Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiegopt. 26-10-2018 10:31
Zgłoszenia kategoriami - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1K10N (10)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Osak Zuzanna682394UKS Traper ZłocieniecXX4145
2Prokop Amelia682395UKS Traper ZłocieniecXX
3Hadzeńska Anastazja553461UKS Traper ZłocieniecXX
4Duda Kornelia682393UKS Traper ZłocieniecXX4141
5Stempniewska Nadia682384UKS Traper ZłocieniecXX4139
6Kubacka Maja2035299UKS Traper ZłocieniecXX
7Stachnik Amelia082102055UKS BłyskawicaXX
8PIETRZYK Majka092102061UKS BłyskawicaXX
9KURIATA Kinga092102052UKS BłyskawicaXX
10Motylińska Anastazja9202030UKS Traper ZłocieniecXX
 
 
2K10 (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Włodarczyk Wiktoria682392UKS Traper ZłocieniecXX
 
 
3K12 (8)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Borek Alicja2035300UKS Traper ZłocieniecXX3314
2Miłaszewicz Magdalena682381UKS Traper ZłocieniecXX
3CHWALIŃSKA Magdalena072102056UKS BłyskawicaXX
4KAMIENIAK Alicja072102057UKS BłyskawicaXX
5SOWA Aniela062013791UKS BłyskawicaXX
6Mikuła IgaKOS BnO SzczecinXX3959
7Mikuła DariaKOS BnO SzczecinXX3960
8Matyja Weronika8160207KOS BnO SzczecinXX3958
 
 
4K14 (8)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Szczurko Paulina682385UKS Traper ZłocieniecXX3545
2Urban Aneta8650897UKS Traper ZłocieniecXX2910
3Pieragowska Julia682383UKS Traper ZłocieniecXX4434
4PASZKIEWICZ Julia042013793UKS BłyskawicaXX
5Klinkosz Roksana05219565GKS LuzinoXX4479
6Drewczyńska Malwina05219553GKS LuzinoXX4476
7Okrój Dominika05219558GKS LuzinoXX
8Wiśniewska Paulina05219557GKS LuzinoXX
 
 
5K16 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Przeszłowska Hanna1970209UKS Traper ZłocieniecXX3317
2PRĘŻYNA Weronika032013797UKS BłyskawicaXX
3Głombiowska Karolina03219560GKS LuzinoXX3824
 
 
6K18 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Gradek Zuzanna8650896UKS Traper ZłocieniecXX2575
2Chrubczyńska Patrycja8650883UKS Traper ZłocieniecXX1942
 
 
7K20/21 (10)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1SIEG Dominika947208171UKS BłyskawicaXX
2MICHALCZIK Kamila937208179UKS BłyskawicaXX
3Krukowska MagdalenaindywidualnieXX
4Peksa AnnaindywidualnieX
5Alabrudzińska Agnieszka8648779indywidualnieX
6Ingram Wiktoria553478UKS Traper ZłocieniecXX
7Bartnik Oliwia2035293UKS Traper ZłocieniecXX
8KOZIEŁ Paulina2035292UKS Traper ZłocieniecXX
9Maciejewska Katarzyna9202028UKS Traper ZłocieniecXX
10Mazan Aleksandra8650884UKS Traper ZłocieniecX00328
 
 
8K35/40 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Borek Monika2035298UKS Traper ZłocieniecXX
2Płytnik Anna9201335KOS BnO SzczecinXX3669
 
 
10KM10R (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Kujda Remigiusz122111090Niepubliczne Przedszkole ZamecX
2Mazan Kacper169101308UKS Traper ZłocieniecXX
 
 
11M10N (6)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Rawluk AlanindywidualnieX
2Cerk Szymon9202025UKS Traper ZłocieniecXX
3Duda Łukasz682391UKS Traper ZłocieniecXX4142
4Piórkowski Oskar2035297UKS Traper ZłocieniecXX
5Borek Adam682388UKS Traper ZłocieniecXX
6USOWSKI Mateusz082102058UKS BłyskawicaXX
 
