II Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w BnOsob. 06-04-2019 02:37
Zgłoszenia kategoriami - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1K10N (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Damssówka MariaSZWLA StargardX10:00
2Hazeńska Anastazja2050602UKS Traper ZłocieniecXX0:008:00
3Osak Zuzanna9202030UKS Traper ZłocieniecXX6:0011:00
4Pokorniecka Zosia8661479Aktywne ChoszcznoXX3:009:00
5wakat wakatXX9:0012:00
 
 
2K10 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Duda Kornelia9202025UKS Traper ZłocieniecXX10:0028:00
2Głowacka Eliza8661491Aktywne ChoszcznoXX7:0030:00
3Pietrzyk Maja092102061UKS DębołękaXX4:0029:00
4Gaik Maja8661492Aktywne ChoszcznoXX1:0027:00
5wakat wakatXX13:0031:00
 
 
3K12 (21)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Matyja Weronika078160207KOS BnO SzczecinX29:00
2Motylińska Anastazja2050604UKS Traper ZłocieniecXX23:002:00
3Kubacka Maja2050605UKS Traper ZłocieniecXX56:004:00
4Stempniewska Nadia9202027UKS Traper ZłocieniecXX8:0017:00
5Włodarczyk Wiktoria9202029UKS Traper ZłocieniecXX35:006:00
6Miłaszewicz Magdalena9202026UKS Traper ZłocieniecXX2:0010:00
7Borek Alicja8650898UKS Traper ZłocieniecXX47:008:00
8Mikuła Iga078300107KOS BnO SzczecinXX20:007:00
9Mikuła Daria078073012KOS BnO SzczecinXX59:0016:00
10Stefaniak Izabela078200407KOS BnO SzczecinXX5:0012:00
11Iwaniec Maja8661476Aktywne ChoszcznoXX50:0011:00
12Angerman Maja8661480Aktywne ChoszcznoXX38:0015:00
13Wachowicz Kaja8661475Aktywne ChoszcznoXX44:0018:00
14Raźniewska Julia8661485Aktywne ChoszcznoXX11:0013:00
15Dubiel Hania8661483Aktywne ChoszcznoXX17:001:00
16Kamieniak Alicja072102057UKS DębołękaXX53:009:00
17Dzięciołowska Agata072102070UKS DębołękaXX41:003:00
18Chwalińska Magdalena072102056UKS DębołękaXX14:000:00
19Stachnik Amelia082102055UKS DębołękaXX32:0014:00
20Paszkiewicz Martyna082013797UKS DębołękaXX26:005:00
21wakat wakatXX62:0019:00
 
 
4K14 (11)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Pieragowska Julia682388UKS Traper ZłocieniecXX27:0016:00
2Szczurko Paulina9202028UKS Traper ZłocieniecXX21:0020:00
3Kuleta Martyna8661474Aktywne ChoszcznoXX3:0021:00
4Galińska Marysia8661486Aktywne ChoszcznoXX18:0017:00
5Duplak Roksana8661494Aktywne ChoszcznoXX9:0014:00
6Dreier Anna051424636HKS Azymut MochyXX15:0019:00
7Karkut Estera052121110HKS Azymut MochyXX0:0013:00
8Michalewicz Alicja052127763HKS Azymut MochyXX24:0015:00
9Sowa Anielka062013791UKS DębołękaXX6:0018:00
10Wojtysiak Paula052090691UKS DębołękaXX12:0022:00
11wakat wakatXX30:0023:00
 
 
5K16 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Kmieć Zuzanna2050610UKS Traper ZłocieniecXX48:0037:00
2Kapska Nina048636185HKS Azymut MochyXX42:0038:00
3Skrzypczak Marika048636183HKS Azymut MochyXX51:0036:00
4Sadzikowska Magdalena032090689KOS BnO SzczecinX45:00
5wakat wakatXX54:0039:00
 
 
6K18 (6)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Gradek Zuzanna8650896UKS Traper ZłocieniecXX44:0037:00
2Kędzierska Nadia028666009HKS Azymut MochyXX41:0041:00
3Piwowar Lidia028666008HKS Azymut MochyXX47:0039:00
4Zając Magdalena028636184HKS Azymut MochyXX56:0038:00
5Seidel Jagoda018636186HKS Azymut MochyXX50:0036:00
6wakat wakatXX53:0040:00
 
