II Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w BnOsob. 06-04-2019 21:23
Wyniki z międyczasami - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (4)2,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(31)3(34)4(57)5(59)6(100)Meta
 
119Dams Maria16:434:23+0:05(2)6:410:00(1)8:470:00(1)13:160:00(1)14:270:00(1)16:200:00(1)16:430:00(1)
SZWLA Stargard4:23+0:05(2)2:180:00(1)2:060:00(1)4:290:00(1)1:11+0:05(2)1:53+0:52(3)0:23+0:02(2)
 
224Hazeńska Anastazja25:014:180:00(1)-----10:3517:2718:2619:4020:01+8:18(2)7:51
UKS Traper Złocieniec4:180:00(1)6:176:520:591:140:210:00(1)*61
 
325Osak Zuzanna38:336:39+2:21(3)22:39+15:58(3)26:28+17:41(3)35:08+21:52(2)36:25+21:58(2)38:10+21:50(2)38:33+21:50(3)
UKS Traper Złocieniec6:39+2:21(3)16:00+13:42(3)3:49+1:43(3)8:40+4:11(2)1:17+0:11(3)1:45+0:44(2)0:23+0:02(2)
 
471Pokorniecka Zosia43:3212:39+8:21(4)20:01+13:20(2)23:44+14:57(2)41:02+27:46(3)42:08+27:41(3)43:09+26:49(3)43:32+26:49(4)
Aktywne Choszczno12:39+8:21(4)7:22+5:04(2)3:43+1:37(2)17:18+12:49(3)1:060:00(1)1:010:00(1)0:23+0:02(2)
 
 
 
 
K10 (4)1,4 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(61)3(34)4(53)5(57)6(59)7(100)Meta
 
129Duda Kornelia17:202:410:00(1)7:550:00(1)9:280:00(1)10:460:00(1)14:590:00(1)15:500:00(1)16:590:00(1)17:200:00(1)
UKS Traper Złocieniec2:410:00(1)5:14+2:38(3)1:330:00(1)1:180:00(1)4:13+0:17(4)0:510:00(1)1:090:00(1)0:21+0:04(3)
 
270Głowacka Eliza24:1910:52+8:11(3)13:30+5:35(2)15:09+5:41(2)17:32+6:46(2)21:31+6:32(2)22:29+6:39(2)23:56+6:57(2)24:19+6:59(2)
Aktywne Choszczno10:52+8:11(3)2:38+0:02(2)1:39+0:06(2)2:23+1:05(3)3:59+0:03(2)0:58+0:07(3)1:27+0:18(4)0:23+0:06(4)
 
3108Pietrzyk Maja27:067:43+5:02(2)16:23+8:28(3)18:02+8:34(3)20:28+9:42(3)24:40+9:41(3)25:32+9:42(3)26:49+9:50(3)27:06+9:46(3)
UKS Dębołęka7:43+5:02(2)8:40+6:04(4)1:39+0:06(2)2:26+1:08(4)4:12+0:16(3)0:52+0:01(2)1:17+0:08(2)0:170:00(1)
 
4Gaik Maja30:1116:53+14:12(4)19:29+11:34(4)21:11+11:43(4)23:31+12:45(4)27:27+12:28(4)28:25+12:35(4)29:51+12:52(4)30:11+12:51(4)
Aktywne Choszczno16:53+14:12(4)2:360:00(1)1:42+0:09(4)2:20+1:02(2)3:560:00(1)0:58+0:07(3)1:26+0:17(3)0:20+0:03(2)
 
 
 
 
K12 (18)1,8 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(61)3(34)4(60)5(57)6(53)7(56)8(59)9(100)
Meta
 
162Mikuła Daria13:392:16+0:13(3)3:43+0:14(2)4:51+0:14(2)6:36+0:28(2)8:370:00(1)9:570:00(1)11:360:00(1)12:250:00(1)13:230:00(1)
KOS BnO Szczecin2:16+0:13(3)1:27+0:03(3)1:08+0:04(2)1:45+0:14(3)2:010:00(1)1:200:00(1)1:39+0:11(2)0:490:00(1)0:58+0:01(2)
13:390:00(1)
0:16+0:01(2)
 
237Borek Alicja15:242:030:00(1)3:290:00(1)4:370:00(1)6:080:00(1)9:38+1:01(2)11:07+1:10(2)12:48+1:12(2)13:56+1:31(2)15:08+1:45(2)
UKS Traper Złocieniec2:030:00(1)1:26+0:02(2)1:08+0:04(2)1:310:00(1)3:30+1:29(7)1:29+0:09(3)1:41+0:13(3)1:08+0:19(5)1:12+0:15(8)
15:24+1:45(2)7:53
0:16+0:01(2)*53
 
361Mikuła Iga16:173:47+1:44(11)5:11+1:42(5)6:15+1:38(5)8:11+2:03(4)10:39+2:02(4)12:06+2:09(3)13:34+1:58(3)15:03+2:38(3)16:00+2:37(3)
KOS BnO Szczecin3:47+1:44(11)1:240:00(1)1:040:00(1)1:56+0:25(6)2:28+0:27(2)1:27+0:07(2)1:280:00(1)1:29+0:40(11)0:570:00(1)
16:17+2:38(3)
0:17+0:02(4)
 
463Stefaniak Izabela16:492:27+0:24(4)4:08+0:39(3)5:26+0:49(3)7:33+1:25(3)10:26+1:49(3)12:15+2:18(4)14:13+2:37(4)15:25+3:00(4)16:30+3:07(4)
KOS BnO Szczecin2:27+0:24(4)1:41+0:17(4)1:18+0:14(4)2:07+0:36(7)2:53+0:52(3)1:49+0:29(4)1:58+0:30(6)1:12+0:23(8)1:05+0:08(5)
16:49+3:10(4)
0:19+0:04(8)
 
56Matyja Weronika19:092:38+0:35(6)4:32+1:03(4)6:00+1:23(4)8:14+2:06(5)11:18+2:41(5)13:17+3:20(5)16:25+4:49(5)17:47+5:22(5)18:52+5:29(5)
KOS BnO Szczecin2:38+0:35(6)1:54+0:30(5)1:28+0:24(5)2:14+0:43(8)3:04+1:03(4)1:59+0:39(6)3:08+1:40(9)1:22+0:33(10)1:05+0:08(5)
19:09+5:30(5)
0:17+0:02(4)
 
636Miłaszewicz Magdalena19:422:14+0:11(2)5:53+2:24(7)8:28+3:51(6)10:18+4:10(6)13:28+4:51(6)15:20+5:23(6)17:19+5:43(6)18:28+6:03(6)19:27+6:04(6)
UKS Traper Złocieniec2:14+0:11(2)3:39+2:15(12)2:35+1:31(14)1:50+0:19(4)3:10+1:09(6)1:52+0:32(5)1:59+0:31(7)1:09+0:20(6)0:59+0:02(3)
19:42+6:03(6)
0:150:00(1)
 
733Kubacka Maja27:405:19+3:16(14)8:30+5:01(12)10:10+5:33(10)12:58+6:50(7)20:59+12:22(9)23:35+13:38(8)25:17+13:41(7)26:12+13:47(7)27:19+13:56(7)
UKS Traper Złocieniec5:19+3:16(14)3:11+1:47(7)1:40+0:36(7)2:48+1:17(9)8:01+6:00(11)2:36+1:16(8)1:42+0:14(4)0:55+0:06(2)1:07+0:10(7)
27:40+14:01(7)
0:21+0:06(12)
 
8Paszkiewicz Martyna35:594:41+2:38(13)8:27+4:58(11)11:23+6:46(11)16:16+10:08(11)20:29+11:52(8)25:02+15:05(9)32:13+20:37(9)33:22+20:57(8)35:23+22:00(8)
UKS Dębołęka4:41+2:38(13)3:46+2:22(13)2:56+1:52(17)4:53+3:22(13)4:13+2:12(8)4:33+3:13(15)7:11+5:43(12)1:09+0:20(6)2:01+1:04(12)
35:59+22:20(8)
0:36+0:21(16)
 
9104Kamieniak Alicja36:183:32+1:29(8)8:01+4:32(10)10:00+5:23(9)14:34+8:26(10)23:35+14:58(10)27:42+17:45(10)32:05+20:29(8)33:22+20:57(8)35:58+22:35(9)
UKS Dębołęka3:32+1:29(8)4:29+3:05(14)1:59+0:55(11)4:34+3:03(12)9:01+7:00(13)4:07+2:47(13)4:23+2:55(11)1:17+0:28(9)2:36+1:39(15)
36:18+22:39(9)
0:20+0:05(11)
 
1034Stempniewska Nadia37:543:33+1:30(9)9:54+6:25(13)11:30+6:53(12)13:20+7:12(8)30:54+22:17(13)33:48+23:51(13)35:35+23:59(11)36:34+24:09(11)37:37+24:14(10)
UKS Traper Złocieniec3:33+1:30(9)6:21+4:57(17)1:36+0:32(6)1:50+0:19(4)17:34+15:33(18)2:54+1:34(9)1:47+0:19(5)0:59+0:10(3)1:03+0:06(4)
37:54+24:15(10)
0:17+0:02(4)
 
1132Motylińska Anastazja38:153:30+1:27(7)6:49+3:20(8)9:16+4:39(7)20:05+13:57(13)24:54+16:17(11)32:00+22:03(12)35:03+23:27(10)36:07+23:42(10)37:50+24:27(11)
UKS Traper Złocieniec3:30+1:27(7)3:19+1:55(9)2:27+1:23(13)10:49+9:18(16)4:49+2:48(9)7:06+5:46(16)3:03+1:35(8)1:04+0:15(4)1:43+0:46(9)
38:15+24:36(11)
0:25+0:10(14)
 
1268Iwaniec Maja44:0311:21+9:18(17)14:32+11:03(16)16:16+11:39(16)19:05+12:57(12)27:02+18:25(12)29:59+20:02(11)39:34+27:58(12)41:32+29:07(12)43:42+30:19(12)
Aktywne Choszczno11:21+9:18(17)3:11+1:47(7)1:44+0:40(8)2:49+1:18(10)7:57+5:56(10)2:57+1:37(10)9:35+8:07(15)1:58+1:09(14)2:10+1:13(14)
44:03+30:24(12)
0:21+0:06(12)
 
13107Stachnik Amelia58:024:21+2:18(12)29:09+25:40(18)31:14+26:37(18)35:44+29:36(16)44:42+36:05(16)49:07+39:10(14)53:16+41:40(13)55:52+43:27(13)57:43+44:20(13)
UKS Dębołęka4:21+2:18(12)24:48+23:24(18)2:05+1:01(12)4:30+2:59(11)8:58+6:57(12)4:25+3:05(14)4:09+2:41(10)2:36+1:47(15)1:51+0:54(10)
58:02+44:23(13)
0:19+0:04(8)
 
1483Dubiel Hania77:083:37+1:34(10)7:00+3:31(9)9:39+5:02(8)47:18+41:10(17)60:16+51:39(17)63:40+53:43(15)72:54+61:18(14)74:44+62:19(14)76:42+63:19(14)
Aktywne Choszczno3:37+1:34(10)3:23+1:59(10)2:39+1:35(15)37:39+36:08(18)12:58+10:57(17)3:24+2:04(12)9:14+7:46(13)1:50+1:01(12)1:58+1:01(11)
77:08+63:29(14)
0:26+0:11(15)
 
