Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiegoniedz. 28-10-2018 12:57
Wyniki z międyczasami - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (9)2,2 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(100)Meta
 
110Prokop Amelia12:042:294:358:4411:0811:4912:04
UKS Traper Złocieniec2:292:064:092:240:410:15
2102Motylińska Anastazja12:242:585:058:2711:1112:0212:24
UKS Traper Złocieniec2:582:073:222:440:510:22
351PIETRZYK Majka13:222:424:408:5611:4213:0413:22
UKS Błyskawica2:421:584:162:461:220:18
312Duda Kornelia13:220:532:286:1712:1713:0813:22
UKS Traper Złocieniec0:531:353:496:000:510:14
529Kubacka Maja14:451:293:117:4513:2414:3114:45
UKS Traper Złocieniec1:291:424:345:391:070:14
69Osak Zuzanna17:553:055:3410:5116:3017:4017:55
UKS Traper Złocieniec3:052:295:175:391:100:15
714Stempniewska Nadia18:081:175:4214:2017:0917:5418:08
UKS Traper Złocieniec1:174:258:382:490:450:14
850Stachnik Amelia19:343:486:2913:5918:1019:1719:34
UKS Błyskawica3:482:417:304:111:070:17
952KURIATA Kinga21:572:1911:2515:2220:4421:3821:57
UKS Błyskawica2:199:063:575:220:540:19
 
 
 
K10 (1)1,4 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(53)4(34)5(100)Meta
 
131Włodarczyk Wiktoria17:113:135:0613:5516:1316:5717:11
UKS Traper Złocieniec3:131:538:492:180:440:14
 
 
 
K12 (6)1,6 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(55)3(53)4(54)5(34)6(100)Meta
 
116Borek Alicja11:382:325:027:289:3010:4611:2511:38
UKS Traper Złocieniec2:322:302:262:021:160:390:13
286Mikuła Daria12:292:365:388:0210:0011:3512:1812:29
KOS BnO Szczecin2:363:022:241:581:350:430:11
385Mikuła Iga12:473:326:078:1410:3911:5312:3412:47
KOS BnO Szczecin3:322:352:072:251:140:410:13
455SOWA Aniela14:512:335:529:2212:3913:5614:3614:51
UKS Błyskawica2:333:193:303:171:170:400:15
587Matyja Weronika18:343:417:0112:5315:1717:3318:2018:34
KOS BnO Szczecin3:413:205:522:242:160:470:14
653CHWALIŃSKA Magdalena22:214:2211:5415:4318:5520:4722:0322:21
UKS Błyskawica4:227:323:493:121:521:160:18
 
 
 
K14 (5)2,6 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(53)3(43)4(56)5(42)6(54)7(47)8(57)9(100)Meta
 
118Szczurko Paulina30:202:368:2310:5715:1516:5323:0026:4728:3130:0830:20
UKS Traper Złocieniec2:365:472:344:181:386:073:471:441:370:12
298Wiśniewska Paulina62:134:2815:2520:1631:3333:4742:4650:5659:4461:5862:13
GKS Luzino4:2810:574:5111:172:148:598:108:482:140:15
396Drewczyńska Malwina63:225:1816:3421:1337:2040:0948:5856:3961:1463:0963:22
GKS Luzino5:1811:164:3916:072:498:497:414:351:550:13
497Okrój Dominika69:1311:1222:1127:1043:2845:4355:1262:3267:1668:5969:13
GKS Luzino11:1210:594:5916:182:159:297:204:441:430:14
595Klinkosz Roksana75:2417:1428:4133:1549:3852:0560:5368:3773:1075:1175:24
GKS Luzino17:1411:274:3416:232:278:487:444:332:010:13
 
 
 
K16 (3)3,3 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(36)3(35)4(38)5(43)6(56)7(42)8(41)9(46)10(49)11(48)12(57)13(100)Meta
 