 
7K20/21 (7)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Borychowska Marlena881394413MKS Paulinum Jelenia GóraX10:00
2Maciejewska Katarzyna2050612UKS Traper ZłocieniecXX7:007:00
3Kozieł Paulina2050616UKS Traper ZłocieniecXX1:009:00
4Mazan Aleksandra958650884UKS Traper ZłocieniecXX13:0011:00
5Murawska Marta987200180HKS Azymut MochyXX4:008:00
6Agnieszka Alabrudzińska858648779SZWLA StargardXX16:0010:00
7wakat wakatXX19:0012:00
 
 
8K35/40 (7)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Płytnik Anna779201335SzczecinX26:00
2Jahnz Karolina83BWD WKPWX17:00
3Borek Monika2050607UKS Traper ZłocieniecXX20:0044:00
4Kuźma Elżbieta841986005BKS Wataha WarszawaXX23:0045:00
5Telatyńska Sylwia77Aktywne ChoszcznoX11:00
6Szewczyk Joanna78431934SKARMAT ToruńX14:00
7wakat wakatXX29:0046:00
 
 
9K45/50 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Nowak Barbara702127756HKS Azymut MochyXX35:0046:00
2wakat wakatXX38:0047:00
 
 
10KM10R (11)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Wilgocka Iwona86ŚwięciechówX7:00
2Wilgocki Mariusz82ŚwięciechówX1:00
3Wilgocka Urszula10ŚwięciechówX5:00
4Mularczyk Lena12ŚwięciechówX3:00
5Wrona Olga13indywidualnieX15:00
6Możdżyńska Lena83Aktywne ChoszcznoX2:00
7Butryn Dominik04ChoszcznoX12:00
8Butryn Krystian08ChoszcznoX18:00
9Szewczyk Maja12431940SKARMAT ToruńXX21:004:00
10Gławdel Marta07DrawnoX0:00
11wakat wakatXX24:006:00
 
 
11M10N (9)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Borek Adam9202032UKS Traper ZłocieniecXX33:0041:00
2Duda Łukasz9202031UKS Traper ZłocieniecXX27:0037:00
3Cerk Szymon2050603UKS Traper ZłocieniecXX51:0043:00
4Miłaszewicz Paweł553478UKS Traper ZłocieniecXX45:0045:00
5Natan Szymanowski2050601UKS Traper ZłocieniecXX39:0039:00
6Markiewicz Adaś8661487Aktywne ChoszcznoXX42:0040:00
7Witczak Adam867208179UKS DębołękaXX30:0042:00
8Kuźma Kacper101986006BKS Wataha WarszawaXX36:0038:00
9wakat wakatXX48:0044:00
 
 
12M10 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Tomczyk Piotrek8661484Aktywne ChoszcznoXX43:0033:00
2Szyszkowski Szymon8661488Aktywne ChoszcznoXX37:0035:00
3Młynarczyk Wiktor8661473Aktywne ChoszcznoXX40:0032:00
4Kuliński Julek8661472Aktywne ChoszcznoXX46:0034:00
5wakat wakatXX49:0036:00
 
 
13M12 (7)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Szyszkowski Kuba8661498Aktywne ChoszcznoXX16:0022:00
2Młynarczyk Wojtek8661477Aktywne ChoszcznoXX28:0024:00
3Usowski Damian072102059UKS DębołękaXX25:0023:00
4Usowski Mateusz082102058UKS DębołękaXX19:0025:00
5Mozja Alan072102060UKS DębołękaXX31:0020:00
6Pachucki Tymoteusz071986007BKS Wataha WarszawaXX22:0021:00
7wakat wakatXX34:0026:00
 
 
14M14 (13)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Gradek Mateusz9101309UKS Traper ZłocieniecXX36:0034:00
2Fiederowicz Hieronim682390UKS Traper ZłocieniecXX42:0025:00
3Kotkowiak Bartosz068383222KOS BnO SzczecinXX63:0024:00
4Tomczyk Szymon8661482Aktywne ChoszcznoXX39:0029:00
5Pierzak Konrad8661495Aktywne ChoszcznoXX51:0032:00
6Ilnicki Dawid8661489Aktywne ChoszcznoXX57:0027:00
7Cupryś Amadeusz052121112HKS Azymut MochyXX54:0026:00
8Jozefowicz Emil062102069UKS DębołękaXX45:0031:00
9Jaszczyk Piotr062102064UKS DębołękaXX60:0033:00
10Maciejewski Bartłomiej068092006BKS Wataha WarszawaXX33:0030:00
11Stopczyński Bartosz061986008BKS Wataha WarszawaXX66:0028:00
12Majcher Kamil07Kajakarstwo ChoszcznoX48:00
13wakat wakatXX69:0035:00
 