1577Raźniewska Julia82:579:34+7:31(16)12:57+9:28(15)15:42+11:05(15)53:12+47:04(18)66:06+57:29(18)69:17+59:20(16)78:42+67:06(15)80:38+68:13(15)82:39+69:16(15)
Aktywne Choszczno9:34+7:31(16)3:23+1:59(10)2:45+1:41(16)37:30+35:59(17)12:54+10:53(16)3:11+1:51(11)9:25+7:57(14)1:56+1:07(13)2:01+1:04(12)
82:57+69:18(15)
0:18+0:03(7)
 
 
35Włodarczyk Wiktoriankl2:37+0:34(5)5:34+2:05(6)12:33+7:56(13)14:15+8:07(9)17:22+8:45(7)19:56+9:59(7)-----21:4422:49
UKS Traper Złocieniec2:37+0:34(5)2:57+1:33(6)6:59+5:55(18)1:42+0:11(2)3:07+1:06(5)2:34+1:14(7)1:481:05
23:08
0:19+0:04(8)
 
74Wachowicz Kajankl7:14+5:11(15)12:41+9:12(14)14:33+9:56(14)24:39+18:31(14)37:17+28:40(14)74:57+65:00(17)-----110:37113:30
Aktywne Choszczno7:14+5:11(15)5:27+4:03(16)1:52+0:48(9)10:06+8:35(15)12:38+10:37(15)37:40+36:20(17)35:402:53
114:10
0:40+0:25(18)
 
69Angerman Majankl13:16+11:13(18)18:36+15:07(17)20:34+15:57(17)30:38+24:30(15)43:08+34:31(15)81:04+71:07(18)-----116:36119:31
Aktywne Choszczno13:16+11:13(18)5:20+3:56(15)1:58+0:54(10)10:04+8:33(14)12:30+10:29(14)37:56+36:36(18)35:322:55
120:10
0:39+0:24(17)
 
 
 
 
K14 (10)2,6 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(38)3(40)4(32)5(43)6(39)7(54)8(56)9(58)
10(100)Meta
 
192Michalewicz Alicja25:152:470:00(1)4:500:00(1)9:280:00(1)12:560:00(1)14:490:00(1)18:330:00(1)19:520:00(1)22:280:00(1)24:160:00(1)
HKS Azymut Mochy2:470:00(1)2:03+0:16(2)4:380:00(1)3:28+0:42(5)1:53+0:20(5)3:44+0:21(2)1:19+0:18(4)2:36+0:31(4)1:48+0:29(7)
25:000:00(1)25:150:00(1)
0:440:00(1)0:150:00(1)
 
290Dreier Anna28:222:57+0:10(2)5:09+0:19(2)11:16+1:48(2)14:39+1:43(2)16:21+1:32(2)20:25+1:52(2)21:34+1:42(2)24:53+2:25(2)27:06+2:50(2)
HKS Azymut Mochy2:57+0:10(2)2:12+0:25(3)6:07+1:29(2)3:23+0:37(3)1:42+0:09(2)4:04+0:41(3)1:09+0:08(2)3:19+1:14(7)2:13+0:54(8)
28:04+3:04(2)28:22+3:07(2)
0:58+0:14(9)0:18+0:03(3)
 
391Karkut Estera30:014:00+1:13(4)5:47+0:57(3)14:57+5:29(3)17:43+4:47(3)19:38+4:49(3)24:12+5:39(3)25:22+5:30(3)27:30+5:02(3)28:58+4:42(3)
HKS Azymut Mochy4:00+1:13(4)1:470:00(1)9:10+4:32(5)2:460:00(1)1:55+0:22(6)4:34+1:11(4)1:10+0:09(3)2:08+0:03(2)1:28+0:09(4)
29:44+4:44(3)30:01+4:46(3)
0:46+0:02(3)0:17+0:02(2)
 
440Szczurko Paulina36:254:57+2:10(7)7:22+2:32(5)16:07+6:39(5)20:14+7:18(5)22:26+7:37(5)28:33+10:00(5)30:55+11:03(4)33:37+11:09(4)35:16+11:00(4)
UKS Traper Złocieniec4:57+2:10(7)2:25+0:38(4)8:45+4:07(4)4:07+1:21(8)2:12+0:39(7)6:07+2:44(7)2:22+1:21(7)2:42+0:37(5)1:39+0:20(5)
36:04+11:04(4)36:25+11:10(4)
0:48+0:04(6)0:21+0:06(8)
 
5110Wojtysiak Paula41:434:40+1:53(6)9:39+4:49(7)15:55+6:27(4)19:16+6:20(4)21:08+6:19(4)26:04+7:31(4)36:58+17:06(5)39:15+16:47(5)40:36+16:20(5)
UKS Dębołęka4:40+1:53(6)4:59+3:12(8)6:16+1:38(3)3:21+0:35(2)1:52+0:19(4)4:56+1:33(5)10:54+9:53(9)2:17+0:12(3)1:21+0:02(2)
41:23+16:23(5)41:43+16:28(5)
0:47+0:03(4)0:20+0:05(6)
 
6109Sowa Anielka47:414:33+1:46(5)7:40+2:50(6)21:58+12:30(7)25:21+12:25(7)27:04+12:15(6)32:01+13:28(6)43:08+23:16(6)45:13+22:45(6)46:34+22:18(6)
UKS Dębołęka4:33+1:46(5)3:07+1:20(7)14:18+9:40(8)3:23+0:37(3)1:43+0:10(3)4:57+1:34(6)11:07+10:06(10)2:050:00(1)1:21+0:02(2)
47:21+22:21(6)47:41+22:26(6)
0:47+0:03(4)0:20+0:05(6)
 
786Duplak Roksana58:203:32+0:45(3)6:36+1:46(4)19:04+9:36(6)23:20+10:24(6)27:48+12:59(7)43:29+24:56(7)45:48+25:56(7)53:25+30:57(7)57:07+32:51(7)
Aktywne Choszczno3:32+0:45(3)3:04+1:17(6)12:28+7:50(6)4:16+1:30(9)4:28+2:55(10)15:41+12:18(9)2:19+1:18(6)7:37+5:32(9)3:42+2:23(10)
58:02+33:02(7)58:20+33:05(7)
0:55+0:11(7)0:18+0:03(3)
 
839Pieragowska Julia60:0520:39+17:52(9)27:38+22:48(9)45:25+35:57(9)48:54+35:58(9)50:27+35:38(9)53:50+35:17(9)54:51+34:59(9)57:43+35:15(8)59:02+34:46(8)
UKS Traper Złocieniec20:39+17:52(9)6:59+5:12(10)17:47+13:09(9)3:29+0:43(7)1:330:00(1)3:230:00(1)1:010:00(1)2:52+0:47(6)1:190:00(1)
59:47+34:47(8)60:05+34:50(8)56:32
0:45+0:01(2)0:18+0:03(3)*33
 
967Kuleta Martyna64:348:11+5:24(8)10:50+6:00(8)25:07+15:39(8)29:23+16:27(8)33:46+18:57(8)49:32+30:59(8)51:50+31:58(8)59:38+37:10(9)63:16+39:00(9)
Aktywne Choszczno8:11+5:24(8)2:39+0:52(5)14:17+9:39(7)4:16+1:30(9)4:23+2:50(9)15:46+12:23(10)2:18+1:17(5)7:48+5:43(10)3:38+2:19(9)
64:13+39:13(9)64:34+39:19(9)
0:57+0:13(8)0:21+0:06(8)
 
1085Galińska Marysia81:3629:59+27:12(10)36:39+31:49(10)54:29+45:01(10)57:57+45:01(10)60:19+45:30(10)66:49+48:16(10)72:21+52:29(10)78:10+55:42(10)79:49+55:33(10)
Aktywne Choszczno29:59+27:12(10)6:40+4:53(9)17:50+13:12(10)3:28+0:42(5)2:22+0:49(8)6:30+3:07(8)5:32+4:31(8)5:49+3:44(8)1:39+0:20(5)
80:59+55:59(10)81:36+56:21(10)
1:10+0:26(10)0:37+0:22(10)
 
 
 
 
K16 (5)3,4 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(53)2(38)3(48)4(40)5(50)6(52)7(42)8(41)9(43)
10(44)11(39)12(33)13(58)14(100)Meta
 
144Kmieć Zuzanna41:193:29+0:29(2)6:240:00(1)9:24+0:14(2)12:180:00(1)19:23+0:24(2)22:31+1:59(2)23:24+2:16(2)27:04+2:53(2)29:32+3:18(2)
UKS Traper Złocieniec3:29+0:29(2)2:550:00(1)3:00+0:49(3)2:540:00(1)7:05+1:56(2)3:08+1:35(4)0:53+0:17(3)3:40+0:37(2)2:28+0:25(2)
32:30+4:18(2)35:15+5:16(2)38:33+6:29(2)40:180:00(1)41:020:00(1)41:190:00(1)
2:58+1:00(3)2:45+0:58(3)3:18+1:13(4)1:450:00(1)0:440:00(1)0:17+0:02(2)
 
2Sadzikowska Magdalena44:274:14+1:14(5)9:30+3:06(4)12:18+3:08(4)15:12+2:54(4)22:28+3:29(4)25:41+5:09(4)26:29+5:21(4)30:14+6:03(4)32:44+6:30(3)
KOS BnO Szczecin4:14+1:14(5)5:16+2:21(4)2:48+0:37(2)2:540:00(1)7:16+2:07(4)3:13+1:40(5)0:48+0:12(2)3:45+0:42(3)2:30+0:27(3)
35:35+7:23(3)38:23+8:24(3)41:36+9:32(3)43:23+3:05(2)44:07+3:05(2)44:27+3:08(2)
2:51+0:53(2)2:48+1:01(4)3:13+1:08(2)1:47+0:02(2)0:440:00(1)0:20+0:05(3)
 
394Skrzypczak Marika49:143:57+0:57(3)9:35+3:11(5)12:36+3:26(5)16:05+3:47(5)23:51+4:52(5)26:19+5:47(5)27:16+6:08(5)32:48+8:37(5)35:24+9:10(4)
HKS Azymut Mochy3:57+0:57(3)5:38+2:43(5)3:01+0:50(4)3:29+0:35(3)7:46+2:37(5)2:28+0:55(3)0:57+0:21(4)5:32+2:29(5)2:36+0:33(4)
38:22+10:10(4)41:31+11:32(4)45:48+13:44(5)48:02+7:44(4)48:54+7:52(3)49:14+7:55(3)
2:58+1:00(3)3:09+1:22(5)4:17+2:12(5)2:14+0:29(3)0:52+0:08(3)0:20+0:05(3)
 
