Cała Polska Biega z Mapąwt. 14-05-2019 23:28
Zgłoszenia kategoriamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1A (14)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Mogdalski Kacper99ZS 2 Choszczno34:00,00
2Węgierski Dariusz00ZS 2 Choszczno36:00,00
3Krawiec Tadeusz602108825Aktywne Choszczno42:00,00
4Krukowska Magdalena87864874612 BZ Szczecin33:00,00
5Majdziński Konrad97864874812 BZ Szczecin35:00,00
6Królewicz Justyna88864875512 BZ Szczecin40:00,00
7Pokrzywiński Zbigniew87864875712 BZ Szczecin44:00,00
8Benewiat Andrzej81864876312 BZ Szczecin39:00,00
9Wilk Rafał80864876512 BZ Szczecin37:00,00
10Murawski Paweł90864876712 BZ Szczecin45:00,00
11Gruchot Krzysztof96864877012 BZ Szczecin41:00,00
12Jewuła Arkadiusz83864877312 BZ Szczecin46:00,00
13Kowalewska Anna86864877812 BZ Szczecin43:00,00
14Alabrudzińska Agnieszka85864877912 BZ Szczecin38:00,00
 
 
2B (13)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Subocz Mateusz01ZS 2 Choszczno3:00,00
2Cichowski Paweł01ZS 2 Choszczno0:00,00
3Leszczyński Bartosz01ZS 2 Choszczno4:00,00
4Michniewicz Natalia01ZS 2 Choszczno10:00,00
5Jaszkiewicz Magdalena01ZS 2 Choszczno11:00,00
6Dziemian Adrianna01ZS 2 Choszczno2:00,00
7Kociuba Oliwia01ZS 2 Choszczno12:00,00
8Westerlich Sandra01ZS 2 Choszczno6:00,00
9Florczak Weronika01ZS 2 Choszczno8:00,00
10Tuszyńska Alicja01ZS 2 Choszczno9:00,00
11Wróbel Julia02ZS 2 Choszczno1:00,00
12Eljasz Patrycja02ZS 2 Choszczno5:00,00
13Thiel Eryk02ZS 2 Choszczno7:00,00
 
 
3C (6)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Burchard Milena05418318SP 1 Suliszewo49:00,00
2Warchałowska Sandra05418347SP 1 Suliszewo51:00,00
3Łyczkowski Kuba05418369SP 1 Suliszewo50:00,00
4Kalupa Daniel05418381SP 1 Choszczno48:00,00
5Fiedorowicz Oskar05418414SP 1 Suliszewo47:00,00
6Studzińska Natalia05418730SP 1 Suliszewo46:00,00
 
