II Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w BnOniedz. 07-04-2019 17:22
Wyniki z międyczasami - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (3)1,1 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(34)3(33)4(32)5(36)6(58)7(40)8(43)9(44)10(39)11(100)Meta
 
125Osak Zuzanna20:443:417:067:2811:2312:4413:4016:4017:4118:5419:5020:3320:44
UKS Traper Złocieniec3:413:250:223:551:210:563:001:011:130:560:430:11
224Hazeńska Anastazja26:402:395:325:5210:3812:1814:0223:5424:3125:0025:3426:3126:40
UKS Traper Złocieniec2:392:530:204:461:401:449:520:370:290:340:570:09
371Pokorniecka Zosia38:450:463:254:009:3911:1013:0425:4026:3927:2237:5538:2938:45
Aktywne Choszczno0:462:390:355:391:311:5412:360:590:4310:330:340:16
 
 
 
K10 (4)1,1 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(57)8(40)9(43)10(44)11(39)12(100)Meta
 
129Duda Kornelia9:550:472:132:563:154:084:565:347:408:158:449:139:449:55
UKS Traper Złocieniec0:471:260:430:190:530:480:382:060:350:290:290:310:11
270Głowacka Eliza21:100:562:433:313:5711:1212:3514:1918:3119:0819:5420:1621:0221:10
Aktywne Choszczno0:561:470:480:267:151:231:444:120:370:460:220:460:08
3Gaik Maja24:101:455:466:296:5714:1315:3717:2121:3222:0822:5523:1524:0224:10
Aktywne Choszczno1:454:010:430:287:161:241:444:110:360:470:200:470:08
4108Pietrzyk Maja36:555:5311:2512:0412:2513:2019:2725:5531:1032:3233:4435:4036:4236:55
UKS Dębołęka5:535:320:390:210:556:076:285:151:221:121:561:020:13
 
 
 
K12 (17)1,3 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(57)8(38)9(43)10(42)11(41)12(40)13(44)14(39)
15(100)Meta
 
162Mikuła Daria10:040:361:302:132:263:133:534:265:006:006:416:518:299:089:31
KOS BnO Szczecin0:360:540:430:130:470:400:330:341:000:410:101:380:390:23
9:5610:04
0:250:08
236Miłaszewicz Magdalena10:360:221:342:142:283:144:014:375:446:477:257:348:439:3410:03
UKS Traper Złocieniec0:221:120:400:140:460:470:361:071:030:380:091:090:510:29
10:2710:36
0:240:09
361Mikuła Iga10:390:401:562:352:503:384:154:545:386:457:247:349:059:4210:06
KOS BnO Szczecin0:401:160:390:150:480:370:390:441:070:390:101:310:370:24
10:3210:39
0:260:07
437Borek Alicja11:040:222:223:003:123:554:465:356:107:027:387:569:1010:0710:35
UKS Traper Złocieniec0:222:000:380:120:430:510:490:350:520:360:181:140:570:28
10:5711:04
0:220:07
563Stefaniak Izabela12:000:502:132:543:093:594:345:146:017:177:598:2010:0110:4311:17
KOS BnO Szczecin0:501:230:410:150:500:350:400:471:160:420:211:410:420:34
11:5212:00
0:350:08
635Włodarczyk Wiktoria13:570:342:012:402:584:035:306:078:419:4310:2310:3612:0212:5213:21
UKS Traper Złocieniec0:341:270:390:181:051:270:372:341:020:400:131:260:500:29
13:4713:57
0:260:10
733Kubacka Maja17:200:573:053:584:215:267:037:5210:5011:5512:4413:0414:4215:4916:32
UKS Traper Złocieniec0:572:080:530:231:051:370:492:581:050:490:201:381:070:43
17:0817:20
0:360:12
869Angerman Maja18:290:342:233:174:025:187:178:319:4011:4313:0513:2915:4717:0317:55
Aktywne Choszczno0:341:490:540:451:161:591:141:092:031:220:242:181:160:52
18:2018:29
0:250:09
932Motylińska Anastazja19:211:565:046:006:207:249:009:5012:4913:5314:4915:1016:5717:5318:33
UKS Traper Złocieniec1:563:080:560:201:041:360:502:591:040:560:211:470:560:40
19:1219:218:07
0:390:09*32
1077Raźniewska Julia20:291:034:235:175:597:219:2010:3311:4413:3815:1615:3417:5019:0019:55
Aktywne Choszczno1:033:200:540:421:221:591:131:111:541:380:182:161:100:55
20:2020:29
0:250:09
1168Iwaniec Maja22:310:385:347:207:589:1911:1812:2913:3515:4617:0317:3119:5521:1121:57
Aktywne Choszczno0:384:561:460:381:211:591:111:062:111:170:282:241:160:46
22:2222:31
0:250:09
12104Kamieniak Alicja23:350:415:196:146:397:578:5210:2216:4218:0918:5219:2521:2122:1322:46
UKS Dębołęka0:414:380:550:251:180:551:306:201:270:430:331:560:520:33
23:2423:35
0:380:11
1374Wachowicz Kaja24:062:084:385:336:007:408:279:1010:1114:4215:2320:0022:0122:5123:28
Aktywne Choszczno2:082:300:550:271:400:470:431:014:310:414:372:010:500:37
23:5524:0612:19
0:270:11*39
1434Stempniewska Nadia24:381:079:1910:0510:1911:1316:0016:3518:0519:1619:5820:0822:4623:2924:06
UKS Traper Złocieniec1:078:120:460:140:544:470:351:301:110:420:102:380:430:37
24:3024:38
0:240:08
15Paszkiewicz Martyna27:541:289:1810:1610:3812:0012:5614:2120:4722:1423:0123:2425:3026:1826:52
UKS Dębołęka1:287:500:580:221:220:561:256:261:270:470:232:060:480:34
27:4127:54
0:490:13
1683Dubiel Hania32:331:2815:3217:2217:5619:2121:2022:3623:4825:4827:1727:3929:4731:0731:56
Aktywne Choszczno1:2814:041:500:341:251:591:161:122:001:290:222:081:200:49
32:2432:33
0:280:09
 
