Mistrzostwa 12 DZwt. 25-06-2019 02:00
Lista startowa wg kategorii - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K21 (29)4,0 km17 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
38BORYCHOWSKA Marlena7 BOW0:00
18666007DURZYŃSKA Katarzyna5 pa3:00
40STANISZEWSKA Aneta7 BOW6:00
1168648772BAZAN Anna12 BZ9:00
36HAS PaulinaBWD12:00
979202003SZCZOTKA JustynaCSWL15:00
1011394455WIŚNIEWSKA Katarzyna5 pinż18:00
1394411GOŁĄB Anna12 bdow21:00
1198648779ALABRUDZIŃSKA Agnieszka12 BZ24:00
671394420ŚNIECIKOWSKA Patrycja2 BZ27:00
711427384KRZYŻANIAK Justyna8 pplot30:00
38636513JAKUBOWSKA Monika5 pa33:00
35WOJTAS-SZASKA KarolinaBWD36:00
969202009KUSZA SULOWSKA MarcelinaCSWL39:00
1001394415KOWALCZYK Justyna5 pinż42:00
1394466MURAWSKA Monika12 bdow45:00
1188648755KRÓLEWICZ Justyna12 BZ48:00
661394436SŁAPCZYŃSKA Marta2 BZ51:00
701427376URBANIAK Ewelina8 pplot54:00
28636518SOBCZAK Klaudia5 pa57:00
39KAHS Natalia7 BOW60:00
34SIEG DominikaBWD63:00
959202008LUBOŃSKA KatarzynaCSWL66:00
991394495ZIENTEK Paulina5 pinż69:00
181394417Florek Katarzyna12 bdow72:00
651394425FINSTER Joanna2 BZ75:00
691427381MAJCHER ROSOWSKA Natalia8 pplot78:00
1208648778pk KOWALEWSKA Anna12 BZ130:00
1218648780pk PEKSA Anna12 BZ130:00
 
 
K35 (10)3,5 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
48636512SOBCZAK Izabela5 pa2:00
37JAHNZ KarolinaBWD5:00
GNIADEK Monika7 BOW8:00
989202022GRZYWACZ MałgorzataCSWL11:00
1021394475KRÓL Ewelina5 pinż14:00
191394447Bukowska Magdalena12 bdow17:00
8648744DYBKA Katarzyna12 BZ20:00
681394451GÓRECKA-SMOTER Małgorzata2 BZ23:00
721427386PILARSKA Joanna8 pplot26:00
158636514pk GOLINOWSKA Elżbieta5 pa130:00
 
 
M21 (29)5,5 km21 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
42SKOCELAS Grzegorz7 BOW0:00
1228648757POKRZYWIŃSKI Zbigniew12 BZ3:00
58636516PRZYWORSKI Kamil5 pa6:00
879202018HOFFMANN MateuszCSWL9:00
26KRZYMINIEWSKI MarekBWD12:00
869202015PRĄDZYŃSKI PawełCSWL15:00
1051394460PIECHOWIAK Jarosław5 pinż18:00
1394431MEDWEDIUK Marcin12 bdow21:00
571394462STYŚ Piotr2 BZ24:00
751427375CIUĆKA Mateusz8 pplot27:00
72061721SERWA Wojciech5 pa30:00
44CZERNIAK Robert7 BOW33:00
25SZAŁOWIŃSKI HubertBWD36:00
859202013ŻUBROWSKI DamianCSWL39:00
1041394486RYCAK Bartosz5 pinż42:00
171394459TRZEBIATOWSKI Artur12 bdow45:00
1248648767MURAWSKI Paweł12 BZ48:00
561394422WOŹNIAK Krzysztof2 BZ51:00
741427374SUDYK Łukasz8 pplot54:00
62061717KOLEŚNIK Bartłomiej5 pa57:00
43ZAGULAK Damian7 BOW60:00
24PIETRZAK HubertBWD63:00
1031394423GORLACH Dawid5 pinż66:00
161394480Durasiewicz Bartłomiej12 bdow69:00
551394414WOŁYNIEC Jakub2 BZ72:00
731427382PAWLAK Kamil8 pplot75:00
1238648770GRUCHOT Krzysztof12 BZ78:00
1258648748pk MAJDZIŃSKI Krzysztof12 BZ130:00
761427379pk TUTUS Michał8 pplot130:00
 
