II Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w BnOsob. 06-04-2019 21:21
Wyniki z międyczasami - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (4)2,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(31)3(34)4(57)5(59)6(100)Meta
 
119Dams Maria16:434:236:418:4713:1614:2716:2016:43
SZWLA Stargard4:232:182:064:291:111:530:23
224Hazeńska Anastazja25:014:18-----10:3517:2718:2619:4020:017:51
UKS Traper Złocieniec4:186:176:520:591:140:21*61
325Osak Zuzanna38:336:3922:3926:2835:0836:2538:1038:33
UKS Traper Złocieniec6:3916:003:498:401:171:450:23
471Pokorniecka Zosia43:3212:3920:0123:4441:0242:0843:0943:32
Aktywne Choszczno12:397:223:4317:181:061:010:23
 
 
 
K10 (4)1,4 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(61)3(34)4(53)5(57)6(59)7(100)Meta
 
129Duda Kornelia17:202:417:559:2810:4614:5915:5016:5917:20
UKS Traper Złocieniec2:415:141:331:184:130:511:090:21
270Głowacka Eliza24:1910:5213:3015:0917:3221:3122:2923:5624:19
Aktywne Choszczno10:522:381:392:233:590:581:270:23
3108Pietrzyk Maja27:067:4316:2318:0220:2824:4025:3226:4927:06
UKS Dębołęka7:438:401:392:264:120:521:170:17
4Gaik Maja30:1116:5319:2921:1123:3127:2728:2529:5130:11
Aktywne Choszczno16:532:361:422:203:560:581:260:20
 
 
 
K12 (18)1,8 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(61)3(34)4(60)5(57)6(53)7(56)8(59)9(100)Meta
 
162Mikuła Daria13:392:163:434:516:368:379:5711:3612:2513:2313:39
KOS BnO Szczecin2:161:271:081:452:011:201:390:490:580:16
237Borek Alicja15:242:033:294:376:089:3811:0712:4813:5615:0815:247:53
UKS Traper Złocieniec2:031:261:081:313:301:291:411:081:120:16*53
361Mikuła Iga16:173:475:116:158:1110:3912:0613:3415:0316:0016:17
KOS BnO Szczecin3:471:241:041:562:281:271:281:290:570:17
463Stefaniak Izabela16:492:274:085:267:3310:2612:1514:1315:2516:3016:49
KOS BnO Szczecin2:271:411:182:072:531:491:581:121:050:19
56Matyja Weronika19:092:384:326:008:1411:1813:1716:2517:4718:5219:09
KOS BnO Szczecin2:381:541:282:143:041:593:081:221:050:17
636Miłaszewicz Magdalena19:422:145:538:2810:1813:2815:2017:1918:2819:2719:42
UKS Traper Złocieniec2:143:392:351:503:101:521:591:090:590:15
733Kubacka Maja27:405:198:3010:1012:5820:5923:3525:1726:1227:1927:40
UKS Traper Złocieniec5:193:111:402:488:012:361:420:551:070:21
8Paszkiewicz Martyna35:594:418:2711:2316:1620:2925:0232:1333:2235:2335:59
UKS Dębołęka4:413:462:564:534:134:337:111:092:010:36
9104Kamieniak Alicja36:183:328:0110:0014:3423:3527:4232:0533:2235:5836:18
UKS Dębołęka3:324:291:594:349:014:074:231:172:360:20
1034Stempniewska Nadia37:543:339:5411:3013:2030:5433:4835:3536:3437:3737:54
UKS Traper Złocieniec3:336:211:361:5017:342:541:470:591:030:17
1132Motylińska Anastazja38:153:306:499:1620:0524:5432:0035:0336:0737:5038:15
UKS Traper Złocieniec3:303:192:2710:494:497:063:031:041:430:25
1268Iwaniec Maja44:0311:2114:3216:1619:0527:0229:5939:3441:3243:4244:03
Aktywne Choszczno11:213:111:442:497:572:579:351:582:100:21
13107Stachnik Amelia58:024:2129:0931:1435:4444:4249:0753:1655:5257:4358:02
UKS Dębołęka4:2124:482:054:308:584:254:092:361:510:19
1483Dubiel Hania77:083:377:009:3947:1860:1663:4072:5474:4476:4277:08
Aktywne Choszczno3:373:232:3937:3912:583:249:141:501:580:26
1577Raźniewska Julia82:579:3412:5715:4253:1266:0669:1778:4280:3882:3982:57
Aktywne Choszczno9:343:232:4537:3012:543:119:251:562:010:18
 