493Kapska Nina49:444:00+1:00(4)6:58+0:34(2)10:15+1:05(3)14:54+2:36(3)22:01+3:02(3)24:12+3:40(3)25:22+4:14(3)29:21+5:10(3)36:04+9:50(5)
HKS Azymut Mochy4:00+1:00(4)2:58+0:03(2)3:17+1:06(5)4:39+1:45(4)7:07+1:58(3)2:11+0:38(2)1:10+0:34(5)3:59+0:56(4)6:43+4:40(5)
39:06+10:54(5)41:49+11:50(5)45:04+13:00(4)47:47+7:29(3)49:22+8:20(4)49:44+8:25(4)
3:02+1:04(5)2:43+0:56(2)3:15+1:10(3)2:43+0:58(4)1:35+0:51(4)0:22+0:07(5)
 
 
Urban Anetankl3:000:00(1)6:59+0:35(3)9:100:00(1)13:50+1:32(2)18:590:00(1)20:320:00(1)21:080:00(1)24:110:00(1)26:140:00(1)
UKS Traper Złocieniec3:000:00(1)3:59+1:04(3)2:110:00(1)4:40+1:46(5)5:090:00(1)1:330:00(1)0:360:00(1)3:030:00(1)2:030:00(1)
28:120:00(1)29:590:00(1)32:040:00(1)-----34:2434:3933:15
1:580:00(1)1:470:00(1)2:050:00(1)2:200:150:00(1)*59
 
 
 
 
K18 (4)3,9 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(48)3(40)4(41)5(52)6(42)7(51)8(47)9(35)
10(37)11(39)12(54)13(56)14(58)15(100)Meta
 
147Gradek Zuzanna33:563:160:00(1)5:340:00(1)7:510:00(1)11:180:00(1)12:500:00(1)13:490:00(1)15:430:00(1)18:470:00(1)21:460:00(1)
UKS Traper Złocieniec3:160:00(1)2:18+0:06(2)2:170:00(1)3:270:00(1)1:320:00(1)0:59+0:24(3)1:540:00(1)3:040:00(1)2:590:00(1)
25:570:00(1)28:040:00(1)28:560:00(1)31:270:00(1)32:500:00(1)33:380:00(1)33:560:00(1)30:43
4:110:00(1)2:070:00(1)0:520:00(1)2:31+0:33(3)1:230:00(1)0:480:00(1)0:180:00(1)*33
 
2100Seidel Jagoda45:037:08+3:52(4)9:20+3:46(4)11:38+3:47(4)16:10+4:52(2)18:00+5:10(2)18:35+4:46(2)21:06+5:23(2)25:01+6:14(2)29:34+7:48(2)
HKS Azymut Mochy7:08+3:52(4)2:120:00(1)2:18+0:01(2)4:32+1:05(2)1:50+0:18(2)0:350:00(1)2:31+0:37(2)3:55+0:51(2)4:33+1:34(4)
36:24+10:27(2)38:46+10:42(2)40:03+11:07(2)42:10+10:43(2)43:45+10:55(2)44:39+11:01(2)45:03+11:07(2)
6:50+2:39(3)2:22+0:15(3)1:17+0:25(2)2:07+0:09(2)1:35+0:12(2)0:54+0:06(2)0:24+0:06(4)
 
398Piwowar Lidia47:514:10+0:54(3)7:17+1:43(3)9:49+1:58(2)19:46+8:28(4)22:14+9:24(3)23:12+9:23(3)25:50+10:07(3)29:46+10:59(3)33:52+12:06(3)
HKS Azymut Mochy4:10+0:54(3)3:07+0:55(4)2:32+0:15(3)9:57+6:30(4)2:28+0:56(3)0:58+0:23(2)2:38+0:44(3)3:56+0:52(3)4:06+1:07(2)
39:16+13:19(3)41:33+13:29(3)42:56+14:00(3)44:54+13:27(3)46:36+13:46(3)47:32+13:54(3)47:51+13:55(3)
5:24+1:13(2)2:17+0:10(2)1:23+0:31(3)1:580:00(1)1:42+0:19(3)0:56+0:08(3)0:19+0:01(2)
 
 
99Zając Magdalenankl3:52+0:36(2)6:53+1:19(2)11:09+3:18(3)18:33+7:15(3)32:55+20:05(4)33:58+20:09(4)38:08+22:25(4)42:24+23:37(4)46:35+24:49(4)
HKS Azymut Mochy3:52+0:36(2)3:01+0:49(3)4:16+1:59(4)7:24+3:57(3)14:22+12:50(4)1:03+0:28(4)4:10+2:16(4)4:16+1:12(4)4:11+1:12(3)
63:36+37:39(4)68:17+40:13(4)69:56+41:00(4)-----74:2175:1775:3872:02
17:01+12:50(4)4:41+2:34(4)1:39+0:47(4)4:250:560:21+0:03(3)*33
 
 
 
 
K20/21 (5)4,4 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(49)3(45)4(46)5(47)6(51)7(42)8(52)9(50)
10(41)11(37)12(39)13(54)14(33)15(58)16(100)Meta
 
14Borychowska Marlena33:192:420:00(1)4:560:00(1)8:400:00(1)11:010:00(1)14:470:00(1)17:160:00(1)18:400:00(1)19:350:00(1)21:010:00(1)
MKS Paulinum Jelenia Góra2:420:00(1)2:140:00(1)3:440:00(1)2:210:00(1)3:46+0:05(2)2:290:00(1)1:24+0:05(3)0:55+0:09(2)1:260:00(1)
23:110:00(1)26:270:00(1)28:290:00(1)29:240:00(1)31:000:00(1)32:200:00(1)33:010:00(1)33:190:00(1)
2:10+0:05(2)3:16+0:32(3)2:020:00(1)0:550:00(1)1:360:00(1)1:20+0:02(2)0:41+0:02(2)0:18+0:02(3)
 
257Mazan Aleksandra36:472:44+0:02(2)5:49+0:53(3)9:46+1:06(3)12:17+1:16(3)16:15+1:28(3)19:05+1:49(2)20:24+1:44(2)21:26+1:51(2)23:40+2:39(2)
UKS Traper Złocieniec2:44+0:02(2)3:05+0:51(4)3:57+0:13(3)2:31+0:10(3)3:58+0:17(3)2:50+0:21(3)1:190:00(1)1:02+0:16(3)2:14+0:48(3)
26:02+2:51(2)28:52+2:25(2)31:06+2:37(2)32:08+2:44(2)34:00+3:00(2)35:45+3:25(2)36:31+3:30(2)36:47+3:28(2)
2:22+0:17(3)2:50+0:06(2)2:14+0:12(3)1:02+0:07(2)1:52+0:16(3)1:45+0:27(3)0:46+0:07(3)0:160:00(1)
 
3102Murawska Marta39:374:07+1:25(5)6:31+1:35(4)10:21+1:41(4)12:58+1:57(4)21:01+6:14(4)23:37+6:21(3)25:00+6:20(3)25:46+6:11(3)27:43+6:42(3)
HKS Azymut Mochy4:07+1:25(5)2:24+0:10(2)3:50+0:06(2)2:37+0:16(4)8:03+4:22(5)2:36+0:07(2)1:23+0:04(2)0:460:00(1)1:57+0:31(2)
29:48+6:37(3)32:32+6:05(3)34:40+6:11(3)35:44+6:20(3)37:24+6:24(3)38:42+6:22(3)39:21+6:20(3)39:37+6:18(3)
2:050:00(1)2:440:00(1)2:08+0:06(2)1:04+0:09(3)1:40+0:04(2)1:180:00(1)0:390:00(1)0:160:00(1)
 
449Maciejewska Katarzyna50:253:01+0:19(3)5:35+0:39(2)9:39+0:59(2)12:06+1:05(2)15:47+1:00(2)24:23+7:07(4)26:34+7:54(4)27:41+8:06(4)30:19+9:18(4)
UKS Traper Złocieniec3:01+0:19(3)2:34+0:20(3)4:04+0:20(4)2:27+0:06(2)3:410:00(1)8:36+6:07(5)2:11+0:52(5)1:07+0:21(4)2:38+1:12(4)
34:27+11:16(4)38:37+12:10(4)42:41+14:12(4)44:59+15:35(4)47:09+16:09(4)49:15+16:55(4)50:03+17:02(4)50:25+17:06(4)
4:08+2:03(5)4:10+1:26(4)4:04+2:02(5)2:18+1:23(5)2:10+0:34(4)2:06+0:48(4)0:48+0:09(4)0:22+0:06(5)
19:04
*35
 
5123Agnieszka Alabrudzińska59:343:38+0:56(4)6:44+1:48(5)12:26+3:46(5)17:18+6:17(5)23:10+8:23(5)27:52+10:36(5)29:50+11:10(5)31:03+11:28(5)33:59+12:58(5)
SZWLA Stargard3:38+0:56(4)3:06+0:52(5)5:42+1:58(5)4:52+2:31(5)5:52+2:11(4)4:42+2:13(4)1:58+0:39(4)1:13+0:27(5)2:56+1:30(5)
36:50+13:39(5)49:20+22:53(5)51:48+23:19(5)53:14+23:50(5)55:39+24:39(5)58:28+26:08(5)59:16+26:15(5)59:34+26:15(5)
2:51+0:46(4)12:30+9:46(5)2:28+0:26(4)1:26+0:31(4)2:25+0:49(5)2:49+1:31(5)0:48+0:09(4)0:18+0:02(3)
 
 
 
 
K35/40 (4)3,4 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(53)2(38)3(48)4(40)5(50)6(52)7(42)8(41)9(43)
10(44)11(39)12(33)13(58)14(100)Meta
 
151Borek Monika40:253:310:00(1)7:08+1:05(3)9:18+0:07(2)12:330:00(1)18:250:00(1)20:030:00(1)20:400:00(1)25:280:00(1)27:280:00(1)
UKS Traper Złocieniec3:310:00(1)3:37+1:07(3)2:100:00(1)3:15+0:57(2)5:520:00(1)1:380:00(1)0:370:00(1)4:48+1:27(3)2:000:00(1)
34:06+1:56(2)35:330:00(1)37:350:00(1)39:130:00(1)40:090:00(1)40:250:00(1)
6:38+4:23(4)1:270:00(1)2:02+0:05(2)1:38+0:08(3)0:56+0:09(3)0:160:00(1)
 
212Jahnz Karolina43:423:39+0:08(3)6:35+0:32(2)9:110:00(1)15:53+3:20(3)22:07+3:42(3)24:54+4:51(3)27:02+6:22(3)31:01+5:33(3)33:33+6:05(3)
BWD WKPW3:39+0:08(3)2:56+0:26(2)2:36+0:26(2)6:42+4:24(4)6:14+0:22(2)2:47+1:09(3)2:08+1:31(4)3:59+0:38(2)2:32+0:32(3)
36:06+3:56(3)38:40+3:07(2)41:06+3:31(2)42:36+3:23(2)43:23+3:14(2)43:42+3:17(2)
2:33+0:18(2)2:34+1:07(3)2:26+0:29(3)1:300:00(1)0:470:00(1)0:19+0:03(2)
 
