Mistrzostwa 12 DZwt. 25-06-2019 02:00
Lista startowa wg kategorii - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K21 (29)7,1 km16 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
38BORYCHOWSKA Marlena7 BOW0:00
18666007DURZYŃSKA Katarzyna5 pa3:00
40STANISZEWSKA Aneta7 BOW6:00
1168648772BAZAN Anna12 BZ9:00
28636518SOBCZAK Klaudia5 pa12:00
691427381MAJCHER ROSOWSKA Natalia8 pplot15:00
651394425FINSTER Joanna2 BZ18:00
181394417Florek Katarzyna12 bdow21:00
991394495ZIENTEK Paulina5 pinż24:00
959202008LUBOŃSKA KatarzynaCSWL27:00
34SIEG DominikaBWD30:00
39KAHS Natalia7 BOW33:00
701427376URBANIAK Ewelina8 pplot36:00
661394436SŁAPCZYŃSKA Marta2 BZ39:00
1188648755KRÓLEWICZ Justyna12 BZ42:00
1394466MURAWSKA Monika12 bdow45:00
1001394415KOWALCZYK Justyna5 pinż48:00
969202009KUSZA SULOWSKA MarcelinaCSWL51:00
35WOJTAS-SZASKA KarolinaBWD54:00
38636513JAKUBOWSKA Monika5 pa57:00
711427384KRZYŻANIAK Justyna8 pplot60:00
671394420ŚNIECIKOWSKA Patrycja2 BZ63:00
1198648779ALABRUDZIŃSKA Agnieszka12 BZ66:00
1394411GOŁĄB Anna12 bdow69:00
1011394455WIŚNIEWSKA Katarzyna5 pinż72:00
979202003SZCZOTKA JustynaCSWL75:00
36HAS PaulinaBWD78:00
1208648778pk KOWALEWSKA Anna12 BZ130:00
1218648780pk PEKSA Anna12 BZ130:00
 
 
K35 (10)5,7 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
48636512SOBCZAK Izabela5 pa1:00
37JAHNZ KarolinaBWD4:00
721427386PILARSKA Joanna8 pplot7:00
681394451GÓRECKA-SMOTER Małgorzata2 BZ10:00
8648744DYBKA Katarzyna12 BZ13:00
191394447Bukowska Magdalena12 bdow16:00
1021394475KRÓL Ewelina5 pinż19:00
989202022GRZYWACZ MałgorzataCSWL22:00
GNIADEK Monika7 BOW25:00
158636514pk GOLINOWSKA Elżbieta5 pa130:00
 
 
M21 (29)9,0 km20 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
42SKOCELAS Grzegorz7 BOW0:00
1228648757POKRZYWIŃSKI Zbigniew12 BZ3:00
58636516PRZYWORSKI Kamil5 pa6:00
879202018HOFFMANN MateuszCSWL9:00
1394431MEDWEDIUK Marcin12 bdow12:00
731427382PAWLAK Kamil8 pplot15:00
551394414WOŁYNIEC Jakub2 BZ18:00
1238648770GRUCHOT Krzysztof12 BZ21:00
161394480Durasiewicz Bartłomiej12 bdow24:00
1031394423GORLACH Dawid5 pinż27:00
24PIETRZAK HubertBWD30:00
43ZAGULAK Damian7 BOW33:00
62061717KOLEŚNIK Bartłomiej5 pa36:00
741427374SUDYK Łukasz8 pplot39:00
561394422WOŹNIAK Krzysztof2 BZ42:00
1248648767MURAWSKI Paweł12 BZ45:00
171394459TRZEBIATOWSKI Artur12 bdow48:00
1041394486RYCAK Bartosz5 pinż51:00
859202013ŻUBROWSKI DamianCSWL54:00
25SZAŁOWIŃSKI HubertBWD57:00
44CZERNIAK Robert7 BOW60:00
72061721SERWA Wojciech5 pa63:00
751427375CIUĆKA Mateusz8 pplot66:00
571394462STYŚ Piotr2 BZ69:00
1051394460PIECHOWIAK Jarosław5 pinż72:00
869202015PRĄDZYŃSKI PawełCSWL75:00
26KRZYMINIEWSKI MarekBWD78:00
1258648748pk MAJDZIŃSKI Krzysztof12 BZ130:00
761427379pk TUTUS Michał8 pplot130:00
 
