Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiegopt. 26-10-2018 13:40
Lista startowa wg kategorii - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (11)1,5 km11 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
110682395Prokop AmeliaUKS Traper Złocieniec0:00
2512102061PIETRZYK Majka09UKS Błyskawica1:00
39682394Osak ZuzannaUKS Traper Złocieniec2:00
4522102052KURIATA Kinga09UKS Błyskawica3:00
51029202030Motylińska AnastazjaUKS Traper Złocieniec4:00
6502102055Stachnik Amelia08UKS Błyskawica5:00
714682384Stempniewska NadiaUKS Traper Złocieniec6:00
8292035299Kubacka MajaUKS Traper Złocieniec7:00
912682393Duda KorneliaUKS Traper Złocieniec8:00
1011553461Hadzeńska AnastazjaUKS Traper Złocieniec9:00
11wakat wakat10:00
 
 
K10 (2)1,3 km12 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
131682392Włodarczyk WiktoriaUKS Traper Złocieniec9:00
2wakat wakat10:00
 
 
K12 (9)1,4 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
185Mikuła IgaKOS BnO Szczecin11:00
237682381Miłaszewicz MagdalenaUKS Traper Złocieniec12:00
3532102056CHWALIŃSKA Magdalena07UKS Błyskawica13:00
4162035300Borek AlicjaUKS Traper Złocieniec14:00
5552013791SOWA Aniela06UKS Błyskawica15:00
6878160207Matyja WeronikaKOS BnO Szczecin16:00
7542102057KAMIENIAK Alicja07UKS Błyskawica17:00
886Mikuła DariaKOS BnO Szczecin18:00
9wakat wakat19:00
 
 
K14 (8)1,5 km12 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
198219557Wiśniewska Paulina05GKS Luzino20:00
218682385Szczurko PaulinaUKS Traper Złocieniec21:00
395219565Klinkosz Roksana05GKS Luzino22:00
420682383Pieragowska JuliaUKS Traper Złocieniec23:00
596219553Drewczyńska Malwina05GKS Luzino24:00
6562013793PASZKIEWICZ Julia04UKS Błyskawica25:00
797219558Okrój Dominika05GKS Luzino26:00
8wakat wakat27:00
 
 
K16 (5)1,9 km19 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1198650897Urban AnetaUKS Traper Złocieniec26:00
299219560Głombiowska Karolina03GKS Luzino27:00
3231970209Przeszłowska HannaUKS Traper Złocieniec28:00
4572013797PRĘŻYNA Weronika03UKS Błyskawica29:00
5wakat wakat30:00
 
 
K18 (3)1,9 km18 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1278650883Chrubczyńska PatrycjaUKS Traper Złocieniec3:00
2268650896Gradek ZuzannaUKS Traper Złocieniec4:00
3wakat wakat5:00
 
 
K20/21 (8)2,1 km20 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
165Krukowska Magdalenaindywidualnie9:00
2792035292KOZIEŁ PaulinaUKS Traper Złocieniec10:00
3447208171SIEG Dominika94UKS Błyskawica11:00
41019202028Maciejewska KatarzynaUKS Traper Złocieniec12:00
5457208179MICHALCZIK Kamila93UKS Błyskawica13:00
677553478Ingram WiktoriaUKS Traper Złocieniec14:00
7782035293Bartnik OliwiaUKS Traper Złocieniec15:00
8wakat wakat16:00
 
 
K35/40 (3)1,8 km14 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1909201335Płytnik AnnaKOS BnO Szczecin6:00
2392035298Borek MonikaUKS Traper Złocieniec7:00
3wakat wakat8:00
 
 
M10N (6)1,5 km11 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1582102058USOWSKI Mateusz08UKS Błyskawica11:00
2302035297Piórkowski OskarUKS Traper Złocieniec12:00
315682391Duda ŁukaszUKS Traper Złocieniec13:00
438682388Borek AdamUKS Traper Złocieniec14:00
5139202025Cerk SzymonUKS Traper Złocieniec15:00
6wakat wakat16:00
 
 
M10 (2)1,3 km14 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1322035291Miłoszewicz PawełUKS Traper Złocieniec28:00
2wakat wakat29:00
 