3Szewczyk Joanna46:303:33+0:02(2)6:030:00(1)11:33+2:22(3)13:51+1:18(2)20:48+2:23(2)23:12+3:09(2)24:18+3:38(2)27:39+2:11(2)29:55+2:27(2)
SKARMAT Toruń3:33+0:02(2)2:300:00(1)5:30+3:20(4)2:180:00(1)6:57+1:05(3)2:24+0:46(2)1:06+0:29(2)3:210:00(1)2:16+0:16(2)
32:100:00(1)41:47+6:14(3)43:44+6:09(3)45:20+6:07(3)46:10+6:01(3)46:30+6:05(3)
2:150:00(1)9:37+8:10(4)1:570:00(1)1:36+0:06(2)0:50+0:03(2)0:20+0:04(3)
 
47Płytnik Anna60:225:04+1:33(4)11:31+5:28(4)15:01+5:50(4)21:29+8:56(4)31:00+12:35(4)34:04+14:01(4)35:32+14:52(4)40:42+15:14(4)43:34+16:06(4)
Szczecin5:04+1:33(4)6:27+3:57(4)3:30+1:20(3)6:28+4:10(3)9:31+3:39(4)3:04+1:26(4)1:28+0:51(3)5:10+1:49(4)2:52+0:52(4)
47:09+14:59(4)49:39+14:06(4)57:00+19:25(4)59:01+19:48(4)60:02+19:53(4)60:22+19:57(4)
3:35+1:20(3)2:30+1:03(2)7:21+5:24(4)2:01+0:31(4)1:01+0:14(4)0:20+0:04(3)
 
 
 
 
K45/50 (1)2,8 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(48)3(40)4(35)5(41)6(43)7(37)8(44)9(39)
10(54)11(56)12(58)13(100)Meta
 
1101Nowak Barbara26:413:300:00(1)5:360:00(1)8:330:00(1)10:250:00(1)15:240:00(1)17:280:00(1)19:130:00(1)19:350:00(1)21:210:00(1)
HKS Azymut Mochy3:300:00(1)2:060:00(1)2:570:00(1)1:520:00(1)4:590:00(1)2:040:00(1)1:450:00(1)0:220:00(1)1:460:00(1)
22:220:00(1)24:120:00(1)25:340:00(1)26:230:00(1)26:410:00(1)
1:010:00(1)1:500:00(1)1:220:00(1)0:490:00(1)0:180:00(1)
 
 
 
 
KM10R (5)2,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(31)3(34)4(57)5(59)6(100)Meta
 
1Wrona Olga18:096:340:00(1)8:330:00(1)10:450:00(1)14:310:00(1)15:340:00(1)17:330:00(1)18:090:00(1)
indywidualnie6:340:00(1)1:59+0:18(2)2:12+0:23(2)3:460:00(1)1:03+0:23(2)1:59+0:36(2)0:36+0:11(5)
 
2Dzietrzyk Adam20:558:02+1:28(3)9:43+1:10(2)12:45+2:00(2)16:44+2:13(2)17:49+2:15(2)20:28+2:55(2)20:55+2:46(2)
Aktywne Choszczno8:02+1:28(3)1:410:00(1)3:02+1:13(3)3:59+0:13(2)1:05+0:25(3)2:39+1:16(3)0:27+0:02(2)
 
3Szewczyk Maja30:417:14+0:40(2)10:40+2:07(3)15:22+4:37(3)23:44+9:13(3)26:39+11:05(3)30:06+12:33(3)30:41+12:32(3)
SKARMAT Toruń7:14+0:40(2)3:26+1:45(3)4:42+2:53(4)8:22+4:36(4)2:55+2:15(4)3:27+2:04(4)0:35+0:10(4)
 
4Sosin Filip715:54699:50+693:16(4)706:44+698:11(4)708:33+697:48(4)713:24+698:53(4)714:04+698:30(4)715:27+697:54(4)715:54+697:45(4)
Konotop699:50+693:16(4)6:54+5:13(4)1:490:00(1)4:51+1:05(3)0:400:00(1)1:230:00(1)0:27+0:02(2)
 
 
Gławdel Martankl-----11:0312:5017:2518:0819:2519:50
Drawno11:031:474:350:431:170:250:00(1)
 
 
 
 
M10N (7)2,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(31)3(34)4(57)5(59)6(100)Meta
 
1126Kuźma Kacper13:483:54+0:40(2)5:32+0:54(2)7:50+1:11(2)10:490:00(1)12:020:00(1)13:280:00(1)13:480:00(1)
BKS Wataha Warszawa3:54+0:40(2)1:38+0:14(3)2:18+0:36(4)2:59+0:40(2)1:13+0:34(5)1:26+0:17(5)0:20+0:02(3)
 
226Borek Adam13:563:140:00(1)4:380:00(1)6:390:00(1)11:29+0:40(2)12:16+0:14(2)13:33+0:05(2)13:56+0:08(2)
UKS Traper Złocieniec3:140:00(1)1:240:00(1)2:01+0:19(3)4:50+2:31(5)0:47+0:08(3)1:17+0:08(2)0:23+0:05(4)
 
327Duda Łukasz14:034:23+1:09(4)7:55+3:17(4)9:37+2:58(4)11:56+1:07(3)12:35+0:33(3)13:44+0:16(3)14:03+0:15(3)
UKS Traper Złocieniec4:23+1:09(4)3:32+2:08(6)1:420:00(1)2:190:00(1)0:390:00(1)1:090:00(1)0:19+0:01(2)
 
479Markiewicz Adaś15:314:08+0:54(3)5:57+1:19(3)8:26+1:47(3)12:12+1:23(4)13:28+1:26(4)15:13+1:45(4)15:31+1:43(4)
Aktywne Choszczno4:08+0:54(3)1:49+0:25(4)2:29+0:47(5)3:46+1:27(4)1:16+0:37(6)1:45+0:36(6)0:180:00(1)
 
531Natan Szymanowski17:597:15+4:01(7)8:40+4:02(5)10:40+4:01(5)15:32+4:43(5)16:17+4:15(5)17:35+4:07(5)17:59+4:11(5)
UKS Traper Złocieniec7:15+4:01(7)1:25+0:01(2)2:00+0:18(2)4:52+2:33(6)0:45+0:06(2)1:18+0:09(3)0:24+0:06(5)
 
628Cerk Szymon28:105:39+2:25(5)11:55+7:17(7)22:24+15:45(7)25:23+14:34(6)26:17+14:15(6)27:38+14:10(6)28:10+14:22(6)
UKS Traper Złocieniec5:39+2:25(5)6:16+4:52(7)10:29+8:47(7)2:59+0:40(2)0:54+0:15(4)1:21+0:12(4)0:32+0:14(6)
 
7119Witczak Adam52:217:14+4:00(6)10:02+5:24(6)15:53+9:14(6)47:39+36:50(7)49:06+37:04(7)51:32+38:04(7)52:21+38:33(7)
UKS Dębołęka7:14+4:00(6)2:48+1:24(5)5:51+4:09(6)31:46+29:27(7)1:27+0:48(7)2:26+1:17(7)0:49+0:31(7)
 
 
 
 
M10 (3)1,4 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(61)3(34)4(53)5(57)6(59)7(100)Meta
 
180Młynarczyk Wiktor19:253:43+0:23(2)7:310:00(1)8:580:00(1)11:010:00(1)16:420:00(1)17:490:00(1)19:050:00(1)19:250:00(1)
Aktywne Choszczno3:43+0:23(2)3:480:00(1)1:270:00(1)2:030:00(1)5:41+0:10(3)1:070:00(1)1:160:00(1)0:20+0:04(2)
 
282Kuliński Julek26:043:200:00(1)9:53+2:22(2)11:50+2:52(2)17:15+6:14(2)22:46+6:04(2)24:03+6:14(2)25:48+6:43(2)26:04+6:39(2)
Aktywne Choszczno3:200:00(1)6:33+2:45(2)1:57+0:30(2)5:25+3:22(3)5:310:00(1)1:17+0:10(2)1:45+0:29(3)0:160:00(1)
 
373Tomczyk Piotrek29:044:32+1:12(3)12:44+5:13(3)14:45+5:47(3)20:08+9:07(3)25:43+9:01(3)27:00+9:11(3)28:44+9:39(3)29:04+9:39(3)
Aktywne Choszczno4:32+1:12(3)8:12+4:24(3)2:01+0:34(3)5:23+3:20(2)5:35+0:04(2)1:17+0:10(2)1:44+0:28(2)0:20+0:04(2)
 
 
 
 
M12 (6)1,8 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(61)3(34)4(60)5(57)6(53)7(56)8(59)9(100)
Meta
 
1Gradek Mateusz18:102:270:00(1)4:44+0:04(2)5:550:00(1)7:430:00(1)10:230:00(1)13:040:00(1)15:310:00(1)16:410:00(1)17:530:00(1)
UKS Traper Złocieniec2:270:00(1)2:17+0:14(2)1:110:00(1)1:480:00(1)2:400:00(1)2:41+0:36(3)2:27+0:22(2)1:10+0:04(2)1:12+0:13(3)
18:100:00(1)
0:170:00(1)
 
281Młynarczyk Wojtek20:083:11+0:44(3)5:38+0:58(3)7:13+1:18(3)9:19+1:36(3)12:21+1:58(2)14:26+1:22(2)17:45+2:14(2)18:51+2:10(2)19:50+1:57(2)
Aktywne Choszczno3:11+0:44(3)2:27+0:24(3)1:35+0:24(2)2:06+0:18(2)3:02+0:22(2)2:050:00(1)3:19+1:14(3)1:060:00(1)0:590:00(1)
20:08+1:58(2)
0:18+0:01(2)
 
3127Pachucki Tymoteusz21:162:37+0:10(2)4:400:00(1)6:17+0:22(2)8:26+0:43(2)14:25+4:02(3)16:32+3:28(3)18:37+3:06(3)19:57+3:16(3)20:58+3:05(3)
BKS Wataha Warszawa2:37+0:10(2)2:030:00(1)1:37+0:26(3)2:09+0:21(3)5:59+3:19(4)2:07+0:02(2)2:050:00(1)1:20+0:14(3)1:01+0:02(2)
21:16+3:06(3)
0:18+0:01(2)
 
4112Usowski Damian63:523:21+0:54(4)36:12+31:32(5)38:09+32:14(5)42:42+34:59(5)51:00+40:37(5)55:48+42:44(4)60:03+44:32(4)62:00+45:19(4)63:29+45:36(4)
UKS Dębołęka3:21+0:54(4)32:51+30:48(5)1:57+0:46(4)4:33+2:45(5)8:18+5:38(5)4:48+2:43(5)4:15+2:10(4)1:57+0:51(4)1:29+0:30(4)
63:52+45:42(4)
0:23+0:06(4)
 
5113Usowski Mateusz71:309:31+7:04(5)42:36+37:56(6)45:09+39:14(6)49:17+41:34(6)57:50+47:27(6)62:04+49:00(5)66:19+50:48(5)68:59+52:18(5)71:05+53:12(5)
UKS Dębołęka9:31+7:04(5)33:05+31:02(6)2:33+1:22(6)4:08+2:20(4)8:33+5:53(6)4:14+2:09(4)4:15+2:10(4)2:40+1:34(5)2:06+1:07(5)
71:30+53:20(5)
0:25+0:08(5)
 