119Urban Aneta41:431:253:296:5211:0716:1620:1222:0230:1733:2436:5938:1039:4741:3241:43
UKS Traper Złocieniec1:252:043:234:155:093:561:508:153:073:351:111:371:450:11
223Przeszłowska Hanna63:162:193:445:1417:2123:3931:4933:54-----49:1456:4958:1960:0663:0263:16
UKS Traper Złocieniec2:191:251:3012:076:188:102:0515:207:351:301:472:560:14
399Głombiowska Karolina66:242:054:537:4520:3734:4240:0241:5748:4853:5659:3061:0263:1566:1166:24
GKS Luzino2:052:482:5212:5214:055:201:556:515:085:341:322:132:560:13
 
 
 
K18 (2)3,8 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(39)3(35)4(36)5(37)6(38)7(40)8(42)9(46)10(47)11(48)12(49)13(50)14(100)
Meta
 
126Gradek Zuzanna47:354:224:5818:3720:4922:3826:1630:2733:2637:3240:0341:5743:0644:2047:22
UKS Traper Złocieniec4:220:3613:392:121:493:384:112:594:062:311:541:091:143:02
47:35
0:13
227Chrubczyńska Patrycja49:224:555:288:5410:3712:3916:5024:2627:5436:4838:4941:1343:4545:3549:08
UKS Traper Złocieniec4:550:333:261:432:024:117:363:288:542:012:242:321:503:33
49:22
0:14
 
 
 
K20/21 (9)4,6 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(36)3(37)4(38)5(39)6(40)7(41)8(42)9(51)10(45)11(46)12(47)13(48)14(49)
15(50)16(100)Meta
 
1Mazan Aleksandra40:022:413:505:178:279:4814:4418:1220:1222:5625:2231:1933:0134:4735:32
UKS Traper Złocieniec2:411:091:273:101:214:563:282:002:442:265:571:421:460:45
36:3939:5040:02
1:073:110:12
266Peksa Anna51:494:235:557:4011:2413:0816:3826:1228:5231:4434:2239:2342:2144:3545:56
indywidualnie4:231:321:453:441:443:309:342:402:522:385:012:582:141:21
47:5951:3451:49
2:033:350:15
3101Maciejewska Katarzyna52:242:544:045:228:4010:0913:45-----22:3625:3633:2740:2442:3746:1547:11
UKS Traper Złocieniec2:541:101:183:181:293:368:513:007:516:572:133:380:56
48:5852:1052:24
1:473:120:14
444SIEG Dominika57:4910:4012:0613:5317:3919:2523:3128:5932:0336:0739:1344:5148:0650:2152:00
UKS Błyskawica10:401:261:473:461:464:065:283:044:043:065:383:152:151:39
53:5657:3357:49
1:563:370:16
567Alabrudzińska Agnieszka60:378:279:4511:3215:3017:2121:1135:1437:5040:4143:2748:2151:1853:2654:58
indywidualnie8:271:181:473:581:513:5014:032:362:512:464:542:572:081:32
57:0160:2360:37
2:033:220:14
665Krukowska Magdalena62:564:456:367:5714:3117:4120:2824:0039:5442:1644:5950:0753:0056:0457:30
indywidualnie4:451:511:216:343:102:473:3215:542:222:435:082:533:041:26
59:0062:4362:56
1:303:430:13
779KOZIEŁ Paulina66:397:5610:1112:1418:3920:5925:1830:4834:0639:5043:3352:3355:1858:4460:29
UKS Traper Złocieniec7:562:152:036:252:204:195:303:185:443:439:002:453:261:45
62:0866:2766:39
1:394:190:12
878Bartnik Oliwia67:584:336:578:5717:3419:0124:30-----37:3940:5648:2055:3057:4061:1762:14
UKS Traper Złocieniec4:332:242:008:371:275:2913:093:177:247:102:103:370:57
63:5967:4267:58
1:453:430:16
977Ingram Wiktoria72:0713:5816:1318:0624:3027:0031:0136:5239:5645:5249:2558:2461:2064:4066:23
UKS Traper Złocieniec13:582:151:536:242:304:015:513:045:563:338:592:563:201:43
68:0271:5372:07
1:393:510:14
 
 
 
K35/40 (2)3,3 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(36)3(35)4(38)5(43)6(56)7(42)8(41)9(46)10(49)11(48)12(57)13(100)Meta
 
