Mistrzostw Polski Sygnalistów 2019pt. 07-06-2019 21:11
Wyniki z międyczasamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K<18 (3)1,5 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(45)3(32)4(33)5(38)6(34)7(47)8(44)9(39)10(42)11(46)12(49)13(41)14(100)
Meta
 
136Kasprzyk Patrycja16:541:081:392:573:203:585:036:237:388:559:5212:3414:1416:1116:45
ZSL Goraj1:080:311:180:230:381:051:201:151:170:572:421:401:570:34
16:54
0:09
26Ładyko Joanna20:441:312:083:243:524:456:077:419:4311:5413:1415:2917:0919:3120:33
Zespół Szkół Salezjanie Piła1:310:371:160:280:531:221:342:022:111:202:151:402:221:02
20:44
0:11
35Jankowiak Weronika28:191:362:093:263:584:516:077:569:5420:1921:4823:5425:1427:2228:09
II ZTMZSL Goraj1:360:331:170:320:531:161:491:5810:251:292:061:202:080:47
28:19
0:10
 
 
 
K>18 (3)1,7 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(47)2(31)3(35)4(44)5(43)6(39)7(42)8(46)9(34)10(45)11(38)12(33)13(32)14(37)
15(49)16(41)17(100)Meta
 
12Ładyko Krystyna21:401:392:234:085:256:428:4610:0611:4513:1014:2215:0615:5816:3817:40
ZSL Goraj1:390:441:451:171:172:041:201:391:251:120:440:520:401:02
18:4720:4121:2921:40
1:071:540:480:11
23Medyńska Julia26:272:343:295:176:137:499:1810:2012:0012:5913:5615:3116:22-----16:58
ZSM Pasja2:340:551:480:561:361:291:021:400:590:571:350:510:36
18:1520:2821:0821:2714:39
1:172:130:400:19*36
34Tomaszewska Anna53:00-----8:4112:43----------16:5118:2620:1021:1022:1824:1024:5225:2326:16
ZTM Venator Poznań8:414:024:081:351:441:001:081:520:420:310:53
29:31-----32:5033:0011:09
3:153:190:10*44
 
 
 
M<18 (6)1,7 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(47)2(31)3(35)4(44)5(43)6(39)7(42)8(46)9(34)10(45)11(38)12(33)13(32)14(37)
15(49)16(41)17(100)Meta
 
113Dekert Szymon10:170:400:591:512:273:123:524:224:555:426:126:307:007:217:53
III ZTM Goraj0:400:190:520:360:450:400:300:330:470:300:180:300:210:32
8:429:4210:0710:17
0:491:000:250:10
212Galuba Hubert17:170:591:483:484:516:196:497:569:1010:2011:1611:4612:2313:1714:03
III ZTM Goraj0:590:492:001:031:280:301:071:141:100:560:300:370:540:46
15:0116:3217:0817:17
0:581:310:360:09
314Kornaga Aleksander25:040:571:252:313:394:4115:0915:5416:5217:4818:2819:1119:4520:3121:09
III ZTM Goraj0:570:281:061:081:0210:280:450:580:560:400:430:340:460:38
22:1824:1724:5225:04
1:091:590:350:12
411Wardęga Jakub43:198:389:0911:5013:2322:5624:1429:0930:4231:4733:1635:0936:0137:5438:33
I ZTM Goraj8:380:312:411:339:331:184:551:331:051:291:530:521:530:39
40:2042:3443:0943:19
1:472:140:350:10
 
15Mazur Kajetannkl1:15-----2:583:504:59-----6:257:278:099:0810:0710:4211:2712:30
ZSL Goraj1:151:430:521:091:261:020:420:590:590:350:451:03
----------14:1814:302:185:338:429:43
1:480:12*36*46*37*36
9Górski Piotrnkl2:264:258:489:4510:3216:1218:10-----23:5525:0825:3826:1527:1027:56
ZSL Goraj2:261:594:230:570:475:401:585:451:130:300:370:550:46
29:0130:3831:1031:22
1:051:370:320:12
 
 
 
M>18 (16)2,0 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(35)3(43)4(46)5(42)6(39)7(44)8(47)9(31)10(34)11(32)12(33)13(38)14(48)
15(37)16(49)17(40)18(100)Meta
 