 
15M16 (8)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Osak Maciej8650895UKS Traper ZłocieniecXX18:004:00
2Udycz Jonasz8650886UKS Traper ZłocieniecXX36:002:00
3Kotkowiak Piotr049201342KOS BnO SzczecinXX27:005:00
4Kula Mateusz038636996KOS BnO SzczecinXX33:000:00
5Paterek Mikołaj038666007HKS Azymut MochyXX24:001:00
6Majcher Kornel05Kajakarstwo ChoszcznoX30:00
7Chyński Miłosz049201349KOS BnO SzczecinXX21:003:00
8wakat wakatXX39:006:00
 
 
16M18 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Smyk Bartosz8650885UKS Traper ZłocieniecXX25:0014:00
2Grzegorczyk Mateusz029201337KOS BnO SzczecinXX22:0013:00
3Grobelny Alex028666002HKS Azymut MochyXX28:0015:00
4wakat wakatXX31:0016:00
 
 
17M20/21 (15)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Nowacki Kamil9013944497 BOW SłupskX1:00
2Byczek Krzysztof87PełczyceX25:00
3Mazan Bartłomiej928100192WKS Śląsk WrocławXX4:0027:00
4Aftyka Łukasz002103957UKS DębołękaXX16:0031:00
5Krzyminiewski Marek857208170UKS DębołękaXX22:0025:00
6Aftyka Mateusz982090694UKS DębołękaXX10:0028:00
7Galicz Karol867771986BKS Wataha WarszawaXX31:0026:00
8Sawka Paweł89das/12BZX34:00
9Filipek Marcin83das/12BZX28:00
10Wrona Robert91das/12BZX13:00
11Szopiński Jakub79das/12BZX7:00
12Szajna Grzegorz88das/12BZX19:00
13Świerczyński HubertKOS BnO SzczecinX29:00
14Płonka Jacek67431934SKARMAT ToruńX30:00
15wakat wakatXX37:0032:00
 
 
18M35/40 (12)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Frątczak Sławomir841394441GKS LuzinoX5:00
2Butryn Krzysztof76Aktywne ChoszcznoX11:00
3Małecki Bartłomiej79249967Modrzew SkwierzynaX17:00
4Rotter DanielSZWLA StargardX18:00
5Fiederowicz Szczepan1997225UKS Traper ZłocieniecXX2:0019:00
6Włodarczyk Łukasz2050617UKS Traper ZłocieniecXX8:0023:00
7Duda Tomasz2050608UKS Traper ZłocieniecXX14:0021:00
8Wojciechowski Krzysztof747200055SKARMAT ToruńXX23:0022:00
9Sebastian Wojciech83Wilga OrientXX20:0017:00
10Dzietczyk Kamil83Aktywne ChoszcznoXX29:0020:00
11Dzidek Mirosław81Fundacja CZADZIKX26:00
12wakat wakatXX32:0024:00
 
 
19M45/50 (7)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Nowacki Zbigniew691394470GKS LuzinoX49:00
2Płytnik Stanisław667205883KOS BnO SzczecinX46:00
3Sadzikowski Andrzej712090698KOS BnO SzczecinX37:00
4Gradek Jarosław2050609UKS Traper ZłocieniecXX34:0043:00
5Murawski Piotr737200182HKS Azymut MochyXX40:0042:00
6Krzyminiewski Sławomir737208173UKS DębołękaXX43:0044:00
7wakat wakatXX52:0045:00
 
 
20M55/60 (6)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Lewoń Bogdan55413396UMKS Orkan OstródaX9:00
2Przerwa Krzysztof64Modrzew SkwierzynaX6:00
3Szulżycki Kazimierz647204072UMKS Orkan OstródaX0:00
4Fijor Waldemar58430901SKARMAT ToruńXX12:0034:00
5Krawiec Tadeusz602108825Aktywne ChoszcznoXX3:0033:00
6wakat wakatXX15:0035:00
 
 
21M65+ (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Królikowski Władysław47427592Modrzew SkwierzynaX2:00
2Wołochowicz Władysław47427591KOS BnO SzczecinXX5:0040:00
3wakat wakatXX8:0041:00
 
 
22OPEN (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Dominiak+Błaszczyk Zdzisław+Aleksan545007553UKS DębołękaXX52:0042:00
2Sadzikowski Łukasz06SzczecinX58:00
3Czadzik Sylwia91Fundacja CZADZIKX55:00
4wakat wakatXX61:0043:00