 
78Szyszkowski Kubankl15:56+13:29(6)18:44+14:04(4)20:49+14:54(4)36:31+28:48(4)41:20+30:57(4)----------50:3766:04
Aktywne Choszczno15:56+13:29(6)2:48+0:45(4)2:05+0:54(5)15:42+13:54(6)4:49+2:09(3)9:1715:27
66:34
0:30+0:13(6)
 
 
 
 
M14 (10)2,6 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(38)3(40)4(32)5(43)6(39)7(54)8(56)9(58)
10(100)Meta
 
189Cupryś Amadeusz19:132:27+0:10(2)4:03+0:14(2)7:260:00(1)9:510:00(1)11:190:00(1)14:240:00(1)15:240:00(1)16:590:00(1)18:180:00(1)
HKS Azymut Mochy2:27+0:10(2)1:36+0:04(2)3:230:00(1)2:25+0:04(2)1:28+0:02(2)3:050:00(1)1:00+0:12(4)1:35+0:01(2)1:19+0:14(2)
18:580:00(1)19:130:00(1)
0:400:00(1)0:150:00(1)
 
2128Maciejewski Bartłomiej22:322:170:00(1)3:490:00(1)10:29+3:03(3)12:50+2:59(3)14:16+2:57(2)18:00+3:36(3)18:48+3:24(3)20:22+3:23(2)21:27+3:09(2)
BKS Wataha Warszawa2:170:00(1)1:320:00(1)6:40+3:17(5)2:210:00(1)1:260:00(1)3:44+0:39(4)0:480:00(1)1:340:00(1)1:050:00(1)
22:13+3:15(2)22:32+3:19(2)
0:46+0:06(4)0:19+0:04(3)
 
360Kotkowiak Bartosz24:072:55+0:38(3)4:50+1:01(3)9:22+1:56(2)12:49+2:58(2)14:23+3:04(3)17:46+3:22(2)18:45+3:21(2)21:35+4:36(3)23:04+4:46(3)
KOS BnO Szczecin2:55+0:38(3)1:55+0:23(3)4:32+1:09(2)3:27+1:06(5)1:34+0:08(3)3:23+0:18(3)0:59+0:11(3)2:50+1:16(4)1:29+0:24(3)
23:48+4:50(3)24:07+4:54(3)20:30
0:44+0:04(3)0:19+0:04(3)*33
 
4116Jaszczyk Piotr27:003:35+1:18(4)5:58+2:09(4)12:35+5:09(5)15:59+6:08(5)17:38+6:19(4)20:59+6:35(4)21:57+6:33(4)24:33+7:34(4)26:05+7:47(4)
UKS Dębołęka3:35+1:18(4)2:23+0:51(4)6:37+3:14(4)3:24+1:03(4)1:39+0:13(4)3:21+0:16(2)0:58+0:10(2)2:36+1:02(3)1:32+0:27(4)
26:45+7:47(4)27:00+7:47(4)
0:400:00(1)0:150:00(1)
 
5115Jozefowicz Emil32:393:53+1:36(5)6:47+2:58(5)12:09+4:43(4)15:29+5:38(4)17:55+6:36(5)23:08+8:44(5)24:21+8:57(5)28:14+11:15(5)31:05+12:47(5)
UKS Dębołęka3:53+1:36(5)2:54+1:22(5)5:22+1:59(3)3:20+0:59(3)2:26+1:00(5)5:13+2:08(5)1:13+0:25(5)3:53+2:19(5)2:51+1:46(6)
32:10+13:12(5)32:39+13:26(5)
1:05+0:25(6)0:29+0:14(6)
 
641Fiederowicz Hieronim63:125:30+3:13(6)12:41+8:52(6)30:33+23:07(6)34:00+24:09(6)44:22+33:03(6)51:16+36:52(6)53:26+38:02(6)59:01+42:02(6)61:49+43:31(6)
UKS Traper Złocieniec5:30+3:13(6)7:11+5:39(6)17:52+14:29(6)3:27+1:06(5)10:22+8:56(6)6:54+3:49(6)2:10+1:22(6)5:35+4:01(6)2:48+1:43(5)
62:50+43:52(6)63:12+43:59(6)
1:01+0:21(5)0:22+0:07(5)
 
 
75Pierzak Konradnkl15:26+13:09(8)-----------------------------------45:45
Aktywne Choszczno15:26+13:09(8)30:19
47:1647:55
1:310:39+0:24(7)
 
Majcher Kamilnkl18:30+16:13(9)-----------------------------------48:51
Kajakarstwo Choszczno18:30+16:13(9)30:21
50:1850:59
1:270:41+0:26(8)
 
72Tomczyk Szymonnkl27:25+25:08(10)-----------------------------------57:38
Aktywne Choszczno27:25+25:08(10)30:13
59:0859:55
1:300:47+0:32(9)
 
129Stopczyński Bartosznkl6:50+4:33(7)----------------------------------------
BKS Wataha Warszawa6:50+4:33(7)
-----
 
 
 
 
M16 (7)3,9 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(48)3(40)4(41)5(52)6(42)7(51)8(47)9(35)
10(37)11(39)12(54)13(56)14(58)15(100)Meta
 
195Paterek Mikołaj25:152:310:00(1)3:580:00(1)5:330:00(1)8:090:00(1)9:380:00(1)10:090:00(1)11:360:00(1)13:350:00(1)15:570:00(1)
HKS Azymut Mochy2:310:00(1)1:270:00(1)1:350:00(1)2:360:00(1)1:290:00(1)0:31+0:07(2)1:270:00(1)1:590:00(1)2:220:00(1)
19:100:00(1)21:220:00(1)22:070:00(1)23:230:00(1)24:250:00(1)25:010:00(1)25:150:00(1)
3:130:00(1)2:12+0:41(2)0:45+0:02(2)1:160:00(1)1:02+0:10(2)0:360:00(1)0:140:00(1)
 
264Kula Mateusz27:492:43+0:12(2)4:13+0:15(2)5:51+0:18(2)9:30+1:21(2)11:56+2:18(2)12:20+2:11(2)14:02+2:26(2)16:21+2:46(2)18:44+2:47(2)
KOS BnO Szczecin2:43+0:12(2)1:30+0:03(2)1:38+0:03(2)3:39+1:03(3)2:26+0:57(4)0:240:00(1)1:42+0:15(3)2:19+0:20(2)2:23+0:01(2)
22:26+3:16(2)23:57+2:35(2)24:40+2:33(2)26:04+2:41(2)26:56+2:31(2)27:34+2:33(2)27:49+2:34(2)11:26
3:42+0:29(2)1:310:00(1)0:430:00(1)1:24+0:08(2)0:520:00(1)0:38+0:02(2)0:15+0:01(2)*42
 
3Czyński Miłosz40:143:02+0:31(3)4:55+0:57(3)6:47+1:14(3)10:17+2:08(3)18:49+9:11(5)19:27+9:18(5)21:48+10:12(5)24:54+11:19(5)27:59+12:02(3)
KOS BnO Szczecin3:02+0:31(3)1:53+0:26(3)1:52+0:17(3)3:30+0:54(2)8:32+7:03(6)0:38+0:14(3)2:21+0:54(4)3:06+1:07(3)3:05+0:43(3)
33:03+13:53(3)35:15+13:53(3)36:14+14:07(3)38:05+14:42(3)39:10+14:45(3)39:54+14:53(3)40:14+14:59(3)
5:04+1:51(3)2:12+0:41(2)0:59+0:16(3)1:51+0:35(3)1:05+0:13(3)0:44+0:08(3)0:20+0:06(3)
 
446Udycz Jonasz43:473:33+1:02(4)5:58+2:00(4)10:17+4:44(5)15:00+6:51(4)17:17+7:39(3)18:05+7:56(3)20:45+9:09(3)24:36+11:01(3)29:03+13:06(4)
UKS Traper Złocieniec3:33+1:02(4)2:25+0:58(4)4:19+2:44(5)4:43+2:07(4)2:17+0:48(3)0:48+0:24(6)2:40+1:13(5)3:51+1:52(5)4:27+2:05(5)
34:32+15:22(4)36:47+15:25(4)38:29+16:22(4)41:20+17:57(4)42:43+18:18(4)43:27+18:26(4)43:47+18:32(4)
5:29+2:16(4)2:15+0:44(4)1:42+0:59(5)2:51+1:35(4)1:23+0:31(4)0:44+0:08(3)0:20+0:06(3)
 
559Kotkowiak Piotr52:473:38+1:07(5)6:17+2:19(5)10:11+4:38(4)15:32+7:23(5)18:41+9:03(4)19:21+9:12(4)21:02+9:26(4)24:50+11:15(4)29:15+13:18(5)
KOS BnO Szczecin3:38+1:07(5)2:39+1:12(5)3:54+2:19(4)5:21+2:45(5)3:09+1:40(5)0:40+0:16(4)1:41+0:14(2)3:48+1:49(4)4:25+2:03(4)
41:33+22:23(5)45:36+24:14(5)47:14+25:07(5)50:19+26:56(5)51:42+27:17(5)52:27+27:26(5)52:47+27:32(5)
12:18+9:05(6)4:03+2:32(6)1:38+0:55(4)3:05+1:49(5)1:23+0:31(4)0:45+0:09(5)0:20+0:06(3)
 
645Osak Maciej59:375:14+2:43(6)8:19+4:21(6)14:39+9:06(6)20:21+12:12(6)22:20+12:42(6)23:06+12:57(6)26:01+14:25(6)31:39+18:04(6)36:46+20:49(6)
UKS Traper Złocieniec5:14+2:43(6)3:05+1:38(6)6:20+4:45(6)5:42+3:06(6)1:59+0:30(2)0:46+0:22(5)2:55+1:28(6)5:38+3:39(6)5:07+2:45(6)
46:31+27:21(6)50:28+29:06(6)52:11+30:04(6)56:09+32:46(6)58:04+33:39(6)59:13+34:12(6)59:37+34:22(6)
9:45+6:32(5)3:57+2:26(5)1:43+1:00(6)3:58+2:42(6)1:55+1:03(6)1:09+0:33(6)0:24+0:10(6)
 
 
Majcher Kornelnkl---------------------------------------------
Kajakarstwo Choszczno
--------------------66:3568:0168:45
66:351:260:44+0:30(7)
 
 
 
 
M18 (3)4,4 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(49)3(45)4(46)5(47)6(51)7(42)8(52)9(50)
10(41)11(37)12(39)13(54)14(33)15(58)16(100)Meta
 
196Grobelny Alex32:302:390:00(1)4:480:00(1)8:280:00(1)11:050:00(1)14:390:00(1)17:220:00(1)18:440:00(1)19:270:00(1)20:560:00(1)
HKS Azymut Mochy2:390:00(1)2:090:00(1)3:400:00(1)2:37+0:13(2)3:340:00(1)2:430:00(1)1:220:00(1)0:430:00(1)1:290:00(1)
23:150:00(1)26:090:00(1)28:170:00(1)29:060:00(1)30:170:00(1)31:340:00(1)32:140:00(1)32:300:00(1)
2:190:00(1)2:540:00(1)2:080:00(1)0:490:00(1)1:110:00(1)1:170:00(1)0:400:00(1)0:160:00(1)
 