35Włodarczyk Wiktoriankl2:375:3412:3314:1517:2219:56-----21:4422:4923:08
UKS Traper Złocieniec2:372:576:591:423:072:341:481:050:19
74Wachowicz Kajankl7:1412:4114:3324:3937:1774:57-----110:37113:30114:10
Aktywne Choszczno7:145:271:5210:0612:3837:4035:402:530:40
69Angerman Majankl13:1618:3620:3430:3843:0881:04-----116:36119:31120:10
Aktywne Choszczno13:165:201:5810:0412:3037:5635:322:550:39
 
 
 
K14 (10)2,6 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(38)3(40)4(32)5(43)6(39)7(54)8(56)9(58)10(100)Meta
 
192Michalewicz Alicja25:152:474:509:2812:5614:4918:3319:5222:2824:1625:0025:15
HKS Azymut Mochy2:472:034:383:281:533:441:192:361:480:440:15
290Dreier Anna28:222:575:0911:1614:3916:2120:2521:3424:5327:0628:0428:22
HKS Azymut Mochy2:572:126:073:231:424:041:093:192:130:580:18
391Karkut Estera30:014:005:4714:5717:4319:3824:1225:2227:3028:5829:4430:01
HKS Azymut Mochy4:001:479:102:461:554:341:102:081:280:460:17
440Szczurko Paulina36:254:577:2216:0720:1422:2628:3330:5533:3735:1636:0436:25
UKS Traper Złocieniec4:572:258:454:072:126:072:222:421:390:480:21
5110Wojtysiak Paula41:434:409:3915:5519:1621:0826:0436:5839:1540:3641:2341:43
UKS Dębołęka4:404:596:163:211:524:5610:542:171:210:470:20
6109Sowa Anielka47:414:337:4021:5825:2127:0432:0143:0845:1346:3447:2147:41
UKS Dębołęka4:333:0714:183:231:434:5711:072:051:210:470:20
786Duplak Roksana58:203:326:3619:0423:2027:4843:2945:4853:2557:0758:0258:20
Aktywne Choszczno3:323:0412:284:164:2815:412:197:373:420:550:18
839Pieragowska Julia60:0520:3927:3845:2548:5450:2753:5054:5157:4359:0259:4760:0556:32
UKS Traper Złocieniec20:396:5917:473:291:333:231:012:521:190:450:18*33
967Kuleta Martyna64:348:1110:5025:0729:2333:4649:3251:5059:3863:1664:1364:34
Aktywne Choszczno8:112:3914:174:164:2315:462:187:483:380:570:21
1085Galińska Marysia81:3629:5936:3954:2957:5760:1966:4972:2178:1079:4980:5981:36
Aktywne Choszczno29:596:4017:503:282:226:305:325:491:391:100:37
 
 
 
K16 (5)3,4 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(53)2(38)3(48)4(40)5(50)6(52)7(42)8(41)9(43)10(44)11(39)12(33)13(58)14(100)
Meta
 
144Kmieć Zuzanna41:193:296:249:2412:1819:2322:3123:2427:0429:3232:3035:1538:3340:1841:02
UKS Traper Złocieniec3:292:553:002:547:053:080:533:402:282:582:453:181:450:44
41:19
0:17
2Sadzikowska Magdalena44:274:149:3012:1815:1222:2825:4126:2930:1432:4435:3538:2341:3643:2344:07
KOS BnO Szczecin4:145:162:482:547:163:130:483:452:302:512:483:131:470:44
44:27
0:20
394Skrzypczak Marika49:143:579:3512:3616:0523:5126:1927:1632:4835:2438:2241:3145:4848:0248:54
HKS Azymut Mochy3:575:383:013:297:462:280:575:322:362:583:094:172:140:52
49:14
0:20
493Kapska Nina49:444:006:5810:1514:5422:0124:1225:2229:2136:0439:0641:4945:0447:4749:22
HKS Azymut Mochy4:002:583:174:397:072:111:103:596:433:022:433:152:431:35
49:44
0:22
 
