Cała Polska Biega z Mapączw. 16-05-2019 17:00
Wyniki z międyczasamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
A (11)2,9 km20 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(42)3(43)4(44)5(45)6(46)7(47)8(48)9(50)10(51)11(52)12(49)13(53)14(37)
15(38)16(36)17(35)18(31)19(40)20(100)Meta
 
111Pokrzywiński Zbigniew15:151:102:123:385:306:137:428:248:469:019:4310:2610:3310:5412:13
12 BZ Szczecin1:101:021:261:520:431:290:420:220:150:420:430:070:211:19
12:3213:4214:1114:3214:4915:0915:15
0:191:100:290:210:170:200:06
210Gruchot Krzysztof18:011:162:134:126:147:038:449:5210:1110:2611:0111:5212:0113:1114:41
12 BZ Szczecin1:160:571:592:020:491:411:080:190:150:350:510:091:101:30
15:0316:2016:4817:0617:2917:5418:01
0:221:170:280:180:230:250:07
3195Chmura Jonasz18:271:162:223:596:066:588:309:279:5210:1511:0912:0912:1713:0214:30
Kajakarstwo klasyczne Choszczn1:161:061:372:070:521:320:570:250:230:541:000:080:451:28
14:5616:3617:1517:4117:5918:1918:27
0:261:400:390:260:180:200:08
4200Dzietczyk Kamil18:291:182:214:016:227:198:519:379:5410:0810:5011:4311:5012:1215:08
Aktywne Choszczno1:181:031:402:210:571:320:460:170:140:420:530:070:222:56
15:3016:4417:1517:3917:5618:1718:29
0:221:140:310:240:170:210:12
54Benewiat Andrzej18:461:382:504:286:527:439:2010:2811:2711:4712:1713:1413:2313:5015:16
12 BZ Szczecin1:381:121:382:240:511:371:080:590:200:300:570:090:271:26
15:4317:0217:3717:5818:1918:3918:46
0:271:190:350:210:210:200:07
66Murawski Paweł20:451:352:384:276:427:2910:1810:5711:2011:3713:5414:4214:4915:1017:26
12 BZ Szczecin1:351:031:492:150:472:490:390:230:172:170:480:070:212:16
17:5019:0219:3119:5420:1220:3620:45
0:241:120:290:230:180:240:09
7191Krawiec Tadeusz24:451:493:285:408:399:5012:0813:2113:4614:1115:0316:2616:3517:1819:23
Aktywne Choszczno1:491:392:122:591:112:181:130:250:250:521:230:090:432:05
19:5922:0822:5223:2123:4924:2024:45
0:362:090:440:290:280:310:25
87Jewuła Arkadiusz26:161:453:265:338:269:4213:0314:1514:5515:2716:4318:0818:2319:0021:17
12 BZ Szczecin1:451:412:072:531:163:211:120:400:321:161:250:150:372:17
21:5323:5224:3925:1225:3426:0526:16
0:361:590:470:330:220:310:11
 
8Wilk Rafałnkl1:252:465:147:298:1910:2912:3913:0113:1914:1415:11-----15:4519:06
12 BZ Szczecin1:251:212:282:150:502:102:100:220:180:550:570:343:21
19:3520:4921:2521:5022:1224:1524:38
0:291:140:360:250:222:030:23
9Majdziński Konradnkl1:254:226:0311:4014:2316:3118:4319:0419:2420:2021:19-----21:4425:08
12 BZ Szczecin1:252:571:415:372:432:082:120:210:200:560:590:253:24
25:3626:5127:2427:4928:1130:0630:22
0:281:150:330:250:221:550:16
13Węgierski Dariusznkl20:5724:0028:1734:0536:1244:10--------------------46:5447:3048:3152:21
ZS 2 Choszczno20:573:034:175:482:077:582:440:361:013:50
53:2757:4259:4160:4061:3663:2663:5363:28
1:064:151:590:590:561:500:27*100
 