248Smyk Bartosz40:073:35+0:56(2)5:44+0:56(2)10:12+1:44(2)12:36+1:31(2)16:50+2:11(2)20:18+2:56(2)22:06+3:22(2)22:53+3:26(2)24:38+3:42(2)
UKS Traper Złocieniec3:35+0:56(2)2:090:00(1)4:28+0:48(2)2:240:00(1)4:14+0:40(2)3:28+0:45(2)1:48+0:26(2)0:47+0:04(2)1:45+0:16(2)
27:26+4:11(2)31:52+5:43(2)34:32+6:15(2)35:45+6:39(2)37:18+7:01(2)39:00+7:26(2)39:50+7:36(2)40:07+7:37(2)
2:48+0:29(2)4:26+1:32(2)2:40+0:32(2)1:13+0:24(2)1:33+0:22(2)1:42+0:25(2)0:50+0:10(2)0:17+0:01(2)
 
365Grzegorczyk Mateusz71:145:13+2:34(3)9:54+5:06(3)19:30+11:02(3)26:17+15:12(3)35:39+21:00(3)41:17+23:55(3)44:16+25:32(3)45:56+26:29(3)49:59+29:03(3)
KOS BnO Szczecin5:13+2:34(3)4:41+2:32(3)9:36+5:56(3)6:47+4:23(3)9:22+5:48(3)5:38+2:55(3)2:59+1:37(3)1:40+0:57(3)4:03+2:34(3)
53:56+30:41(3)60:02+33:53(3)63:25+35:08(3)65:18+36:12(3)67:49+37:32(3)69:48+38:14(3)70:48+38:34(3)71:14+38:44(3)
3:57+1:38(3)6:06+3:12(3)3:23+1:15(3)1:53+1:04(3)2:31+1:20(3)1:59+0:42(3)1:00+0:20(3)0:26+0:10(3)
 
 
 
 
M20/21 (12)5,4 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(49)3(45)4(46)5(47)6(35)7(40)8(41)9(50)
10(52)11(42)12(51)13(43)14(44)15(39)16(54)17(56)18(58)
19(100)Meta
 
1130Galicz Karol29:562:290:00(1)4:310:00(1)7:270:00(1)9:080:00(1)11:570:00(1)14:300:00(1)15:510:00(1)18:120:00(1)19:200:00(1)
BKS Wataha Warszawa2:290:00(1)2:020:00(1)2:560:00(1)1:410:00(1)2:490:00(1)2:330:00(1)1:210:00(1)2:210:00(1)1:080:00(1)
20:230:00(1)20:500:00(1)22:080:00(1)24:110:00(1)25:180:00(1)26:340:00(1)27:110:00(1)28:210:00(1)29:110:00(1)
1:030:00(1)0:270:00(1)1:180:00(1)2:030:00(1)1:070:00(1)1:160:00(1)0:370:00(1)1:100:00(1)0:500:00(1)
29:440:00(1)29:560:00(1)
0:330:00(1)0:120:00(1)
 
2Jankowiak Paweł42:182:43+0:14(2)5:39+1:08(2)8:51+1:24(2)10:42+1:34(2)14:10+2:13(2)19:43+5:13(3)21:26+5:35(3)24:28+6:16(2)26:02+6:42(2)
Chyże BnO2:43+0:14(2)2:56+0:54(4)3:12+0:16(2)1:51+0:10(2)3:28+0:39(2)5:33+3:00(9)1:43+0:22(3)3:02+0:41(2)1:34+0:26(2)
27:40+7:17(2)28:14+7:24(2)29:58+7:50(2)33:02+8:51(2)35:17+9:59(3)37:50+11:16(3)38:45+11:34(3)40:14+11:53(3)41:21+12:10(3)
1:38+0:35(3)0:34+0:07(3)1:44+0:26(2)3:04+1:01(3)2:15+1:08(4)2:33+1:17(8)0:55+0:18(3)1:29+0:19(2)1:07+0:17(2)
42:01+12:17(2)42:18+12:22(2)34:55
0:40+0:07(2)0:17+0:05(3)*37
 
358Mazan Bartłomiej42:242:59+0:30(3)5:49+1:18(3)9:42+2:15(3)12:01+2:53(3)16:19+4:22(3)19:30+5:00(2)21:08+5:17(2)25:11+6:59(3)26:48+7:28(3)
WKS Śląsk Wrocław2:59+0:30(3)2:50+0:48(2)3:53+0:57(3)2:19+0:38(4)4:18+1:29(3)3:11+0:38(3)1:38+0:17(2)4:03+1:42(3)1:37+0:29(3)
28:13+7:50(3)28:49+7:59(3)30:56+8:48(3)33:40+9:29(3)35:07+9:49(2)37:01+10:27(2)38:03+10:52(2)40:00+11:39(2)41:16+12:05(2)
1:25+0:22(2)0:36+0:09(4)2:07+0:49(4)2:44+0:41(2)1:27+0:20(2)1:54+0:38(2)1:02+0:25(5)1:57+0:47(5)1:16+0:26(3)
42:06+12:22(3)42:24+12:28(3)
0:50+0:17(6)0:18+0:06(5)
 
4Filipek Marcin54:133:10+0:41(4)7:57+3:26(7)12:25+4:58(5)14:44+5:36(5)22:28+10:31(7)26:10+11:40(6)28:40+12:49(6)32:43+14:31(5)34:46+15:26(5)
das/12BZ3:10+0:41(4)4:47+2:45(10)4:28+1:32(5)2:19+0:38(4)7:44+4:55(10)3:42+1:09(4)2:30+1:09(6)4:03+1:42(3)2:03+0:55(5)
36:32+16:09(5)37:11+16:21(5)39:12+17:04(5)42:26+18:15(4)45:11+19:53(4)47:16+20:42(4)48:42+21:31(4)51:30+23:09(4)53:09+23:58(4)
1:46+0:43(5)0:39+0:12(6)2:01+0:43(3)3:14+1:11(4)2:45+1:38(10)2:05+0:49(3)1:26+0:49(7)2:48+1:38(10)1:39+0:49(9)
53:52+24:08(4)54:13+24:17(4)
0:43+0:10(4)0:21+0:09(8)
 
5117Aftyka Łukasz57:434:19+1:50(8)8:19+3:48(8)14:18+6:51(7)17:28+8:20(8)22:42+10:45(8)26:50+12:20(7)29:19+13:28(7)34:40+16:28(7)36:30+17:10(7)
UKS Dębołęka4:19+1:50(8)4:00+1:58(9)5:59+3:03(7)3:10+1:29(9)5:14+2:25(8)4:08+1:35(5)2:29+1:08(5)5:21+3:00(6)1:50+0:42(4)
38:18+17:55(6)39:22+18:32(6)43:26+21:18(6)46:53+22:42(6)49:25+24:07(6)51:51+25:17(6)53:11+26:00(5)55:12+26:51(5)56:39+27:28(5)
1:48+0:45(6)1:04+0:37(9)4:04+2:46(8)3:27+1:24(5)2:32+1:25(9)2:26+1:10(6)1:20+0:43(6)2:01+0:51(7)1:27+0:37(7)
57:27+27:43(5)57:43+27:47(5)
0:48+0:15(5)0:16+0:04(2)
 
68Byczek Krzysztof58:323:31+1:02(7)6:39+2:08(6)11:08+3:41(4)13:58+4:50(4)18:24+6:27(4)22:39+8:09(4)25:11+9:20(4)30:09+11:57(4)32:28+13:08(4)
Pełczyce3:31+1:02(7)3:08+1:06(6)4:29+1:33(6)2:50+1:09(7)4:26+1:37(5)4:15+1:42(6)2:32+1:11(8)4:58+2:37(5)2:19+1:11(8)
34:41+14:18(4)35:23+14:33(4)38:55+16:47(4)42:58+18:47(5)45:14+19:56(5)47:22+20:48(5)53:34+26:23(6)55:24+27:03(6)57:21+28:10(6)
2:13+1:10(8)0:42+0:15(7)3:32+2:14(7)4:03+2:00(7)2:16+1:09(5)2:08+0:52(4)6:12+5:35(10)1:50+0:40(3)1:57+1:07(10)
58:13+28:29(6)58:32+28:36(6)
0:52+0:19(8)0:19+0:07(7)
 
7122Aftyka Mateusz61:313:20+0:51(5)6:14+1:43(4)17:58+10:31(9)20:14+11:06(9)24:34+12:37(9)29:21+14:51(8)32:48+16:57(8)40:21+22:09(8)42:26+23:06(8)
UKS Dębołęka3:20+0:51(5)2:54+0:52(3)11:44+8:48(11)2:16+0:35(3)4:20+1:31(4)4:47+2:14(8)3:27+2:06(10)7:33+5:12(10)2:05+0:57(6)
44:08+23:45(8)45:14+24:24(8)48:31+26:23(8)51:58+27:47(7)53:46+28:28(7)56:26+29:52(7)57:13+30:02(7)59:09+30:48(7)60:32+31:21(7)
1:42+0:39(4)1:06+0:39(10)3:17+1:59(5)3:27+1:24(5)1:48+0:41(3)2:40+1:24(9)0:47+0:10(2)1:56+0:46(4)1:23+0:33(6)
61:14+31:30(7)61:31+31:35(7)
0:42+0:09(3)0:17+0:05(3)
 
8Sawka Paweł64:573:25+0:56(6)6:32+2:01(5)14:23+6:56(8)16:45+7:37(7)21:12+9:15(6)24:09+9:39(5)26:39+10:48(5)33:08+14:56(6)35:26+16:06(6)
das/12BZ3:25+0:56(6)3:07+1:05(5)7:51+4:55(8)2:22+0:41(6)4:27+1:38(6)2:57+0:24(2)2:30+1:09(6)6:29+4:08(8)2:18+1:10(7)
40:43+20:20(7)41:12+20:22(7)47:13+25:05(7)53:22+29:11(8)55:49+30:31(8)58:19+31:45(8)59:55+32:44(8)62:06+33:45(8)63:23+34:12(8)
5:17+4:14(10)0:29+0:02(2)6:01+4:43(9)6:09+4:06(10)2:27+1:20(8)2:30+1:14(7)1:36+0:59(9)2:11+1:01(9)1:17+0:27(5)
64:21+34:37(8)64:57+35:01(8)
0:58+0:25(10)0:36+0:24(11)
 
91Nowacki Kamil70:455:01+2:32(9)8:50+4:19(9)13:02+5:35(6)15:57+6:49(6)20:41+8:44(5)33:27+18:57(9)36:05+20:14(9)41:27+23:15(9)43:56+24:36(9)
7 BOW Słupsk5:01+2:32(9)3:49+1:47(7)4:12+1:16(4)2:55+1:14(8)4:44+1:55(7)12:46+10:13(10)2:38+1:17(9)5:22+3:01(7)2:29+1:21(9)
45:49+25:26(9)46:38+25:48(9)54:46+32:38(9)60:37+36:26(9)63:03+37:45(9)65:23+38:49(9)66:22+39:11(9)68:20+39:59(9)69:36+40:25(9)
1:53+0:50(7)0:49+0:22(8)8:08+6:50(10)5:51+3:48(9)2:26+1:19(7)2:20+1:04(5)0:59+0:22(4)1:58+0:48(6)1:16+0:26(3)
70:27+40:43(9)70:45+40:49(9)
0:51+0:18(7)0:18+0:06(5)
 