107Stachnik Ameliankl0:562:283:584:1611:4212:3413:1416:0319:11--------------------20:17
UKS Dębołęka0:561:321:300:187:260:520:402:493:081:06
21:2321:3517:14
1:060:12*39
 
 
 
K14 (9)1,8 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(59)2(34)3(37)4(57)5(46)6(48)7(47)8(56)9(38)10(43)11(42)12(41)13(40)14(44)
15(39)16(100)Meta
 
140Szczurko Paulina11:400:561:482:302:413:093:414:235:026:097:217:568:109:5810:37
UKS Traper Złocieniec0:560:520:420:110:280:320:420:391:071:120:350:141:480:39
11:0711:3111:405:35
0:300:240:09*57
291Karkut Estera12:111:252:162:543:093:394:144:545:296:417:448:249:0210:2911:10
HKS Azymut Mochy1:250:510:380:150:300:350:400:351:121:030:400:381:270:41
11:3912:0512:110:356:02
0:290:260:06*35*57
3110Wojtysiak Paula13:250:521:512:333:013:514:395:196:037:218:549:439:5911:2912:15
UKS Dębołęka0:520:590:420:280:500:480:400:441:181:330:490:161:300:46
12:4413:1613:256:36
0:290:320:09*57
490Dreier Anna14:352:433:374:144:304:575:386:227:068:2110:2311:0011:1412:4613:30
HKS Azymut Mochy2:430:540:370:160:270:410:440:441:152:020:370:141:320:44
13:5814:2514:357:37
0:280:270:10*57
539Pieragowska Julia15:413:094:195:035:216:317:338:199:0110:1011:1711:5512:1114:0614:38
UKS Traper Złocieniec3:091:100:440:181:101:020:460:421:091:070:380:161:550:32
15:1215:3215:419:31
0:340:200:09*57
692Michalewicz Alicja16:073:474:495:315:486:267:077:568:4410:0111:1912:0912:2114:1514:56
HKS Azymut Mochy3:471:020:420:170:380:410:490:481:171:180:500:121:540:41
15:2516:0116:079:17
0:290:360:06*57
7109Sowa Anielka17:240:531:522:342:553:384:375:226:0612:2813:1913:4914:0415:3316:19
UKS Dębołęka0:530:590:420:210:430:590:450:446:220:510:300:151:290:46
16:4117:1517:246:39
0:220:340:09*57
886Duplak Roksana19:490:562:116:076:227:059:3110:1511:0512:4214:0914:5815:2517:5518:44
Aktywne Choszczno0:561:153:560:150:432:260:440:501:371:270:490:272:300:49
19:1719:4119:4911:46
0:330:240:08*57
985Galińska Marysia25:031:062:424:205:146:147:428:4112:0715:2418:4920:4821:0723:0123:53
Aktywne Choszczno1:061:361:380:541:001:280:593:263:173:251:590:191:540:52
24:2624:5425:0312:50
0:330:280:09*57
 
 
 