Urban Anetankl3:006:599:1013:5018:5920:3221:0824:1126:1428:1229:5932:04-----34:24
UKS Traper Złocieniec3:003:592:114:405:091:330:363:032:031:581:472:052:20
34:3933:15
0:15*59
 
 
 
K18 (4)3,9 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(48)3(40)4(41)5(52)6(42)7(51)8(47)9(35)10(37)11(39)12(54)13(56)14(58)
15(100)Meta
 
147Gradek Zuzanna33:563:165:347:5111:1812:5013:4915:4318:4721:4625:5728:0428:5631:2732:50
UKS Traper Złocieniec3:162:182:173:271:320:591:543:042:594:112:070:522:311:23
33:3833:5630:43
0:480:18*33
2100Seidel Jagoda45:037:089:2011:3816:1018:0018:3521:0625:0129:3436:2438:4640:0342:1043:45
HKS Azymut Mochy7:082:122:184:321:500:352:313:554:336:502:221:172:071:35
44:3945:03
0:540:24
398Piwowar Lidia47:514:107:179:4919:4622:1423:1225:5029:4633:5239:1641:3342:5644:5446:36
HKS Azymut Mochy4:103:072:329:572:280:582:383:564:065:242:171:231:581:42
47:3247:51
0:560:19
 
99Zając Magdalenankl3:526:5311:0918:3332:5533:5838:0842:2446:3563:3668:1769:56-----74:21
HKS Azymut Mochy3:523:014:167:2414:221:034:104:164:1117:014:411:394:25
75:1775:3872:02
0:560:21*33
 
 
 
K20/21 (5)4,4 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(49)3(45)4(46)5(47)6(51)7(42)8(52)9(50)10(41)11(37)12(39)13(54)14(33)
15(58)16(100)Meta
 
14Borychowska Marlena33:192:424:568:4011:0114:4717:1618:4019:3521:0123:1126:2728:2929:2431:00
MKS Paulinum Jelenia Góra2:422:143:442:213:462:291:240:551:262:103:162:020:551:36
32:2033:0133:19
1:200:410:18
257Mazan Aleksandra36:472:445:499:4612:1716:1519:0520:2421:2623:4026:0228:5231:0632:0834:00
UKS Traper Złocieniec2:443:053:572:313:582:501:191:022:142:222:502:141:021:52
35:4536:3136:47
1:450:460:16
3102Murawska Marta39:374:076:3110:2112:5821:0123:3725:0025:4627:4329:4832:3234:4035:4437:24
HKS Azymut Mochy4:072:243:502:378:032:361:230:461:572:052:442:081:041:40
38:4239:2139:37
1:180:390:16
449Maciejewska Katarzyna50:253:015:359:3912:0615:4724:2326:3427:4130:1934:2738:3742:4144:5947:09
UKS Traper Złocieniec3:012:344:042:273:418:362:111:072:384:084:104:042:182:10
49:1550:0350:2519:04
2:060:480:22*35
5123Agnieszka Alabrudzińska59:343:386:4412:2617:1823:1027:5229:5031:0333:5936:5049:2051:4853:1455:39
SZWLA Stargard3:383:065:424:525:524:421:581:132:562:5112:302:281:262:25
58:2859:1659:34
2:490:480:18
 
 
 
K35/40 (4)3,4 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(53)2(38)3(48)4(40)5(50)6(52)7(42)8(41)9(43)10(44)11(39)12(33)13(58)14(100)
Meta
 
151Borek Monika40:253:317:089:1812:3318:2520:0320:4025:2827:2834:0635:3337:3539:1340:09
UKS Traper Złocieniec3:313:372:103:155:521:380:374:482:006:381:272:021:380:56
40:25
0:16
212Jahnz Karolina43:423:396:359:1115:5322:0724:5427:0231:0133:3336:0638:4041:0642:3643:23
BWD WKPW3:392:562:366:426:142:472:083:592:322:332:342:261:300:47
43:42
0:19
3Szewczyk Joanna46:303:336:0311:3313:5120:4823:1224:1827:3929:5532:1041:4743:4445:2046:10
SKARMAT Toruń3:332:305:302:186:572:241:063:212:162:159:371:571:360:50
46:30
0:20
47Płytnik Anna60:225:0411:3115:0121:2931:0034:0435:3240:4243:3447:0949:3957:0059:0160:02
Szczecin5:046:273:306:289:313:041:285:102:523:352:307:212:011:01
60:22
0:20
 