 
M35 (31)8,4 km19 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
46NAGÓREK Kamil7 BOW2:00
98636520PŁÓCIENNIK Tomasz5 pa5:00
1268648750POCIERZNICKI Rafał12 BZ8:00
47KOBIEROWSKI Sławomir7 BOW11:00
88636517PUT Janusz5 pa14:00
48LEWIŃSKI Łukasz7 BOW17:00
771427389FAMULSKI Cezary8 pplot20:00
581394465WITCZAK Łukasz2 BZ23:00
201394457MIKULSKI Michał12 bdow26:00
1061394499WIERZBICKI Tomasz5 pinż29:00
889202019MASŁOWSKI WojciechCSWL32:00
27KUŚTA ŁukaszBWD35:00
102061720WYDRYCH Tomasz5 pa38:00
781427388PIŃSKI Paweł8 pplot41:00
591394461CHUPTYŚ Adrian2 BZ44:00
128BOBROWSKI Wojciech12 BZ47:00
1394476WINIARCZYK Łukasz12 bdow50:00
1071394463KOTLIŃSKI Michał5 pinż53:00
899201435ZAMIARA PiotrCSWL56:00
28DZIETCZYK KamilBWD59:00
791427385BUCZKO Krystian8 pplot62:00
601394467MISIURA Krzysztof2 BZ65:00
1298648765WILK Rafał12 BZ68:00
1394456NOWAK Marcin12 bdow71:00
1081394453KOSMALSKI Maciej5 pinż74:00
909202004MARCHEWKA KarolCSWL77:00
29WŁODARCZYK ŁukaszBWD80:00
45pk FRĄTCZAK Sławomir7 BOW130:00
1308648773pk JEWUŁA Arkadiusz12 BZ130:00
41pk WIERZBICKA Kornelia7 BOW130:00
1278648763pk BENEWIAT Andrzej12 BZ130:00
 
 
M40 (19)7,7 km18 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
211394442Fiedorowicz Szczepan12 bdow1:00
50PELO Artur7 BOW4:00
118636515MOL Krzysztof5 pa7:00
801427383MUSIAŁ Krzysztof8 pplot10:00
611394487SZCZEŚNIAK Rafał2 BZ13:00
115BUTRYN Krzysztof12 BZ16:00
221394450PIOTROWSKI Seweryn12 bdow19:00
128636519DERLATKO Marek5 pa22:00
1091394445DADEŁO Sławomir5 pinż25:00
919202024MARSZAŁKOWSKI MirosławCSWL28:00
30CHAŁUPCZAK DamianBWD31:00
49TERMAN Dariusz7 BOW34:00
811427380RYBACZEK Sebastian8 pplot37:00
1178648742KLIMEK Piotr12 BZ40:00
621394497NIDZIÓŁKA Rafał2 BZ43:00
1101394471WOJTANOWSKI Sławomir5 pinż46:00
929202011SITARZ JarosławCSWL49:00
31CZECH RoberBWD52:00
51pk PRZYBYŁA Tomasz7 BOW130:00
 
 
M45 (20)7,2 km17 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1148648760WÓJCIK Rafał12 BZ2:00
53WĄSICKI Jacek7 BOW5:00
949202014BURCHARDT SławomirCSWL8:00
54BORYCHOWSKI Mariusz7 BOW11:00
33KRZYMINIEWSKI SławomirBWD14:00
132061722STROIŃSKI Cezary5 pa17:00
821427372JAROSZ Wiesław8 pplot20:00
631394433GRZYB Stanisław2 BZ23:00
1138648743BILIŃSKI Zbigniew12 BZ26:00
231394478Król Ryszard12 bdow29:00
1111394426SZYMAŃSKI Radosław5 pinż32:00
939202006GRZYWACZ AndrzejCSWL35:00
32DOBIECKI ArturBWD38:00
142082588RYBARCZYK Tomasz5 pa41:00
831427371GÓRECKI Mirosław8 pplot44:00
641394448BOGUSZ Andrzej2 BZ47:00
1394500BRYSIUK Stanisław12 bdow50:00
1121394468BARANKIEWICZ Robert5 pinż53:00
52pk KOZIOŁ Wiesław7 BOW130:00
841427387pk CYGAN Adam8 pplot130:00