 
M12 (6)1,4 km14 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
140346824Kaczor KrystianUKS Traper Złocieniec17:00
2602102069JÓZEFOWICZ Emil06UKS Błyskawica18:00
3179101309Gradek MateuszUKS Traper Złocieniec19:00
4848383222Kotkowiak BartoszKOS BnO Szczecin20:00
5592102064JASZCZYK Piotr06UKS Błyskawica21:00
6wakat wakat22:00
 
 
M14 (5)1,9 km17 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1352035290Fiederowicz HieronimUKS Traper Złocieniec30:00
282361804Kujda Tymoteusz05SP Osielsko31:00
3218650886Udycz JonaszUKS Traper Złocieniec32:00
422682387Jankowski KewinUKS Traper Złocieniec33:00
5wakat wakat34:00
 
 
M16 (9)2,2 km18 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
136553462Szadzewicz SzymonUKS Traper Złocieniec17:00
2612007553KUZIA Mateusz06UKS Błyskawica18:00
3919201337Grzegorczyk MateuszKOS BnO Szczecin19:00
4811401458Kujda Bartosz03SP Osielsko20:00
5248650895Osak MaciejUKS Traper Złocieniec21:00
6889201334Kondys JakubKOS BnO Szczecin22:00
7258650885Smyk BartoszUKS Traper Złocieniec23:00
8928636996Kula MateuszKOS BnO Szczecin24:00
9wakat wakat25:00
 
 
M18 (3)2,2 km24 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1437208174KRZYMINIEWSKI Miroslaw01UKS Błyskawica35:00
2938303043Petersburski KrystianKOS BnO Szczecin36:00
3wakat wakat37:00
 
 
M20/21 (7)2,5 km19 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1727200055Wojciechowski Krzysztof74Skarmat Toruń23:00
221998923Sawościanik JakubUKS Traper Złocieniec24:00
394921001Mazan BartłomiejWKS Śląsk Wrocław25:00
4477208170KRZYMINIEWSKI Marek85UKS Błyskawica26:00
58640247Jankowiak Pawełindywidualnie27:00
6467208178GUZAL Kamil87UKS Błyskawica28:00
7wakat wakat29:00
 
 
M35/40 (9)2,4 km19 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
118009221BAŁDYGA Daniel801 BL Bydgoszcz0:00
2282035296Duda TomaszUKS Traper Złocieniec1:00
3801401466Kujda Arkadiusz791 BL Bydgoszcz2:00
4341997225Fiederowicz SzczepanUKS Traper Złocieniec3:00
5682066441KOBIEROWSKI SławomirGKS Luzino4:00
6332035295Włodarczyk LukaszUKS Traper Złocieniec5:00
741Warchulski Tomasz7612 BBSPow.6:00
864Sebastian WojciechWilga Orient7:00
9wakat wakat8:00
 
 
M45/50 (8)2,3 km18 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1497208173KRZYMINIEWSKI Sławomir73UKS Błyskawica30:00
2897205883Płytnik StanisławKOS BnO Szczecin31:00
3487208172POMAGALSKI Paweł72UKS Błyskawica32:00
4718664866Szulc Tadeusz68ODN Bydgoszcz33:00
58Barankiewicz Robert685pinż Szczecin34:00
642Sandal Trond65Norway35:00
7692066445WĄSICKI Jacek7 BOW Słupsk36:00
8wakat wakat37:00
 
 
M55/60 (8)1,7 km17 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1637204934Steinke Wiesław59Skarmat Toruń31:00
270219514KLAWCZYŃSKI Zbigniew1 BL Bydgoszcz32:00
373431927Koczko Tomasz62Skarmat Toruń33:00
4100219555Szmidtka Wiesław61GKS Luzino34:00
5747204934Steinke Wiesław59Skarmat Toruń35:00
6768650898Macul JanUKS Traper Złocieniec36:00
775430901Fijor Waldemar58Skarmat Toruń37:00
8wakat wakat38:00
 
 
M65+ (3)1,6 km14 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1628631450Ryszard JakielaszekBydgoszcz0:00
2Owczarski TomaszChojnice1:00
3wakat wakat2:00