Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiegosob. 27-10-2018 18:47
Wyniki z międyczasami - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (8)1,5 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(38)3(47)4(32)5(35)6(34)7(41)8(42)9(43)10(40)11(100)Meta
 
114Stempniewska Nadia8:300:240:491:171:542:223:193:586:467:107:528:168:30
UKS Traper Złocieniec0:240:250:280:370:280:570:392:480:240:420:240:14
251PIETRZYK Majka9:130:331:051:432:593:274:405:236:146:538:198:559:13
UKS Błyskawica0:330:320:381:160:281:130:430:510:391:260:360:18
310Prokop Amelia10:110:311:062:123:154:235:426:177:107:429:029:5110:11
UKS Traper Złocieniec0:310:351:061:031:081:190:350:530:321:200:490:20
49Osak Zuzanna13:030:411:182:063:017:058:149:1410:1610:5311:5412:4613:03
UKS Traper Złocieniec0:410:370:480:554:041:091:001:020:371:010:520:17
529Kubacka Maja13:210:271:012:483:414:055:155:576:427:13-----8:048:21
UKS Traper Złocieniec0:270:341:470:530:241:100:420:450:310:510:17
6102Motylińska Anastazja17:260:311:442:383:445:036:187:098:00-----11:2412:0312:26
UKS Traper Złocieniec0:311:130:541:061:191:150:510:513:240:390:23
750Stachnik Amelia37:051:021:512:304:1027:5329:4830:5232:1733:2935:2036:4837:05
UKS Błyskawica1:020:490:391:4023:431:551:041:251:121:511:280:17
 
52KURIATA Kingankl0:441:221:53----------------------------------------
UKS Błyskawica0:440:380:31
 
 
 
K10 (1)1,3 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(38)3(47)4(36)5(32)6(34)7(33)8(41)9(44)10(45)11(40)12(100)Meta
 
131Włodarczyk Wiktoria9:010:401:241:582:213:024:125:085:417:067:528:238:469:01
UKS Traper Złocieniec0:400:440:340:230:411:100:560:331:250:460:310:230:15
 
 
 
K12 (7)1,4 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(31)3(38)4(37)5(48)6(32)7(46)8(34)9(41)10(44)11(45)12(40)13(100)Meta
 
185Mikuła Iga8:461:001:271:502:202:504:004:365:115:536:587:388:128:318:46
KOS BnO Szczecin1:000:270:230:300:301:100:360:350:421:050:400:340:190:15
216Borek Alicja8:470:551:191:422:092:373:534:325:085:477:037:448:148:328:47
UKS Traper Złocieniec0:550:240:230:270:281:160:390:360:391:160:410:300:180:15
386Mikuła Daria9:280:581:251:492:222:514:094:435:166:017:518:338:579:149:28
KOS BnO Szczecin0:580:270:240:330:291:180:340:330:451:500:420:240:170:14
487Matyja Weronika9:421:051:332:002:343:064:265:085:506:357:528:349:069:289:42
KOS BnO Szczecin1:050:280:270:340:321:200:420:420:451:170:420:320:220:14
554KAMIENIAK Alicja21:205:295:596:319:069:4612:2413:2214:2515:3618:4519:4220:2521:0521:20
UKS Błyskawica5:290:300:322:350:402:380:581:031:113:090:570:430:400:15
16:34
*42
655SOWA Aniela23:151:442:093:083:504:589:1310:2912:0120:1921:1321:5022:2323:0323:15
UKS Błyskawica1:440:250:590:421:084:151:161:328:180:540:370:330:400:12
753CHWALIŃSKA Magdalena31:142:383:035:056:537:4211:2412:4514:2222:1524:0030:0130:2430:5831:14
UKS Błyskawica2:380:252:021:480:493:421:211:377:531:456:010:230:340:16
 
 
 
K14 (5)1,5 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(53)2(54)3(49)4(38)5(39)6(36)7(35)8(34)9(52)10(44)11(40)12(100)Meta
 