 
 
B (5)2,5 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(42)3(43)4(44)5(45)6(46)7(52)8(49)9(53)10(37)11(38)12(36)13(35)14(31)
15(40)16(100)Meta
 
116Leszczyński Bartosz26:391:273:044:499:5511:0813:2014:5415:0915:4018:1618:4022:0823:0225:55
ZS 2 Choszczno1:271:371:455:061:132:121:340:150:312:360:243:280:542:53
26:1126:3226:39
0:160:210:07
214Subocz Mateusz28:431:347:5911:1613:3515:2419:2120:3220:4521:2123:5724:3026:0926:5627:24
ZS 2 Choszczno1:346:253:172:191:493:571:110:130:362:360:331:390:470:28
27:4628:2428:43
0:220:380:19
312Duliński Kamil46:043:036:0510:0015:5818:0526:0628:5829:2530:4134:1735:3439:4641:3742:43
ZS 2 Choszczno3:033:023:555:582:078:012:520:271:163:361:174:121:511:06
43:4845:3446:0445:36
1:051:460:30*100
415Cichowski Paweł50:007:119:5414:2220:0122:0830:0133:0233:3534:3438:2539:2243:5145:4446:46
ZS 2 Choszczno7:112:434:285:392:077:533:010:330:593:510:574:291:531:02
47:4049:3050:00
0:541:500:30
526Thiel Eryk51:509:0711:4816:0522:0724:1732:1434:5135:2336:3740:2941:2045:3947:3448:35
ZS 2 Choszczno9:072:414:176:022:107:572:370:321:143:520:514:191:551:01
49:4451:2351:50
1:091:390:27
 
 
 
C (11)1,6 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(36)3(54)4(55)5(37)6(38)7(39)8(40)9(31)10(32)11(33)12(34)13(100)Meta
 
1109Łyczkowski Kuba12:250:441:303:365:356:497:267:538:439:3810:4110:5511:1212:1512:25
SP 1 Suliszewo0:440:462:061:591:140:370:270:500:551:030:140:171:030:10
254Kisała Marcel13:311:202:063:486:207:438:178:449:269:5411:0511:3112:2613:1513:31
SP 1 Choszczno1:200:461:422:321:230:340:270:420:281:110:260:550:490:16
347Kalupa Daniel13:360:381:042:256:077:017:307:539:5410:1110:5711:3412:5113:3013:36
SP 1 Choszczno0:380:261:213:420:540:290:232:010:170:460:371:170:390:06
4194Mazurak Piotr14:550:461:433:596:027:318:038:319:1710:1812:0312:2313:2814:4614:55
SP 1 Suliszewo0:460:572:162:031:290:320:280:461:011:450:201:051:180:09
551Jaroszewicz Oliwier14:590:471:333:567:058:309:099:3910:3411:0211:5912:1513:3914:4914:59
SP 1 Choszczno0:470:462:233:091:250:390:300:550:280:570:161:241:100:10
650Przystawko Michał15:200:462:024:288:1810:0810:4111:1012:0112:3313:4314:0014:1615:1315:20
SP 1 Choszczno0:461:162:263:501:500:330:290:510:321:100:170:160:570:07
7108Fiedorowicz Oskar17:161:252:434:548:039:3210:0410:4011:4212:1614:2014:3715:3017:0717:16
SP 1 Suliszewo1:251:182:113:091:290:320:361:020:342:040:170:531:370:09
855Obst Mateusz17:470:522:117:4710:2211:5912:2712:5813:5014:3315:3215:4516:3517:3217:47
SP 1 Choszczno0:521:195:362:351:370:280:310:520:430:590:130:500:570:15
952Tuszyński Szymon18:181:243:058:4011:1713:1213:4814:1615:0015:3516:4416:5717:1918:1018:18
SP 1 Choszczno1:241:415:352:371:550:360:280:440:351:090:130:220:510:08
1053Kuźmiński Nikodem34:0118:4919:5822:3924:4926:4227:2528:1229:4630:1831:3932:2232:5033:5434:01
SP 1 Choszczno18:491:092:412:101:530:430:471:340:321:210:430:281:040:07
1:449:22
*31*52
 