K16 (4)2,3 km22 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(34)3(33)4(32)5(36)6(37)7(57)8(48)9(50)10(55)11(54)12(53)13(52)14(49)
15(47)16(56)17(46)18(57)19(38)20(40)21(44)22(100)Meta
 
1Urban Aneta15:310:261:041:141:512:353:103:244:145:136:206:587:317:458:42
UKS Traper Złocieniec0:260:380:100:370:440:350:140:500:591:070:380:330:140:57
9:2710:1710:5711:2712:0314:0314:4415:2415:31
0:450:500:400:300:362:000:410:400:07
244Kmieć Zuzanna20:010:451:522:063:004:315:096:036:589:3910:3211:1211:4712:0612:57
UKS Traper Złocieniec0:451:070:140:541:310:380:540:552:410:530:400:350:190:51
13:4014:2315:0015:3416:1818:1419:1019:5220:011:353:34
0:430:430:370:340:441:560:560:420:09*33*35
393Kapska Nina20:201:202:383:093:444:585:395:587:138:169:2510:0910:4310:5812:18
HKS Azymut Mochy1:201:180:310:351:140:410:191:151:031:090:440:340:151:20
12:5813:5214:5815:1916:4918:5319:2820:1120:20
0:400:541:060:211:302:040:350:430:09
 
94Skrzypczak Marikankl-----4:465:015:467:057:387:548:5610:0611:2512:0712:4112:5713:52
HKS Azymut Mochy4:460:150:451:190:330:161:021:101:190:420:340:160:55
14:3615:2416:0316:3617:2120:4721:2822:1222:214:03
0:440:480:390:330:453:260:410:440:09*35
 
 
 
K18 (3)2,8 km22 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(33)3(34)4(36)5(39)6(40)7(41)8(42)9(43)10(44)11(57)12(49)13(52)14(54)
15(51)16(50)17(47)18(56)19(46)20(57)21(58)22(100)Meta
 
199Zając Magdalena17:230:561:331:483:064:255:226:316:397:187:428:4610:2711:2211:47
HKS Azymut Mochy0:560:370:151:181:190:571:090:080:390:241:041:410:550:25
12:1213:4414:5915:4316:2116:4917:0917:1517:23
0:251:321:150:440:380:280:200:060:08
2100Seidel Jagoda19:292:383:153:304:465:597:028:288:379:179:4110:4512:2413:1913:47
HKS Azymut Mochy2:380:370:151:161:131:031:260:090:400:241:041:390:550:28
14:1115:4416:5817:4418:2018:4919:1219:2019:29
0:241:331:140:460:360:290:230:080:09
398Piwowar Lidia19:370:571:371:533:234:405:567:137:248:098:379:4611:4112:4813:16
HKS Azymut Mochy0:570:400:161:301:171:161:170:110:450:281:091:551:070:28
13:4115:3416:5717:4318:2718:5519:1919:2719:37
0:251:531:230:460:440:280:240:080:10
 
 
 
K20/21 (4)3,1 km26 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(37)8(38)9(39)10(40)11(41)12(42)13(43)14(44)
15(57)16(49)17(52)18(54)19(51)20(50)21(47)22(56)23(46)24(57)25(58)26(100)Meta
 
1102Murawska Marta16:350:391:422:152:293:133:394:295:185:576:497:538:018:338:52
HKS Azymut Mochy0:391:030:330:140:440:260:500:490:390:521:040:080:320:19
9:4511:0411:5312:1312:3113:4114:3915:1315:4216:0216:2116:2716:35
0:531:190:490:200:181:100:580:340:290:200:190:060:08
257Mazan Aleksandra16:580:341:091:441:572:433:203:494:325:126:047:127:207:578:18
UKS Traper Złocieniec0:340:350:350:130:460:370:290:430:400:521:080:080:370:21
9:2010:5111:4312:0512:2513:4414:5215:2916:0116:2316:4416:5116:58
1:021:310:520:220:201:191:080:370:320:220:210:070:07
349Maciejewska Katarzyna23:160:311:141:482:032:523:273:586:096:557:569:269:3610:1811:43
UKS Traper Złocieniec0:310:430:340:150:490:350:312:110:461:011:300:100:421:25
12:4514:4616:1916:5117:1818:4720:2721:3022:1522:4022:5923:0823:16
1:022:011:330:320:271:291:401:030:450:250:190:090:08
4123Agnieszka Alabrudzińska37:190:351:342:172:324:0012:4613:5521:5322:5824:0825:3325:4626:2626:55
SZWLA Stargard0:350:590:430:151:288:461:097:581:051:101:250:130:400:29
28:0229:4930:5531:1931:4333:2434:3835:3236:1336:3837:0337:1037:19
1:071:471:060:240:241:411:140:540:410:250:250:070:09
 