10118Krzyminiewski Marek72:506:02+3:33(10)9:52+5:21(10)20:54+13:27(10)24:30+15:22(10)31:49+19:52(10)36:07+21:37(10)38:30+22:39(10)44:59+26:47(10)47:49+28:29(10)
UKS Dębołęka6:02+3:33(10)3:50+1:48(8)11:02+8:06(10)3:36+1:55(10)7:19+4:30(9)4:18+1:45(7)2:23+1:02(4)6:29+4:08(8)2:50+1:42(10)
52:41+32:18(10)53:18+32:28(10)56:40+34:32(10)60:52+36:41(10)63:15+37:57(10)66:23+39:49(10)67:52+40:41(10)69:59+41:38(10)71:33+42:22(10)
4:52+3:49(9)0:37+0:10(5)3:22+2:04(6)4:12+2:09(8)2:23+1:16(6)3:08+1:52(10)1:29+0:52(8)2:07+0:57(8)1:34+0:44(8)
72:27+42:43(10)72:50+42:54(10)
0:54+0:21(9)0:23+0:11(9)
 
 
Wrona Robertnkl8:52+6:23(11)14:55+10:24(11)24:00+16:33(11)-----52:2760:3065:2372:3276:39
das/12BZ8:52+6:23(11)6:03+4:01(11)9:05+6:09(9)28:278:034:537:094:07
-----80:1983:2787:33-------------------------
3:403:084:06
103:27103:51
15:540:24+0:12(10)
 
Szajna Grzegorznkl109:41+107:12(12)----------------------------------------
das/12BZ109:41+107:12(12)
---------------------------------------------
-----
 
 
 
 
M35/40 (8)5,1 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(49)3(45)4(46)5(47)6(35)7(40)8(41)9(51)
10(42)11(52)12(50)13(44)14(39)15(54)16(33)17(58)18(100)
Meta
 
1124Wojciech Sebastian36:262:300:00(1)4:220:00(1)8:040:00(1)10:050:00(1)13:120:00(1)16:130:00(1)17:490:00(1)21:550:00(1)23:060:00(1)
Wilga Orient2:300:00(1)1:520:00(1)3:42+0:07(2)2:010:00(1)3:070:00(1)3:01+0:15(2)1:360:00(1)4:06+1:09(3)1:11+0:07(2)
24:090:00(1)24:510:00(1)26:210:00(1)30:200:00(1)32:070:00(1)32:540:00(1)34:050:00(1)35:290:00(1)36:100:00(1)
1:030:00(1)0:420:00(1)1:30+0:01(2)3:590:00(1)1:470:00(1)0:470:00(1)1:110:00(1)1:24+0:09(2)0:41+0:05(2)
36:260:00(1)
0:16+0:03(2)
 
22Frątczak Sławomir48:013:06+0:36(5)7:05+2:43(6)11:33+3:29(6)14:00+3:55(6)17:43+4:31(5)20:57+4:44(4)23:26+5:37(4)28:09+6:14(4)29:45+6:39(4)
GKS Luzino3:06+0:36(5)3:59+2:07(7)4:28+0:53(6)2:27+0:26(4)3:43+0:36(2)3:14+0:28(4)2:29+0:53(4)4:43+1:46(5)1:36+0:32(5)
31:08+6:59(4)32:09+7:18(4)33:44+7:23(2)39:25+9:05(2)41:45+9:38(2)43:54+11:00(2)45:36+11:31(2)47:02+11:33(2)47:48+11:38(2)
1:23+0:20(4)1:01+0:19(6)1:35+0:06(3)5:41+1:42(4)2:20+0:33(2)2:09+1:22(5)1:42+0:31(4)1:26+0:11(3)0:46+0:10(5)
48:01+11:35(2)
0:130:00(1)
 
310Butryn Krzysztof53:536:01+3:31(8)8:25+4:03(7)12:47+4:43(7)15:20+5:15(7)20:46+7:34(6)24:23+8:10(5)27:38+9:49(5)32:12+10:17(5)34:23+11:17(5)
Aktywne Choszczno6:01+3:31(8)2:24+0:32(3)4:22+0:47(5)2:33+0:32(5)5:26+2:19(5)3:37+0:51(5)3:15+1:39(6)4:34+1:37(4)2:11+1:07(6)
36:10+12:01(5)36:57+12:06(5)38:40+12:19(3)43:55+13:35(3)47:37+15:30(3)49:30+16:36(3)51:19+17:14(3)52:54+17:25(3)53:30+17:20(3)
1:47+0:44(6)0:47+0:05(3)1:43+0:14(4)5:15+1:16(3)3:42+1:55(5)1:53+1:06(3)1:49+0:38(5)1:35+0:20(4)0:360:00(1)
53:53+17:27(3)
0:23+0:10(7)
 
4132Dzietczyk Kamil55:544:08+1:38(6)6:57+2:35(5)11:02+2:58(5)13:49+3:44(5)21:23+8:11(7)25:47+9:34(6)31:02+13:13(6)36:57+15:02(6)38:24+15:18(6)
Aktywne Choszczno4:08+1:38(6)2:49+0:57(6)4:05+0:30(3)2:47+0:46(7)7:34+4:27(8)4:24+1:38(6)5:15+3:39(7)5:55+2:58(6)1:27+0:23(4)
40:03+15:54(6)40:45+15:54(6)42:14+15:53(4)47:04+16:44(4)49:58+17:51(4)52:02+19:08(4)53:38+19:33(4)54:53+19:24(4)55:36+19:26(4)
1:39+0:36(5)0:420:00(1)1:290:00(1)4:50+0:51(2)2:54+1:07(3)2:04+1:17(4)1:36+0:25(3)1:150:00(1)0:43+0:07(3)
55:54+19:28(4)
0:18+0:05(5)
 
5Dzidek Mirosław68:454:47+2:17(7)10:25+6:03(8)16:33+8:29(8)21:15+11:10(8)28:20+15:08(8)32:54+16:41(7)35:45+17:56(7)42:55+21:00(7)45:18+22:12(7)
Fundacja CZADZIK4:47+2:17(7)5:38+3:46(8)6:08+2:33(8)4:42+2:41(8)7:05+3:58(7)4:34+1:48(7)2:51+1:15(5)7:10+4:13(7)2:23+1:19(7)
47:26+23:17(7)48:59+24:08(7)52:17+25:56(5)59:33+29:13(5)62:30+30:23(5)64:15+31:21(5)65:45+31:40(5)67:38+32:09(5)68:22+32:12(5)
2:08+1:05(7)1:33+0:51(7)3:18+1:49(5)7:16+3:17(5)2:57+1:10(4)1:45+0:58(2)1:30+0:19(2)1:53+0:38(5)0:44+0:08(4)
68:45+32:19(5)
0:23+0:10(7)
 
 
55Duda Tomasznkl3:02+0:32(4)5:11+0:49(3)9:28+1:24(3)12:11+2:06(3)16:20+3:08(2)----------27:32-----
UKS Traper Złocieniec3:02+0:32(4)2:09+0:17(2)4:17+0:42(4)2:43+0:42(6)4:09+1:02(3)11:12
--------------------33:1834:4336:3338:0939:03
5:461:251:501:360:54
39:2419:3221:3522:5125:0030:47
0:21+0:08(6)*51*42*52*50*37
 
11Małecki Bartłomiejnkl2:31+0:01(2)4:58+0:36(2)10:47+2:43(4)12:57+2:52(4)17:26+4:14(4)20:12+3:59(3)22:01+4:12(2)24:58+3:03(2)26:02+2:56(2)
Modrzew Skwierzyna2:31+0:01(2)2:27+0:35(5)5:49+2:14(7)2:10+0:09(2)4:29+1:22(4)2:460:00(1)1:49+0:13(2)2:570:00(1)1:040:00(1)
27:06+2:57(2)27:54+3:03(2)-----33:2535:0235:5137:0638:3039:12
1:04+0:01(2)0:48+0:06(4)5:311:370:491:151:240:42
39:2933:05
0:17+0:04(3)*37
 
53Fiederowicz Szczepannkl2:47+0:17(3)5:11+0:49(3)8:46+0:42(2)11:11+1:06(2)16:42+3:30(3)19:52+3:39(2)22:08+4:19(3)25:22+3:27(3)26:45+3:39(3)
UKS Traper Złocieniec2:47+0:17(3)2:24+0:32(3)3:350:00(1)2:25+0:24(3)5:31+2:24(6)3:10+0:24(3)2:16+0:40(3)3:14+0:17(2)1:23+0:19(3)
28:07+3:58(3)28:56+4:05(3)-----32:4934:5035:4937:1038:3339:21
1:22+0:19(3)0:49+0:07(5)3:532:010:591:211:230:48
39:38
0:17+0:04(3)
 
 
 
 
M45/50 (6)4,4 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(49)3(45)4(46)5(47)6(51)7(42)8(52)9(50)
10(41)11(37)12(39)13(54)14(33)15(58)16(100)Meta
 
15Płytnik Stanisław38:002:350:00(1)4:350:00(1)9:550:00(1)15:20+1:34(3)18:57+0:39(2)22:08+1:07(2)23:25+1:03(2)24:240:00(1)25:530:00(1)
KOS BnO Szczecin2:350:00(1)2:000:00(1)5:20+1:05(2)5:25+3:12(5)3:370:00(1)3:11+0:28(3)1:170:00(1)0:59+0:21(3)1:29+0:05(2)
28:070:00(1)30:500:00(1)33:090:00(1)34:040:00(1)35:390:00(1)37:010:00(1)37:430:00(1)38:000:00(1)
2:14+0:21(4)2:430:00(1)2:19+0:04(2)0:55+0:01(2)1:35+0:10(5)1:22+0:08(2)0:42+0:05(2)0:17+0:01(2)
 
29Sadzikowski Andrzej39:483:30+0:55(4)5:54+1:19(2)10:09+0:14(2)13:460:00(1)18:180:00(1)21:010:00(1)22:220:00(1)24:27+0:03(2)26:36+0:43(2)
KOS BnO Szczecin3:30+0:55(4)2:24+0:24(2)4:150:00(1)3:37+1:24(4)4:32+0:55(3)2:430:00(1)1:21+0:04(2)2:05+1:27(5)2:09+0:45(5)
28:39+0:32(2)32:35+1:45(2)35:00+1:51(2)35:54+1:50(2)37:19+1:40(2)38:47+1:46(2)39:32+1:49(2)39:48+1:48(2)
2:03+0:10(3)3:56+1:13(5)2:25+0:10(4)0:540:00(1)1:250:00(1)1:28+0:14(5)0:45+0:08(3)0:160:00(1)
 