56Nowicki Filipnkl0:501:414:029:3110:3511:0711:4812:3813:0614:1114:5015:31-----16:55
SP 1 Choszczno0:500:512:215:291:040:320:410:500:281:050:390:411:24
 
 
 
D (26)1,3 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(37)8(38)9(39)10(40)11(100)Meta
 
1196Pierzak Konrad8:180:501:572:082:273:194:006:186:437:097:498:118:18
Aktywne Choszczno0:501:070:110:190:520:412:180:250:260:400:220:07
272Możdżyński Marcel8:510:441:381:502:193:114:036:347:007:288:178:438:51
SP 1 Choszczno0:440:540:120:290:520:522:310:260:280:490:260:08
3189Młynarczyk Wojtek9:380:552:002:192:453:584:467:097:408:109:069:309:38
Aktywne Choszczno0:551:050:190:261:130:482:230:310:300:560:240:08
491Mintus Maciej9:420:561:582:162:413:534:366:186:548:109:129:349:42
SP 1 Suliszewo0:561:020:180:251:120:431:420:361:161:020:220:08
565Makowski Szymon10:321:031:562:162:453:534:517:528:269:019:4510:1410:32
SP 1 Choszczno1:030:530:200:291:080:583:010:340:350:440:290:18
698Dąbrowski Krystian10:510:593:223:383:545:016:148:138:499:1910:0910:4010:51
SP 1 Suliszewo0:592:230:160:161:071:131:590:360:300:500:310:11
769Nieczysty Jakub11:140:572:103:023:234:455:488:028:429:1510:3511:0411:14
SP 1 Choszczno0:571:130:520:211:221:032:140:400:331:200:290:10
868Starukiewicz Bartosz11:430:511:562:082:374:515:538:389:2110:0511:1511:3511:43
SP 1 Choszczno0:511:050:120:292:141:022:450:430:441:100:200:08
966Plaszczyk Patryk11:552:092:554:024:225:306:239:129:3810:0711:0911:4311:55
SP 1 Choszczno2:090:461:070:201:080:532:490:260:291:020:340:12
10103Kraszewski Piotr12:091:233:253:494:325:537:109:4910:2010:4611:3212:0012:09
SP 1 Suliszewo1:232:020:240:431:211:172:390:310:260:460:280:09
1192Skory Maciej12:251:232:352:483:226:237:099:4110:2711:1411:4912:1512:25
SP 1 Suliszewo1:231:120:130:343:010:462:320:460:470:350:260:10
1284Wlazłowski Artur13:541:313:183:524:167:198:0610:1310:4811:1713:0113:3013:54
SP 1 Suliszewo1:311:470:340:243:030:472:070:350:291:440:290:24
1362Płóciennik Patryk14:082:203:263:544:396:537:5610:3711:2412:1613:1213:5614:08
SP 1 Choszczno2:201:060:280:452:141:032:410:470:520:560:440:12
1493Gromadzki Miłosz14:103:115:235:486:307:449:0811:4612:1912:4413:2713:5914:10
SP 1 Suliszewo3:112:120:250:421:141:242:380:330:250:430:320:11
1564Tomaszczuk Filip14:122:063:263:584:225:516:5210:1410:5812:0413:0613:4414:12
SP 1 Choszczno2:061:200:320:241:291:013:220:441:061:020:380:28
16186Szyszkowski Kuba14:291:192:412:553:397:398:3811:1811:5412:3113:3714:1814:29
Aktywne Choszczno1:191:220:140:444:000:592:400:360:371:060:410:11
1761Kiernicki Maciej14:351:503:223:335:396:598:1911:1312:0312:4313:3614:2014:35
SP 1 Choszczno1:501:320:112:061:201:202:540:500:400:530:440:15
1897Studziński Kuba14:471:212:443:334:047:028:0510:2211:0111:4812:4613:3114:47
SP 1 Suliszewo1:211:230:490:312:581:032:170:390:470:580:451:16
1996Gurazda Mateusz16:171:584:124:345:497:389:2013:0314:0514:5215:4016:0816:17
SP 1 Suliszewo1:582:140:221:151:491:423:431:020:470:480:280:09
2067Olszewski Marcel16:531:054:254:385:097:198:5913:5414:3915:1716:1516:4216:53
SP 1 Choszczno1:053:200:130:312:101:404:550:450:380:580:270:11
2199Majcher Kamil24:580:592:092:463:014:075:1422:3222:5923:4324:2524:4924:58
SP 1 Suliszewo0:591:100:370:151:061:0717:180:270:440:420:240:09
2295Gilewski Szymon25:266:327:327:538:439:5912:0522:0222:3222:5724:5225:1625:26
SP 1 Suliszewo6:321:000:210:501:162:069:570:300:251:550:240:10
2363Rutkiewicz Tomasz47:0722:5928:2229:0330:1732:4034:5541:1642:3144:0845:4446:4547:07
SP 1 Choszczno22:595:230:411:142:232:156:211:151:371:361:010:22
2483Gwiazdowski Kordian48:5912:1413:0213:1613:3116:0822:1631:3031:5747:1848:1648:5048:59
SP 1 Suliszewo12:140:480:140:152:376:089:140:2715:210:580:340:09
 
