II Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w BnOsob. 06-04-2019 02:36
Lista startowa wg kategorii - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (5)1,1 km12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
242050602Hazeńska AnastazjaUKS Traper Złocieniec8:00
718661479Pokorniecka ZosiaAktywne Choszczno9:00
19Damssówka MariaSZWLA Stargard10:00
259202030Osak ZuzannaUKS Traper Złocieniec11:00
wakat wakat12:00
 
 
K10 (5)1,1 km12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
8661492Gaik MajaAktywne Choszczno27:00
299202025Duda KorneliaUKS Traper Złocieniec28:00
1082102061Pietrzyk Maja09UKS Dębołęka29:00
708661491Głowacka ElizaAktywne Choszczno30:00
wakat wakat31:00
 
 
K12 (20)1,3 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1062102056Chwalińska Magdalena07UKS Dębołęka0:00
838661483Dubiel HaniaAktywne Choszczno1:00
322050604Motylińska AnastazjaUKS Traper Złocieniec2:00
1052102070Dzięciołowska Agata07UKS Dębołęka3:00
332050605Kubacka MajaUKS Traper Złocieniec4:00
2013797Paszkiewicz Martyna08UKS Dębołęka5:00
359202029Włodarczyk WiktoriaUKS Traper Złocieniec6:00
618300107Mikuła Iga07KOS BnO Szczecin7:00
378650898Borek AlicjaUKS Traper Złocieniec8:00
1042102057Kamieniak Alicja07UKS Dębołęka9:00
369202026Miłaszewicz MagdalenaUKS Traper Złocieniec10:00
688661476Iwaniec MajaAktywne Choszczno11:00
638200407Stefaniak Izabela07KOS BnO Szczecin12:00
778661485Raźniewska JuliaAktywne Choszczno13:00
1072102055Stachnik Amelia08UKS Dębołęka14:00
698661480Angerman MajaAktywne Choszczno15:00
628073012Mikuła Daria07KOS BnO Szczecin16:00
349202027Stempniewska NadiaUKS Traper Złocieniec17:00
748661475Wachowicz KajaAktywne Choszczno18:00
wakat wakat19:00
 
 
K14 (11)1,8 km16 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
912121110Karkut Estera05HKS Azymut Mochy13:00
868661494Duplak RoksanaAktywne Choszczno14:00
922127763Michalewicz Alicja05HKS Azymut Mochy15:00
39682388Pieragowska JuliaUKS Traper Złocieniec16:00
858661486Galińska MarysiaAktywne Choszczno17:00
1092013791Sowa Anielka06UKS Dębołęka18:00
901424636Dreier Anna05HKS Azymut Mochy19:00
409202028Szczurko PaulinaUKS Traper Złocieniec20:00
678661474Kuleta MartynaAktywne Choszczno21:00
1102090691Wojtysiak Paula05UKS Dębołęka22:00
wakat wakat23:00
 
 
K16 (4)2,3 km22 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
948636183Skrzypczak Marika04HKS Azymut Mochy36:00
442050610Kmieć ZuzannaUKS Traper Złocieniec37:00
938636185Kapska Nina04HKS Azymut Mochy38:00
wakat wakat39:00
 
 
K18 (6)2,8 km22 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1008636186Seidel Jagoda01HKS Azymut Mochy36:00
478650896Gradek ZuzannaUKS Traper Złocieniec37:00
998636184Zając Magdalena02HKS Azymut Mochy38:00
988666008Piwowar Lidia02HKS Azymut Mochy39:00
wakat wakat40:00
978666009Kędzierska Nadia02HKS Azymut Mochy41:00
 
 
K20/21 (6)3,1 km26 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
492050612Maciejewska KatarzynaUKS Traper Złocieniec7:00
1027200180Murawska Marta98HKS Azymut Mochy8:00
502050616Kozieł PaulinaUKS Traper Złocieniec9:00
1238648779Agnieszka Alabrudzińska85SZWLA Stargard10:00
578650884Mazan Aleksandra95UKS Traper Złocieniec11:00
wakat wakat12:00
 
 
K35/40 (3)2,3 km22 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
512050607Borek MonikaUKS Traper Złocieniec44:00
1311986005Kuźma Elżbieta84BKS Wataha Warszawa45:00
wakat wakat46:00
 
 
K45/50 (2)1,8 km16 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1012127756Nowak Barbara70HKS Azymut Mochy46:00
wakat wakat47:00
 
 
KM10R (8)1,1 km12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
Gławdel Marta07Drawno0:00
21Wilgocki Mariusz82Święciechów1:00
Możdżyńska Lena83Aktywne Choszczno2:00
23Mularczyk Lena12Święciechów3:00
431940Szewczyk Maja12SKARMAT Toruń4:00
22Wilgocka Urszula10Święciechów5:00
wakat wakat6:00
20Wilgocka Iwona86Święciechów7:00
 
