II Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w BnOsob. 06-04-2019 02:37
Zgłoszenia klubami - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
17 BOW Słupsk (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Nowacki Kamil901394449M20/21X1:00
 
 
2GKS Luzino (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Frątczak Sławomir841394441M35/40X5:00
2Nowacki Zbigniew691394470M45/50X49:00
 
 
3MKS Paulinum Jelenia Góra (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Borychowska Marlena881394413K20/21X10:00
 
 
4KOS BnO Szczecin (14)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Płytnik Stanisław667205883M45/50X46:00
2Matyja Weronika078160207K12X29:00
3Sadzikowski Andrzej712090698M45/50X37:00
4Kotkowiak Piotr049201342M16XX27:005:00
5Kotkowiak Bartosz068383222M14XX63:0024:00
6Mikuła Iga078300107K12XX20:007:00
7Mikuła Daria078073012K12XX59:0016:00
8Stefaniak Izabela078200407K12XX5:0012:00
9Kula Mateusz038636996M16XX33:000:00
10Grzegorczyk Mateusz029201337M18XX22:0013:00
11Wołochowicz Władysław47427591M65+XX5:0040:00
12Sadzikowska Magdalena032090689K16X45:00
13Świerczyński HubertM20/21X29:00
14Chyński Miłosz049201349M16XX21:003:00
 
 
5Pełczyce (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Byczek Krzysztof87M20/21X25:00
 
 
6Aktywne Choszczno (26)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Butryn Krzysztof76M35/40X11:00
2Kuleta Martyna8661474K14XX3:0021:00
3Iwaniec Maja8661476K12XX50:0011:00
4Angerman Maja8661480K12XX38:0015:00
5Głowacka Eliza8661491K10XX7:0030:00
6Pokorniecka Zosia8661479K10NXX3:009:00
7Tomczyk Szymon8661482M14XX39:0029:00
8Tomczyk Piotrek8661484M10XX43:0033:00
9Wachowicz Kaja8661475K12XX44:0018:00
10Pierzak Konrad8661495M14XX51:0032:00
11Szyszkowski Szymon8661488M10XX37:0035:00
12Raźniewska Julia8661485K12XX11:0013:00
13Szyszkowski Kuba8661498M12XX16:0022:00
14Markiewicz Adaś8661487M10NXX42:0040:00
15Młynarczyk Wiktor8661473M10XX40:0032:00
16Młynarczyk Wojtek8661477M12XX28:0024:00
17Kuliński Julek8661472M10XX46:0034:00
18Dubiel Hania8661483K12XX17:001:00
19Ilnicki Dawid8661489M14XX57:0027:00
20Galińska Marysia8661486K14XX18:0017:00
21Duplak Roksana8661494K14XX9:0014:00
22Krawiec Tadeusz602108825M55/60XX3:0033:00
23Dzietczyk Kamil83M35/40XX29:0020:00
24Telatyńska Sylwia77K35/40X11:00
25Możdżyńska Lena83KM10RX2:00
26Gaik Maja8661492K10XX1:0027:00
 
 
7Modrzew Skwierzyna (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Małecki Bartłomiej79249967M35/40X17:00
2Królikowski Władysław47427592M65+X2:00
3Przerwa Krzysztof64M55/60X6:00
 
 
8BWD WKPW (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Jahnz Karolina83K35/40X17:00
 
 
9UMKS Orkan Ostróda (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Lewoń Bogdan55413396M55/60X9:00
2Szulżycki Kazimierz647204072M55/60X0:00
 
 
10SZWLA Stargard (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Rotter DanielM35/40X18:00
2Damssówka MariaK10NX10:00
3Agnieszka Alabrudzińska858648779K20/21XX16:0010:00
 
 
11Święciechów (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Wilgocka Iwona86KM10RX7:00
2Wilgocki Mariusz82KM10RX1:00
3Wilgocka Urszula10KM10RX5:00
4Mularczyk Lena12KM10RX3:00
 
 
12UKS Traper Złocieniec (31)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Hazeńska Anastazja2050602K10NXX0:008:00
2Osak Zuzanna9202030K10NXX6:0011:00
3Borek Adam9202032M10NXX33:0041:00
4Duda Łukasz9202031M10NXX27:0037:00
5Cerk Szymon2050603M10NXX51:0043:00
6Duda Kornelia9202025K10XX10:0028:00
7Miłaszewicz Paweł553478M10NXX45:0045:00
8Natan Szymanowski2050601M10NXX39:0039:00
9Motylińska Anastazja2050604K12XX23:002:00
10Kubacka Maja2050605K12XX56:004:00
11Stempniewska Nadia9202027K12XX8:0017:00
12Włodarczyk Wiktoria9202029K12XX35:006:00
13Miłaszewicz Magdalena9202026K12XX2:0010:00
14Borek Alicja8650898K12XX47:008:00
15Gradek Mateusz9101309M14XX36:0034:00
16Pieragowska Julia682388K14XX27:0016:00
17Szczurko Paulina9202028K14XX21:0020:00
18Fiederowicz Hieronim682390M14XX42:0025:00
19Kmieć Zuzanna2050610K16XX48:0037:00
20Osak Maciej8650895M16XX18:004:00
21Udycz Jonasz8650886M16XX36:002:00
22Gradek Zuzanna8650896K18XX44:0037:00
23Smyk Bartosz8650885M18XX25:0014:00
24Maciejewska Katarzyna2050612K20/21XX7:007:00
25Kozieł Paulina2050616K20/21XX1:009:00
26Borek Monika2050607K35/40XX20:0044:00
27Fiederowicz Szczepan1997225M35/40XX2:0019:00
28Włodarczyk Łukasz2050617M35/40XX8:0023:00
29Duda Tomasz2050608M35/40XX14:0021:00
30Gradek Jarosław2050609M45/50XX34:0043:00
31Mazan Aleksandra958650884K20/21XX13:0011:00
 