94Baranowski Maciejnkl3:375:24-----5:517:3610:0326:2627:0327:4629:0429:3129:39
SP 1 Suliszewo3:371:470:271:452:2716:230:370:431:180:270:08
199Kwiatkowski Grzegorznkl4:02---------------4:345:35-------------------------9:290:43
Aktywne Choszczno4:020:321:013:54*40
2:042:432:593:014:585:02
*34*33*32*32*100*100
 
 
 
E (8)1,1 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(36)3(35)4(31)5(32)6(33)7(34)8(100)Meta
 
1198Markiewicz Adam6:540:462:002:533:274:355:205:376:456:54
Aktywne Choszczno0:461:140:530:341:080:450:171:080:09
2197Kuliński Juliusz7:480:432:383:554:265:366:186:367:387:48
Aktywne Choszczno0:431:551:170:311:100:420:181:020:10
3188Młynarczyk Wiktor7:570:582:313:214:055:035:406:277:487:57
Aktywne Choszczno0:581:330:500:440:580:370:471:210:09
443Śliwa Karol9:431:192:494:025:096:597:298:039:309:43
SP 3 Choszczno1:191:301:131:071:500:300:341:270:13
527Adamek Michał14:380:473:096:227:5510:2910:4611:3514:1314:38
SP 3 Choszczno0:472:223:131:332:340:170:492:380:25
628Czernichowski Dawid15:420:534:197:289:1412:3312:4513:0315:1415:42
SP 3 Choszczno0:533:263:091:463:190:120:182:110:28
741Szymanowski Wojciech22:363:3510:5214:2615:5618:3218:4919:3922:1622:368:589:019:41
SP 3 Choszczno3:357:173:341:302:360:170:502:370:20*100*100*35
8187Szyszkowski Szymon25:350:422:1420:4021:1722:5523:1223:4125:2025:356:347:3810:4318:11
Aktywne Choszczno0:421:3218:260:371:380:170:291:390:15*31*34*33*39
 
 
 
AK (4)2,9 km20 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(42)3(43)4(44)5(45)6(46)7(47)8(48)9(50)10(51)11(52)12(49)13(53)14(37)
15(38)16(36)17(35)18(31)19(40)20(100)Meta
 
