróda2:361:425:011:032:102:042:483:410:301:141:351:280:15
397Wojtyła Jerzy35:591:333:339:3111:2214:2117:0220:2726:3727:0329:0331:0035:3935:59
UMKS Orkan Ostróda1:332:005:581:512:592:413:256:100:262:001:574:390:20
498Woźniak Henryk47:283:485:5911:2513:1015:3818:1122:5228:3231:3833:3636:0247:0547:28
UMKS Orkan Ostróda3:482:115:261:452:282:334:415:403:061:582:2611:030:23
 
 
 
Open (1)2,3 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(51)3(52)4(40)5(50)6(41)7(33)8(34)9(46)10(53)11(100)Meta
 
172Pieńkowski Szymon26:462:445:177:2810:1512:4214:1815:4618:1419:1024:3526:3226:46
indywidualnie2:442:332:112:472:271:361:282:280:565:251:570:14
 
 
 
OpenR (9)1,8 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(100)Meta
 
186Stefanowicz Bartłomiej i Sta16:412:185:136:599:1414:3616:2716:4116:27
sp 7 Suwałki2:182:551:462:155:221:510:14*100
238Jasnoch Julita19:073:266:449:0312:3717:0718:5219:07
SP Nowinka3:263:182:193:344:301:450:15
310Bohaczek Jaś19:303:517:129:2613:0017:2219:0919:30
UMKS Orkan Ostróda3:513:212:143:344:221:470:21
420Domżała Zuzanna37:245:109:5513:2519:0132:2936:5037:24
KOCZEK5:104:453:305:3613:284:210:34
5Wielogórski Tomek44:157:3114:2917:3327:0040:4343:5144:15
Spychowo7:316:583:049:2713:433:080:24
683Romanowski Kornel49:175:019:4713:1127:3646:4249:0049:17
indywidualnie5:014:463:2414:2519:062:180:17
7Zapadka Filip57:047:5912:3115:1526:0651:4756:0857:04
Mikołajki7:594:322:4410:5125:414:210:56
8Nadolny Waldemar60:4313:3521:5125:1331:2258:5060:2760:43
Mikołajki13:358:163:226:0927:281:370:16
9Nadolniaki Faryniaki71:1010:4021:1036:5346:5965:3270:0671:10
indywidualnie10:4010:3015:4310:0618:334:341:04