118Szczurko Paulina9:091:301:542:192:533:364:054:545:466:567:388:398:569:09
UKS Traper Złocieniec1:300:240:250:340:430:290:490:521:100:421:010:170:13
297Okrój Dominika13:452:473:094:144:585:506:207:198:249:4710:5712:1413:3013:45
GKS Luzino2:470:221:050:440:520:300:591:051:231:101:171:160:15
398Wiśniewska Paulina14:252:103:003:494:395:426:207:448:5810:5112:0213:3314:0614:25
GKS Luzino2:100:500:490:501:030:381:241:141:531:111:310:330:19
496Drewczyńska Malwina30:481:251:534:485:416:427:188:4111:1613:2124:4829:5230:3430:48
GKS Luzino1:250:282:550:531:010:361:232:352:0511:275:040:420:14
595Klinkosz Roksana32:522:062:306:517:428:459:1610:4813:1415:2326:4531:5132:3732:52
GKS Luzino2:060:244:210:511:030:311:322:262:0911:225:060:460:15
 
 
 
K16 (2)1,9 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(47)3(38)4(49)5(31)6(32)7(36)8(33)9(46)10(35)11(32)12(50)13(51)14(34)
15(52)16(43)17(44)18(40)19(100)Meta
 
119Urban Aneta12:270:421:011:282:032:273:364:074:535:235:566:166:487:428:14
UKS Traper Złocieniec0:420:190:270:350:241:090:310:460:300:330:200:320:540:32
9:309:5911:0411:5412:1212:27
1:160:291:050:500:180:15
299Głombiowska Karolina18:141:151:404:265:056:147:328:209:4210:2411:0911:4012:1313:1413:45
GKS Luzino1:150:252:460:391:091:180:481:220:420:450:310:331:010:31
15:1515:4616:2617:3917:5918:14
1:300:310:401:130:200:15
 
 
 
K18 (3)1,9 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(49)3(54)4(31)5(53)6(35)7(50)8(32)9(34)10(33)11(42)12(44)13(45)14(36)
15(47)16(48)17(40)18(100)Meta
 
123Przeszłowska Hanna11:390:461:141:371:512:163:304:004:265:226:117:087:398:219:16
UKS Traper Złocieniec0:460:280:230:140:251:140:300:260:560:490:570:310:420:55
9:4110:1711:0011:2211:39
0:250:360:430:220:17
226Gradek Zuzanna15:516:216:467:077:227:418:489:139:3710:2911:1412:0112:2213:0313:50
UKS Traper Złocieniec6:210:250:210:150:191:070:250:240:520:450:470:210:410:47
14:1214:4315:2015:3915:51
0:220:310:370:190:12
357PRĘŻYNA Weronika24:351:523:214:264:455:147:288:189:2912:3013:4416:1317:3819:0020:24
UKS Błyskawica1:521:291:050:190:292:140:501:113:011:142:291:251:221:24
21:2622:5023:4924:1724:35
1:021:240:590:280:18
 
 
 
K20/21 (4)2,1 km20 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(48)3(37)4(38)5(49)6(54)7(31)8(53)9(36)10(51)11(33)12(42)13(44)14(41)
15(46)16(50)17(32)18(39)19(40)20(100)Meta
 
1101Maciejewska Katarzyna13:041:061:281:532:162:433:083:223:534:566:157:198:108:369:42
UKS Traper Złocieniec1:060:220:250:230:270:250:140:311:031:191:040:510:261:06
10:1610:4211:1412:0312:3212:5013:04
0:340:260:320:490:290:180:14
279KOZIEŁ Paulina14:430:421:061:352:082:403:083:243:505:046:327:518:529:2310:46
UKS Traper Złocieniec0:420:240:290:330:320:280:160:261:141:281:191:010:311:23
11:3412:0212:3413:3514:1114:3014:43
0:480:280:321:010:360:190:13
365Krukowska Magdalena16:131:211:572:242:544:224:546:417:008:029:1310:2111:1311:3912:44
indywidualnie1:210:360:270:301:280:321:470:191:021:111:080:520:261:05
13:2013:4614:1715:0815:3915:5916:13
0:360:260:310:510:310:200:14
444SIEG Dominika53:388:469:0610:2310:4617:5618:1918:4619:1020:2321:5339:3642:0543:0045:07
UKS Błyskawica8:460:201:170:237:100:230:270:241:131:3017:432:290:552:07
46:1547:2348:4250:4352:1152:5953:38
1:081:081:192:011:280:480:39
 