12Alabrudzińska Agnieszka20:091:262:364:196:427:499:4410:4511:3611:5412:3313:4613:5714:2816:01
12 BZ Szczecin1:261:101:432:231:071:551:010:510:180:391:130:110:311:33
16:3018:1118:4619:0919:3420:0120:09
0:291:410:350:230:250:270:08
25Krukowska Magdalena22:111:313:106:178:449:4711:4212:4313:3913:5714:3415:4515:5916:3018:00
12 BZ Szczecin1:311:393:072:271:031:551:010:560:180:371:110:140:311:30
18:3220:0920:4421:1421:3622:0322:11
0:321:370:350:300:220:270:08
31Królewicz Justyna24:151:282:504:447:238:4010:4411:4514:2814:4315:2916:4017:4918:1419:58
12 BZ Szczecin1:281:221:542:391:172:041:012:430:150:461:111:090:251:44
20:2622:0822:4723:1623:4124:0924:15
0:281:420:390:290:250:280:06
43Kowalewska Anna30:031:266:348:3811:4412:5015:1117:4618:1818:4419:3321:0521:3722:1324:13
12 BZ Szczecin1:265:082:043:061:062:212:350:320:260:491:320:320:362:00
24:4126:3327:1228:5629:1729:4430:03
0:281:520:391:440:210:270:19
 
 
 
BK (8)2,5 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(42)3(43)4(44)5(45)6(46)7(52)8(49)9(53)10(37)11(38)12(36)13(35)14(31)
15(40)16(100)Meta
 
117Michniewicz Natalia34:191:503:457:2311:1614:1017:4019:3719:5120:5924:1524:5830:5331:5432:46
ZS 2 Choszczno1:501:553:383:532:543:301:570:141:083:160:435:551:010:52
33:1333:5934:19
0:270:460:20
220Kociuba Oliwia37:151:585:549:1213:1816:1219:3521:3821:5623:0026:1726:5932:5133:5534:51
ZS 2 Choszczno1:583:563:184:062:543:232:030:181:043:170:425:521:040:56
35:1436:0237:15
0:230:481:13
319Dziemian Adrianna37:232:596:5910:1714:2117:1620:4222:4523:0324:1327:1628:0233:5634:5835:49
ZS 2 Choszczno2:594:003:184:042:553:262:030:181:103:030:465:541:020:51
36:1737:0737:23
0:280:500:16
421Westerlich Sandra41:166:019:5213:1417:2220:1623:3725:4426:0127:1130:2031:0336:5437:5738:50
ZS 2 Choszczno6:013:513:224:082:543:212:070:171:103:090:435:511:030:53
39:1640:0441:16
0:260:481:12
518Jaszkiewicz Magdalena46:2513:4815:4919:2223:1926:1429:3831:4131:5833:0936:1937:0542:5243:5944:48
ZS 2 Choszczno13:482:013:333:572:553:242:030:171:113:100:465:471:070:49
45:1846:0546:25
0:300:470:20
622Tasak Zuzanna61:02670:33672:13685:18694:22695:52698:48700:32706:30707:16710:41711:26714:55716:21719:44
ZS 2 Choszczno670:331:4013:059:041:302:561:445:580:463:250:453:291:263:23
0:040:3761:02
0:3360:25
725Eljasz Patrycja67:01672:36682:39697:22706:20707:35710:31712:31718:27719:172:423:246:528:4411:42
ZS 2 Choszczno672:3610:0314:438:581:152:562:005:560:500:423:281:522:58
12:0312:2467:01
0:210:2154:37
824Wróbel Julia70:01678:35688:37703:13712:21713:36716:30718:334:245:148:439:2512:5414:1917:41
ZS 2 Choszczno678:3510:0214:369:081:152:542:030:503:290:423:291:253:22
18:0218:2470:01
0:210:2251:37
 
 
 
CK (6)1,6 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(36)3(54)4(55)5(37)6(38)7(39)8(40)9(31)10(32)11(33)12(34)13(100)Meta
 