 
4D (63)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Szyszkowski Kuba07Aktywne Choszczno11:00,00
2Młynarczyk Wojtek06Aktywne Choszczno37:00,00
3Pokorniecka Zosia07Aktywne Choszczno27:00,00
4Glińska Sandra08222899SP 1 Suliszewo12:00,00
5Plaszczyk Patryk07361849SP 1 Choszczno40:00,00
6Dziemian Hanna08412549SP 1 Suliszewo6:00,00
7Kraszewski Piotr07418322SP 1 Suliszewo4:00,00
8Gwiazdowski Kordian08418327SP 1 Suliszewo0:00,00
9Lewandowska Maja07418328SP 1 Suliszewo59:00,00
10Szczublewska Emilia08418330SP 1 Suliszewo17:00,00
11Świerczyńska Oliwia08418333SP 1 Choszczno16:00,00
12Mężykowska Antonina07418335SP 1 Choszczno56:00,00
13Walaszczyk Urszula06418336SP 1 Choszczno50:00,00
14Pawlak Martyna07418338SP 1 Choszczno18:00,00
15Kiernicki Maciej07418339SP 1 Choszczno32:00,00
16Baranowski Maciej08418340SP 1 Suliszewo51:00,00
17Płóciennik Patryk07418342SP 1 Choszczno20:00,00
18Nowicki Filip06418343SP 1 Choszczno38:00,00
19Tomaszczuk Filip07418345SP 1 Choszczno1:02:00,00
20Mintus Maciej07418346SP 1 Suliszewo53:00,00
21Lewandowska Sara08418349SP 1 Suliszewo25:00,00
22Galińska Maria07418350SP 1 Choszczno48:00,00
23Obst Mateusz06418351SP 1 Choszczno24:00,00
24Majcher Kamil07418353SP 1 Suliszewo55:00,00
25Olszewski Marcel07418354SP 1 Choszczno1:00,00
26Gilewski Szymon07418355SP 1 Suliszewo49:00,00
27Szymulewicz Ania07418356SP 1 Suliszewo41:00,00
28Jabłońska Natalia08418358SP 1 Suliszewo9:00,00
29Makowski Szymon07418359SP 1 Choszczno30:00,00
30Głowacka Eliza07418360SP 1 Choszczno42:00,00
31Wolańska Zuzanna08418364SP 1 Suliszewo39:00,00
32Szott Wiktoria08418365SP 1 Suliszewo2:00,00
33Starukiewicz Bartosz07418368SP 1 Choszczno46:00,00
34Wlazłowski Artur08418370SP 1 Suliszewo29:00,00
35Osojca Hanna08418371SP 3 Choszczno33:00,00
36Rajtarowska Maja08418372SP 1 Suliszewo31:00,00
37Przystawko Michał06418376SP 1 Choszczno22:00,00
38Studziński Kuba07418377SP 1 Suliszewo21:00,00
39Jaroszewicz Oliwier06418379SP 1 Choszczno8:00,00
40Gożdż Nadia08418380SP 1 Suliszewo1:01:00,00
41Kuźmiński Nikodem06418383SP 1 Choszczno13:00,00
42Kniat Gabriel07418384SP 3 Choszczno14:00,00
43Kisała Marcel06418386SP 1 Choszczno1:00:00,00
44Gurazda Mateusz07418387SP 1 Suliszewo35:00,00
45Dąbrowski Krystian07418389SP 1 Suliszewo23:00,00
46Pażontka Jagoda07418392SP 1 Choszczno26:00,00
47Guzowski Bartłomiej07418394SP 1 Choszczno52:00,00
48Magiera Zuzanna08418399SP 1 Choszczno58:00,00
49Możdżyński Marcel07418402SP 1 Choszczno28:00,00
50Kalinowska Agata07418403SP 1 Choszczno5:00,00
51Skory Maciej08418404SP 1 Suliszewo45:00,00
52Nieczysty Jakub07418406SP 1 Choszczno15:00,00
53Urwentowicz Martyna08418409SP 1 Suliszewo47:00,00
54Karbowska Julia08418410SP 1 Choszczno54:00,00
55Kasperczuk Michalina07418411SP 1 Choszczno10:00,00
56Gromadzki Miłosz08418417SP 1 Suliszewo43:00,00
57Remont Oliwia06418420SP 1 Choszczno36:00,00
58Nykiel Natalia07418421SP 1 Suliszewo19:00,00
59Tuszyński Szymon06418422SP 1 Choszczno34:00,00
60Szerszenowicz Jagoda07418425SP 1 Choszczno3:00,00
61Złoczowska Nikola08418429SP 3 Choszczno7:00,00
62Rutkiewicz Tomasz07418430SP 1 Choszczno44:00,00
63Biniecka Dagmara07430377SP 1 Suliszewo57:00,00
 
 
5E (20)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Szyszkowski Szymon11Aktywne Choszczno25:00,00
2Młynarczyk Wiktor11Aktywne Choszczno21:00,00
3Stańczyk Dawid09412548SP 3 Choszczno30:00,00
4Kramek Piotr09418331SP 3 Choszczno32:00,00
5Szymanowski Wojciech10418332SP 3 Choszczno29:00,00
6Myślińska Tatiana09418344SP 3 Choszczno23:00,00
7Garbiak Gabriela10418348SP 3 Choszczno18:00,00
8Królikowska Zuzanna09418352SP 3 Choszczno26:00,00
9Adamek Michał09418374SP 3 Choszczno17:00,00
10Żaczek Weronika09418388SP 3 Choszczno24:00,00
11Kamińska Kalina10418393SP 3 Choszczno28:00,00
12Tuszyńska Aleksandra09418396SP 3 Choszczno20:00,00
13Śliwa Karol09418397SP 3 Choszczno31:00,00
14Czernichowski Dawid09418408SP 3 Choszczno19:00,00
15Kowalczyk Gabriela09418412SP 3 Choszczno13:00,00
16Szczęsny Oliwier09418413SP 3 Choszczno14:00,00
17Ślesiński Jakub09418415SP 3 Choszczno27:00,00
18Baranowska Maja10418419SP 1 Suliszewo16:00,00
19Ogonowska Julia10418423SP 3 Choszczno22:00,00
20Szozda Nayan09418428SP 3 Choszczno15:00,00
 
