Mistrzostwa 1 bzczw. 10-10-2019 21:18
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K21 (16)2,9 km16 PK
NrNr start.Nr SIlic.Imię i nazwiskoKlubStart
1131394462st.szer.CIECHOCKA Agnieszka8 kz0:00
2121394458szer.NOWAK Weronika4 kdow2:00
32418381szer.STASZEWSKA Izabela2 kwsp4:00
461394422szer.KOBIEROWSKA Dagmara6 kz6:00
517418393szer.KARKOCHA Iwona5 kz8:00
611394408st.szer.RECZUCH Urszula2 kwsp10:00
716418370szer.LIS Marta5 kz12:00
871394471szer.KWIATKOWSKA Marcelina6 kz14:00
94Szer.SOCHA Magdalena7 kz16:00
1014szer.BARAN Monika8 kz18:00
119418412szer.PIEPIÓRKA Partycja5 kz20:00
1251394497szer.ROSZKOWSKA Monika7 kz22:00
13111394410szer.STECIUK Kinga4 kdow24:00
148418351st.szer.KAHS Natalia5 kz26:00
1531394425szer.WOLFF-KRÓL Renata7 kz28:00
1615418334szer.STOCKA Natalia5 kz32:00
 
 
K35 (5)2,4 km16 PK
NrNr start.Nr SIlic.Imię i nazwiskoKlubStart
1181394454szer.NASTAŁA Joanna7 kz1:00
2191394495szer.HARCHALA Monika6 kz3:00
3201394403st.szer.TRELA Emilia5 kolg5:00
4211394426szer.GNIADEK Monika8 kz7:00
5101394428szer.SZULC Katarzyna5 klog9:00
 
 
M21 (42)3,7 km21 PK
NrNr start.Nr SIlic.Imię i nazwiskoKlubStart
1471394412szer.LIS Jerzy5 klog1:00
2351394479szer.DARDZIŃSKI Łukasz6 kz3:00
3412015825kpr.ZAGULAK Damian5 kz5:00
4371394405szer.BŁASZCZYK Patryk6 kz7:00
557418341ppor.KULAKOWSKI Jakub5 kz9:00
6451394498szer.SZYMIKOWSKI Dominik5 klog11:00
7232066443st.szer.SAŁABON Marcin2 kwsp13:00
8382066446szer.NOWAK Adrian6 kz15:00
958418425szer.STANISZEWSKI Kamil5 kz17:00
10361394438szer.GOSIENIECKI Sebastian6 kz19:00
11241394448szer.BUCKO Łukasz2 kwsp21:00
12551394468szer.ZACHARCZUK Albin8 kz23:00
13501394451st.szer.BUJNOWICZ Dawid4 kdow25:00
14561394484ppor.KLAJNA Przemysław5 kz27:00
1526ppor.WOJLANIS Dariusz7 kz29:00
16491394404st.szer.JASNOCH Arkadiusz4 kdow31:00
17272015835st.szer.STRUK Adam7 kz33:00
18321394460st.kpr.PACAK Łukasz6 kz35:00
1953st.szer.DOMAŃSKI Paweł8 kz37:00
20281394439szer.ŁYŚ Daniel7 kz39:00
21331394414kpr.FIRKOWSKI Bartosz6 kz41:00
2242418340st.szer.HOLENDER Marek5 kz43:00
23311394481st.kpr.pchor.KUSIŃSKI Kamil6 kz45:00
2425418347kpt.PRZYWARTY Tomasz7 kz47:00
25221394436st.szer.GAFKA Adam2 kwsp49:00
26522066442st.szer.MILER Adam8 kz51:00
2743418322szer.BANDOSZ Radosław5 kz53:00
2840szer.DAWIDOWSKI Łukasz6 kz55:00
29511394463st.szer.GOŚCIŃSKI Grzegorz4 kdow57:00
30341394489szer.GACH Mateusz6 kz59:00
31461394415szer.KUSZNERCZUK Kacper5 klog61:00
32541394487szer.KUCZKOWSKI Miłosz8 kz63:00
33481394465szer.ZIĘCIK Paweł5 klog65:00
34301394455sierż.pchor.ŁAGODZIŃSKI Karol6 kz67:00
35291394446szer.JANKOWSKI Radosław7 kz69:00
36392015823szer.ZYGMUNT Mateusz6 kz71:00
37441394475st.szer.BIGUS Karol5 klog73:00
38701394492st.kpr.KĘDZIORA Rafał5 klog75:00
39901394461st.szer.KENDZIORA Mateusz2 kwsp77:00
40912066441st.szer.KARCZESKI Łukasz2 kwsp79:00
4167418430sierż.KOCIUBA Emilian5 kz83:00
42951394427st.szer.KILIŃSKI Mariusz2 kwsp87:00
 