 
 
K35/40 (2)1,8 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(47)2(50)3(35)4(51)5(33)6(52)7(56)8(57)9(36)10(53)11(31)12(37)13(39)14(100)
Meta
 
139Borek Monika11:140:551:502:172:413:504:375:596:297:348:449:129:5510:3210:59
UKS Traper Złocieniec0:550:550:270:241:090:471:220:301:051:100:280:430:370:27
11:14
0:15
290Płytnik Anna13:280:592:002:383:094:345:387:017:488:5810:1810:5611:5112:4013:12
KOS BnO Szczecin0:591:010:380:311:251:041:230:471:101:200:380:550:490:32
13:28
0:16
 
 
 
KM10R (2)1,5 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(38)3(47)4(32)5(35)6(34)7(41)8(42)9(43)10(40)11(100)Meta
 
1Mazan Kacper13:171:182:263:314:395:226:468:189:5410:5211:5612:4413:17
UKS Traper Złocieniec1:181:081:051:080:431:241:321:360:581:040:480:33
183Kujda Remigiusz13:171:141:532:313:255:288:179:1910:3111:1712:2212:5713:176:16
Niepubliczne Przedszkole Zamec1:140:390:380:542:032:491:021:120:461:050:350:20*32
 
 
 
M10N (2)1,5 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(38)3(47)4(32)5(35)6(34)7(41)8(42)9(43)10(40)11(100)Meta
 
138Borek Adam8:340:351:132:002:534:014:575:406:236:537:368:188:343:30
UKS Traper Złocieniec0:350:380:470:531:080:560:430:430:300:430:420:16*50
4:28
*51
213Cerk Szymon19:260:491:191:50-----3:057:259:3411:5112:2613:3013:5314:267:51
UKS Traper Złocieniec0:490:300:311:154:202:092:170:351:040:230:33*51
 
 
 
M12 (4)1,4 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(49)3(54)4(53)5(47)6(36)7(35)8(34)9(41)10(52)11(43)12(56)13(57)14(100)
Meta
 
184Kotkowiak Bartosz7:460:240:581:201:442:342:573:454:275:065:405:596:397:117:30
KOS BnO Szczecin0:240:340:220:240:500:230:480:420:390:340:190:400:320:19
7:46
0:16
217Gradek Mateusz8:390:311:101:362:002:533:194:105:005:386:216:447:368:078:25
UKS Traper Złocieniec0:310:390:260:240:530:260:510:500:380:430:230:520:310:18
8:39
0:14
359JASZCZYK Piotr15:033:364:124:455:166:537:368:579:5610:4911:4012:1713:4114:2914:50
UKS Błyskawica3:360:360:330:311:370:431:210:590:530:510:371:240:480:21
15:03
0:13
460JÓZEFOWICZ Emil25:291:524:325:185:457:107:419:0510:1611:0813:2214:1123:2224:2625:10
UKS Błyskawica1:522:400:460:271:250:311:241:110:522:140:499:111:040:44
25:29
0:19
 
 
 
M14 (4)1,9 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(58)3(47)4(49)5(54)6(53)7(32)8(36)9(33)10(46)11(35)12(51)13(34)14(52)
15(56)16(40)17(100)Meta
 