 
M35 (31)4,8 km19 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
46NAGÓREK Kamil7 BOW2:00
98636520PŁÓCIENNIK Tomasz5 pa5:00
47KOBIEROWSKI Sławomir7 BOW8:00
1268648750POCIERZNICKI Rafał12 BZ11:00
88636517PUT Janusz5 pa14:00
48LEWIŃSKI Łukasz7 BOW17:00
29WŁODARCZYK ŁukaszBWD20:00
909202004MARCHEWKA KarolCSWL23:00
1081394453KOSMALSKI Maciej5 pinż26:00
1394456NOWAK Marcin12 bdow29:00
601394467MISIURA Krzysztof2 BZ32:00
791427385BUCZKO Krystian8 pplot35:00
28DZIETCZYK KamilBWD38:00
899201435ZAMIARA PiotrCSWL41:00
1071394463KOTLIŃSKI Michał5 pinż44:00
1394476WINIARCZYK Łukasz12 bdow47:00
1298648765WILK Rafał12 BZ50:00
591394461CHUPTYŚ Adrian2 BZ53:00
781427388PIŃSKI Paweł8 pplot56:00
102061720WYDRYCH Tomasz5 pa59:00
27KUŚTA ŁukaszBWD62:00
889202019MASŁOWSKI WojciechCSWL65:00
1061394499WIERZBICKI Tomasz5 pinż68:00
201394457MIKULSKI Michał12 bdow71:00
128BOBROWSKI Wojciech12 BZ74:00
581394465WITCZAK Łukasz2 BZ77:00
771427389FAMULSKI Cezary8 pplot80:00
45pk FRĄTCZAK Sławomir7 BOW130:00
41pk WIERZBICKA Kornelia7 BOW130:00
1278648763pk BENEWIAT Andrzej12 BZ130:00
1308648773pk JEWUŁA Arkadiusz12 BZ130:00
 
 
M40 (19)4,5 km18 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
211394442Fiedorowicz Szczepan12 bdow1:00
50PELO Artur7 BOW4:00
118636515MOL Krzysztof5 pa7:00
31CZECH RoberBWD10:00
929202011SITARZ JarosławCSWL13:00
1101394471WOJTANOWSKI Sławomir5 pinż16:00
621394497NIDZIÓŁKA Rafał2 BZ19:00
1178648742KLIMEK Piotr12 BZ22:00
811427380RYBACZEK Sebastian8 pplot25:00
49TERMAN Dariusz7 BOW28:00
30CHAŁUPCZAK DamianBWD31:00
919202024MARSZAŁKOWSKI MirosławCSWL34:00
1091394445DADEŁO Sławomir5 pinż37:00
128636519DERLATKO Marek5 pa40:00
221394450PIOTROWSKI Seweryn12 bdow43:00
115BUTRYN Krzysztof12 BZ46:00
611394487SZCZEŚNIAK Rafał2 BZ49:00
801427383MUSIAŁ Krzysztof8 pplot52:00
51pk PRZYBYŁA Tomasz7 BOW130:00
 
 
M45 (20)4,1 km17 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1148648760WÓJCIK Rafał12 BZ1:00
53WĄSICKI Jacek7 BOW4:00
949202014BURCHARDT SławomirCSWL7:00
54BORYCHOWSKI Mariusz7 BOW10:00
33KRZYMINIEWSKI SławomirBWD13:00
1121394468BARANKIEWICZ Robert5 pinż16:00
1394500BRYSIUK Stanisław12 bdow19:00
641394448BOGUSZ Andrzej2 BZ22:00
831427371GÓRECKI Mirosław8 pplot25:00
142082588RYBARCZYK Tomasz5 pa28:00
32DOBIECKI ArturBWD31:00
939202006GRZYWACZ AndrzejCSWL34:00
1111394426SZYMAŃSKI Radosław5 pinż37:00
231394478Król Ryszard12 bdow40:00
1138648743BILIŃSKI Zbigniew12 BZ43:00
631394433GRZYB Stanisław2 BZ46:00
821427372JAROSZ Wiesław8 pplot49:00
132061722STROIŃSKI Cezary5 pa52:00
52pk KOZIOŁ Wiesław7 BOW130:00
841427387pk CYGAN Adam8 pplot130:00