 
 
K35/40 (2)2,3 km22 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(34)3(33)4(32)5(36)6(37)7(57)8(48)9(50)10(55)11(54)12(53)13(52)14(49)
15(47)16(56)17(46)18(57)19(38)20(40)21(44)22(100)Meta
 
151Borek Monika18:120:562:332:463:314:205:095:316:237:469:3910:1810:5211:0912:26
UKS Traper Złocieniec0:561:370:130:450:490:490:220:521:231:530:390:340:171:17
13:0013:3814:1214:3815:1916:4717:3218:0318:12
0:340:380:340:260:411:280:450:310:09
2Baczuis Magdalena20:030:482:573:113:524:475:396:077:148:289:4210:3211:1511:3212:29
KOS BnO Szczecin0:482:090:140:410:550:520:281:071:141:140:500:430:170:57
13:1614:0014:4415:1215:5518:0518:5719:5220:03
0:470:440:440:280:432:100:520:550:11
 
 
 
K45/50 (1)1,8 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(59)2(34)3(37)4(57)5(46)6(48)7(47)8(56)9(38)10(43)11(42)12(41)13(40)14(44)
15(39)16(100)Meta
 
1101Nowak Barbara11:390:501:492:262:383:043:404:194:586:137:178:058:2110:0210:38
HKS Azymut Mochy0:500:590:370:120:260:360:390:391:151:040:480:161:410:36
11:0611:3111:395:31
0:280:250:08*57
 
 
 
KM10R (6)1,1 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(34)3(33)4(32)5(36)6(58)7(40)8(43)9(44)10(39)11(100)Meta
 
1Gławdel Marta14:371:056:537:128:029:2410:0812:0012:3013:2213:5314:2614:37
Drawno1:055:480:190:501:220:441:520:300:520:310:330:11
2Dzietrzyk Adam15:411:494:274:486:067:248:4911:3412:1913:2614:1215:0715:41
Aktywne Choszczno1:492:380:211:181:181:252:450:451:070:460:550:34
3Możdżyńska Lena19:395:438:318:5410:0911:4412:5115:5216:3617:2518:1919:0519:39
Aktywne Choszczno5:432:480:231:151:351:073:010:440:490:540:460:34
4Szewczyk Maja22:562:225:005:548:3310:5613:4917:5018:5520:0621:2422:3922:56
SKARMAT Toruń2:222:380:542:392:232:534:011:051:111:181:150:17
522Wilgocka Urszula28:291:2516:5917:1217:4718:4019:3726:4027:0727:2827:5528:1928:29
Święciechów1:2515:340:130:350:530:577:030:270:210:270:240:10
623Mularczyk Lena36:014:1918:5019:0719:5220:3731:5834:0234:2434:4935:1035:4536:011:02
Święciechów4:1914:310:170:450:4511:212:040:220:250:210:350:16*36
35:45
*100
 
 
 
M10N (7)1,1 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(34)3(33)4(32)5(36)6(58)7(40)8(43)9(44)10(39)11(100)Meta
 
128Cerk Szymon11:220:292:012:163:505:246:148:018:419:3110:1111:0111:22
UKS Traper Złocieniec0:291:320:151:341:340:501:470:400:500:400:500:21
227Duda Łukasz13:471:253:193:365:025:556:5711:1111:4212:3613:1013:3913:47
UKS Traper Złocieniec1:251:540:171:260:531:024:140:310:540:340:290:08
326Borek Adam20:592:0014:1014:2415:0916:1217:1718:5819:3120:0120:2320:4620:596:14
UKS Traper Złocieniec2:0012:100:140:451:031:051:410:330:300:220:230:13*43
4126Kuźma Kacper21:331:112:242:433:554:485:5816:4617:2718:2919:1821:1721:33
BKS Wataha Warszawa1:111:130:191:120:531:1010:480:411:020:491:590:16
531Natan Szymanowski22:594:0116:0816:2217:1018:1119:1821:0621:3222:0022:2222:4722:594:56
UKS Traper Złocieniec4:0112:070:140:481:011:071:480:260:280:220:250:12*58
8:15
*43
679Markiewicz Adaś27:535:0610:3210:4513:2017:0818:4920:5221:5922:3826:5127:4227:53
Aktywne Choszczno5:065:260:132:353:481:412:031:070:394:130:510:11
7119Witczak Adam32:312:136:377:038:1210:0320:0026:4628:1930:0331:0432:0332:31
UKS Dębołęka2:134:240:261:091:519:576:461:331:441:010:590:28
 
 
 
M10 (3)1,1 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(57)8(40)9(43)10(44)11(39)12(100)Meta
 