 
M35 (38)3,4 km19 PK
NrNr start.Nr SIlic.Imię i nazwiskoKlubStart
174st.szer.JAKUBUEC Łukasz7 kz9:00
2601394486st.szer.MASOWA Zbigniew2 kwsp11:00
362szer.SZCZYGIEŁ Zbigniew7kz13:00
468418386plut.MUSZYŃSKI Przemysław5 kz15:00
5721394430szer.ROSZKOWSKI Damian8 kz17:00
6592066445st.szer.KOWALSKI Stanisław2 kwsp19:00
773361849sierż.FIERKA Tomasz8 kz21:00
8691394420plut.MAŁKOWSKI Rafał5 klog23:00
9631394491kpr.KOTŁOWSKI Karol6 kz25:00
1075418429st.szer.ŻYWICKI Tomasz7 kz27:00
1164418342st.szer.LEWIŃSKI Łukasz5 kz29:00
12711394402st.szer.MICHALAK Sebastian4 kdow35:00
1365418404st.szer.SOCHA Przemysław5 kz37:00
14612015837szer.TOKARSKI Ryszard7 kz39:00
1566418345st.kpr.PŁOTKA Tymoteusz5 kz41:00
16931394467st.szer.DUTKIEWICZ Marcin2 kwsp43:00
17941394445st.szerGŁOMSKI Rafał2 kwsp45:00
1896418364sier.PENK Krzysztof8 kz47:00
1997418354por.WITKA Szymon8 kz49:00
2098418383kapr.TANDEK Paweł8 kz51:00
2199418379szer.JANISZEK Jarosław8 kz53:00
22100418318st.szer.LEWANDOWSKI Michał8 kz55:00
23101412548st.szer.WIŚNIEWSKI Szymon8 kz57:00
24102418406st.szer.BORKOWSKI Mateusz8 kz59:00
25103418352st.szer.JACHIMOWICZ Łukasz8 kz61:00
26104418332szer.NOWAk Arkadiusz8 kz63:00
27105418327szer.BOGDAN Mariusz8 kz65:00
28106418730szer.BREZA Patryk8 kz67:00
29107418368szer.LITERSKI Sebastian8 kz69:00
30108418384kapr.WITKOWSKI Paweł2 kwsp71:00
31109418403szer.TYLKA Szymon2 kwsp73:00
32110418355st.szer.KUKLIŃSKI Michał2 kwsp75:00
33111418421szer.DUNST Patryk2 kwsp77:00
34113418376szer.GROCHOLA Jacek2 kwsp79:00
35114418365st.szer.ZAKRZEWSKI Rafał8 kz81:00
36115418360st.szer.MANKIEWICZ Andrzej8 kz83:00
37116418359szer.KUCHTA Zenon8 kz85:00
38921394433st.szer.SZULC Jarosław2 kwsp87:00
 
 
M40 (11)3,1 km17 PK
NrNr start.Nr SIlic.Imię i nazwiskoKlubStart
1862015830st.szer.LABUDA Zbigniew8 kz0:00
2841394499st.szer.ŁYSAKOWSKI Andrzej2 kwsp2:00
380418335plut.ORŁOWSKI Marek5 kz4:00
482st.kpr.KSIĄŻCZAK Robert7 kz6:00
5781394401kpr.BRAUER Wojciech5 kz8:00
6851394453st.szer.KNICHINICKI Jarosław2 kwsp12:00
7811394416st.szer.TERMAN Dariusz6 kz14:00
8761394423st.szer.KALAMASZEK Mariusz4 kdow16:00
983418396mł.chor.BONCZYNSKI Daniel7 kz18:00
1079418408szer.KARIMOW Andrzej5 kz20:00
11112418336szer.LEWANDOWSKI Henryk2 kwsp22:00
 
 
M45 (4)2,9 km16 PK
NrNr start.Nr SIlic.Imię i nazwiskoKlubStart
187418333mł.chor.KRAWCZAK Bogdan5 kz44:00
2881418054st.szer.KOZIOŁ Wiesław7 kz46:00
3891394406mł.chor.BORYCHOWSKI Mariusz5 klog48:00
4772066444st.szer.BIKOWSKI Paweł5 klog50:00