 
 
K45/50 (1)2,8 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(48)3(40)4(35)5(41)6(43)7(37)8(44)9(39)10(54)11(56)12(58)13(100)Meta
 
1101Nowak Barbara26:413:305:368:3310:2515:2417:2819:1319:3521:2122:2224:1225:3426:2326:41
HKS Azymut Mochy3:302:062:571:524:592:041:450:221:461:011:501:220:490:18
 
 
 
KM10R (5)2,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(31)3(34)4(57)5(59)6(100)Meta
 
1Wrona Olga18:096:348:3310:4514:3115:3417:3318:09
indywidualnie6:341:592:123:461:031:590:36
2Dzietrzyk Adam20:558:029:4312:4516:4417:4920:2820:55
Aktywne Choszczno8:021:413:023:591:052:390:27
3Szewczyk Maja30:417:1410:4015:2223:4426:3930:0630:41
SKARMAT Toruń7:143:264:428:222:553:270:35
4Sosin Filip715:54699:50706:44708:33713:24714:04715:27715:54
Konotop699:506:541:494:510:401:230:27
 
Gławdel Martankl-----11:0312:5017:2518:0819:2519:50
Drawno11:031:474:350:431:170:25
 
 
 
M10N (7)2,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(31)3(34)4(57)5(59)6(100)Meta
 
1126Kuźma Kacper13:483:545:327:5010:4912:0213:2813:48
BKS Wataha Warszawa3:541:382:182:591:131:260:20
226Borek Adam13:563:144:386:3911:2912:1613:3313:56
UKS Traper Złocieniec3:141:242:014:500:471:170:23
327Duda Łukasz14:034:237:559:3711:5612:3513:4414:03
UKS Traper Złocieniec4:233:321:422:190:391:090:19
479Markiewicz Adaś15:314:085:578:2612:1213:2815:1315:31
Aktywne Choszczno4:081:492:293:461:161:450:18
531Natan Szymanowski17:597:158:4010:4015:3216:1717:3517:59
UKS Traper Złocieniec7:151:252:004:520:451:180:24
628Cerk Szymon28:105:3911:5522:2425:2326:1727:3828:10
UKS Traper Złocieniec5:396:1610:292:590:541:210:32
7119Witczak Adam52:217:1410:0215:5347:3949:0651:3252:21
UKS Dębołęka7:142:485:5131:461:272:260:49
 
 
 
M10 (3)1,4 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(61)3(34)4(53)5(57)6(59)7(100)Meta
 
180Młynarczyk Wiktor19:253:437:318:5811:0116:4217:4919:0519:25
Aktywne Choszczno3:433:481:272:035:411:071:160:20
282Kuliński Julek26:043:209:5311:5017:1522:4624:0325:4826:04
Aktywne Choszczno3:206:331:575:255:311:171:450:16
373Tomczyk Piotrek29:044:3212:4414:4520:0825:4327:0028:4429:04
Aktywne Choszczno4:328:122:015:235:351:171:440:20
 
 
 
M12 (6)1,8 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(61)3(34)4(60)5(57)6(53)7(56)8(59)9(100)Meta
 
1Gradek Mateusz18:102:274:445:557:4310:2313:0415:3116:4117:5318:10
UKS Traper Złocieniec2:272:171:111:482:402:412:271:101:120:17
281Młynarczyk Wojtek20:083:115:387:139:1912:2114:2617:4518:5119:5020:08
Aktywne Choszczno3:112:271:352:063:022:053:191:060:590:18
3127Pachucki Tymoteusz21:162:374:406:178:2614:2516:3218:3719:5720:5821:16
BKS Wataha Warszawa2:372:031:372:095:592:072:051:201:010:18
4112Usowski Damian63:523:2136:1238:0942:4251:0055:4860:0362:0063:2963:52
UKS Dębołęka3:2132:511:574:338:184:484:151:571:290:23
5113Usowski Mateusz71:309:3142:3645:0949:1757:5062:0466:1968:5971:0571:30
UKS Dębołęka9:3133:052:334:088:334:144:152:402:060:25
 
