II Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w BnOsob. 06-04-2019 21:19
Wyniki - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (4)2,4 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Dams MariaSZWLA Stargard16:430:00
2Hazeńska AnastazjaUKS Traper Złocieniec25:01+8:18
3Osak ZuzannaUKS Traper Złocieniec38:33+21:50
4Pokorniecka ZosiaAktywne Choszczno43:32+26:49
 
 
 
K10 (4)1,4 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Duda KorneliaUKS Traper Złocieniec17:200:00
2Głowacka ElizaAktywne Choszczno24:19+6:59
3Pietrzyk Maja09UKS Dębołęka27:06+9:46
4Gaik MajaAktywne Choszczno30:11+12:51
 
 
 
K12 (18)1,8 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Mikuła Daria07KOS BnO Szczecin13:390:00
2Borek AlicjaUKS Traper Złocieniec15:24+1:45
3Mikuła Iga07KOS BnO Szczecin16:17+2:38
4Stefaniak Izabela07KOS BnO Szczecin16:49+3:10
5Matyja Weronika07KOS BnO Szczecin19:09+5:30
6Miłaszewicz MagdalenaUKS Traper Złocieniec19:42+6:03
7Kubacka MajaUKS Traper Złocieniec27:40+14:01
8Paszkiewicz Martyna08UKS Dębołęka35:59+22:20
9Kamieniak Alicja07UKS Dębołęka36:18+22:39
10Stempniewska NadiaUKS Traper Złocieniec37:54+24:15
11Motylińska AnastazjaUKS Traper Złocieniec38:15+24:36
12Iwaniec MajaAktywne Choszczno44:03+30:24
13Stachnik Amelia08UKS Dębołęka58:02+44:23
14Dubiel HaniaAktywne Choszczno77:08+63:29
15Raźniewska JuliaAktywne Choszczno82:57+69:18
 
Włodarczyk WiktoriaUKS Traper Złocieniecnkl
Wachowicz KajaAktywne Choszcznonkl
Angerman MajaAktywne Choszcznonkl
 
 
 
K14 (10)2,6 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Michalewicz Alicja05HKS Azymut Mochy25:150:00
2Dreier Anna05HKS Azymut Mochy28:22+3:07
3Karkut Estera05HKS Azymut Mochy30:01+4:46
4Szczurko PaulinaUKS Traper Złocieniec36:25+11:10
5Wojtysiak Paula05UKS Dębołęka41:43+16:28
6Sowa Anielka06UKS Dębołęka47:41+22:26
7Duplak RoksanaAktywne Choszczno58:20+33:05
8Pieragowska JuliaUKS Traper Złocieniec60:05+34:50
9Kuleta MartynaAktywne Choszczno64:34+39:19
10Galińska MarysiaAktywne Choszczno81:36+56:21
 
 
 
K16 (5)3,4 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Kmieć ZuzannaUKS Traper Złocieniec41:190:00
2Sadzikowska Magdalena03KOS BnO Szczecin44:27+3:08
3Skrzypczak Marika04HKS Azymut Mochy49:14+7:55
4Kapska Nina04HKS Azymut Mochy49:44+8:25
 
Urban AnetaUKS Traper Złocieniecnkl
 
 
 
K18 (4)3,9 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Gradek ZuzannaUKS Traper Złocieniec33:560:00
2Seidel Jagoda01HKS Azymut Mochy45:03+11:07
3Piwowar Lidia02HKS Azymut Mochy47:51+13:55
 
Zając Magdalena02HKS Azymut Mochynkl
 
 
 
K20/21 (5)4,4 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Borychowska Marlena88MKS Paulinum Jelenia Góra33:190:00
2Mazan Aleksandra95UKS Traper Złocieniec36:47+3:28
3Murawska Marta98HKS Azymut Mochy39:37+6:18
4Maciejewska KatarzynaUKS Traper Złocieniec50:25+17:06
5Agnieszka Alabrudzińska85SZWLA Stargard59:34+26:15
 
 
 
K35/40 (4)3,4 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Borek MonikaUKS Traper Złocieniec40:250:00
2Jahnz Karolina83BWD WKPW43:42+3:17
3Szewczyk Joanna78SKARMAT Toruń46:30+6:05
4Płytnik Anna77Szczecin60:22+19:57
 
 
 
K45/50 (1)2,8 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Nowak Barbara70HKS Azymut Mochy26:410:00
 
 
 
KM10R (5)2,4 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Wrona Olga13indywidualnie18:090:00
2Dzietrzyk Adam11Aktywne Choszczno20:55+2:46
3Szewczyk Maja12SKARMAT Toruń30:41+12:32
4Sosin Filip12Konotop715:54+697:45
 
Gławdel Marta07Drawnonkl
 
 
 
M10N (7)2,4 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Kuźma Kacper10BKS Wataha Warszawa13:480:00
2Borek AdamUKS Traper Złocieniec13:56+0:08
3Duda ŁukaszUKS Traper Złocieniec14:03+0:15
4Markiewicz AdaśAktywne Choszczno15:31+1:43
5Natan SzymanowskiUKS Traper Złocieniec17:59+4:11
6Cerk SzymonUKS Traper Złocieniec28:10+14:22
7Witczak Adam86UKS Dębołęka52:21+38:33
 