1193Jabłońska Kaja17:240:551:574:3110:2412:0212:3813:0713:5314:3715:3915:5416:1117:1517:24
SP 1 Suliszewo0:551:022:345:531:380:360:290:460:441:020:150:171:040:09
2105Warchałowska Sandra22:250:592:1311:2615:2717:0417:3518:0518:5519:3020:4020:5821:1422:1522:25
SP 1 Suliszewo0:591:149:134:011:370:310:300:500:351:100:180:161:010:10
3192Gurazda Wiktoria28:010:485:3110:2115:1616:5417:2918:0018:5123:3524:2324:4226:5727:5028:01
SP 1 Suliszewo0:484:434:504:551:380:350:310:514:440:480:192:150:530:11
4106Studzińska Natalia38:320:472:1021:4125:1226:5127:3227:5628:4733:2434:1934:4437:2338:1938:32
SP 1 Suliszewo0:471:2319:313:311:390:410:240:514:370:550:252:390:560:13
5107Burchard Milena42:312:306:1326:0629:1830:5631:3432:0533:0137:2638:1638:4039:1840:5742:31
SP 1 Suliszewo2:303:4319:533:121:380:380:310:564:250:500:240:381:391:34
 
48Remont Oliwiankl709:34715:0610:2233:14-----44:5746:1348:4649:5352:0451:3751:0555:4591:07
SP 1 Choszczno709:345:3222:5211:431:162:331:072:114:4035:22
 
 
 
DK (25)1,3 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(37)8(38)9(39)10(40)11(100)Meta
 