78Szyszkowski Kubankl15:5618:4420:4936:3141:20----------50:3766:0466:34
Aktywne Choszczno15:562:482:0515:424:499:1715:270:30
 
 
 
M14 (10)2,6 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(38)3(40)4(32)5(43)6(39)7(54)8(56)9(58)10(100)Meta
 
189Cupryś Amadeusz19:132:274:037:269:5111:1914:2415:2416:5918:1818:5819:13
HKS Azymut Mochy2:271:363:232:251:283:051:001:351:190:400:15
2128Maciejewski Bartłomiej22:322:173:4910:2912:5014:1618:0018:4820:2221:2722:1322:32
BKS Wataha Warszawa2:171:326:402:211:263:440:481:341:050:460:19
360Kotkowiak Bartosz24:072:554:509:2212:4914:2317:4618:4521:3523:0423:4824:0720:30
KOS BnO Szczecin2:551:554:323:271:343:230:592:501:290:440:19*33
4116Jaszczyk Piotr27:003:355:5812:3515:5917:3820:5921:5724:3326:0526:4527:00
UKS Dębołęka3:352:236:373:241:393:210:582:361:320:400:15
5115Jozefowicz Emil32:393:536:4712:0915:2917:5523:0824:2128:1431:0532:1032:39
UKS Dębołęka3:532:545:223:202:265:131:133:532:511:050:29
641Fiederowicz Hieronim63:125:3012:4130:3334:0044:2251:1653:2659:0161:4962:5063:12
UKS Traper Złocieniec5:307:1117:523:2710:226:542:105:352:481:010:22
 
75Pierzak Konradnkl15:26-----------------------------------45:4547:1647:55
Aktywne Choszczno15:2630:191:310:39
Majcher Kamilnkl18:30-----------------------------------48:5150:1850:59
Kajakarstwo Choszczno18:3030:211:270:41
72Tomczyk Szymonnkl27:25-----------------------------------57:3859:0859:55
Aktywne Choszczno27:2530:131:300:47
129Stopczyński Bartosznkl6:50---------------------------------------------
BKS Wataha Warszawa6:50
 
 
 
M16 (7)3,9 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(48)3(40)4(41)5(52)6(42)7(51)8(47)9(35)10(37)11(39)12(54)13(56)14(58)
15(100)Meta
 
195Paterek Mikołaj25:152:313:585:338:099:3810:0911:3613:3515:5719:1021:2222:0723:2324:25
HKS Azymut Mochy2:311:271:352:361:290:311:271:592:223:132:120:451:161:02
25:0125:15
0:360:14
264Kula Mateusz27:492:434:135:519:3011:5612:2014:0216:2118:4422:2623:5724:4026:0426:56
KOS BnO Szczecin2:431:301:383:392:260:241:422:192:233:421:310:431:240:52
27:3427:4911:26
0:380:15*42
3Czyński Miłosz40:143:024:556:4710:1718:4919:2721:4824:5427:5933:0335:1536:1438:0539:10
KOS BnO Szczecin3:021:531:523:308:320:382:213:063:055:042:120:591:511:05
39:5440:14
0:440:20
446Udycz Jonasz43:473:335:5810:1715:0017:1718:0520:4524:3629:0334:3236:4738:2941:2042:43
UKS Traper Złocieniec3:332:254:194:432:170:482:403:514:275:292:151:422:511:23
43:2743:47
0:440:20
559Kotkowiak Piotr52:473:386:1710:1115:3218:4119:2121:0224:5029:1541:3345:3647:1450:1951:42
KOS BnO Szczecin3:382:393:545:213:090:401:413:484:2512:184:031:383:051:23
52:2752:47
0:450:20
645Osak Maciej59:375:148:1914:3920:2122:2023:0626:0131:3936:4646:3150:2852:1156:0958:04
UKS Traper Złocieniec5:143:056:205:421:590:462:555:385:079:453:571:433:581:55
59:1359:37
1:090:24
 
Majcher Kornelnkl-----------------------------------------------------------------66:35
Kajakarstwo Choszczno66:35
68:0168:45
1:260:44
 
