II Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w BnOsob. 06-04-2019 02:23
Lista startowa wg kategorii - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (4)2,4 km6 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
242050602Hazeńska AnastazjaUKS Traper Złocieniec0:00
718661479Pokorniecka ZosiaAktywne Choszczno3:00
259202030Osak ZuzannaUKS Traper Złocieniec6:00
wakat wakat9:00
 
 
K10 (5)1,4 km7 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
8661492Gaik MajaAktywne Choszczno1:00
1082102061Pietrzyk Maja09UKS Dębołęka4:00
708661491Głowacka ElizaAktywne Choszczno7:00
299202025Duda KorneliaUKS Traper Złocieniec10:00
wakat wakat13:00
 
 
K12 (21)1,8 km9 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
369202026Miłaszewicz MagdalenaUKS Traper Złocieniec2:00
638200407Stefaniak Izabela07KOS BnO Szczecin5:00
349202027Stempniewska NadiaUKS Traper Złocieniec8:00
778661485Raźniewska JuliaAktywne Choszczno11:00
1062102056Chwalińska Magdalena07UKS Dębołęka14:00
838661483Dubiel HaniaAktywne Choszczno17:00
618300107Mikuła Iga07KOS BnO Szczecin20:00
322050604Motylińska AnastazjaUKS Traper Złocieniec23:00
2013797Paszkiewicz Martyna08UKS Dębołęka26:00
68160207Matyja Weronika07KOS BnO Szczecin29:00
1072102055Stachnik Amelia08UKS Dębołęka32:00
359202029Włodarczyk WiktoriaUKS Traper Złocieniec35:00
698661480Angerman MajaAktywne Choszczno38:00
1052102070Dzięciołowska Agata07UKS Dębołęka41:00
748661475Wachowicz KajaAktywne Choszczno44:00
378650898Borek AlicjaUKS Traper Złocieniec47:00
688661476Iwaniec MajaAktywne Choszczno50:00
1042102057Kamieniak Alicja07UKS Dębołęka53:00
332050605Kubacka MajaUKS Traper Złocieniec56:00
628073012Mikuła Daria07KOS BnO Szczecin59:00
wakat wakat62:00
 
 
K14 (11)2,6 km10 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
912121110Karkut Estera05HKS Azymut Mochy0:00
678661474Kuleta MartynaAktywne Choszczno3:00
1092013791Sowa Anielka06UKS Dębołęka6:00
868661494Duplak RoksanaAktywne Choszczno9:00
1102090691Wojtysiak Paula05UKS Dębołęka12:00
901424636Dreier Anna05HKS Azymut Mochy15:00
858661486Galińska MarysiaAktywne Choszczno18:00
409202028Szczurko PaulinaUKS Traper Złocieniec21:00
922127763Michalewicz Alicja05HKS Azymut Mochy24:00
39682388Pieragowska JuliaUKS Traper Złocieniec27:00
wakat wakat30:00
 
 
K16 (5)3,4 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
938636185Kapska Nina04HKS Azymut Mochy42:00
2090689Sadzikowska Magdalena03KOS BnO Szczecin45:00
442050610Kmieć ZuzannaUKS Traper Złocieniec48:00
948636183Skrzypczak Marika04HKS Azymut Mochy51:00
wakat wakat54:00
 
 
K18 (6)3,9 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
978666009Kędzierska Nadia02HKS Azymut Mochy41:00
478650896Gradek ZuzannaUKS Traper Złocieniec44:00
988666008Piwowar Lidia02HKS Azymut Mochy47:00
1008636186Seidel Jagoda01HKS Azymut Mochy50:00
wakat wakat53:00
998636184Zając Magdalena02HKS Azymut Mochy56:00
 
 
K20/21 (7)4,4 km16 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
502050616Kozieł PaulinaUKS Traper Złocieniec1:00
1027200180Murawska Marta98HKS Azymut Mochy4:00
492050612Maciejewska KatarzynaUKS Traper Złocieniec7:00
41394413Borychowska Marlena88MKS Paulinum Jelenia Góra10:00
578650884Mazan Aleksandra95UKS Traper Złocieniec13:00
1238648779Agnieszka Alabrudzińska85SZWLA Stargard16:00
wakat wakat19:00
 
 
K35/40 (7)3,4 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
Telatyńska Sylwia77Aktywne Choszczno11:00
431934Szewczyk Joanna78SKARMAT Toruń14:00
12Jahnz Karolina83BWD WKPW17:00
512050607Borek MonikaUKS Traper Złocieniec20:00
1311986005Kuźma Elżbieta84BKS Wataha Warszawa23:00
79201335Płytnik Anna77Szczecin26:00
wakat wakat29:00
 
 
K45/50 (2)2,8 km13 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1012127756Nowak Barbara70HKS Azymut Mochy35:00
wakat wakat38:00
 
 
KM10R (5)2,4 km6 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
Butryn Dominik04Choszczno12:00
Wrona Olga13indywidualnie15:00
Butryn Krystian08Choszczno18:00
431940Szewczyk Maja12SKARMAT Toruń21:00
wakat wakat24:00
 
 
M10N (9)2,4 km6 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
279202031Duda ŁukaszUKS Traper Złocieniec27:00
1197208179Witczak Adam86UKS Dębołęka30:00
269202032Borek AdamUKS Traper Złocieniec33:00
1261986006Kuźma Kacper10BKS Wataha Warszawa36:00
312050601Natan SzymanowskiUKS Traper Złocieniec39:00
798661487Markiewicz AdaśAktywne Choszczno42:00
30553478Miłaszewicz PawełUKS Traper Złocieniec45:00
wakat wakat48:00
282050603Cerk SzymonUKS Traper Złocieniec51:00
 