118Karczmarski Bartosz14:321:242:074:205:025:516:547:458:309:049:3810:1810:4611:2211:52
ZSM Leśna Brać1:240:432:130:420:491:030:510:450:340:340:400:280:360:30
12:1212:5813:4714:2314:32
0:200:460:490:360:09
223Przepióra Wiktor15:261:532:533:554:465:446:397:468:439:189:4910:3510:5611:3212:10
I ZTM Goraj1:531:001:020:510:580:551:070:570:350:310:460:210:360:38
12:3213:1514:0915:1815:26
0:220:430:541:090:08
333Helman Marcin15:491:121:472:534:155:155:597:078:058:309:0710:3011:0011:4312:20
indywidualnie1:120:351:061:221:000:441:080:580:250:371:230:300:430:37
12:3813:3514:5115:4015:49
0:180:571:160:490:09
424Lehwark Emil17:281:522:365:546:217:218:179:2410:1910:4911:2612:0612:3313:1213:44
Ndl Trzcianka1:520:443:180:271:000:561:070:550:300:370:400:270:390:32
14:0114:5116:3017:1417:28
0:170:501:390:440:14
530Strawa Jędrzej18:101:432:463:585:126:077:198:369:4110:0610:5111:4812:1612:5413:59
ZTM Venator Poznań1:431:031:121:140:551:121:171:050:250:450:570:280:381:05
14:4715:3717:1217:5718:10
0:480:501:350:450:13
619Spicker Seweryn18:121:472:373:414:295:226:467:458:409:2710:0810:5511:2212:2713:45
I ZTM Goraj1:470:501:040:480:531:240:590:550:470:410:470:271:051:18
14:2515:2416:5218:0218:12
0:400:591:281:100:10
727Maciejewski Jan19:182:553:435:006:157:108:219:3710:3911:1111:5312:5013:1813:5715:02
I ZTM Goraj2:550:481:171:150:551:111:161:020:320:420:570:280:391:05
15:5016:3918:0719:0619:18
0:480:491:280:590:12
829Pietrzyk Oskar21:151:262:064:034:465:3010:5611:5613:3614:0214:3615:3516:0616:4617:14
ZSM Pasja1:260:401:570:430:445:261:001:400:260:340:590:310:400:28
17:3718:3519:3421:0721:15
0:230:580:591:330:08
932Listosz Bartłomiej23:191:332:294:195:387:228:259:3612:0412:3813:2416:3917:0217:5118:27
Zespół Szkół Salezjanie Piła1:330:561:501:191:441:031:112:280:340:463:150:230:490:36
19:1520:1222:1523:0623:19
0:480:572:030:510:13
1020Kruk Filip23:441:322:354:095:126:159:1310:3513:5714:4715:3216:1516:5217:5418:34
I ZTM Goraj1:321:031:341:031:032:581:223:220:500:450:430:371:020:40
19:0420:1122:2823:3323:44
0:301:072:171:050:11
1121Orłowski Marek24:332:273:457:458:5611:5012:2213:4215:4916:1217:1318:3819:0319:4220:19
ZTM Venator Secundus2:271:184:001:112:540:321:202:070:231:011:250:250:390:37
20:4221:4123:2424:2324:3324:26
0:230:591:430:590:10*100
1228Pietrzyk Ernest25:512:295:016:117:059:5910:5313:1516:1216:4418:0018:5219:2320:1420:47
ZSM Pasja2:292:321:100:542:540:542:222:570:321:160:520:310:510:33
21:2322:3624:0125:3825:51
0:361:131:251:370:13
 
34Wardęga Wojciechnkl1:403:324:255:197:478:169:0510:0110:3311:0011:3612:0712:45-----
ZSL Goraj1:401:520:530:542:280:290:490:560:320:270:360:310:38
13:5414:3715:2015:5616:05
1:090:430:430:360:09
35Helak Bartosznkl1:452:32-----6:337:249:1810:5912:3313:0213:5214:3115:1817:0917:41
indywidualnie1:450:474:010:511:541:411:340:290:500:390:471:510:32
18:0119:4120:5721:5222:01
0:201:401:160:550:09
22Wilkowski Pawełnkl3:003:424:496:02-----10:3521:4023:2123:5224:3825:2325:5726:4627:32
ZSM TL Brynek3:000:421:071:134:3311:051:410:310:460:450:340:490:46
27:5728:4930:1731:1231:25
0:250:521:280:550:13
31Golasz Jakubnkl2:503:528:5911:00-----15:4816:59-----18:0419:5023:1923:4724:26-----
ZSM TL Brynek2:501:025:072:014:481:111:051:463:290:280:39
25:1829:0331:4233:0033:192:1218:4720:5225:38
0:523:452:391:180:19*45*45*33*45