3120Krzyminiewski Sławomir41:113:27+0:52(3)6:26+1:51(3)12:22+2:27(3)15:18+1:32(2)19:51+1:33(3)23:29+2:28(3)24:52+2:30(3)25:56+1:32(3)27:32+1:39(3)
UKS Dębołęka3:27+0:52(3)2:59+0:59(4)5:56+1:41(3)2:56+0:43(2)4:33+0:56(4)3:38+0:55(6)1:23+0:06(4)1:04+0:26(4)1:36+0:12(3)
30:19+2:12(3)33:39+2:49(3)36:04+2:55(3)37:07+3:03(3)38:41+3:02(3)40:08+3:07(3)40:53+3:10(3)41:11+3:11(3)
2:47+0:54(6)3:20+0:37(3)2:25+0:10(4)1:03+0:09(3)1:34+0:09(4)1:27+0:13(3)0:45+0:08(3)0:18+0:02(4)
 
456Gradek Jarosław43:053:52+1:17(5)6:51+2:16(5)15:13+5:18(5)17:26+3:40(4)22:42+4:24(4)25:47+4:46(4)27:09+4:47(4)27:47+3:23(4)30:07+4:14(4)
UKS Traper Złocieniec3:52+1:17(5)2:59+0:59(4)8:22+4:07(6)2:130:00(1)5:16+1:39(5)3:05+0:22(2)1:22+0:05(3)0:380:00(1)2:20+0:56(6)
32:00+3:53(4)35:32+4:42(4)37:53+4:44(4)39:00+4:56(4)40:29+4:50(4)41:56+4:55(4)42:46+5:03(4)43:05+5:05(4)
1:530:00(1)3:32+0:49(4)2:21+0:06(3)1:07+0:13(5)1:29+0:04(2)1:27+0:13(3)0:50+0:13(6)0:19+0:03(5)
 
5103Murawski Piotr43:555:10+2:35(6)7:53+3:18(6)15:56+6:01(6)19:20+5:34(5)23:47+5:29(5)26:58+5:57(5)28:26+6:04(5)29:15+4:51(5)30:39+4:46(5)
HKS Azymut Mochy5:10+2:35(6)2:43+0:43(3)8:03+3:48(5)3:24+1:11(3)4:27+0:50(2)3:11+0:28(3)1:28+0:11(5)0:49+0:11(2)1:240:00(1)
32:40+4:33(5)35:49+4:59(5)38:28+5:19(5)40:00+5:56(5)41:44+6:05(5)42:58+5:57(5)43:35+5:52(5)43:55+5:55(5)
2:01+0:08(2)3:09+0:26(2)2:39+0:24(6)1:32+0:38(6)1:44+0:19(6)1:140:00(1)0:370:00(1)0:20+0:04(6)
 
63Nowacki Zbigniew66:393:22+0:47(2)6:37+2:02(4)13:12+3:17(4)32:39+18:53(6)39:21+21:03(6)42:50+21:49(6)44:19+21:57(6)46:41+22:17(6)48:19+22:26(6)
GKS Luzino3:22+0:47(2)3:15+1:15(6)6:35+2:20(4)19:27+17:14(6)6:42+3:05(6)3:29+0:46(5)1:29+0:12(6)2:22+1:44(6)1:38+0:14(4)
50:46+22:39(6)58:06+27:16(6)60:21+27:12(6)61:27+27:23(6)63:00+27:21(6)65:36+28:35(6)66:22+28:39(6)66:39+28:39(6)
2:27+0:34(5)7:20+4:37(6)2:150:00(1)1:06+0:12(4)1:33+0:08(3)2:36+1:22(6)0:46+0:09(5)0:17+0:01(2)
 
 
 
 
M55/60 (5)3,9 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(48)3(40)4(41)5(52)6(42)7(51)8(47)9(35)
10(37)11(39)12(54)13(56)14(58)15(100)Meta
 
188Fijor Waldemar45:124:50+0:37(3)7:21+0:34(3)10:130:00(1)15:320:00(1)17:330:00(1)18:260:00(1)20:550:00(1)25:120:00(1)29:170:00(1)
SKARMAT Toruń4:50+0:37(3)2:310:00(1)2:520:00(1)5:19+0:44(2)2:010:00(1)0:53+0:14(2)2:29+0:10(2)4:17+0:07(2)4:050:00(1)
34:510:00(1)38:230:00(1)39:380:00(1)42:060:00(1)43:490:00(1)44:450:00(1)45:120:00(1)
5:34+0:07(2)3:32+0:24(2)1:15+0:11(2)2:280:00(1)1:430:00(1)0:560:00(1)0:27+0:04(4)
 
213Lewoń Bogdan49:034:17+0:04(2)7:01+0:14(2)13:51+3:38(3)18:26+2:54(2)20:44+3:11(2)21:49+3:23(2)24:08+3:13(2)28:18+3:06(2)32:30+3:13(2)
UMKS Orkan Ostróda4:17+0:04(2)2:44+0:13(3)6:50+3:58(5)4:350:00(1)2:18+0:17(2)1:05+0:26(3)2:190:00(1)4:100:00(1)4:12+0:07(2)
37:57+3:06(2)41:05+2:42(2)42:09+2:31(2)44:42+2:36(2)47:19+3:30(2)48:40+3:55(2)49:03+3:51(2)
5:270:00(1)3:080:00(1)1:040:00(1)2:33+0:05(2)2:37+0:54(3)1:21+0:25(4)0:230:00(1)
 
3125Krawiec Tadeusz68:004:130:00(1)6:470:00(1)12:02+1:49(2)26:25+10:53(5)36:59+19:26(5)37:38+19:12(5)40:46+19:51(5)45:08+19:56(4)49:45+20:28(4)
Aktywne Choszczno4:130:00(1)2:34+0:03(2)5:15+2:23(3)14:23+9:48(5)10:34+8:33(5)0:390:00(1)3:08+0:49(3)4:22+0:12(3)4:37+0:32(3)
56:04+21:13(4)59:36+21:13(4)60:59+21:21(4)63:57+21:51(4)66:38+22:49(4)67:37+22:52(4)68:00+22:48(3)
6:19+0:52(3)3:32+0:24(2)1:23+0:19(3)2:58+0:30(3)2:41+0:58(4)0:59+0:03(2)0:230:00(1)
 
417Szulżycki Kazimierz68:016:43+2:30(5)10:14+3:27(4)14:16+4:03(4)21:02+5:30(3)25:06+7:33(3)26:43+8:17(3)30:32+9:37(3)38:36+13:24(3)44:07+14:50(3)
UMKS Orkan Ostróda6:43+2:30(5)3:31+1:00(4)4:02+1:10(2)6:46+2:11(3)4:04+2:03(3)1:37+0:58(4)3:49+1:30(5)8:04+3:54(4)5:31+1:26(4)
52:01+17:10(3)56:11+17:48(3)57:57+18:19(3)61:29+19:23(3)65:40+21:51(3)67:17+22:32(3)68:01+22:49(4)
7:54+2:27(4)4:10+1:02(5)1:46+0:42(4)3:32+1:04(5)4:11+2:28(5)1:37+0:41(5)0:44+0:21(5)
 
515Przerwa Krzysztof82:275:41+1:28(4)12:04+5:17(5)17:40+7:27(5)26:05+10:33(4)30:28+12:55(4)32:27+14:01(4)35:51+14:56(4)51:43+26:31(5)58:20+29:03(5)
Modrzew Skwierzyna5:41+1:28(4)6:23+3:52(5)5:36+2:44(4)8:25+3:50(4)4:23+2:22(4)1:59+1:20(5)3:24+1:05(4)15:52+11:42(5)6:37+2:32(5)
70:02+35:11(5)73:38+35:15(5)75:49+36:11(5)79:00+36:54(5)80:49+37:00(5)82:03+37:18(5)82:27+37:15(5)
11:42+6:15(5)3:36+0:28(4)2:11+1:07(5)3:11+0:43(4)1:49+0:06(2)1:14+0:18(3)0:24+0:01(3)
 
 
 
 
M65+ (2)3,4 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(53)2(38)3(48)4(40)5(50)6(52)7(42)8(41)9(43)
10(44)11(39)12(33)13(58)14(100)Meta
 
114Królikowski Władysław47:414:270:00(1)8:020:00(1)11:110:00(1)15:130:00(1)22:060:00(1)25:410:00(1)27:060:00(1)31:380:00(1)34:080:00(1)
Modrzew Skwierzyna4:270:00(1)3:350:00(1)3:09+0:14(2)4:02+0:02(2)6:530:00(1)3:35+0:09(2)1:250:00(1)4:32+0:10(2)2:300:00(1)
37:120:00(1)40:030:00(1)43:440:00(1)46:200:00(1)47:180:00(1)47:410:00(1)
3:040:00(1)2:510:00(1)3:41+0:55(2)2:360:00(1)0:580:00(1)0:230:00(1)
 
266Wołochowicz Władysław58:286:19+1:52(2)13:58+5:56(2)16:53+5:42(2)20:53+5:40(2)28:58+6:52(2)32:24+6:43(2)33:52+6:46(2)38:14+6:36(2)43:02+8:54(2)
KOS BnO Szczecin6:19+1:52(2)7:39+4:04(2)2:550:00(1)4:000:00(1)8:05+1:12(2)3:260:00(1)1:28+0:03(2)4:220:00(1)4:48+2:18(2)
46:33+9:21(2)50:49+10:46(2)53:35+9:51(2)56:37+10:17(2)57:59+10:41(2)58:28+10:47(2)
3:31+0:27(2)4:16+1:25(2)2:460:00(1)3:02+0:26(2)1:22+0:24(2)0:29+0:06(2)
 
 
 
 
OPEN (3)2,6 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(38)3(40)4(32)5(43)6(39)7(54)8(56)9(58)
10(100)Meta
 
1121Dominiak+Błaszczyk Zdzisław+Aleksan57:308:38+4:39(3)14:09+2:40(2)23:320:00(1)29:570:00(1)33:080:00(1)41:070:00(1)43:520:00(1)50:420:00(1)55:190:00(1)
UKS Dębołęka8:38+4:39(3)5:310:00(1)9:230:00(1)6:25+2:09(3)3:11+1:01(2)7:590:00(1)2:450:00(1)6:500:00(1)4:37+1:42(2)
57:010:00(1)57:300:00(1)48:45
1:42+0:34(2)0:29+0:08(3)*33
 
2131Kuźma Elżbieta71:283:590:00(1)11:290:00(1)34:27+10:55(2)38:43+8:46(2)40:53+7:45(2)49:53+8:46(2)57:23+13:31(2)66:58+16:16(2)69:53+14:34(2)
BKS Wataha Warszawa3:590:00(1)7:30+1:59(2)22:58+13:35(3)4:160:00(1)2:100:00(1)9:00+1:01(2)7:30+4:45(2)9:35+2:45(2)2:550:00(1)
71:01+14:00(2)71:28+13:58(2)
1:080:00(1)0:27+0:06(2)
 
 
Sadzikowski Łukasznkl5:25+1:26(2)15:27+3:58(3)37:11+13:39(3)42:07+12:10(3)-----53:2760:39-----81:08
Szczecin5:25+1:26(2)10:02+4:31(3)21:44+12:21(2)4:56+0:40(2)11:207:1220:29
82:0182:22
0:530:210:00(1)