173Tomczyk Piotrek17:355:227:118:318:559:4010:4811:5715:1115:3716:3617:0717:2717:35
Aktywne Choszczno5:221:491:200:240:451:081:093:140:260:590:310:200:08
280Młynarczyk Wiktor18:346:248:169:359:5610:4411:5113:0716:1616:4517:3818:0818:2718:34
Aktywne Choszczno6:241:521:190:210:481:071:163:090:290:530:300:190:07
382Kuliński Julek26:169:3712:0813:3514:0315:2117:1118:4722:5523:2924:1524:5326:0826:16
Aktywne Choszczno9:372:311:270:281:181:501:364:080:340:460:381:150:08
 
 
 
M12 (5)1,3 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(57)8(38)9(43)10(42)11(41)12(40)13(44)14(39)
15(100)Meta
 
1127Pachucki Tymoteusz15:480:463:184:034:206:367:458:5110:1111:2112:0512:2013:5214:3815:08
BKS Wataha Warszawa0:462:320:450:172:161:091:061:201:100:440:151:320:460:30
15:4115:48
0:330:07
2113Usowski Mateusz21:283:305:086:176:467:459:5910:3811:4513:2014:1614:3518:3019:3120:09
UKS Dębołęka3:301:381:090:290:592:140:391:071:350:560:193:551:010:38
20:5021:28
0:410:38
381Młynarczyk Wojtek21:384:296:036:567:248:3110:4711:3112:2914:0315:0015:2319:1920:2621:02
Aktywne Choszczno4:291:340:530:281:072:160:440:581:340:570:233:561:070:36
21:2921:38
0:270:09
4112Usowski Damian22:520:507:038:148:459:4711:5412:3413:4115:1316:0516:3020:2421:2322:04
UKS Dębołęka0:506:131:110:311:022:070:401:071:320:520:253:540:590:41
22:3422:52
0:300:18
578Szyszkowski Kuba22:564:255:388:098:319:4913:4714:3015:2416:5417:5318:1320:1621:1821:57
Aktywne Choszczno4:251:132:310:221:183:580:430:541:300:590:202:031:020:39
22:4022:560:2010:1510:55
0:430:16*36*31*57
 
 
 
M14 (10)1,8 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(59)2(34)3(37)4(57)5(46)6(48)7(47)8(56)9(38)10(43)11(42)12(41)13(40)14(44)
15(39)16(100)Meta
 
1128Maciejewski Bartłomiej8:500:411:261:552:052:242:503:223:545:005:506:176:287:358:05
BKS Wataha Warszawa0:410:450:290:100:190:260:320:321:060:500:270:111:070:30
8:248:438:504:21
0:190:190:07*57
289Cupryś Amadeusz9:450:351:231:562:132:403:093:434:155:196:196:507:038:158:50
HKS Azymut Mochy0:350:480:330:170:270:290:340:321:041:000:310:131:120:35
9:159:389:454:44
0:250:230:07*57
3129Stopczyński Bartosz10:330:401:262:002:152:393:123:494:266:006:557:307:429:029:35
BKS Wataha Warszawa0:400:460:340:150:240:330:370:371:340:550:350:121:200:33
10:0110:2410:335:00
0:260:230:09*57
460Kotkowiak Bartosz11:281:232:152:523:053:284:024:395:206:297:308:088:169:5510:28
KOS BnO Szczecin1:230:520:370:130:230:340:370:411:091:010:380:081:390:33
10:5411:2011:285:51
0:260:260:08*57
5116Jaszczyk Piotr16:131:182:573:484:315:326:417:378:2110:0011:2011:5612:1313:4514:41
UKS Dębołęka1:181:390:510:431:011:090:560:441:391:200:360:171:320:56
15:3316:0516:138:54
0:520:320:08*57
6115Jozefowicz Emil18:181:483:063:554:315:115:526:507:459:3713:1213:5914:1115:4716:43
UKS Dębołęka1:481:180:490:360:400:410:580:551:523:350:470:121:360:56
17:3518:0818:188:31
0:520:330:10*57
772Tomczyk Szymon18:482:484:205:506:287:047:438:4410:0714:1015:1715:4715:5917:2617:56
Aktywne Choszczno2:481:321:300:380:360:391:011:234:031:070:300:121:270:30
18:2018:4118:482:1010:31
0:240:210:07*35*57
8Błaszczyk Aleksander30:573:464:565:556:2913:4314:1916:3917:3819:3722:5423:4023:5725:3626:48
UKS Dębołęka3:461:100:590:347:140:362:200:591:593:170:460:171:391:12
30:0230:4530:5718:24
3:140:430:12*57
 
