Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiegopt. 26-10-2018 10:33
Zgłoszenia klubami - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
11 BL Bydgoszcz (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1BAŁDYGA Daniel808009221M35/40XX
2KLAWCZYŃSKI Zbigniew219514M55/60XX3895
3Kujda Arkadiusz791401466M35/40X
 
 
2UKS Traper Złocieniec (41)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Sawościanik Jakub1998923M20/21XX
2Osak Zuzanna682394K10NXX4145
3Prokop Amelia682395K10NXX
4Hadzeńska Anastazja553461K10NXX
5Duda Kornelia682393K10NXX4141
6Cerk Szymon9202025M10NXX
7Stempniewska Nadia682384K10NXX4139
8Duda Łukasz682391M10NXX4142
9Borek Alicja2035300K12XX3314
10Gradek Mateusz9101309M12XX3542
11Szczurko Paulina682385K14XX3545
12Urban Aneta8650897K14XX2910
13Pieragowska Julia682383K14XX4434
14Udycz Jonasz8650886M14XX3319
15Jankowski Kewin682387M14XX4433
16Przeszłowska Hanna1970209K16XX3317
17Osak Maciej8650895M16XX3543
18Smyk Bartosz8650885M16XX2159
19Gradek Zuzanna8650896K18XX2575
20Chrubczyńska Patrycja8650883K18XX1942
21Duda Tomasz2035296M35/40XX
22Kubacka Maja2035299K10NXX
23Piórkowski Oskar2035297M10NXX
24Włodarczyk Wiktoria682392K10XX
25Miłoszewicz Paweł2035291M10XX
26Włodarczyk Lukasz2035295M35/40XX
27Fiederowicz Szczepan1997225M35/40XX
28Fiederowicz Hieronim2035290M14XX
29Szadzewicz Szymon553462M16XX
30Miłaszewicz Magdalena682381K12XX
31Borek Adam682388M10NXX
32Borek Monika2035298K35/40XX
33Kaczor Krystian346824M12XX
34Macul Jan8650898M55/60XX
35Ingram Wiktoria553478K20/21XX
36Bartnik Oliwia2035293K20/21XX
37KOZIEŁ Paulina2035292K20/21XX
38Maciejewska Katarzyna9202028K20/21XX
39Motylińska Anastazja9202030K10NXX
40Mazan Aleksandra8650884K20/21X00328
41Mazan Kacper169101308KM10RXX
 
 
3GKS Luzino (7)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1KOBIEROWSKI Sławomir2066441M35/40XX
2Klinkosz Roksana05219565K14XX4479
3Drewczyńska Malwina05219553K14XX4476
4Okrój Dominika05219558K14XX
5Wiśniewska Paulina05219557K14XX
6Głombiowska Karolina03219560K16XX3824
7Szmidtka Wiesław61219555M55/60XX2206
 
 
4indywidualnie (6)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Rawluk AlanM10NX
2Rawluk PatrykM14X
3Krukowska MagdalenaK20/21XX
4Peksa AnnaK20/21X
5Alabrudzińska Agnieszka8648779K20/21X
6Jankowiak Paweł8640247M20/21XX04208
 
 
55pinż Szczecin (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Barankiewicz Robert68M45/50XX
 
 
612 BBSPow. (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Warchulski Tomasz76M35/40XX
 
 
7Norway (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Sandal Trond65M45/50XX
 
 
8UKS Błyskawica (19)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1KRZYMINIEWSKI Miroslaw017208174M18XX
2SIEG Dominika947208171K20/21XX
3MICHALCZIK Kamila937208179K20/21XX
4GUZAL Kamil877208178M20/21XX
5KRZYMINIEWSKI Marek857208170M20/21XX
6POMAGALSKI Paweł727208172M45/50XX
7KRZYMINIEWSKI Sławomir737208173M45/50XX
8Stachnik Amelia082102055K10NXX
9PIETRZYK Majka092102061K10NXX
10KURIATA Kinga092102052K10NXX
11CHWALIŃSKA Magdalena072102056K12XX
12KAMIENIAK Alicja072102057K12XX
13SOWA Aniela062013791K12XX
14PASZKIEWICZ Julia042013793K14XX
15PRĘŻYNA Weronika032013797K16XX
16USOWSKI Mateusz082102058M10NXX
17JASZCZYK Piotr062102064M12XX
18JÓZEFOWICZ Emil062102069M12XX
19KUZIA Mateusz062007553M16XX
 
 
9Bydgoszcz (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Ryszard Jakielaszek8631450M65+XX179
 
 
10Skarmat Toruń (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Steinke Wiesław597204934M55/60XX
2Wojciechowski Krzysztof747200055M20/21XX
3Koczko Tomasz62431927M55/60XX
4Steinke Wiesław597204934M55/60XX
5Fijor Waldemar58430901M55/60XX
 
 
11Wilga Orient (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Sebastian WojciechM35/40XX
 
 
127 BOW Słupsk (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1WĄSICKI Jacek2066445M45/50XX
 
 
13ODN Bydgoszcz (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Szulc Tadeusz688664866M45/50XX
 
 
14SP Osielsko (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Kujda Bartosz031401458M16X
2Kujda Tymoteusz05361804M14X
 
 
15Niepubliczne Przedszkole Zamec (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Kujda Remigiusz122111090KM10RX
 
 
16KOS BnO Szczecin (10)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Kotkowiak Bartosz8383222M12XX3664
2Mikuła IgaK12XX3959
3Mikuła DariaK12XX3960
4Matyja Weronika8160207K12XX3958
5Kondys Jakub9201334M16XX3663
6Płytnik Stanisław7205883M45/50XX3670
7Płytnik Anna9201335K35/40XX3669
8Grzegorczyk Mateusz9201337M16XX3447
9Kula Mateusz8636996M16XX3666
10Petersburski Krystian8303043M18XX3452
 
 
17WKS Śląsk Wrocław (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Mazan Bartłomiej921001M20/21XX1319
 
 
90001Chojnice (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Owczarski TomaszM65+XX