 
 
M18 (3)4,4 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(49)3(45)4(46)5(47)6(51)7(42)8(52)9(50)10(41)11(37)12(39)13(54)14(33)
15(58)16(100)Meta
 
196Grobelny Alex32:302:394:488:2811:0514:3917:2218:4419:2720:5623:1526:0928:1729:0630:17
HKS Azymut Mochy2:392:093:402:373:342:431:220:431:292:192:542:080:491:11
31:3432:1432:30
1:170:400:16
248Smyk Bartosz40:073:355:4410:1212:3616:5020:1822:0622:5324:3827:2631:5234:3235:4537:18
UKS Traper Złocieniec3:352:094:282:244:143:281:480:471:452:484:262:401:131:33
39:0039:5040:07
1:420:500:17
365Grzegorczyk Mateusz71:145:139:5419:3026:1735:3941:1744:1645:5649:5953:5660:0263:2565:1867:49
KOS BnO Szczecin5:134:419:366:479:225:382:591:404:033:576:063:231:532:31
69:4870:4871:14
1:591:000:26
 
 
 
M20/21 (12)5,4 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(49)3(45)4(46)5(47)6(35)7(40)8(41)9(50)10(52)11(42)12(51)13(43)14(44)
15(39)16(54)17(56)18(58)19(100)Meta
 
1130Galicz Karol29:562:294:317:279:0811:5714:3015:5118:1219:2020:2320:5022:0824:1125:18
BKS Wataha Warszawa2:292:022:561:412:492:331:212:211:081:030:271:182:031:07
26:3427:1128:2129:1129:4429:56
1:160:371:100:500:330:12
2Jankowiak Paweł42:182:435:398:5110:4214:1019:4321:2624:2826:0227:4028:1429:5833:0235:17
Chyże BnO2:432:563:121:513:285:331:433:021:341:380:341:443:042:15
37:5038:4540:1441:2142:0142:1834:55
2:330:551:291:070:400:17*37
358Mazan Bartłomiej42:242:595:499:4212:0116:1919:3021:0825:1126:4828:1328:4930:5633:4035:07
WKS Śląsk Wrocław2:592:503:532:194:183:111:384:031:371:250:362:072:441:27
37:0138:0340:0041:1642:0642:24
1:541:021:571:160:500:18
4Filipek Marcin54:133:107:5712:2514:4422:2826:1028:4032:4334:4636:3237:1139:1242:2645:11
das/12BZ3:104:474:282:197:443:422:304:032:031:460:392:013:142:45
47:1648:4251:3053:0953:5254:13
2:051:262:481:390:430:21
5117Aftyka Łukasz57:434:198:1914:1817:2822:4226:5029:1934:4036:3038:1839:2243:2646:5349:25
UKS Dębołęka4:194:005:593:105:144:082:295:211:501:481:044:043:272:32
51:5153:1155:1256:3957:2757:43
2:261:202:011:270:480:16
68Byczek Krzysztof58:323:316:3911:0813:5818:2422:3925:1130:0932:2834:4135:2338:5542:5845:14
Pełczyce3:313:084:292:504:264:152:324:582:192:130:423:324:032:16
47:2253:3455:2457:2158:1358:32
2:086:121:501:570:520:19
7122Aftyka Mateusz61:313:206:1417:5820:1424:3429:2132:4840:2142:2644:0845:1448:3151:5853:46
UKS Dębołęka3:202:5411:442:164:204:473:277:332:051:421:063:173:271:48
56:2657:1359:0960:3261:1461:31
2:400:471:561:230:420:17
8Sawka Paweł64:573:256:3214:2316:4521:1224:0926:3933:0835:2640:4341:1247:1353:2255:49
das/12BZ3:253:077:512:224:272:572:306:292:185:170:296:016:092:27
58:1959:5562:0663:2364:2164:57
2:301:362:111:170:580:36
91Nowacki Kamil70:455:018:5013:0215:5720:4133:2736:0541:2743:5645:4946:3854:4660:3763:03
7 BOW Słupsk5:013:494:122:554:4412:462:385:222:291:530:498:085:512:26
65:2366:2268:2069:3670:2770:45
2:200:591:581:160:510:18
10118Krzyminiewski Marek72:506:029:5220:5424:3031:4936:0738:3044:5947:4952:4153:1856:4060:5263:15
UKS Dębołęka6:023:5011:023:367:194:182:236:292:504:520:373:224:122:23
66:2367:5269:5971:3372:2772:50
3:081:292:071:340:540:23
 
