Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiegosob. 27-10-2018 17:52
Wyniki - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (8)1,5 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Stempniewska NadiaUKS Traper Złocieniec8:300:004139
2PIETRZYK Majka09UKS Błyskawica9:13+0:43
3Prokop AmeliaUKS Traper Złocieniec10:11+1:41
4Osak ZuzannaUKS Traper Złocieniec13:03+4:334145
5Kubacka MajaUKS Traper Złocieniec13:21+4:51
6Motylińska AnastazjaUKS Traper Złocieniec17:26+8:56
7Stachnik Amelia08UKS Błyskawica37:05+28:35
 
KURIATA Kinga09UKS Błyskawicankl
 
 
 
K10 (1)1,3 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Włodarczyk WiktoriaUKS Traper Złocieniec9:010:00
 
 
 
K12 (7)1,4 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Mikuła IgaKOS BnO Szczecin8:460:003959
2Borek AlicjaUKS Traper Złocieniec8:47+0:013314
3Mikuła DariaKOS BnO Szczecin9:28+0:423960
4Matyja WeronikaKOS BnO Szczecin9:42+0:563958
5KAMIENIAK Alicja07UKS Błyskawica21:20+12:34
6SOWA Aniela06UKS Błyskawica23:15+14:29
7CHWALIŃSKA Magdalena07UKS Błyskawica31:14+22:28
 
 
 
K14 (5)1,5 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Szczurko PaulinaUKS Traper Złocieniec9:090:003545
2Okrój Dominika05GKS Luzino13:45+4:36
3Wiśniewska Paulina05GKS Luzino14:25+5:16
4Drewczyńska Malwina05GKS Luzino30:48+21:394476
5Klinkosz Roksana05GKS Luzino32:52+23:434479
 
 
 
K16 (2)1,9 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Urban AnetaUKS Traper Złocieniec12:270:002910
2Głombiowska Karolina03GKS Luzino18:14+5:473824
 
 
 
K18 (3)1,9 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Przeszłowska HannaUKS Traper Złocieniec11:390:003317
2Gradek ZuzannaUKS Traper Złocieniec15:51+4:122575
3PRĘŻYNA Weronika03UKS Błyskawica24:35+12:56
 
 
 
K20/21 (4)2,1 km20 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Maciejewska KatarzynaUKS Traper Złocieniec13:040:00
2KOZIEŁ PaulinaUKS Traper Złocieniec14:43+1:39
3Krukowska Magdalenaindywidualnie16:13+3:09
4SIEG Dominika94UKS Błyskawica53:38+40:34
 
 
 
K35/40 (2)1,8 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Borek MonikaUKS Traper Złocieniec11:140:00
2Płytnik AnnaKOS BnO Szczecin13:28+2:143669
 
 
 
KM10R (2)1,5 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Mazan Kacper16UKS Traper Złocieniec13:170:00
1Kujda Remigiusz12Niepubliczne Przedszkole Zamec13:170:00
 
 
 
M10N (2)1,5 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Borek AdamUKS Traper Złocieniec8:340:00
2Cerk SzymonUKS Traper Złocieniec19:26+10:52
 
 
 
M12 (4)1,4 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Kotkowiak BartoszKOS BnO Szczecin7:460:003664
2Gradek MateuszUKS Traper Złocieniec8:39+0:533542
3JASZCZYK Piotr06UKS Błyskawica15:03+7:17
4JÓZEFOWICZ Emil06UKS Błyskawica25:29+17:43
 
 
 
M14 (4)1,9 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Udycz JonaszUKS Traper Złocieniec9:400:003319
2Kotkowiak PiotrKOS BnO Szczecin9:52+0:1203664
3Kujda Tymoteusz05SP Osielsko14:44+5:04
4Jankowski KewinUKS Traper Złocieniec15:29+5:494433
 
 
 
M16 (5)2,2 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Kondys JakubKOS BnO Szczecin10:550:003663
2Grzegorczyk MateuszKOS BnO Szczecin11:11+0:163447
3KUZIA Mateusz06UKS Błyskawica12:03+1:08
4Szadzewicz SzymonUKS Traper Złocieniec13:08+2:13
5Osak MaciejUKS Traper Złocieniec18:34+7:393543
 
 
 
M18 (1)2,2 km24 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1KRZYMINIEWSKI Miroslaw01UKS Błyskawica17:160:00
 
 
 
M20/21 (6)2,5 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Jankowiak Pawełindywidualnie11:000:0004208
2GUZAL Kamil87UKS Błyskawica12:43+1:43
3Mazan BartłomiejWKS Śląsk Wrocław13:17+2:171319
4Wojciechowski Krzysztof74Skarmat Toruń13:27+2:27
5Sawościanik JakubUKS Traper Złocieniec14:03+3:03
6KRZYMINIEWSKI Marek85UKS Błyskawica17:05+6:05
 
 
 
M35/40 (7)2,4 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Fiederowicz SzczepanUKS Traper Złocieniec11:520:00
2Wojciech SebastiaWilga Orient12:01+0:09
3Kujda Arkadiusz791 BL Bydgoszcz12:20+0:28
4BAŁDYGA Daniel801 BL Bydgoszcz12:21+0:29
5Warchulski Tomasz7612 BBSPow.13:21+1:29
6Włodarczyk LukaszUKS Traper Złocieniec13:52+2:00
7Duda TomaszUKS Traper Złocieniec15:19+3:27
 
 
 
M45/50 (6)2,3 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Płytnik StanisławKOS BnO Szczecin12:490:003670
2Szulc Tadeusz68ODN Bydgoszcz13:12+0:23
3KRZYMINIEWSKI Sławomir73UKS Błyskawica14:06+1:17
4POMAGALSKI Paweł72UKS Błyskawica14:19+1:30
5Sandal Trond65Norway17:51+5:02
 
Zacharzewski KrzysztofUKS Traper Złocieniecnkl
 
 
 
M55/60 (7)1,7 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1KLAWCZYŃSKI Zbigniew1 BL Bydgoszcz8:570:003895
2Koczko Tomasz62Skarmat Toruń8:59+0:02
3Macul JanUKS Traper Złocieniec9:24+0:27
4Fijor Waldemar58Skarmat Toruń10:43+1:46
5Szmidtka Wiesław61GKS Luzino11:33+2:362206
6Steinke Wiesław59Skarmat Toruń11:50+2:53
7Włodarczyk WaldemarUKS Traper Złocieniec22:34+13:37
 
 
 
M65+ (2)1,6 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Owczarski TomaszChojnice14:090:00
 
Ryszard JakielaszekBydgoszcznkl179