Cała Polska Biega z Mapąwt. 14-05-2019 23:29
Zgłoszenia klubamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
112 BZ Szczecin (11)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
11Królewicz Justyna888648755A1440:00,00
22Alabrudzińska Agnieszka858648779A1438:00,00
33Kowalewska Anna868648778A1443:00,00
44Benewiat Andrzej818648763A1439:00,00
55Krukowska Magdalena878648746A1433:00,00
66Murawski Paweł908648767A1445:00,00
77Jewuła Arkadiusz838648773A1446:00,00
88Wilk Rafał808648765A1437:00,00
99Majdziński Konrad978648748A1435:00,00
1010Gruchot Krzysztof968648770A1441:00,00
1111Pokrzywiński Zbigniew878648757A1444:00,00
 
 
2ZS 2 Choszczno (15)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
112Mogdalski Kacper99A1434:00,00
213Węgierski Dariusz00A1436:00,00
314Subocz Mateusz01B133:00,00
415Cichowski Paweł01B130:00,00
516Leszczyński Bartosz01B134:00,00
617Michniewicz Natalia01B1310:00,00
718Jaszkiewicz Magdalena01B1311:00,00
819Dziemian Adrianna01B132:00,00
920Kociuba Oliwia01B1312:00,00
1021Westerlich Sandra01B136:00,00
1122Florczak Weronika01B138:00,00
1223Tuszyńska Alicja01B139:00,00
1324Wróbel Julia02B131:00,00
1425Eljasz Patrycja02B135:00,00
1526Thiel Eryk02B137:00,00
 
 
3SP 3 Choszczno (20)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
127Adamek Michał09418374E2017:00,00
228Czernichowski Dawid09418408E2019:00,00
329Garbiak Gabriela10418348E2018:00,00
430Kamińska Kalina10418393E2028:00,00
531Kniat Gabriel07418384D6314:00,00
632Kowalczyk Gabriela09418412E2013:00,00
733Kramek Piotr09418331E2032:00,00
834Królikowska Zuzanna09418352E2026:00,00
935Myślińska Tatiana09418344E2023:00,00
1036Ogonowska Julia10418423E2022:00,00
1137Osojca Hanna08418371D6333:00,00
1238Stańczyk Dawid09412548E2030:00,00
1339Szczęsny Oliwier09418413E2014:00,00
1440Szozda Nayan09418428E2015:00,00
1541Szymanowski Wojciech10418332E2029:00,00
1642Ślesiński Jakub09418415E2027:00,00
1743Śliwa Karol09418397E2031:00,00
1844Tuszyńska Aleksandra09418396E2020:00,00
1945Żaczek Weronika09418388E2024:00,00
2046Złoczowska Nikola08418429D637:00,00
 
 
4SP 1 Choszczno (32)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
147Kalupa Daniel05418381C648:00,00
248Remont Oliwia06418420D6336:00,00
349Walaszczyk Urszula06418336D6350:00,00
450Przystawko Michał06418376D6322:00,00
551Jaroszewicz Oliwier06418379D638:00,00
652Tuszyński Szymon06418422D6334:00,00
753Kuźmiński Nikodem06418383D6313:00,00
854Kisała Marcel06418386D631:00:00,00
955Obst Mateusz06418351D6324:00,00
1056Nowicki Filip06418343D6338:00,00
1157Szerszenowicz Jagoda07418425D633:00,00
1258Pawlak Martyna07418338D6318:00,00
1359Mężykowska Antonina07418335D6356:00,00
1460Kasperczuk Michalina07418411D6310:00,00
1561Kiernicki Maciej07418339D6332:00,00
1662Płóciennik Patryk07418342D6320:00,00
1763Rutkiewicz Tomasz07418430D6344:00,00
1864Tomaszczuk Filip07418345D631:02:00,00
1965Makowski Szymon07418359D6330:00,00
2066Plaszczyk Patryk07361849D6340:00,00
2167Olszewski Marcel07418354D631:00,00
2268Starukiewicz Bartosz07418368D6346:00,00
2369Nieczysty Jakub07418406D6315:00,00
2470Głowacka Eliza07418360D6342:00,00
2571Galińska Maria07418350D6348:00,00
2672Możdżyński Marcel07418402D6328:00,00
2773Guzowski Bartłomiej07418394D6352:00,00
2874Pażontka Jagoda07418392D6326:00,00
2975Kalinowska Agata07418403D635:00,00
3076Magiera Zuzanna08418399D6358:00,00
3177Karbowska Julia08418410D6354:00,00
3278Świerczyńska Oliwia08418333D6316:00,00
 
