II Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w BnOniedz. 07-04-2019 17:20
Wyniki - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (3)1,1 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Osak ZuzannaUKS Traper Złocieniec20:440:00
2Hazeńska AnastazjaUKS Traper Złocieniec26:40+5:56
3Pokorniecka ZosiaAktywne Choszczno38:45+18:01
 
 
 
K10 (4)1,1 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Duda KorneliaUKS Traper Złocieniec9:550:00
2Głowacka ElizaAktywne Choszczno21:10+11:15
3Gaik MajaAktywne Choszczno24:10+14:15
4Pietrzyk Maja09UKS Dębołęka36:55+27:00
 
 
 
K12 (17)1,3 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Mikuła Daria07KOS BnO Szczecin10:040:00
2Miłaszewicz MagdalenaUKS Traper Złocieniec10:36+0:32
3Mikuła Iga07KOS BnO Szczecin10:39+0:35
4Borek AlicjaUKS Traper Złocieniec11:04+1:00
5Stefaniak Izabela07KOS BnO Szczecin12:00+1:56
6Włodarczyk WiktoriaUKS Traper Złocieniec13:57+3:53
7Kubacka MajaUKS Traper Złocieniec17:20+7:16
8Angerman MajaAktywne Choszczno18:29+8:25
9Motylińska AnastazjaUKS Traper Złocieniec19:21+9:17
10Raźniewska JuliaAktywne Choszczno20:29+10:25
11Iwaniec MajaAktywne Choszczno22:31+12:27
12Kamieniak Alicja07UKS Dębołęka23:35+13:31
13Wachowicz KajaAktywne Choszczno24:06+14:02
14Stempniewska NadiaUKS Traper Złocieniec24:38+14:34
15Paszkiewicz Martyna08UKS Dębołęka27:54+17:50
16Dubiel HaniaAktywne Choszczno32:33+22:29
 
Stachnik Amelia08UKS Dębołękankl
 
 
 
K14 (9)1,8 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Szczurko PaulinaUKS Traper Złocieniec11:400:00
2Karkut Estera05HKS Azymut Mochy12:11+0:31
3Wojtysiak Paula05UKS Dębołęka13:25+1:45
4Dreier Anna05HKS Azymut Mochy14:35+2:55
5Pieragowska JuliaUKS Traper Złocieniec15:41+4:01
6Michalewicz Alicja05HKS Azymut Mochy16:07+4:27
7Sowa Anielka06UKS Dębołęka17:24+5:44
8Duplak RoksanaAktywne Choszczno19:49+8:09
9Galińska MarysiaAktywne Choszczno25:03+13:23
 
 
 
K16 (4)2,3 km22 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Urban AnetaUKS Traper Złocieniec15:310:00
2Kmieć ZuzannaUKS Traper Złocieniec20:01+4:30
3Kapska Nina04HKS Azymut Mochy20:20+4:49
 
Skrzypczak Marika04HKS Azymut Mochynkl
 
 
 
K18 (3)2,8 km22 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Zając Magdalena02HKS Azymut Mochy17:230:00
2Seidel Jagoda01HKS Azymut Mochy19:29+2:06
3Piwowar Lidia02HKS Azymut Mochy19:37+2:14
 
 
 
K20/21 (4)3,1 km26 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Murawska Marta98HKS Azymut Mochy16:350:00
2Mazan Aleksandra95UKS Traper Złocieniec16:58+0:23
3Maciejewska KatarzynaUKS Traper Złocieniec23:16+6:41
4Agnieszka Alabrudzińska85SZWLA Stargard37:19+20:44
 
 
 
K35/40 (2)2,3 km22 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Borek MonikaUKS Traper Złocieniec18:120:00
2Baczuis Magdalena77KOS BnO Szczecin20:03+1:51
 
 
 
K45/50 (1)1,8 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Nowak Barbara70HKS Azymut Mochy11:390:00
 
 
 
KM10R (6)1,1 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Gławdel Marta07Drawno14:370:00
2Dzietrzyk Adam11Aktywne Choszczno15:41+1:04
3Możdżyńska Lena83Aktywne Choszczno19:39+5:02
4Szewczyk Maja12SKARMAT Toruń22:56+8:19
5Wilgocka Urszula10Święciechów28:29+13:52
6Mularczyk Lena12Święciechów36:01+21:24
 
 
 