121Udycz Jonasz9:400:341:001:262:102:322:533:484:174:545:215:506:166:417:39
UKS Traper Złocieniec0:340:260:260:440:220:210:550:290:370:270:290:260:250:58
8:249:119:289:40
0:450:470:170:12
2Kotkowiak Piotr9:520:321:001:272:132:342:563:534:194:535:185:456:096:347:38
KOS BnO Szczecin0:320:280:270:460:210:220:570:260:340:250:270:240:251:04
8:309:199:389:52
0:520:490:190:14
382Kujda Tymoteusz14:440:471:262:013:213:464:126:377:077:508:239:079:3810:1911:39
SP Osielsko0:470:390:351:200:250:262:250:300:430:330:440:310:411:20
12:5014:0714:3014:44
1:111:170:230:14
422Jankowski Kewin15:290:401:413:194:345:275:587:207:549:1810:0410:3811:0811:4112:55
UKS Traper Złocieniec0:401:011:381:150:530:311:220:341:240:460:340:300:331:14
13:5714:5615:1715:29
1:020:590:210:12
 
 
 
M16 (5)2,2 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(58)2(47)3(37)4(49)5(54)6(53)7(38)8(34)9(33)10(36)11(35)12(51)13(46)14(41)
15(52)16(56)17(40)18(100)Meta
 
188Kondys Jakub10:550:531:181:422:142:352:563:314:575:416:136:547:177:478:26
KOS BnO Szczecin0:530:250:240:320:210:210:351:260:440:320:410:230:300:39
8:549:3910:2510:4310:55
0:280:450:460:180:12
291Grzegorczyk Mateusz11:110:481:181:422:132:342:543:465:135:566:287:107:358:048:39
KOS BnO Szczecin0:480:300:240:310:210:200:521:270:430:320:420:250:290:35
9:119:5610:4010:5811:11
0:320:450:440:180:13
361KUZIA Mateusz12:031:031:301:562:242:433:023:455:286:126:507:367:598:319:10
UKS Błyskawica1:030:270:260:280:190:190:431:430:440:380:460:230:320:39
10:1210:5111:3511:5212:03
1:020:390:440:170:11
436Szadzewicz Szymon13:081:322:032:373:183:444:044:486:307:157:528:389:029:3310:12
UKS Traper Złocieniec1:320:310:340:410:260:200:441:420:450:370:460:240:310:39
11:1611:5712:3812:5513:08
1:040:410:410:170:13
524Osak Maciej18:341:191:592:393:354:074:395:338:099:3210:2812:0212:3513:2314:40
UKS Traper Złocieniec1:190:400:400:560:320:320:542:361:230:561:340:330:481:17
15:3316:4917:5518:1718:34
0:531:161:060:220:17
 
 
 
M18 (1)2,2 km24 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(48)3(37)4(38)5(49)6(54)7(31)8(53)9(47)10(35)11(51)12(33)13(52)14(56)
15(43)16(41)17(46)18(50)19(36)20(39)21(58)22(40)23(57)24(100)Meta
 
143KRZYMINIEWSKI Miroslaw17:160:521:141:432:193:033:263:464:105:176:256:508:519:3611:21
UKS Błyskawica0:520:220:290:360:440:230:200:241:071:080:252:010:451:45
12:0912:5114:0814:4015:0615:2816:0216:2816:4417:0217:16
0:480:421:170:320:260:220:340:260:160:180:14
 
 
 
M20/21 (6)2,5 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(37)8(38)9(39)10(40)11(41)12(42)13(43)14(44)
15(45)16(46)17(47)18(48)19(100)Meta
 