 
13WKS Śląsk Wrocław (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Mazan Bartłomiej928100192M20/21XX4:0027:00
 
 
14SKARMAT Toruń (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Wojciechowski Krzysztof747200055M35/40XX23:0022:00
2Fijor Waldemar58430901M55/60XX12:0034:00
3Szewczyk Joanna78431934K35/40X14:00
4Szewczyk Maja12431940KM10RXX21:004:00
5Płonka Jacek67431934M20/21X30:00
 
 
15HKS Azymut Mochy (15)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Cupryś Amadeusz052121112M14XX54:0026:00
2Dreier Anna051424636K14XX15:0019:00
3Karkut Estera052121110K14XX0:0013:00
4Michalewicz Alicja052127763K14XX24:0015:00
5Kapska Nina048636185K16XX42:0038:00
6Skrzypczak Marika048636183K16XX51:0036:00
7Paterek Mikołaj038666007M16XX24:001:00
8Grobelny Alex028666002M18XX28:0015:00
9Kędzierska Nadia028666009K18XX41:0041:00
10Piwowar Lidia028666008K18XX47:0039:00
11Zając Magdalena028636184K18XX56:0038:00
12Seidel Jagoda018636186K18XX50:0036:00
13Nowak Barbara702127756K45/50XX35:0046:00
14Murawska Marta987200180K20/21XX4:008:00
15Murawski Piotr737200182M45/50XX40:0042:00
 
 
16UKS Dębołęka (19)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Kamieniak Alicja072102057K12XX53:009:00
2Dzięciołowska Agata072102070K12XX41:003:00
3Chwalińska Magdalena072102056K12XX14:000:00
4Stachnik Amelia082102055K12XX32:0014:00
5Pietrzyk Maja092102061K10XX4:0029:00
6Sowa Anielka062013791K14XX6:0018:00
7Wojtysiak Paula052090691K14XX12:0022:00
8Usowski Damian072102059M12XX25:0023:00
9Usowski Mateusz082102058M12XX19:0025:00
10Mozja Alan072102060M12XX31:0020:00
11Jozefowicz Emil062102069M14XX45:0031:00
12Jaszczyk Piotr062102064M14XX60:0033:00
13Aftyka Łukasz002103957M20/21XX16:0031:00
14Krzyminiewski Marek857208170M20/21XX22:0025:00
15Witczak Adam867208179M10NXX30:0042:00
16Krzyminiewski Sławomir737208173M45/50XX43:0044:00
17Dominiak+Błaszczyk Zdzisław+Aleksan545007553OPENXX52:0042:00
18Aftyka Mateusz982090694M20/21XX10:0028:00
19Paszkiewicz Martyna082013797K12XX26:005:00
 
 
17Wilga Orient (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Sebastian Wojciech83M35/40XX20:0017:00
 
 
18BKS Wataha Warszawa (6)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Kuźma Kacper101986006M10NXX36:0038:00
2Pachucki Tymoteusz071986007M12XX22:0021:00
3Maciejewski Bartłomiej068092006M14XX33:0030:00
4Stopczyński Bartosz061986008M14XX66:0028:00
5Galicz Karol867771986M20/21XX31:0026:00
6Kuźma Elżbieta841986005K35/40XX23:0045:00
 
 
90001das/12BZ (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Sawka Paweł89M20/21X34:00
2Filipek Marcin83M20/21X28:00
3Wrona Robert91M20/21X13:00
4Szopiński Jakub79M20/21X7:00
5Szajna Grzegorz88M20/21X19:00
 
 
90002Kajakarstwo Choszczno (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Majcher Kornel05M16X30:00
2Majcher Kamil07M14X48:00
 
 
90003indywidualnie (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Wrona Olga13KM10RX15:00
 
 
90004Choszczno (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Butryn Dominik04KM10RX12:00
2Butryn Krystian08KM10RX18:00
 
 
90005Szczecin (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Płytnik Anna779201335K35/40X26:00
2Sadzikowski Łukasz06OPENX58:00
 
 
90006Fundacja CZADZIK (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Dzidek Mirosław81M35/40X26:00
2Czadzik Sylwia91OPENX55:00
 
 
90007Drawno (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Gławdel Marta07KM10RX0:00