Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiegopt. 26-10-2018 18:35
Lista startowa wg kategorii - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (11)2,2 km5 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
114682384Stempniewska NadiaUKS Traper Złocieniec0:00
2522102052KURIATA Kinga09UKS Błyskawica3:00
31029202030Motylińska AnastazjaUKS Traper Złocieniec6:00
4502102055Stachnik Amelia08UKS Błyskawica9:00
512682393Duda KorneliaUKS Traper Złocieniec12:00
6512102061PIETRZYK Majka09UKS Błyskawica15:00
79682394Osak ZuzannaUKS Traper Złocieniec18:00
8292035299Kubacka MajaUKS Traper Złocieniec21:00
910682395Prokop AmeliaUKS Traper Złocieniec24:00
1011553461Hadzeńska AnastazjaUKS Traper Złocieniec27:00
11wakat wakat30:00
 
 
K10 (2)1,4 km5 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
131682392Włodarczyk WiktoriaUKS Traper Złocieniec1:00
2wakat wakat4:00
 
 
K12 (9)1,6 km6 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1878160207Matyja WeronikaKOS BnO Szczecin2:00
237682381Miłaszewicz MagdalenaUKS Traper Złocieniec5:00
386Mikuła DariaKOS BnO Szczecin8:00
4532102056CHWALIŃSKA Magdalena07UKS Błyskawica11:00
585Mikuła IgaKOS BnO Szczecin14:00
6552013791SOWA Aniela06UKS Błyskawica17:00
7162035300Borek AlicjaUKS Traper Złocieniec20:00
8542102057KAMIENIAK Alicja07UKS Błyskawica23:00
9wakat wakat26:00
 
 
K14 (8)2,6 km9 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
196219553Drewczyńska Malwina05GKS Luzino24:00
220682383Pieragowska JuliaUKS Traper Złocieniec27:00
395219565Klinkosz Roksana05GKS Luzino30:00
418682385Szczurko PaulinaUKS Traper Złocieniec33:00
597219558Okrój Dominika05GKS Luzino36:00
6562013793PASZKIEWICZ Julia04UKS Błyskawica39:00
798219557Wiśniewska Paulina05GKS Luzino42:00
8wakat wakat45:00
 
 
K16 (5)3,3 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
199219560Głombiowska Karolina03GKS Luzino0:00
2231970209Przeszłowska HannaUKS Traper Złocieniec3:00
3572013797PRĘŻYNA Weronika03UKS Błyskawica6:00
4198650897Urban AnetaUKS Traper Złocieniec9:00
5wakat wakat12:00
 
 
K18 (3)3,8 km14 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1278650883Chrubczyńska PatrycjaUKS Traper Złocieniec52:00
2268650896Gradek ZuzannaUKS Traper Złocieniec55:00
3wakat wakat58:00
 
 
K20/21 (11)4,6 km16 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
177553478Ingram WiktoriaUKS Traper Złocieniec2:00
2457208179MICHALCZIK Kamila93UKS Błyskawica5:00
3792035292KOZIEŁ PaulinaUKS Traper Złocieniec8:00
465Krukowska Magdalenaindywidualnie11:00
5782035293Bartnik OliwiaUKS Traper Złocieniec14:00
6678648779Alabrudzińska Agnieszkaindywidualnie17:00
7447208171SIEG Dominika94UKS Błyskawica20:00
88650884Mazan AleksandraUKS Traper Złocieniec23:00
966Peksa Annaindywidualnie26:00
101019202028Maciejewska KatarzynaUKS Traper Złocieniec29:00
11wakat wakat32:00
 
 
K35/40 (3)3,3 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1392035298Borek MonikaUKS Traper Złocieniec15:00
2909201335Płytnik AnnaKOS BnO Szczecin18:00
3wakat wakat21:00
 
 
KM10R (2)2,2 km5 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
19101308Mazan Kacper16UKS Traper Złocieniec54:00
2wakat wakat57:00
 
 
M10N (7)2,2 km5 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1139202025Cerk SzymonUKS Traper Złocieniec33:00
25Rawluk Alanindywidualnie36:00
338682388Borek AdamUKS Traper Złocieniec39:00
4582102058USOWSKI Mateusz08UKS Błyskawica42:00
515682391Duda ŁukaszUKS Traper Złocieniec45:00
6302035297Piórkowski OskarUKS Traper Złocieniec48:00
7wakat wakat51:00
 