75Pierzak Konradnkl0:592:02-----6:527:278:088:509:3611:0412:1312:4712:5914:2414:54
Aktywne Choszczno0:591:034:500:350:410:420:461:281:090:340:121:250:30
15:1415:3915:463:1510:11
0:200:250:07*31*57
41Fiederowicz Hieronimnkl-----134:30-------------------------188:01------------------------------
UKS Traper Złocieniec134:3053:31
-----191:50192:12141:41159:33163:00173:22180:16182:26190:49
3:490:22*38*40*32*43*39*54*58
 
 
 
M16 (6)2,8 km22 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(33)3(34)4(36)5(39)6(40)7(41)8(42)9(43)10(44)11(57)12(49)13(52)14(54)
15(51)16(50)17(47)18(56)19(46)20(57)21(58)22(100)Meta
 
164Kula Mateusz12:240:381:051:152:173:043:454:404:505:195:376:237:338:108:29
KOS BnO Szczecin0:380:270:101:020:470:410:550:100:290:180:461:100:370:19
8:469:5310:4511:1311:4011:5612:1212:1712:24
0:171:070:520:280:270:160:160:050:07
295Paterek Mikołaj13:540:571:241:362:313:173:544:515:015:316:147:038:199:169:38
HKS Azymut Mochy0:570:270:120:550:460:370:570:100:300:430:491:160:570:22
9:5511:0812:0312:3213:0213:2413:4113:4713:54
0:171:130:550:290:300:220:170:060:07
359Kotkowiak Piotr15:531:191:552:103:214:185:146:086:176:527:148:119:4110:3410:57
KOS BnO Szczecin1:190:360:151:110:570:560:540:090:350:220:571:300:530:23
11:1712:3313:3814:1714:5015:1315:3615:4415:53
0:201:161:050:390:330:230:230:080:09
446Udycz Jonasz16:030:471:211:353:114:034:556:056:136:477:138:089:3710:3410:55
UKS Traper Złocieniec0:470:340:141:360:520:521:100:080:340:260:551:290:570:21
11:1612:4213:4814:3415:0915:3215:5015:5616:032:222:42
0:211:261:060:460:350:230:180:060:07*35*59
5Czyński Miłosz18:251:001:321:463:185:346:318:338:519:4210:0311:0012:3213:2413:47
KOS BnO Szczecin1:000:320:141:322:160:572:020:180:510:210:571:320:520:23
14:0615:1616:1816:5517:2717:4718:0718:1718:25
0:191:101:020:370:320:200:200:100:08
645Osak Maciej24:030:581:421:593:494:546:198:018:149:219:5811:0314:0515:4716:13
UKS Traper Złocieniec0:580:440:171:501:051:251:420:131:070:371:053:021:420:26
16:3818:5920:4321:3822:3523:1623:4523:5324:037:37
0:252:211:440:550:570:410:290:080:10*42
 
 
 
M18 (3)3,1 km26 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(37)8(38)9(39)10(40)11(41)12(42)13(43)14(44)
15(57)16(49)17(52)18(54)19(51)20(50)21(47)22(56)23(46)24(57)25(58)26(100)Meta
 
196Grobelny Alex15:100:220:561:271:382:172:443:073:454:205:086:026:096:427:02
HKS Azymut Mochy0:220:340:310:110:390:270:230:380:350:480:540:070:330:20
7:509:2510:1610:3610:5512:1413:1713:4914:2314:4214:5715:0315:10
0:481:350:510:200:191:191:030:320:340:190:150:060:07
265Grzegorczyk Mateusz18:090:341:432:172:303:153:514:235:326:127:038:188:289:079:30
KOS BnO Szczecin0:341:090:340:130:450:360:321:090:400:511:150:100:390:23
10:3012:0012:5013:1513:3614:5416:0216:3917:1217:3217:5218:0118:09
1:001:300:500:250:211:181:080:370:330:200:200:090:08
348Smyk Bartosz19:120:331:342:102:223:013:404:044:435:226:197:367:468:318:58
UKS Traper Złocieniec0:331:010:360:120:390:390:240:390:390:571:170:100:450:27
9:5911:5513:0213:3113:5415:2616:4917:3618:1318:3818:5719:0419:12
1:011:561:070:290:231:321:230:470:370:250:190:070:08
 
 
 
M20/21 (8)3,1 km26 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(37)8(38)9(39)10(40)11(41)12(42)13(43)14(44)
15(57)16(49)17(52)18(54)19(51)20(50)21(47)22(56)23(46)24(57)25(58)26(100)Meta
 