139Borek Monika35:291:342:564:2910:2615:2220:1821:2924:2227:2731:0432:1333:4535:1635:29
UKS Traper Złocieniec1:341:221:335:574:564:561:112:533:053:371:091:321:310:13
290Płytnik Anna61:522:094:057:3913:5922:3926:2728:2434:2142:1749:0850:4256:5661:3761:52
KOS BnO Szczecin2:091:563:346:208:403:481:575:577:566:511:346:144:410:15
 
 
 
KM10R (1)2,2 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(100)Meta
 
1Mazan Kacper21:233:096:5714:5019:2620:5421:23
UKS Traper Złocieniec3:093:487:534:361:280:29
 
 
 
M10N (3)2,2 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(100)Meta
 
113Cerk Szymon14:050:523:138:2013:0413:4714:05
UKS Traper Złocieniec0:522:215:074:440:430:18
238Borek Adam15:002:144:047:4912:2114:4815:00
UKS Traper Złocieniec2:141:503:454:322:270:12
315Duda Łukasz16:132:265:019:3215:0416:0116:13
UKS Traper Złocieniec2:262:354:315:320:570:12
 
 
 
M12 (4)1,6 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(55)3(53)4(54)5(34)6(100)Meta
 
184Kotkowiak Bartosz11:092:285:017:099:0010:1110:5611:09
KOS BnO Szczecin2:282:332:081:511:110:450:13
217Gradek Mateusz14:382:587:5010:0812:1713:4514:2714:38
UKS Traper Złocieniec2:584:522:182:091:280:420:11
360JÓZEFOWICZ Emil16:585:478:5011:1313:5115:3716:4416:58
UKS Błyskawica5:473:032:232:381:461:070:14
459JASZCZYK Piotr18:042:4610:2812:5215:3117:1417:5318:04
UKS Błyskawica2:467:422:242:391:430:390:11
 
 
 
M14 (3)2,8 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(32)3(53)4(43)5(56)6(42)7(54)8(47)9(57)10(100)Meta
 
121Udycz Jonasz25:152:073:517:369:1314:2515:3219:4022:0323:4525:0325:15
UKS Traper Złocieniec2:071:443:451:375:121:074:082:231:421:180:12
2Kotkowiak Piotr25:222:003:508:1810:0915:5417:0719:3022:1123:4825:1025:22
KOS BnO Szczecin2:001:504:281:515:451:132:232:411:371:220:12
322Jankowski Kewin31:258:029:5314:2016:1521:5823:1425:3428:1329:5031:1231:25
UKS Traper Złocieniec8:021:514:271:555:431:162:202:391:371:220:13
 
 
 
M16 (4)3,8 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(39)3(35)4(36)5(37)6(38)7(40)8(42)9(46)10(47)11(48)12(49)13(50)14(100)
Meta
 
188Kondys Jakub33:506:317:028:4910:1811:3514:5417:3420:1924:0326:0028:1029:1130:2533:40
KOS BnO Szczecin6:310:311:471:291:173:192:402:453:441:572:101:011:143:15
33:50
0:10
291Grzegorczyk Mateusz42:457:147:3811:2612:5414:2318:4123:4226:4432:2734:0236:3437:2439:2242:33
KOS BnO Szczecin7:140:243:481:281:294:185:013:025:431:352:320:501:583:11
42:45
0:12
361KUZIA Mateusz50:105:196:3510:2411:5113:0516:0121:0823:3633:0434:5241:2845:2246:5949:55
UKS Błyskawica5:191:163:491:271:142:565:072:289:281:486:363:541:372:56
50:10
0:15
436Szadzewicz Szymon56:1311:2112:3816:2617:5419:0822:0327:1229:4539:0740:5747:3051:2453:0155:57
UKS Traper Złocieniec11:211:173:481:281:142:555:092:339:221:506:333:541:372:56
56:13
0:16
 
 
 
M18 (2)4,6 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(36)3(37)4(38)5(39)6(40)7(41)8(42)9(51)10(45)11(46)12(47)13(48)14(49)
15(50)16(100)Meta
 