 
M10N (9)1,1 km12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
279202031Duda ŁukaszUKS Traper Złocieniec37:00
1261986006Kuźma Kacper10BKS Wataha Warszawa38:00
312050601Natan SzymanowskiUKS Traper Złocieniec39:00
798661487Markiewicz AdaśAktywne Choszczno40:00
269202032Borek AdamUKS Traper Złocieniec41:00
1197208179Witczak Adam86UKS Dębołęka42:00
282050603Cerk SzymonUKS Traper Złocieniec43:00
wakat wakat44:00
30553478Miłaszewicz PawełUKS Traper Złocieniec45:00
 
 
M10 (5)1,1 km12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
808661473Młynarczyk WiktorAktywne Choszczno32:00
738661484Tomczyk PiotrekAktywne Choszczno33:00
828661472Kuliński JulekAktywne Choszczno34:00
768661488Szyszkowski SzymonAktywne Choszczno35:00
wakat wakat36:00
 
 
M12 (7)1,3 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1142102060Mozja Alan07UKS Dębołęka20:00
1271986007Pachucki Tymoteusz07BKS Wataha Warszawa21:00
788661498Szyszkowski KubaAktywne Choszczno22:00
1122102059Usowski Damian07UKS Dębołęka23:00
818661477Młynarczyk WojtekAktywne Choszczno24:00
1132102058Usowski Mateusz08UKS Dębołęka25:00
wakat wakat26:00
 
 
M14 (12)1,8 km16 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
608383222Kotkowiak Bartosz06KOS BnO Szczecin24:00
41682390Fiederowicz HieronimUKS Traper Złocieniec25:00
892121112Cupryś Amadeusz05HKS Azymut Mochy26:00
848661489Ilnicki DawidAktywne Choszczno27:00
1291986008Stopczyński Bartosz06BKS Wataha Warszawa28:00
728661482Tomczyk SzymonAktywne Choszczno29:00
1288092006Maciejewski Bartłomiej06BKS Wataha Warszawa30:00
1152102069Jozefowicz Emil06UKS Dębołęka31:00
758661495Pierzak KonradAktywne Choszczno32:00
1162102064Jaszczyk Piotr06UKS Dębołęka33:00
389101309Gradek MateuszUKS Traper Złocieniec34:00
wakat wakat35:00
 
 
M16 (7)2,8 km22 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
648636996Kula Mateusz03KOS BnO Szczecin0:00
958666007Paterek Mikołaj03HKS Azymut Mochy1:00
468650886Udycz JonaszUKS Traper Złocieniec2:00
9201349Chyński Miłosz04KOS BnO Szczecin3:00
458650895Osak MaciejUKS Traper Złocieniec4:00
599201342Kotkowiak Piotr04KOS BnO Szczecin5:00
wakat wakat6:00
 
 
M18 (4)3,1 km26 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
659201337Grzegorczyk Mateusz02KOS BnO Szczecin13:00
488650885Smyk BartoszUKS Traper Złocieniec14:00
968666002Grobelny Alex02HKS Azymut Mochy15:00
wakat wakat16:00
 
 
M20/21 (8)3,1 km26 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1187208170Krzyminiewski Marek85UKS Dębołęka25:00
1307771986Galicz Karol86BKS Wataha Warszawa26:00
588100192Mazan Bartłomiej92WKS Śląsk Wrocław27:00
1222090694Aftyka Mateusz98UKS Dębołęka28:00
Świerczyński HubertKOS BnO Szczecin29:00
431934Płonka Jacek67SKARMAT Toruń30:00
1172103957Aftyka Łukasz00UKS Dębołęka31:00
wakat wakat32:00
 
 
M35/40 (8)3,1 km26 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
124Sebastian Wojciech83Wilga Orient17:00
18Rotter DanielSZWLA Stargard18:00
531997225Fiederowicz SzczepanUKS Traper Złocieniec19:00
132Dzietczyk Kamil83Aktywne Choszczno20:00
552050608Duda TomaszUKS Traper Złocieniec21:00
877200055Wojciechowski Krzysztof74SKARMAT Toruń22:00
542050617Włodarczyk ŁukaszUKS Traper Złocieniec23:00
wakat wakat24:00
 
 
M45/50 (4)2,8 km22 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1037200182Murawski Piotr73HKS Azymut Mochy42:00
562050609Gradek JarosławUKS Traper Złocieniec43:00
1207208173Krzyminiewski Sławomir73UKS Dębołęka44:00
wakat wakat45:00
 
 
M55/60 (3)2,3 km22 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1252108825Krawiec Tadeusz60Aktywne Choszczno33:00
88430901Fijor Waldemar58SKARMAT Toruń34:00
wakat wakat35:00
 
 
M65+ (2)1,8 km16 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
66427591Wołochowicz Władysław47KOS BnO Szczecin40:00
wakat wakat41:00
 
 
OPEN (2)1,8 km16 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1215007553Dominiak+Błaszczyk Zdzisław+Aleksan54UKS Dębołęka42:00
wakat wakat43:00