 
M10 (2)1,4 km5 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1322035291Miłoszewicz PawełUKS Traper Złocieniec7:00
2wakat wakat10:00
 
 
M12 (6)1,6 km6 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1592102064JASZCZYK Piotr06UKS Błyskawica29:00
240346824Kaczor KrystianUKS Traper Złocieniec32:00
3602102069JÓZEFOWICZ Emil06UKS Błyskawica35:00
4848383222Kotkowiak BartoszKOS BnO Szczecin38:00
5179101309Gradek MateuszUKS Traper Złocieniec41:00
6wakat wakat44:00
 
 
M14 (5)2,8 km10 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1352035290Fiederowicz HieronimUKS Traper Złocieniec13:00
26Rawluk Patrykindywidualnie16:00
322682387Jankowski KewinUKS Traper Złocieniec19:00
4218650886Udycz JonaszUKS Traper Złocieniec22:00
5wakat wakat25:00
 
 
M16 (8)3,8 km14 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1919201337Grzegorczyk MateuszKOS BnO Szczecin28:00
2248650895Osak MaciejUKS Traper Złocieniec31:00
3889201334Kondys JakubKOS BnO Szczecin34:00
436553462Szadzewicz SzymonUKS Traper Złocieniec37:00
5928636996Kula MateuszKOS BnO Szczecin40:00
6612007553KUZIA Mateusz06UKS Błyskawica43:00
7258650885Smyk BartoszUKS Traper Złocieniec46:00
8wakat wakat49:00
 
 
M18 (3)4,6 km16 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1437208174KRZYMINIEWSKI Miroslaw01UKS Błyskawica46:00
2938303043Petersburski KrystianKOS BnO Szczecin49:00
3wakat wakat52:00
 
 
M20/21 (7)5,1 km17 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
121998923Sawościanik JakubUKS Traper Złocieniec1:00
28640247Jankowiak Pawełindywidualnie4:00
3727200055Wojciechowski Krzysztof74Skarmat Toruń7:00
4477208170KRZYMINIEWSKI Marek85UKS Błyskawica10:00
594921001Mazan BartłomiejWKS Śląsk Wrocław13:00
6467208178GUZAL Kamil87UKS Błyskawica16:00
7wakat wakat19:00
 
 
M35/40 (8)4,6 km16 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
118009221BAŁDYGA Daniel801 BL Bydgoszcz22:00
2341997225Fiederowicz SzczepanUKS Traper Złocieniec25:00
364Sebastian WojciechWilga Orient28:00
4332035295Włodarczyk LukaszUKS Traper Złocieniec31:00
5682066441KOBIEROWSKI SławomirGKS Luzino34:00
6282035296Duda TomaszUKS Traper Złocieniec37:00
741Warchulski Tomasz7612 BBSPow.40:00
8wakat wakat43:00
 
 
M45/50 (8)4,1 km15 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1718664866Szulc Tadeusz68ODN Bydgoszcz24:00
242Sandal Trond65Norway27:00
3497208173KRZYMINIEWSKI Sławomir73UKS Błyskawica30:00
4897205883Płytnik StanisławKOS BnO Szczecin33:00
58Barankiewicz Robert685pinż Szczecin36:00
6487208172POMAGALSKI Paweł72UKS Błyskawica39:00
7692066445WĄSICKI Jacek7 BOW Słupsk42:00
8wakat wakat45:00
 
 
M55/60 (8)3,8 km14 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
173431927Koczko Tomasz62Skarmat Toruń0:00
2100219555Szmidtka Wiesław61GKS Luzino3:00
3637204934Steinke Wiesław59Skarmat Toruń6:00
4768650898Macul JanUKS Traper Złocieniec9:00
5747204934Steinke Wiesław59Skarmat Toruń12:00
670219514KLAWCZYŃSKI Zbigniew1 BL Bydgoszcz15:00
775430901Fijor Waldemar58Skarmat Toruń18:00
8wakat wakat21:00
 
 
M65+ (3)3,3 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1628631450Ryszard JakielaszekBydgoszcz48:00
2Owczarski TomaszChojnice51:00
3wakat wakat54:00