124Osak Maciej64:238:3510:1112:2318:0323:4828:2932:4935:3739:4444:0350:3053:4656:0957:29
UKS Traper Złocieniec8:351:362:125:405:454:414:202:484:074:196:273:162:231:20
59:3564:0764:23
2:064:320:16
243KRZYMINIEWSKI Miroslaw77:408:5911:1813:2818:1320:0523:5928:4031:0936:3049:3159:1262:1966:1871:13
UKS Błyskawica8:592:192:104:451:523:544:412:295:2113:019:413:073:594:55
73:5477:2877:40
2:413:340:12
 
 
 
M20/21 (6)5,1 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(36)3(37)4(38)5(39)6(40)7(41)8(42)9(43)10(44)11(45)12(46)13(47)14(48)
15(49)16(50)17(100)Meta
 
146GUZAL Kamil36:072:143:334:397:378:4510:4715:1616:5318:5620:2823:2327:4329:2931:04
UKS Błyskawica2:141:191:062:581:082:024:291:372:031:322:554:201:461:35
32:0133:5035:5836:07
0:571:492:080:09
294Mazan Bartłomiej37:102:393:425:027:438:5711:4115:0317:1119:3921:2124:4629:1730:5332:27
WKS Śląsk Wrocław2:391:031:202:411:142:443:222:082:281:423:254:311:361:34
33:0634:0636:5937:10
0:391:002:530:11
3Jankowiak Paweł37:473:144:245:3411:3612:3915:11-----19:1421:1722:5126:2130:0231:2333:12
indywidualnie3:141:101:106:021:032:324:032:031:343:303:411:211:49
34:0234:5637:3837:47
0:500:542:420:09
472Wojciechowski Krzysztof38:362:193:424:578:389:4312:1416:3318:1420:4922:1826:0230:2331:5634:02
Skarmat Toruń2:191:231:153:411:052:314:191:412:351:293:444:211:332:06
35:0736:0338:2638:36
1:050:562:230:10
52Sawościanik Jakub44:032:334:035:189:4711:0613:24-----22:2224:4126:2530:0534:4436:5238:35
UKS Traper Złocieniec2:331:301:154:291:192:188:582:191:443:404:392:081:43
39:3540:3543:5244:03
1:001:003:170:11
647KRZYMINIEWSKI Marek61:453:155:587:5011:1514:4817:2331:1633:4637:2539:3644:3250:3553:3055:25
UKS Błyskawica3:152:431:523:253:332:3513:532:303:392:114:566:032:551:55
56:2157:4061:3061:45
0:561:193:500:15
 
 
 
M35/40 (5)4,6 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(36)3(37)4(38)5(39)6(40)7(41)8(42)9(51)10(45)11(46)12(47)13(48)14(49)
15(50)16(100)Meta
 
164Wojciech Sebastia36:183:384:435:5810:2411:3113:38-----18:1520:2722:2428:5130:2531:5832:43
Wilga Orient3:381:051:154:261:072:074:372:121:576:271:341:330:45
33:3436:0736:18
0:512:330:11
21BAŁDYGA Daniel38:303:354:395:548:5810:1712:3717:3019:2921:4324:0828:1830:1832:2233:37
1 BL Bydgoszcz3:351:041:153:041:192:204:531:592:142:254:102:002:041:15
35:2538:2038:30
1:482:550:10
328Duda Tomasz44:252:434:055:298:3510:1114:4322:0423:5426:2528:4134:1836:0838:1239:06
UKS Traper Złocieniec2:431:221:243:061:364:327:211:502:312:165:371:502:040:54
41:1744:1344:25
2:112:560:12
433Włodarczyk Lukasz59:596:539:0510:5814:5218:3921:2330:4934:4241:1945:2249:3651:3353:3254:45
UKS Traper Złocieniec6:532:121:533:543:472:449:263:536:374:034:141:571:591:13
56:2959:4759:59
1:443:180:12
541Warchulski Tomasz83:086:328:309:4814:1615:4319:1034:0945:1047:5955:4465:2169:5772:4178:17
12 BBSPow.6:321:581:184:281:273:2714:5911:012:497:459:374:362:445:36
79:4682:4983:08
1:293:030:19
 