1130Galicz Karol13:250:351:061:351:462:222:453:113:464:184:575:415:496:176:35
BKS Wataha Warszawa0:350:310:290:110:360:230:260:350:320:390:440:080:280:18
7:208:319:079:269:4310:4611:3912:0912:3612:5413:1213:1813:25
0:451:110:360:190:171:030:530:300:270:180:180:060:07
258Mazan Bartłomiej16:230:371:141:502:032:463:123:444:405:166:057:117:187:548:14
WKS Śląsk Wrocław0:370:370:360:130:430:260:320:560:360:491:060:070:360:20
9:0910:3511:2611:4712:0613:1714:2314:5815:3015:5116:1016:1616:23
0:551:260:510:210:191:111:060:350:320:210:190:060:07
3Jankowiak Paweł17:250:294:164:424:515:305:566:246:557:248:059:019:089:4310:01
Chyże BnO0:293:470:260:090:390:260:280:310:290:410:560:070:350:18
10:4912:0212:4713:0513:2414:2415:4416:1216:3916:5917:1417:1917:25
0:481:130:450:180:191:001:200:280:270:200:150:050:06
1:05
*33
4122Aftyka Mateusz19:101:172:513:223:344:144:465:085:506:307:238:368:449:1610:41
UKS Dębołęka1:171:340:310:120:400:320:220:420:400:531:130:080:321:25
11:3813:1314:0614:2614:4616:0317:0817:4018:1118:3418:5619:0219:10
0:571:350:530:200:201:171:050:320:310:230:220:060:08
5117Aftyka Łukasz20:240:331:252:012:153:113:464:165:266:197:248:529:059:5110:13
UKS Dębołęka0:330:520:360:140:560:350:301:100:531:051:280:130:460:22
11:2813:3314:3615:0015:2316:5318:0918:4819:2519:4820:0820:1620:24
1:152:051:030:240:231:301:160:390:370:230:200:080:08
6Świerczyński Hubert21:190:451:272:082:233:203:574:315:316:217:368:559:039:5310:21
KOS BnO Szczecin0:450:420:410:150:570:370:341:000:501:151:190:080:500:28
11:2913:2614:2614:5715:2417:1018:3319:1820:0120:2920:5621:0721:19
1:081:571:000:310:271:461:230:450:430:280:270:110:12
7118Krzyminiewski Marek22:220:401:372:203:374:425:296:017:027:518:5810:2410:3511:1911:42
UKS Dębołęka0:400:570:431:171:050:470:321:010:491:071:260:110:440:23
12:5214:5715:5216:2216:4618:2519:4920:3421:1521:3922:0422:1322:22
1:102:050:550:300:241:391:240:450:410:240:250:090:09
8Płonka Jacek28:511:093:494:485:126:107:007:4310:5111:5212:5714:1814:2615:2115:52
SKARMAT Toruń1:092:400:590:240:580:500:433:081:011:051:210:080:550:31
17:1919:2320:4221:1821:4823:5225:2026:2427:3628:0428:3128:3928:51
1:272:041:190:360:302:041:281:041:120:280:270:080:12
 
 
 
M35/40 (6)3,1 km26 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(37)8(38)9(39)10(40)11(41)12(42)13(43)14(44)
15(57)16(49)17(52)18(54)19(51)20(50)21(47)22(56)23(46)24(57)25(58)26(100)Meta
 
1132Dzietczyk Kamil15:420:281:101:431:552:373:043:344:154:525:346:306:387:127:31
Aktywne Choszczno0:280:420:330:120:420:270:300:410:370:420:560:080:340:19
8:2710:0910:5611:1611:3712:4613:4514:1714:4815:0815:2615:3315:42
0:561:420:470:200:211:090:590:320:310:200:180:070:09
2124Wojciech Sebastian15:480:291:041:381:502:312:593:324:124:505:406:386:477:207:57
Wilga Orient0:290:350:340:120:410:280:330:400:380:500:580:090:330:37
8:5010:1311:0011:2611:4512:5613:5514:3014:5915:1815:3515:4115:48
0:531:230:470:260:191:110:590:350:290:190:170:060:07
353Fiederowicz Szczepan16:420:331:151:461:582:403:063:364:365:146:027:067:157:498:09
UKS Traper Złocieniec0:330:420:310:120:420:260:301:000:380:481:040:090:340:20
9:0610:4811:4612:0612:2713:4214:4315:1615:4916:0916:2716:3516:42
0:571:420:580:200:211:151:010:330:330:200:180:080:07
418Rotter Daniel17:390:362:012:472:593:384:124:395:456:227:118:228:309:039:21
SZWLA Stargard0:361:250:460:120:390:340:271:060:370:491:110:080:330:18
10:1811:4512:3613:0013:2214:3715:4016:1516:4617:0517:2317:3117:39
0:571:270:510:240:221:151:030:350:310:190:180:080:08
555Duda Tomasz20:590:381:392:182:363:554:325:036:006:447:499:069:169:5210:15
UKS Traper Złocieniec0:381:010:390:181:190:370:310:570:441:051:170:100:360:23
11:3213:2415:0215:3015:5117:2018:3119:1219:5320:1620:4120:5020:59
1:171:521:380:280:211:291:110:410:410:230:250:090:09
 