 
M10 (5)1,4 km7 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
768661488Szyszkowski SzymonAktywne Choszczno37:00
808661473Młynarczyk WiktorAktywne Choszczno40:00
738661484Tomczyk PiotrekAktywne Choszczno43:00
828661472Kuliński JulekAktywne Choszczno46:00
wakat wakat49:00
 
 
M12 (7)1,8 km9 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
788661498Szyszkowski KubaAktywne Choszczno16:00
1132102058Usowski Mateusz08UKS Dębołęka19:00
1271986007Pachucki Tymoteusz07BKS Wataha Warszawa22:00
1122102059Usowski Damian07UKS Dębołęka25:00
818661477Młynarczyk WojtekAktywne Choszczno28:00
1142102060Mozja Alan07UKS Dębołęka31:00
wakat wakat34:00
 
 
M14 (13)2,6 km10 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1288092006Maciejewski Bartłomiej06BKS Wataha Warszawa33:00
389101309Gradek MateuszUKS Traper Złocieniec36:00
728661482Tomczyk SzymonAktywne Choszczno39:00
41682390Fiederowicz HieronimUKS Traper Złocieniec42:00
1152102069Jozefowicz Emil06UKS Dębołęka45:00
Majcher Kamil07Kajakarstwo Choszczno48:00
758661495Pierzak KonradAktywne Choszczno51:00
892121112Cupryś Amadeusz05HKS Azymut Mochy54:00
848661489Ilnicki DawidAktywne Choszczno57:00
1162102064Jaszczyk Piotr06UKS Dębołęka60:00
608383222Kotkowiak Bartosz06KOS BnO Szczecin63:00
1291986008Stopczyński Bartosz06BKS Wataha Warszawa66:00
wakat wakat69:00
 
 
M16 (8)3,9 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
458650895Osak MaciejUKS Traper Złocieniec18:00
9201349Chyński Miłosz04KOS BnO Szczecin21:00
958666007Paterek Mikołaj03HKS Azymut Mochy24:00
599201342Kotkowiak Piotr04KOS BnO Szczecin27:00
Majcher Kornel05Kajakarstwo Choszczno30:00
648636996Kula Mateusz03KOS BnO Szczecin33:00
468650886Udycz JonaszUKS Traper Złocieniec36:00
wakat wakat39:00
 
 
M18 (4)4,4 km16 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
659201337Grzegorczyk Mateusz02KOS BnO Szczecin22:00
488650885Smyk BartoszUKS Traper Złocieniec25:00
968666002Grobelny Alex02HKS Azymut Mochy28:00
wakat wakat31:00
 
 
M20/21 (13)5,4 km19 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
11394449Nowacki Kamil907 BOW Słupsk1:00
588100192Mazan Bartłomiej92WKS Śląsk Wrocław4:00
Szopiński Jakub79das/12BZ7:00
1222090694Aftyka Mateusz98UKS Dębołęka10:00
Wrona Robert91das/12BZ13:00
1172103957Aftyka Łukasz00UKS Dębołęka16:00
Szajna Grzegorz88das/12BZ19:00
1187208170Krzyminiewski Marek85UKS Dębołęka22:00
8Byczek Krzysztof87Pełczyce25:00
Filipek Marcin83das/12BZ28:00
1307771986Galicz Karol86BKS Wataha Warszawa31:00
Sawka Paweł89das/12BZ34:00
wakat wakat37:00
 
 
M35/40 (11)5,1 km18 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
531997225Fiederowicz SzczepanUKS Traper Złocieniec2:00
21394441Frątczak Sławomir84GKS Luzino5:00
542050617Włodarczyk ŁukaszUKS Traper Złocieniec8:00
10Butryn Krzysztof76Aktywne Choszczno11:00
552050608Duda TomaszUKS Traper Złocieniec14:00
11249967Małecki Bartłomiej79Modrzew Skwierzyna17:00
124Sebastian Wojciech83Wilga Orient20:00
877200055Wojciechowski Krzysztof74SKARMAT Toruń23:00
Dzidek Mirosław81Fundacja CZADZIK26:00
132Dzietczyk Kamil83Aktywne Choszczno29:00
wakat wakat32:00
 
 
M45/50 (7)4,4 km16 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
562050609Gradek JarosławUKS Traper Złocieniec34:00
92090698Sadzikowski Andrzej71KOS BnO Szczecin37:00
1037200182Murawski Piotr73HKS Azymut Mochy40:00
1207208173Krzyminiewski Sławomir73UKS Dębołęka43:00
57205883Płytnik Stanisław66KOS BnO Szczecin46:00
31394470Nowacki Zbigniew69GKS Luzino49:00
wakat wakat52:00
 
 
M55/60 (6)3,9 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
177204072Szulżycki Kazimierz64UMKS Orkan Ostróda0:00
1252108825Krawiec Tadeusz60Aktywne Choszczno3:00
15Przerwa Krzysztof64Modrzew Skwierzyna6:00
13413396Lewoń Bogdan55UMKS Orkan Ostróda9:00
88430901Fijor Waldemar58SKARMAT Toruń12:00
wakat wakat15:00
 
 
M65+ (3)3,4 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
14427592Królikowski Władysław47Modrzew Skwierzyna2:00
66427591Wołochowicz Władysław47KOS BnO Szczecin5:00
wakat wakat8:00
 
 
OPEN (4)2,6 km10 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1215007553Dominiak+Błaszczyk Zdzisław+Aleksan54UKS Dębołęka52:00
Czadzik Sylwia91Fundacja CZADZIK55:00
Sadzikowski Łukasz06Szczecin58:00
wakat wakat61:00