 
 
M45/50 (5)4,1 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(35)3(38)4(40)5(41)6(42)7(51)8(45)9(46)10(47)11(48)12(49)13(50)14(57)
15(100)Meta
 
171Szulc Tadeusz42:211:596:259:2613:5417:0919:0921:5324:2430:2132:0533:5034:3535:4140:42
ODN Bydgoszcz1:594:263:014:283:152:002:442:315:571:441:450:451:065:01
42:0842:21
1:260:13
289Płytnik Stanisław42:591:126:2910:4915:1019:2321:2223:5326:0631:1033:0336:1837:3338:4540:58
KOS BnO Szczecin1:125:174:204:214:131:592:312:135:041:533:151:151:122:13
42:4842:59
1:500:11
349KRZYMINIEWSKI Sławomir46:481:489:1214:0318:0522:2424:3228:1330:3735:3937:3739:2440:3742:0344:30
UKS Błyskawica1:487:244:514:024:192:083:412:245:021:581:471:131:262:27
46:3646:48
2:060:12
442Sandal Trond53:391:404:3410:4214:3522:5925:4029:1232:0839:0141:5044:3645:5847:4250:50
Norway1:402:546:083:538:242:413:322:566:532:492:461:221:443:08
53:2553:39
2:350:14
548POMAGALSKI Paweł58:311:576:1010:0114:4623:2226:1633:1436:2242:3345:4448:1349:3251:2656:00
UKS Błyskawica1:574:133:514:458:362:546:583:086:113:112:291:191:544:34
58:1858:31
2:180:13
 
 
 
M55/60 (6)3,8 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(39)3(35)4(36)5(37)6(38)7(40)8(42)9(46)10(47)11(48)12(49)13(50)14(100)
Meta
 
170KLAWCZYŃSKI Zbigniew32:543:104:346:498:099:4612:4516:2719:3923:4025:2327:1528:1829:2532:43
1 BL Bydgoszcz3:101:242:151:201:372:593:423:124:011:431:521:031:073:18
32:54
0:11
273Koczko Tomasz44:084:255:037:178:3110:0115:3518:2922:4829:0830:5336:2038:2039:4243:56
Skarmat Toruń4:250:382:141:141:305:342:544:196:201:455:272:001:224:14
44:08
0:12
3100Szmidtka Wiesław58:245:166:2710:0913:1816:0621:2628:5934:3641:0144:3048:0950:2153:0658:06
GKS Luzino5:161:113:423:092:485:207:335:376:253:293:392:122:455:00
58:24
0:18
363Steinke Wiesław58:246:518:1711:2113:4617:1127:1632:0237:0742:3946:2450:2152:0654:0758:12
Skarmat Toruń6:511:263:042:253:2510:054:465:055:323:453:571:452:014:05
58:24
0:12
575Fijor Waldemar62:0617:0017:3523:4525:3727:2631:5436:5742:3748:1350:2852:5255:5257:2761:47
Skarmat Toruń17:000:356:101:521:494:285:035:405:362:152:243:001:354:20
62:0615:03
0:19*39
 
76Macul Jannkl5:436:148:139:4711:2215:0718:0821:2428:3736:59---------------39:38
UKS Traper Złocieniec5:430:311:591:341:353:453:013:167:138:222:39
39:5131:1133:2334:2435:32
0:13*50*48*49*50
 
 
 
M65+ (2)3,3 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(36)3(35)4(38)5(40)6(56)7(42)8(41)9(47)10(48)11(49)12(50)13(100)Meta
 
162Ryszard Jakielaszek38:471:323:065:178:4011:5617:3919:0625:4528:3030:4432:0934:3338:3038:47
Bydgoszcz1:321:342:113:233:165:431:276:392:452:141:252:243:570:17
2Owczarski Tomasz52:022:124:056:5014:3819:0924:4827:1530:5134:4638:0839:5147:2551:4552:02
Chojnice2:121:532:457:484:315:392:273:363:553:221:437:344:200:17