Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiegoniedz. 28-10-2018 12:56
Wyniki - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (9)2,2 km5 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Prokop AmeliaUKS Traper Złocieniec12:040:00
2Motylińska AnastazjaUKS Traper Złocieniec12:24+0:20
3PIETRZYK Majka09UKS Błyskawica13:22+1:18
3Duda KorneliaUKS Traper Złocieniec13:22+1:184141
5Kubacka MajaUKS Traper Złocieniec14:45+2:41
6Osak ZuzannaUKS Traper Złocieniec17:55+5:514145
7Stempniewska NadiaUKS Traper Złocieniec18:08+6:044139
8Stachnik Amelia08UKS Błyskawica19:34+7:30
9KURIATA Kinga09UKS Błyskawica21:57+9:53
 
 
 
K10 (1)1,4 km5 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Włodarczyk WiktoriaUKS Traper Złocieniec17:110:00
 
 
 
K12 (6)1,6 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Borek AlicjaUKS Traper Złocieniec11:380:003314
2Mikuła DariaKOS BnO Szczecin12:29+0:513960
3Mikuła IgaKOS BnO Szczecin12:47+1:093959
4SOWA Aniela06UKS Błyskawica14:51+3:13
5Matyja WeronikaKOS BnO Szczecin18:34+6:563958
6CHWALIŃSKA Magdalena07UKS Błyskawica22:21+10:43
 
 
 
K14 (5)2,6 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Szczurko PaulinaUKS Traper Złocieniec30:200:003545
2Wiśniewska Paulina05GKS Luzino62:13+31:53
3Drewczyńska Malwina05GKS Luzino63:22+33:024476
4Okrój Dominika05GKS Luzino69:13+38:53
5Klinkosz Roksana05GKS Luzino75:24+45:044479
 
 
 
K16 (3)3,3 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Urban AnetaUKS Traper Złocieniec41:430:002910
2Przeszłowska HannaUKS Traper Złocieniec63:16+21:333317
3Głombiowska Karolina03GKS Luzino66:24+24:413824
 
 
 
K18 (2)3,8 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Gradek ZuzannaUKS Traper Złocieniec47:350:002575
2Chrubczyńska PatrycjaUKS Traper Złocieniec49:22+1:471942
 
 
 
K20/21 (9)4,6 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Mazan AleksandraUKS Traper Złocieniec40:020:0000328
2Peksa Annaindywidualnie51:49+11:47
3Maciejewska KatarzynaUKS Traper Złocieniec52:24+12:22
4SIEG Dominika94UKS Błyskawica57:49+17:47
5Alabrudzińska Agnieszkaindywidualnie60:37+20:35
6Krukowska Magdalenaindywidualnie62:56+22:54
7KOZIEŁ PaulinaUKS Traper Złocieniec66:39+26:37
8Bartnik OliwiaUKS Traper Złocieniec67:58+27:56
9Ingram WiktoriaUKS Traper Złocieniec72:07+32:05
 
 
 
K35/40 (2)3,3 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Borek MonikaUKS Traper Złocieniec35:290:00
2Płytnik AnnaKOS BnO Szczecin61:52+26:233669
 
 
 
KM10R (1)2,2 km5 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Mazan Kacper16UKS Traper Złocieniec21:230:00
 
 
 
M10N (3)2,2 km5 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Cerk SzymonUKS Traper Złocieniec14:050:00
2Borek AdamUKS Traper Złocieniec15:00+0:55
3Duda ŁukaszUKS Traper Złocieniec16:13+2:084142
 
 
 
M12 (4)1,6 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Kotkowiak BartoszKOS BnO Szczecin11:090:003664
2Gradek MateuszUKS Traper Złocieniec14:38+3:293542
3JÓZEFOWICZ Emil06UKS Błyskawica16:58+5:49
4JASZCZYK Piotr06UKS Błyskawica18:04+6:55
 
 
 
M14 (3)2,8 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Udycz JonaszUKS Traper Złocieniec25:150:003319
2Kotkowiak PiotrKOS BnO Szczecin25:22+0:0703664
3Jankowski KewinUKS Traper Złocieniec31:25+6:104433
 
 
 
M16 (4)3,8 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Kondys JakubKOS BnO Szczecin33:500:003663
2Grzegorczyk MateuszKOS BnO Szczecin42:45+8:553447
3KUZIA Mateusz06UKS Błyskawica50:10+16:20
4Szadzewicz SzymonUKS Traper Złocieniec56:13+22:23
 
 
 
M18 (2)4,6 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Osak MaciejUKS Traper Złocieniec64:230:003543
2KRZYMINIEWSKI Miroslaw01UKS Błyskawica77:40+13:17
 
 
 
M20/21 (6)5,1 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1GUZAL Kamil87UKS Błyskawica36:070:00
2Mazan BartłomiejWKS Śląsk Wrocław37:10+1:031319
3Jankowiak Pawełindywidualnie37:47+1:4004208
4Wojciechowski Krzysztof74Skarmat Toruń38:36+2:29
5Sawościanik JakubUKS Traper Złocieniec44:03+7:56
6KRZYMINIEWSKI Marek85UKS Błyskawica61:45+25:38
 
 
 
M35/40 (5)4,6 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Wojciech SebastiaWilga Orient36:180:00
2BAŁDYGA Daniel801 BL Bydgoszcz38:30+2:12
3Duda TomaszUKS Traper Złocieniec44:25+8:07
4Włodarczyk LukaszUKS Traper Złocieniec59:59+23:41
5Warchulski Tomasz7612 BBSPow.83:08+46:50
 
 
 
M45/50 (5)4,1 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Szulc Tadeusz68ODN Bydgoszcz42:210:00
2Płytnik StanisławKOS BnO Szczecin42:59+0:383670
3KRZYMINIEWSKI Sławomir73UKS Błyskawica46:48+4:27
4Sandal Trond65Norway53:39+11:18
5POMAGALSKI Paweł72UKS Błyskawica58:31+16:10
 
 
 
M55/60 (6)3,8 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1KLAWCZYŃSKI Zbigniew1 BL Bydgoszcz32:540:003895
2Koczko Tomasz62Skarmat Toruń44:08+11:14
3Szmidtka Wiesław61GKS Luzino58:24+25:302206
3Steinke Wiesław59Skarmat Toruń58:24+25:30
5Fijor Waldemar58Skarmat Toruń62:06+29:12
 
Macul JanUKS Traper Złocieniecnkl
 
 
 
M65+ (2)3,3 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Ryszard JakielaszekBydgoszcz38:470:00179
2Owczarski TomaszChojnice52:02+13:15