 
6F (75)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Baca Hanna15Przedszkole Tęczowa Kraina
2Balicki Aleksander15Przedszkole Tęczowa Kraina
3Baljon Maja15Przedszkole Tęczowa Kraina
4Banasiak Oliwier15Przedszkole Tęczowa Kraina
5Carewicz Oliwia15Przedszkole Tęczowa Kraina
6Kaczmarek Lena15Przedszkole Tęczowa Kraina
7Kalin Jan15Przedszkole Tęczowa Kraina
8Kamińska Karmen15Przedszkole Tęczowa Kraina
9Klamrzyńska Lena15Przedszkole Tęczowa Kraina
10Knyziak Aron15Przedszkole Tęczowa Kraina
11Kondracik Tymoteusz15Przedszkole Tęczowa Kraina
12Krupińska Zuzawta15Przedszkole Tęczowa Kraina
13Lewandowski Kuba15Przedszkole Tęczowa Kraina
14Lisiecki Szymon15Przedszkole Tęczowa Kraina
15Łuszczyński Antoni15Przedszkole Tęczowa Kraina
16Nawotczyński Nikodem15Przedszkole Tęczowa Kraina
17Olejniczak Livia15Przedszkole Tęczowa Kraina
18Pawłowski Karol Paweł15Przedszkole Tęczowa Kraina
19Pencak Kacper15Przedszkole Tęczowa Kraina
20Pialik Julian15Przedszkole Tęczowa Kraina
21Psut Alicja15Przedszkole Tęczowa Kraina
22Rackiewicz Sandra15Przedszkole Tęczowa Kraina
23Wdowiak Stanisław15Przedszkole Tęczowa Kraina
24Wierzbowski Mikołaj15Przedszkole Tęczowa Kraina
25Winnicki Franciszek15Przedszkole Tęczowa Kraina
26Angerman Szymon13Przedszkole Tęczowa Kraina
27Brudkiewicz Jakub13Przedszkole Tęczowa Kraina
28Chojnacki Filip13Przedszkole Tęczowa Kraina
29Czosnek Nikola13Przedszkole Tęczowa Kraina
30Derbin-Maruda Hanna13Przedszkole Tęczowa Kraina
31Drożdż-Strzelczyk Anastazja13Przedszkole Tęczowa Kraina
32Guzek Lena13Przedszkole Tęczowa Kraina
33HawryIewicz Antonina13Przedszkole Tęczowa Kraina
34Jezierski Przemysław13Przedszkole Tęczowa Kraina
35Kaszak Franciszek13Przedszkole Tęczowa Kraina
36Konieczna Ewelina13Przedszkole Tęczowa Kraina
37Kośkiewicz Karina13Przedszkole Tęczowa Kraina
38Krzemińska Anna13Przedszkole Tęczowa Kraina
39Małecka Zuzanna13Przedszkole Tęczowa Kraina
40Muciek Maja13Przedszkole Tęczowa Kraina
41Piotrowicz Nadia13Przedszkole Tęczowa Kraina
42Piwoński Juliusz13Przedszkole Tęczowa Kraina
43Pokorniecka Helena13Przedszkole Tęczowa Kraina
44Przybyliński Wojciech13Przedszkole Tęczowa Kraina
45Przybyła Jakub13Przedszkole Tęczowa Kraina
46Puziak Amelia13Przedszkole Tęczowa Kraina
47Puziak Paulina13Przedszkole Tęczowa Kraina
48Raźniewski Aleksander13Przedszkole Tęczowa Kraina
49Rączka Wiktor13Przedszkole Tęczowa Kraina
50Szewczyk Maja13Przedszkole Tęczowa Kraina
51Baranowski Nikodem12Przedszkole Tęczowa Kraina
52Bartos Kacper12Przedszkole Tęczowa Kraina
53Bąk Hanna12Przedszkole Tęczowa Kraina
54Blysh Sava12Przedszkole Tęczowa Kraina
55Bosacki Bartłomiej12Przedszkole Tęczowa Kraina
56Czerniak Mateusz12Przedszkole Tęczowa Kraina
57Dobrodziej Hanna12Przedszkole Tęczowa Kraina
58Garbicz Lena12Przedszkole Tęczowa Kraina
59Gotfryd Aleksandra12Przedszkole Tęczowa Kraina
60Iwańska Bianka12Przedszkole Tęczowa Kraina
61Kamiński Alan12Przedszkole Tęczowa Kraina
62Knyziak Aleksander12Przedszkole Tęczowa Kraina
63Kos Jakub12Przedszkole Tęczowa Kraina
64Kropidłowska Blanka12Przedszkole Tęczowa Kraina
65Kuźmińska Oliwia12Przedszkole Tęczowa Kraina
66Lipska Małgorzata12Przedszkole Tęczowa Kraina
67Marczuk Diana12Przedszkole Tęczowa Kraina
68Nawrocki Aleksander12Przedszkole Tęczowa Kraina
69Nawrocki Julian12Przedszkole Tęczowa Kraina
70Ochrymowicz Filip12Przedszkole Tęczowa Kraina
71Romanowicz Sandra12Przedszkole Tęczowa Kraina
72Skura Michalina12Przedszkole Tęczowa Kraina
73Szewtelewicz Nadia12Przedszkole Tęczowa Kraina
74Wierzbowski Tymon12Przedszkole Tęczowa Kraina
75Zięba Zuzanna12Przedszkole Tęczowa Kraina