 
12M10 (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Miłoszewicz Paweł2035291UKS Traper ZłocieniecXX
 
 
13M12 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Gradek Mateusz9101309UKS Traper ZłocieniecXX3542
2Kaczor Krystian346824UKS Traper ZłocieniecXX
3JASZCZYK Piotr062102064UKS BłyskawicaXX
4JÓZEFOWICZ Emil062102069UKS BłyskawicaXX
5Kotkowiak Bartosz8383222KOS BnO SzczecinXX3664
 
 
14M14 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Rawluk PatrykindywidualnieX
2Udycz Jonasz8650886UKS Traper ZłocieniecXX3319
3Jankowski Kewin682387UKS Traper ZłocieniecXX4433
4Fiederowicz Hieronim2035290UKS Traper ZłocieniecXX
5Kujda Tymoteusz05361804SP OsielskoX
 
 
15M16 (8)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Osak Maciej8650895UKS Traper ZłocieniecXX3543
2Smyk Bartosz8650885UKS Traper ZłocieniecXX2159
3Szadzewicz Szymon553462UKS Traper ZłocieniecXX
4KUZIA Mateusz062007553UKS BłyskawicaXX
5Kujda Bartosz031401458SP OsielskoX
6Kondys Jakub9201334KOS BnO SzczecinXX3663
7Grzegorczyk Mateusz9201337KOS BnO SzczecinXX3447
8Kula Mateusz8636996KOS BnO SzczecinXX3666
 
 
16M18 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1KRZYMINIEWSKI Miroslaw017208174UKS BłyskawicaXX
2Petersburski Krystian8303043KOS BnO SzczecinXX3452
 
 
17M20/21 (6)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Sawościanik Jakub1998923UKS Traper ZłocieniecXX
2GUZAL Kamil877208178UKS BłyskawicaXX
3KRZYMINIEWSKI Marek857208170UKS BłyskawicaXX
4Wojciechowski Krzysztof747200055Skarmat ToruńXX
5Mazan Bartłomiej921001WKS Śląsk WrocławXX1319
6Jankowiak Paweł8640247indywidualnieXX04208
 
 
18M35/40 (8)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1BAŁDYGA Daniel8080092211 BL BydgoszczXX
2Duda Tomasz2035296UKS Traper ZłocieniecXX
3Włodarczyk Lukasz2035295UKS Traper ZłocieniecXX
4Fiederowicz Szczepan1997225UKS Traper ZłocieniecXX
5Warchulski Tomasz7612 BBSPow.XX
6Sebastian WojciechWilga OrientXX
7KOBIEROWSKI Sławomir2066441GKS LuzinoXX
8Kujda Arkadiusz7914014661 BL BydgoszczX
 
 
19M45/50 (7)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Barankiewicz Robert685pinż SzczecinXX
2Sandal Trond65NorwayXX
3POMAGALSKI Paweł727208172UKS BłyskawicaXX
4KRZYMINIEWSKI Sławomir737208173UKS BłyskawicaXX
5WĄSICKI Jacek20664457 BOW SłupskXX
6Szulc Tadeusz688664866ODN BydgoszczXX
7Płytnik Stanisław7205883KOS BnO SzczecinXX3670
 
 
20M55/60 (7)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Steinke Wiesław597204934Skarmat ToruńXX
2KLAWCZYŃSKI Zbigniew2195141 BL BydgoszczXX3895
3Koczko Tomasz62431927Skarmat ToruńXX
4Steinke Wiesław597204934Skarmat ToruńXX
5Fijor Waldemar58430901Skarmat ToruńXX
6Macul Jan8650898UKS Traper ZłocieniecXX
7Szmidtka Wiesław61219555GKS LuzinoXX2206
 
 
21M65+ (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Ryszard Jakielaszek8631450BydgoszczXX179
2Owczarski TomaszChojniceXX