Wrona Robertnkl8:5214:5524:00-----52:2760:3065:2372:3276:39-----80:1983:2787:33-----
das/12BZ8:526:039:0528:278:034:537:094:073:403:084:06
--------------------103:27103:51
15:540:24
Szajna Grzegorznkl109:41-----------------------------------------------------------------
das/12BZ109:41
-------------------------
 
 
 
M35/40 (8)5,1 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(49)3(45)4(46)5(47)6(35)7(40)8(41)9(51)10(42)11(52)12(50)13(44)14(39)
15(54)16(33)17(58)18(100)Meta
 
1124Wojciech Sebastian36:262:304:228:0410:0513:1216:1317:4921:5523:0624:0924:5126:2130:2032:07
Wilga Orient2:301:523:422:013:073:011:364:061:111:030:421:303:591:47
32:5434:0535:2936:1036:26
0:471:111:240:410:16
22Frątczak Sławomir48:013:067:0511:3314:0017:4320:5723:2628:0929:4531:0832:0933:4439:2541:45
GKS Luzino3:063:594:282:273:433:142:294:431:361:231:011:355:412:20
43:5445:3647:0247:4848:01
2:091:421:260:460:13
310Butryn Krzysztof53:536:018:2512:4715:2020:4624:2327:3832:1234:2336:1036:5738:4043:5547:37
Aktywne Choszczno6:012:244:222:335:263:373:154:342:111:470:471:435:153:42
49:3051:1952:5453:3053:53
1:531:491:350:360:23
4132Dzietczyk Kamil55:544:086:5711:0213:4921:2325:4731:0236:5738:2440:0340:4542:1447:0449:58
Aktywne Choszczno4:082:494:052:477:344:245:155:551:271:390:421:294:502:54
52:0253:3854:5355:3655:54
2:041:361:150:430:18
5Dzidek Mirosław68:454:4710:2516:3321:1528:2032:5435:4542:5545:1847:2648:5952:1759:3362:30
Fundacja CZADZIK4:475:386:084:427:054:342:517:102:232:081:333:187:162:57
64:1565:4567:3868:2268:45
1:451:301:530:440:23
 
55Duda Tomasznkl3:025:119:2812:1116:20----------27:32-------------------------33:18
UKS Traper Złocieniec3:022:094:172:434:0911:125:46
34:4336:3338:0939:0339:2419:3221:3522:5125:0030:47
1:251:501:360:540:21*51*42*52*50*37
11Małecki Bartłomiejnkl2:314:5810:4712:5717:2620:1222:0124:5826:0227:0627:54-----33:2535:02
Modrzew Skwierzyna2:312:275:492:104:292:461:492:571:041:040:485:311:37
35:5137:0638:3039:1239:2933:05
0:491:151:240:420:17*37
53Fiederowicz Szczepannkl2:475:118:4611:1116:4219:5222:0825:2226:4528:0728:56-----32:4934:50
UKS Traper Złocieniec2:472:243:352:255:313:102:163:141:231:220:493:532:01
35:4937:1038:3339:2139:38
0:591:211:230:480:17
 
 
 
M45/50 (6)4,4 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(49)3(45)4(46)5(47)6(51)7(42)8(52)9(50)10(41)11(37)12(39)13(54)14(33)
15(58)16(100)Meta
 