 
 
M10 (3)1,4 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Młynarczyk WiktorAktywne Choszczno19:250:00
2Kuliński JulekAktywne Choszczno26:04+6:39
3Tomczyk PiotrekAktywne Choszczno29:04+9:39
 
 
 
M12 (6)1,8 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Gradek MateuszUKS Traper Złocieniec18:100:00
2Młynarczyk WojtekAktywne Choszczno20:08+1:58
3Pachucki Tymoteusz07BKS Wataha Warszawa21:16+3:06
4Usowski Damian07UKS Dębołęka63:52+45:42
5Usowski Mateusz08UKS Dębołęka71:30+53:20
 
Szyszkowski KubaAktywne Choszcznonkl
 
 
 
M14 (10)2,6 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Cupryś Amadeusz05HKS Azymut Mochy19:130:00
2Maciejewski Bartłomiej06BKS Wataha Warszawa22:32+3:19
3Kotkowiak Bartosz06KOS BnO Szczecin24:07+4:54
4Jaszczyk Piotr06UKS Dębołęka27:00+7:47
5Jozefowicz Emil06UKS Dębołęka32:39+13:26
6Fiederowicz HieronimUKS Traper Złocieniec63:12+43:59
 
Pierzak KonradAktywne Choszcznonkl
Majcher Kamil07Kajakarstwo Choszcznonkl
Tomczyk SzymonAktywne Choszcznonkl
Stopczyński Bartosz06BKS Wataha Warszawankl
 
 
 
M16 (7)3,9 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Paterek Mikołaj03HKS Azymut Mochy25:150:00
2Kula Mateusz03KOS BnO Szczecin27:49+2:34
3Czyński Miłosz04KOS BnO Szczecin40:14+14:59
4Udycz JonaszUKS Traper Złocieniec43:47+18:32
5Kotkowiak Piotr04KOS BnO Szczecin52:47+27:32
6Osak MaciejUKS Traper Złocieniec59:37+34:22
 
Majcher Kornel05Kajakarstwo Choszcznonkl
 
 
 
M18 (3)4,4 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Grobelny Alex02HKS Azymut Mochy32:300:00
2Smyk BartoszUKS Traper Złocieniec40:07+7:37
3Grzegorczyk Mateusz02KOS BnO Szczecin71:14+38:44
 
 
 
M20/21 (12)5,4 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Galicz Karol86BKS Wataha Warszawa29:560:00
2Jankowiak Paweł89Chyże BnO42:18+12:22
3Mazan Bartłomiej92WKS Śląsk Wrocław42:24+12:28
4Filipek Marcin83das/12BZ54:13+24:17
5Aftyka Łukasz00UKS Dębołęka57:43+27:47
6Byczek Krzysztof87Pełczyce58:32+28:36
7Aftyka Mateusz98UKS Dębołęka61:31+31:35
8Sawka Paweł89das/12BZ64:57+35:01
9Nowacki Kamil907 BOW Słupsk70:45+40:49
10Krzyminiewski Marek85UKS Dębołęka72:50+42:54
 
Wrona Robert91das/12BZnkl
Szajna Grzegorz88das/12BZnkl
 
 
 
M35/40 (8)5,1 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Wojciech Sebastian83Wilga Orient36:260:00
2Frątczak Sławomir84GKS Luzino48:01+11:35
3Butryn Krzysztof76Aktywne Choszczno53:53+17:27
4Dzietczyk Kamil83Aktywne Choszczno55:54+19:28
5Dzidek Mirosław81Fundacja CZADZIK68:45+32:19
 
Duda TomaszUKS Traper Złocieniecnkl
Małecki Bartłomiej79Modrzew Skwierzynankl
Fiederowicz SzczepanUKS Traper Złocieniecnkl
 
 
 
M45/50 (6)4,4 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Płytnik Stanisław66KOS BnO Szczecin38:000:00
2Sadzikowski Andrzej71KOS BnO Szczecin39:48+1:48
3Krzyminiewski Sławomir73UKS Dębołęka41:11+3:11
4Gradek JarosławUKS Traper Złocieniec43:05+5:05
5Murawski Piotr73HKS Azymut Mochy43:55+5:55
6Nowacki Zbigniew69GKS Luzino66:39+28:39
 
 
 
M55/60 (5)3,9 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Fijor Waldemar58SKARMAT Toruń45:120:00
2Lewoń Bogdan55UMKS Orkan Ostróda49:03+3:51
3Krawiec Tadeusz60Aktywne Choszczno68:00+22:48
4Szulżycki Kazimierz64UMKS Orkan Ostróda68:01+22:49
5Przerwa Krzysztof64Modrzew Skwierzyna82:27+37:15
 
 
 
M65+ (2)3,4 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Królikowski Władysław47Modrzew Skwierzyna47:410:00
2Wołochowicz Władysław47KOS BnO Szczecin58:28+10:47
 
 
 
OPEN (3)2,6 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Dominiak+Błaszczyk Zdzisław+Aleksan54UKS Dębołęka57:300:00
2Kuźma Elżbieta84BKS Wataha Warszawa71:28+13:58
 
Sadzikowski Łukasz06Szczecinnkl