54Włodarczyk Łukasznkl0:371:201:532:062:564:555:26-----6:478:5810:1510:2611:3111:50
UKS Traper Złocieniec0:370:430:330:130:501:590:311:212:111:170:111:050:19
13:1714:5016:4317:0817:3219:0420:1320:4721:2721:4922:0922:1722:24
1:271:331:530:250:241:321:090:340:400:220:200:080:07
16:14
*53
 
 
 
M45/50 (3)2,8 km22 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(33)3(34)4(36)5(39)6(40)7(41)8(42)9(43)10(44)11(57)12(49)13(52)14(54)
15(51)16(50)17(47)18(56)19(46)20(57)21(58)22(100)Meta
 
1120Krzyminiewski Sławomir17:481:031:452:023:274:455:447:047:117:548:229:2711:1312:0712:35
UKS Dębołęka1:030:420:171:251:180:591:200:070:430:281:051:460:540:28
12:5514:1615:2416:0816:4617:1017:3117:3917:48
0:201:211:080:440:380:240:210:080:09
2103Murawski Piotr19:161:181:562:133:304:275:066:286:3710:2310:4211:3413:1414:0114:26
HKS Azymut Mochy1:180:380:171:170:570:391:220:093:460:190:521:400:470:25
14:4616:0317:0917:4918:2118:4219:0119:0819:167:21
0:201:171:060:400:320:210:190:070:08*44
3Kula Hubert23:121:252:072:254:007:459:1811:0911:1811:5312:1713:1815:1117:0617:24
KOS BnO Szczecin1:250:420:181:353:451:331:510:090:350:241:011:531:550:18
17:4619:1120:2021:0422:0222:3522:5523:0323:12
0:221:251:090:440:580:330:200:080:09
 
 
 
M55/60 (2)2,3 km22 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(34)3(33)4(32)5(36)6(37)7(57)8(48)9(50)10(55)11(54)12(53)13(52)14(49)
15(47)16(56)17(46)18(57)19(38)20(40)21(44)22(100)Meta
 
1125Krawiec Tadeusz20:270:451:572:203:094:064:495:047:318:4610:0410:5211:2711:4412:46
Aktywne Choszczno0:451:120:230:490:570:430:152:271:151:180:480:350:171:02
13:3514:3215:2415:5816:4518:4019:2820:1820:27
0:490:570:520:340:471:550:480:500:09
288Fijor Waldemar21:031:001:552:122:593:585:456:277:489:3110:4711:4312:2112:3813:44
SKARMAT Toruń1:000:550:170:470:591:470:421:211:431:160:560:380:171:06
14:3115:1916:0316:3517:2919:2620:0920:5221:03
0:470:480:440:320:541:570:430:430:11
 
 
 
M65+ (2)1,8 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(59)2(34)3(37)4(57)5(46)6(48)7(47)8(56)9(38)10(43)11(42)12(41)13(40)14(44)
15(39)16(100)Meta
 
1Dominiak Zdzisław17:371:002:153:043:374:535:376:307:229:0010:3511:3011:4314:4715:48
UKS Dębołęka1:001:150:490:331:160:440:530:521:381:350:550:133:041:01
16:1717:1317:378:06
0:290:560:24*57
266Wołochowicz Władysław18:371:483:214:154:425:446:387:378:2810:0611:4212:3712:5115:5516:53
KOS BnO Szczecin1:481:330:540:271:020:540:590:511:381:360:550:143:040:58
17:2818:1818:379:12
0:350:500:19*57
 
 
 
OPEN (1)1,8 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(59)2(34)3(37)4(57)5(46)6(48)7(47)8(56)9(38)10(43)11(42)12(41)13(40)14(44)
15(39)16(100)Meta
 
1131Kuźma Elżbieta19:400:592:033:133:394:458:269:1510:0411:4913:0714:0514:2516:5417:49
BKS Wataha Warszawa0:591:041:100:261:063:410:490:491:451:180:580:202:290:55
18:3719:1519:4010:47
0:480:380:25*57