1Jankowiak Paweł11:000:471:322:092:433:173:514:405:005:275:566:407:117:347:59
indywidualnie0:470:450:370:340:340:340:490:200:270:290:440:310:230:25
8:269:169:5810:2210:4811:00
0:270:500:420:240:260:12
246GUZAL Kamil12:430:561:462:293:073:444:245:075:286:006:287:177:548:228:54
UKS Błyskawica0:560:500:430:380:370:400:430:210:320:280:490:370:280:32
9:4110:4811:4412:0812:3112:43
0:471:070:560:240:230:12
394Mazan Bartłomiej13:170:541:522:393:214:024:435:305:546:306:597:538:328:599:31
WKS Śląsk Wrocław0:540:580:470:420:410:410:470:240:360:290:540:390:270:32
10:0211:0612:0612:3513:0313:17
0:311:041:000:290:280:14
472Wojciechowski Krzysztof13:270:551:582:393:264:064:465:356:026:357:058:028:389:079:40
Skarmat Toruń0:551:030:410:470:400:400:490:270:330:300:570:360:290:33
10:1211:1712:2112:4813:1613:27
0:321:051:040:270:280:11
52Sawościanik Jakub14:030:512:112:563:384:205:025:526:176:547:268:249:039:3110:02
UKS Traper Złocieniec0:511:200:450:420:420:420:500:250:370:320:580:390:280:31
10:3511:4512:5013:2113:5114:03
0:331:101:050:310:300:12
647KRZYMINIEWSKI Marek17:051:102:173:104:054:545:436:477:167:598:319:3710:2711:1211:53
UKS Błyskawica1:101:070:530:550:490:491:040:290:430:321:060:500:450:41
12:3314:0415:1915:5416:2817:05
0:401:311:150:350:340:37
 
 
 
M35/40 (7)2,4 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(46)3(51)4(34)5(52)6(50)7(53)8(54)9(49)10(38)11(37)12(55)13(58)14(39)
15(36)16(43)17(56)18(57)19(100)Meta
 
134Fiederowicz Szczepan11:521:291:522:212:483:454:405:516:116:337:017:248:028:328:45
UKS Traper Złocieniec1:290:230:290:270:570:551:110:200:220:280:230:380:300:13
9:089:5610:5211:2311:4011:52
0:230:480:560:310:170:12
264Wojciech Sebastia12:011:231:472:172:443:414:395:576:186:457:287:518:298:569:09
Wilga Orient1:230:240:300:270:570:581:180:210:270:430:230:380:270:13
9:3310:2511:0611:3311:4912:01
0:240:520:410:270:160:12
380Kujda Arkadiusz12:201:522:192:523:174:145:126:346:557:187:498:128:489:189:31
1 BL Bydgoszcz1:520:270:330:250:570:581:220:210:230:310:230:360:300:13
9:5610:4311:2011:5112:0912:20
0:250:470:370:310:180:11
41BAŁDYGA Daniel12:211:422:092:463:114:085:056:176:377:017:317:568:359:049:20
1 BL Bydgoszcz1:420:270:370:250:570:571:120:200:240:300:250:390:290:16
9:4310:3611:2511:5412:1112:21
0:230:530:490:290:170:10
541Warchulski Tomasz13:211:412:112:503:174:465:467:047:257:508:278:559:3410:0210:17
12 BBSPow.1:410:300:390:271:291:001:180:210:250:370:280:390:280:15
10:4111:3412:1812:5113:0813:21
0:240:530:440:330:170:13
633Włodarczyk Lukasz13:521:452:122:543:214:275:326:537:177:438:218:499:2910:0710:24
UKS Traper Złocieniec1:450:270:420:271:061:051:210:240:260:380:280:400:380:17
11:1012:1012:5213:2513:4013:52
0:461:000:420:330:150:12
728Duda Tomasz15:191:452:143:013:304:406:368:028:278:599:3310:0510:5111:3311:50
UKS Traper Złocieniec1:450:290:470:291:101:561:260:250:320:340:320:460:420:17
12:1613:2014:1114:4515:0615:196:04
0:261:040:510:340:210:13*36
 
 
 
M45/50 (6)2,3 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(58)2(36)3(47)4(49)5(54)6(53)7(32)8(46)9(51)10(34)11(42)12(43)13(33)14(50)
15(35)16(31)17(55)18(100)Meta
 