M10N (7)1,1 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Cerk SzymonUKS Traper Złocieniec11:220:00
2Duda ŁukaszUKS Traper Złocieniec13:47+2:25
3Borek AdamUKS Traper Złocieniec20:59+9:37
4Kuźma Kacper10BKS Wataha Warszawa21:33+10:11
5Natan SzymanowskiUKS Traper Złocieniec22:59+11:37
6Markiewicz AdaśAktywne Choszczno27:53+16:31
7Witczak Adam86UKS Dębołęka32:31+21:09
 
 
 
M10 (3)1,1 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Tomczyk PiotrekAktywne Choszczno17:350:00
2Młynarczyk WiktorAktywne Choszczno18:34+0:59
3Kuliński JulekAktywne Choszczno26:16+8:41
 
 
 
M12 (5)1,3 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Pachucki Tymoteusz07BKS Wataha Warszawa15:480:00
2Usowski Mateusz08UKS Dębołęka21:28+5:40
3Młynarczyk WojtekAktywne Choszczno21:38+5:50
4Usowski Damian07UKS Dębołęka22:52+7:04
5Szyszkowski KubaAktywne Choszczno22:56+7:08
 
 
 
M14 (10)1,8 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Maciejewski Bartłomiej06BKS Wataha Warszawa8:500:00
2Cupryś Amadeusz05HKS Azymut Mochy9:45+0:55
3Stopczyński Bartosz06BKS Wataha Warszawa10:33+1:43
4Kotkowiak Bartosz06KOS BnO Szczecin11:28+2:38
5Jaszczyk Piotr06UKS Dębołęka16:13+7:23
6Jozefowicz Emil06UKS Dębołęka18:18+9:28
7Tomczyk SzymonAktywne Choszczno18:48+9:58
8Błaszczyk AleksanderUKS Dębołęka30:57+22:07
 
Pierzak KonradAktywne Choszcznonkl
Fiederowicz HieronimUKS Traper Złocieniecnkl
 
 
 
M16 (6)2,8 km22 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Kula Mateusz03KOS BnO Szczecin12:240:00
2Paterek Mikołaj03HKS Azymut Mochy13:54+1:30
3Kotkowiak Piotr04KOS BnO Szczecin15:53+3:29
4Udycz JonaszUKS Traper Złocieniec16:03+3:39
5Czyński Miłosz04KOS BnO Szczecin18:25+6:01
6Osak MaciejUKS Traper Złocieniec24:03+11:39
 
 
 
M18 (3)3,1 km26 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Grobelny Alex02HKS Azymut Mochy15:100:00
2Grzegorczyk Mateusz02KOS BnO Szczecin18:09+2:59
3Smyk BartoszUKS Traper Złocieniec19:12+4:02
 
 
 
M20/21 (8)3,1 km26 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Galicz Karol86BKS Wataha Warszawa13:250:00
2Mazan Bartłomiej92WKS Śląsk Wrocław16:23+2:58
3Jankowiak Paweł89Chyże BnO17:25+4:00
4Aftyka Mateusz98UKS Dębołęka19:10+5:45
5Aftyka Łukasz00UKS Dębołęka20:24+6:59
6Świerczyński HubertKOS BnO Szczecin21:19+7:54
7Krzyminiewski Marek85UKS Dębołęka22:22+8:57
8Płonka Jacek67SKARMAT Toruń28:51+15:26
 
 
 
M35/40 (6)3,1 km26 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Dzietczyk Kamil83Aktywne Choszczno15:420:00
2Wojciech Sebastian83Wilga Orient15:48+0:06
3Fiederowicz SzczepanUKS Traper Złocieniec16:42+1:00
4Rotter DanielSZWLA Stargard17:39+1:57
5Duda TomaszUKS Traper Złocieniec20:59+5:17
 
Włodarczyk ŁukaszUKS Traper Złocieniecnkl
 
 
 
M45/50 (3)2,8 km22 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Krzyminiewski Sławomir73UKS Dębołęka17:480:00
2Murawski Piotr73HKS Azymut Mochy19:16+1:28
3Kula HubertKOS BnO Szczecin23:12+5:24
 
 
 
M55/60 (2)2,3 km22 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Krawiec Tadeusz60Aktywne Choszczno20:270:00
2Fijor Waldemar58SKARMAT Toruń21:03+0:36
 
 
 
M65+ (2)1,8 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Dominiak ZdzisławUKS Dębołęka17:370:00
2Wołochowicz Władysław47KOS BnO Szczecin18:37+1:00
 
 
 
OPEN (1)1,8 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Kuźma Elżbieta84BKS Wataha Warszawa19:400:00