 
5SP 1 Suliszewo (32)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
179Rajtarowska Maja08418372D6331:00,00
280Glińska Sandra08222899D6312:00,00
381Dziemian Hanna08412549D636:00,00
482Wolańska Zuzanna08418364D6339:00,00
583Gwiazdowski Kordian08418327D630:00,00
684Wlazłowski Artur08418370D6329:00,00
785Szott Wiktoria08418365D632:00,00
886Szczublewska Emilia08418330D6317:00,00
987Urwentowicz Martyna08418409D6347:00,00
1088Lewandowska Sara08418349D6325:00,00
1189Gożdż Nadia08418380D631:01:00,00
1290Jabłońska Natalia08418358D639:00,00
1391Mintus Maciej07418346D6353:00,00
1492Skory Maciej08418404D6345:00,00
1593Gromadzki Miłosz08418417D6343:00,00
1694Baranowski Maciej08418340D6351:00,00
1795Gilewski Szymon07418355D6349:00,00
1896Gurazda Mateusz07418387D6335:00,00
1997Studziński Kuba07418377D6321:00,00
2098Dąbrowski Krystian07418389D6323:00,00
2199Majcher Kamil07418353D6355:00,00
22100Szymulewicz Ania07418356D6341:00,00
23101Lewandowska Maja07418328D6359:00,00
24102Nykiel Natalia07418421D6319:00,00
25103Kraszewski Piotr07418322D634:00,00
26104Biniecka Dagmara07430377D6357:00,00
27105Warchałowska Sandra05418347C651:00,00
28106Studzińska Natalia05418730C646:00,00
29107Burchard Milena05418318C649:00,00
30108Fiedorowicz Oskar05418414C647:00,00
31109Łyczkowski Kuba05418369C650:00,00
32110Baranowska Maja10418419E2016:00,00
 
 
6Przedszkole Tęczowa Kraina (75)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
1111Baca Hanna15F75
2112Balicki Aleksander15F75
3113Baljon Maja15F75
4114Banasiak Oliwier15F75
5115Carewicz Oliwia15F75
6116Kaczmarek Lena15F75
7117Kalin Jan15F75
8118Kamińska Karmen15F75
9119Klamrzyńska Lena15F75
10120Knyziak Aron15F75
11121Kondracik Tymoteusz15F75
12122Krupińska Zuzawta15F75
13123Lewandowski Kuba15F75
14124Lisiecki Szymon15F75
15125Łuszczyński Antoni15F75
16126Nawotczyński Nikodem15F75
17127Olejniczak Livia15F75
18128Pawłowski Karol Paweł15F75
19129Pencak Kacper15F75
20130Pialik Julian15F75
21131Psut Alicja15F75
22132Rackiewicz Sandra15F75
23133Wdowiak Stanisław15F75
24134Wierzbowski Mikołaj15F75
25135Winnicki Franciszek15F75
26136Angerman Szymon13F75
27137Brudkiewicz Jakub13F75
28138Chojnacki Filip13F75
29139Czosnek Nikola13F75
30140Derbin-Maruda Hanna13F75
31141Drożdż-Strzelczyk Anastazja13F75
32142Guzek Lena13F75
33143HawryIewicz Antonina13F75
34144Jezierski Przemysław13F75
35145Kaszak Franciszek13F75
36146Konieczna Ewelina13F75
37147Kośkiewicz Karina13F75
38148Krzemińska Anna13F75
39149Małecka Zuzanna13F75
40150Muciek Maja13F75
41151Piotrowicz Nadia13F75
42152Piwoński Juliusz13F75
43153Pokorniecka Helena13F75
44154Przybyliński Wojciech13F75
45155Przybyła Jakub13F75
46156Puziak Amelia13F75
47157Puziak Paulina13F75
48158Raźniewski Aleksander13F75
49159Rączka Wiktor13F75
50160Szewczyk Maja13F75
51161Baranowski Nikodem12F75
52162Bartos Kacper12F75
53163Bąk Hanna12F75
54164Blysh Sava12F75
55165Bosacki Bartłomiej12F75
56166Czerniak Mateusz12F75
57167Dobrodziej Hanna12F75
58168Garbicz Lena12F75
59169Gotfryd Aleksandra12F75
60170Iwańska Bianka12F75
61171Kamiński Alan12F75
62172Knyziak Aleksander12F75
63173Kos Jakub12F75
64174Kropidłowska Blanka12F75
65175Kuźmińska Oliwia12F75
66176Lipska Małgorzata12F75
67177Marczuk Diana12F75
68178Nawrocki Aleksander12F75
69179Nawrocki Julian12F75
70180Ochrymowicz Filip12F75
71181Romanowicz Sandra12F75
72182Skura Michalina12F75
73183Szewtelewicz Nadia12F75
74184Wierzbowski Tymon12F75
75185Zięba Zuzanna12F75
 
 
7Aktywne Choszczno (6)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
1186Szyszkowski Kuba07D6311:00,00
2187Szyszkowski Szymon11E2025:00,00
3188Młynarczyk Wiktor11E2021:00,00
4189Młynarczyk Wojtek06D6337:00,00
5190Pokorniecka Zosia07D6327:00,00
6191Krawiec Tadeusz602108825A1442:00,00