189Płytnik Stanisław12:490:561:211:472:413:043:274:234:535:305:567:087:388:108:37
KOS BnO Szczecin0:560:250:260:540:230:230:560:300:370:261:120:300:320:27
9:0410:3512:0212:3312:49
0:271:311:270:310:16
271Szulc Tadeusz13:120:531:171:432:473:133:334:475:196:016:357:448:218:589:21
ODN Bydgoszcz0:530:240:261:040:260:201:140:320:420:341:090:370:370:23
9:5110:5912:2412:5813:12
0:301:081:250:340:14
349KRZYMINIEWSKI Sławomir14:061:201:502:203:193:514:155:215:556:337:028:178:509:279:50
UKS Błyskawica1:200:300:300:590:320:241:060:340:380:291:150:330:370:23
10:2011:3213:1013:5214:06
0:301:121:380:420:14
448POMAGALSKI Paweł14:191:452:182:443:514:154:365:526:227:047:368:489:249:5910:23
UKS Błyskawica1:450:330:261:070:240:211:160:300:420:321:120:360:350:24
10:5412:0213:2714:0314:19
0:311:081:250:360:16
542Sandal Trond17:511:292:042:343:464:194:516:257:138:118:5110:3611:1512:0312:37
Norway1:290:350:301:120:330:321:340:480:580:401:450:390:480:34
13:1314:5516:5217:3517:51
0:361:421:570:430:16
 
Zacharzewski Krzysztofnkl1:422:162:524:094:385:12-----7:208:068:4110:1611:0911:5112:25
UKS Traper Złocieniec1:420:340:361:170:290:342:080:460:351:350:530:420:34
13:0414:4516:3617:2217:426:41
0:391:411:510:460:20*35
 
 
 
M55/60 (7)1,7 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(54)2(53)3(38)4(47)5(48)6(58)7(36)8(50)9(35)10(51)11(34)12(41)13(42)14(56)
15(57)16(40)17(100)Meta
 
170KLAWCZYŃSKI Zbigniew8:570:511:131:512:162:473:103:394:034:324:595:266:066:457:24
1 BL Bydgoszcz0:510:220:380:250:310:230:290:240:290:270:270:400:390:39
8:008:218:428:57
0:360:210:210:15
273Koczko Tomasz8:590:551:171:582:283:003:394:064:294:595:235:476:246:597:38
Skarmat Toruń0:550:220:410:300:320:390:270:230:300:240:240:370:350:39
8:128:298:468:59
0:340:170:170:13
376Macul Jan9:241:001:232:042:323:043:324:074:324:595:255:526:367:167:59
UKS Traper Złocieniec1:000:230:410:280:320:280:350:250:270:260:270:440:400:43
8:348:529:119:24
0:350:180:190:13
475Fijor Waldemar10:431:121:382:283:003:394:074:445:115:476:176:497:358:189:05
Skarmat Toruń1:120:260:500:320:390:280:370:270:360:300:320:460:430:47
9:4310:0410:2710:43
0:380:210:230:16
5100Szmidtka Wiesław11:331:161:452:343:113:524:335:115:406:186:497:218:109:029:49
GKS Luzino1:160:290:490:370:410:410:380:290:380:310:320:490:520:47
10:3110:5511:1811:33
0:420:240:230:15
663Steinke Wiesław11:501:181:482:483:183:564:245:105:436:226:567:278:189:1110:08
Skarmat Toruń1:180:301:000:300:380:280:460:330:390:340:310:510:530:57
10:4511:0611:3511:50
0:370:210:290:15
7Włodarczyk Waldemar22:341:322:093:464:375:316:106:497:3715:0515:4316:2617:4518:3819:40
UKS Traper Złocieniec1:320:371:370:510:540:390:390:487:280:380:431:190:531:02
20:4221:1221:4422:34
1:020:300:320:50
 
 
 
M65+ (2)1,6 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(47)3(36)4(35)5(51)6(46)7(41)8(44)9(57)10(33)11(50)12(32)13(39)14(100)
Meta
 
1Owczarski Tomasz14:090:581:382:103:173:484:375:317:138:049:219:5810:5113:0513:52
Chojnice0:580:400:321:070:310:490:541:420:511:170:370:532:140:47
14:0911:36
0:17*36
 
62Ryszard Jakielaszeknkl-----1:302:003:033:274:014:485:59-----7:478:108:459:5110:21
Bydgoszcz1:300:301:030:240:340:471:111:480:230:351:060:30
10:38
0:17