185Szott Wiktoria8:300:591:482:112:303:434:215:556:316:597:558:208:30
SP 1 Suliszewo0:590:490:230:191:130:381:340:360:280:560:250:10
271Galińska Maria9:450:472:102:273:014:355:177:077:428:119:149:389:45
SP 1 Choszczno0:471:230:170:341:340:421:500:350:291:030:240:07
387Urwentowicz Martyna10:221:173:003:323:565:096:167:578:288:549:4910:1310:22
SP 1 Suliszewo1:171:430:320:241:131:071:410:310:260:550:240:09
4100Szymulewicz Ania11:301:223:003:203:394:595:598:259:059:4610:5011:2111:30
SP 1 Suliszewo1:221:380:200:191:201:002:260:400:411:040:310:09
559Mężykowska Antonina12:231:062:022:233:064:186:079:5510:2910:5911:4412:1512:23
SP 1 Choszczno1:060:560:210:431:121:493:480:340:300:450:310:08
686Szczublewska Emilia12:501:042:292:553:256:067:5810:1510:4911:3112:1512:3912:50
SP 1 Suliszewo1:041:250:260:302:411:522:170:340:420:440:240:11
758Pawlak Martyna13:350:532:573:193:495:046:049:2310:0210:4211:2912:0913:3512:12
SP 1 Choszczno0:532:040:220:301:151:003:190:390:400:470:401:26*100
875Kalinowska Agata13:442:293:374:004:337:098:5611:1311:4412:3613:1213:3813:44
SP 1 Choszczno2:291:080:230:332:361:472:170:310:520:360:260:06
982Wolańska Zuzanna13:481:305:075:346:017:238:2410:2911:0811:4712:4613:3113:48
SP 1 Suliszewo1:303:370:270:271:221:012:050:390:390:590:450:17
1081Dziemian Hanna15:011:073:053:223:475:397:0510:4011:2812:3714:1814:4315:01
SP 1 Suliszewo1:071:580:170:251:521:263:350:481:091:410:250:18
1188Lewandowska Sara16:003:135:425:576:249:2710:1512:0912:4113:1315:1115:3716:00
SP 1 Suliszewo3:132:290:150:273:030:481:540:320:321:580:260:23
12190Pokorniecka Zosia17:251:145:285:556:307:2110:5314:1514:5215:2516:2517:1217:25
Aktywne Choszczno1:144:140:270:350:513:323:220:370:331:000:470:13
1357Szerszenowicz Jagoda19:251:162:563:385:387:388:3616:5117:1317:5218:4619:1619:25
SP 1 Choszczno1:161:400:422:002:000:588:150:220:390:540:300:09
1478Świerczyńska Oliwia19:522:434:345:016:006:518:0217:1117:5218:2719:2019:4419:52
SP 1 Choszczno2:431:510:270:590:511:119:090:410:350:530:240:08
1580Glińska Sandra20:173:467:217:398:2713:2214:0916:1116:4517:1119:2120:0320:1720:07
SP 1 Suliszewo3:463:350:180:484:550:472:020:340:262:100:420:14*100
1677Karbowska Julia21:270:593:193:514:128:279:2318:1718:5119:2420:2321:1721:27
SP 1 Choszczno0:592:200:320:214:150:568:540:340:330:590:540:10
1770Głowacka Eliza21:283:585:135:305:577:278:3318:1518:4619:4120:4521:1921:28
SP 1 Choszczno3:581:150:170:271:301:069:420:310:551:040:340:09
18102Nykiel Natalia25:431:583:293:564:456:2310:2222:2023:0323:3624:3525:2725:43
SP 1 Suliszewo1:581:310:270:491:383:5911:580:430:330:590:520:16
1979Rajtarowska Maja26:085:257:207:379:0611:5315:5421:4522:1223:2724:1424:5226:08
SP 1 Suliszewo5:251:550:171:292:474:015:510:271:150:470:381:16
20104Biniecka Dagmara26:473:034:054:435:005:587:0824:2824:5125:2926:1226:3726:47
SP 1 Suliszewo3:031:020:380:170:581:1017:200:230:380:430:250:10
2189Gożdż Nadia26:552:023:393:565:219:2013:5924:1424:5825:2226:2226:4626:55
SP 1 Suliszewo2:021:370:171:253:594:3910:150:440:241:000:240:09
22101Lewandowska Maja29:3010:3011:3611:5012:4114:0815:5326:0526:3427:0028:4529:2029:30
SP 1 Suliszewo10:301:060:140:511:271:4510:120:290:261:450:350:10
 
74Pażontka Jagodankl1:051:592:222:353:394:286:256:58-----9:5210:1710:26
SP 1 Choszczno1:050:540:230:131:040:491:570:332:540:250:09
76Magiera Zuzannankl3:415:085:235:567:5112:16-----15:5516:4318:0619:0219:26
SP 1 Choszczno3:411:270:150:331:554:253:390:481:230:560:24
46Złoczowska Nikolankl700:11702:04702:31703:05------------------------------704:33704:45696:15
SP 3 Choszczno700:111:530:270:341:280:12*39
697:51699:03
*36*35
 
 
 
EK (5)1,1 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(36)3(35)4(31)5(32)6(33)7(34)8(100)Meta
 
1110Baranowska Maja10:002:374:345:246:027:067:508:289:5010:00
SP 1 Suliszewo2:371:570:500:381:040:440:381:220:10
232Kowalczyk Gabriela11:031:153:475:006:138:058:329:0410:4911:03
SP 3 Choszczno1:152:321:131:131:520:270:321:450:14
336Ogonowska Julia16:440:524:538:309:5012:3612:5013:3216:1616:443:003:033:39
SP 3 Choszczno0:524:013:371:202:460:140:422:440:28*100*100*35
444Tuszyńska Aleksandra21:211:388:5512:2513:5416:4417:0017:4220:1121:217:017:04
SP 3 Choszczno1:387:173:301:292:500:160:422:291:10*100*100
545Żaczek Weronika22:041:129:1610:5313:2917:1617:3219:4021:3622:04
SP 3 Choszczno1:128:041:372:363:470:162:081:560:28