15Płytnik Stanisław38:002:354:359:5515:2018:5722:0823:2524:2425:5328:0730:5033:0934:0435:39
KOS BnO Szczecin2:352:005:205:253:373:111:170:591:292:142:432:190:551:35
37:0137:4338:00
1:220:420:17
29Sadzikowski Andrzej39:483:305:5410:0913:4618:1821:0122:2224:2726:3628:3932:3535:0035:5437:19
KOS BnO Szczecin3:302:244:153:374:322:431:212:052:092:033:562:250:541:25
38:4739:3239:48
1:280:450:16
3120Krzyminiewski Sławomir41:113:276:2612:2215:1819:5123:2924:5225:5627:3230:1933:3936:0437:0738:41
UKS Dębołęka3:272:595:562:564:333:381:231:041:362:473:202:251:031:34
40:0840:5341:11
1:270:450:18
456Gradek Jarosław43:053:526:5115:1317:2622:4225:4727:0927:4730:0732:0035:3237:5339:0040:29
UKS Traper Złocieniec3:522:598:222:135:163:051:220:382:201:533:322:211:071:29
41:5642:4643:05
1:270:500:19
5103Murawski Piotr43:555:107:5315:5619:2023:4726:5828:2629:1530:3932:4035:4938:2840:0041:44
HKS Azymut Mochy5:102:438:033:244:273:111:280:491:242:013:092:391:321:44
42:5843:3543:55
1:140:370:20
63Nowacki Zbigniew66:393:226:3713:1232:3939:2142:5044:1946:4148:1950:4658:0660:2161:2763:00
GKS Luzino3:223:156:3519:276:423:291:292:221:382:277:202:151:061:33
65:3666:2266:39
2:360:460:17
 
 
 
M55/60 (5)3,9 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(48)3(40)4(41)5(52)6(42)7(51)8(47)9(35)10(37)11(39)12(54)13(56)14(58)
15(100)Meta
 
188Fijor Waldemar45:124:507:2110:1315:3217:3318:2620:5525:1229:1734:5138:2339:3842:0643:49
SKARMAT Toruń4:502:312:525:192:010:532:294:174:055:343:321:152:281:43
44:4545:12
0:560:27
213Lewoń Bogdan49:034:177:0113:5118:2620:4421:4924:0828:1832:3037:5741:0542:0944:4247:19
UMKS Orkan Ostróda4:172:446:504:352:181:052:194:104:125:273:081:042:332:37
48:4049:03
1:210:23
3125Krawiec Tadeusz68:004:136:4712:0226:2536:5937:3840:4645:0849:4556:0459:3660:5963:5766:38
Aktywne Choszczno4:132:345:1514:2310:340:393:084:224:376:193:321:232:582:41
67:3768:00
0:590:23
417Szulżycki Kazimierz68:016:4310:1414:1621:0225:0626:4330:3238:3644:0752:0156:1157:5761:2965:40
UMKS Orkan Ostróda6:433:314:026:464:041:373:498:045:317:544:101:463:324:11
67:1768:01
1:370:44
515Przerwa Krzysztof82:275:4112:0417:4026:0530:2832:2735:5151:4358:2070:0273:3875:4979:0080:49
Modrzew Skwierzyna5:416:235:368:254:231:593:2415:526:3711:423:362:113:111:49
82:0382:27
1:140:24
 
 
 
M65+ (2)3,4 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(53)2(38)3(48)4(40)5(50)6(52)7(42)8(41)9(43)10(44)11(39)12(33)13(58)14(100)
Meta
 
114Królikowski Władysław47:414:278:0211:1115:1322:0625:4127:0631:3834:0837:1240:0343:4446:2047:18
Modrzew Skwierzyna4:273:353:094:026:533:351:254:322:303:042:513:412:360:58
47:41
0:23
266Wołochowicz Władysław58:286:1913:5816:5320:5328:5832:2433:5238:1443:0246:3350:4953:3556:3757:59
KOS BnO Szczecin6:197:392:554:008:053:261:284:224:483:314:162:463:021:22
58:28
0:29
 
 
 
OPEN (3)2,6 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(38)3(40)4(32)5(43)6(39)7(54)8(56)9(58)10(100)Meta
 
1121Dominiak+Błaszczyk Zdzisław+Aleksan57:308:3814:0923:3229:5733:0841:0743:5250:4255:1957:0157:3048:45
UKS Dębołęka8:385:319:236:253:117:592:456:504:371:420:29*33
2131Kuźma Elżbieta71:283:5911:2934:2738:4340:5349:5357:2366:5869:5371:0171:28
BKS Wataha Warszawa3:597:3022:584:162:109:007:309:352:551:080:27
 
Sadzikowski Łukasznkl5:2515:2737:1142:07-----53:2760:39-----81:0882:0182:22
Szczecin5:2510:0221:444:5611:207:1220:290:530:21