X Puchar Puszczy Piskiejpt. 20-09-2019 07:18
Zgłoszenia kategoriamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
3K12 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Ligocka Marta07Społeczna Szkoła podstawowa Mi0:00
2wakat wakat3:00
 
 
4K14 (6)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Ludwidzka Karina06Społeczna Szkoła podstawowa Mi12:00
2Mikołajczyk Hanna06Społeczna Szkoła podstawowa Mi15:00
3Kuliś Julia06Społeczna Szkoła podstawowa Mi6:00
4Karwowska Aneta06Społeczna Szkoła podstawowa Mi18:00
5Ligocka Maria05UKS Technik RucianeNida9:00
6wakat wakat21:00
 
 
5K16 (8)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Magdaleńska Maja04Indywidualnie16:00
2Bozio Karolina03Społeczne Liceum Ogólnokształc22:00
3Stręt Magdalena03Społeczne Liceum Ogólnokształc19:00
4Wygnał Aleksandra03Społeczne Liceum Ogólnokształc25:00
5Domurat Anna03Społeczne Liceum Ogólnokształc31:00
6Grzelakowska Zuzanna03Społeczne Liceum Ogólnokształc13:00
7Żeszko Oliwia03Społeczne Liceum Ogólnokształc28:00
8wakat wakat34:00
 
 
6K18 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Żelaźniak Iwona02UKS Technik RucianeNida30:00
2Kowal Joanna02UKS Technik RucianeNida24:00
3Kubacka Olga02Społeczne Liceum Ogólnokształc27:00
4Ligocka Małgorzata01UKS Technik RucianeNida33:00
5wakat wakat36:00
 
 
7K20 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Zaborowska Paulina00UKS Technik RucianeNida3:00
2Fałtynowicz Emilia00UKS Technik RucianeNida0:00
3wakat wakat6:00
 
 
8K21 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Ulewicz Gabriela89Nadleśnictwo Spychowo9:00
2Jagiełło Karolina94Indywidualnie15:00
3Szost Sandra902 ORel Przasnysz12:00
4Fabisiak Brygida91UKS Technik RucianeNida18:00
5wakat wakat21:00
 
 
9K35 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Bertel Alicja80Aniołki Ukiela6:00
2Górniak Monika81Indywidualnie0:00
3wakat wakat9:00
4Dzika Natalia83145272515 Giżycka Brygada Zmechanizow3:00
 
 
10K40 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Dyl Nadolna Urszula79Indywidualnie18:00
2Michałowska Agata78882701INDYWIDUALNIE Ostróda15:00
3Marek Agnieszka747200388Indywidualnie12:00
 
 
11K45 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Markowska Katarzyna73Stajnia Koczek25:00
2Potocka Dorota74Społeczne Towarzystwo Oświatow22:00
3Hałaburda Stella74Społeczne Towarzystwo Oświatow28:00
4wakat wakat31:00
 
 
12K50 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Kozłowska Ewa69Aniołki Ukiela34:00
2Danielska Klaudia69Indywidualnie37:00
3wakat wakat40:00
 
 
13K55 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1wakat wakat30:00
2Soloveva Elena582055111PionerSK Pionerskiy Russia24:00
3Chernysheva Tatiana632300428OK Kaliningrad21:00
4Lazareva Natalia558652965UKS Azymut 4527:00
 
 
14K60+ (6)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1wakat wakat48:00
2Łunska Regina56413394UMKS ORKAN Ostróda45:00
3Miroshnichenko Elena592055103PionerSK Pionerskiy Russia36:00
4Semushina Galina512055106OK Kaliningrad42:00
5Mikielska Danuta598664837UMKS ORKAN Ostróda33:00
6Biziuk Halina579102814UMKS ORKAN Ostróda39:00
 
 
17M10 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Bączek Jędrzej10UKS Technik RucianeNida43:00
2Nadolny Waldek09Indywidualnie46:00
 
 
18M12 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Jackiewicz Ksawery07Społeczna Szkoła podstawowa Mi1:00
2wakat wakat4:00
 
 
19M14 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Pupek Dawid06Społeczna Szkoła podstawowa Mi2:00
2wakat wakat8:00
3Ivanov Alexandr052090430OK Kaliningrad Russia5:00
 
 
20M16 (6)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Pełszyński Szymon03Indywidualnie14:00
2Fydrych Marceli03Społeczne Liceum Ogólnokształc17:00
3Bisek Piotr03Społeczne Liceum Ogólnokształc23:00
4Potocki Jakub04Społeczne Liceum Ogólnokształc11:00
5Dmuchowski Antoni03Społeczne Liceum Ogólnokształc20:00
6wakat wakat26:00
 
 
21M18 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Domżała Wiktor01Stajnia Koczek24:00
2Pieńkowski Szymon01UKS Technik RucianeNida27:00
3Garliński Michał01UKS Technik RucianeNida30:00
 
 
22M20 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Głowacki Artur00UKS Technik RucianeNida7:00
2wakat wakat10:00
 
 
23M21 (7)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Magdaleński Wiktor97Indywidualnie17:00
2Szymański Łukasz86UKS Technik RucianeNida2:00
3Giczewski Paweł8514 pppanc5:00
4Legenzow Igor9214 pppanc11:00
5Piersa Jakub98UKS Technik RucianeNida8:00
6Fabisiak Mateusz91Leśnictwo Krutyń14:00
7wakat wakat20:00
 
 
24M35 (10)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Krysztopik Mariusz8011mpa23:00
2Zagroba Rafał80Uzerbejdżan14:00
3Pomianek Mateusz80CHARTY PUSZCZY PISKIEJ8:00
4Banaszek Jakub82Indywidualnie2:00
5Duda Marcin80CHARTY PUSZCZY PISKIEJ17:00
6Łazarski Janusz832. ORel11:00
7Przerwa-Tetmajer Ksawery83CHARTY PUSZCZY PISKIEJ26:00
8wakat wakat29:00
9Zaręba Łukasz83145271715 Giżycka Brygada Zmechanizow20:00
10Ivanov Sergey802090421OK Kaliningrad Russia5:00
 
 
25M40 (8)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Wiliwis Paweł75Indywidualnie32:00
2Tyburski Mariusz762 ORel. Przasnysz38:00
3Rzosiński Dariusz778brt41:00
4Ligocki Maciej76UKS Technik RucianeNida44:00
5wakat wakat53:00
6Karachev Aleksandr771404546OK Kaliningrad50:00
7Sudoł Marek77145271915 Giżycka Brygada Zmechanizow47:00
8Ramotowski Mariusz68145272215 Giżycka Brygada Zmechanizow35:00
 
 
26M45 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Pełszyński Mariusz7315BZ4:00
2Potocki Aleksander72Społeczne Towarzystwo Oświatow10:00
3wakat wakat13:00
4Jachna Dariusz73412252Indywidualnie1:00
5Rapinczuk Jan741977306Biuro ds. Utworzenia Obrony Te7:00
 
 
27M50 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1wakat wakat22:00
2Solovev Mikhail562055122PionerSK Pionerskiy Russia19:00
3Bączek Janusz679201530UKS Technik RucianeNida16:00
 
 
28M55 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Bączek Zbigniew62UKS Technik RucianeNida28:00
2wakat wakat34:00
3Lech Bogdan608655943UMKS ORKAN Ostróda25:00
4Mikielski Marek608664836UMKS ORKAN Ostróda31:00
 
 
29M60 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Kaczanowski Feliks + Bunia55OSP Krutyń37:00
2wakat wakat43:00
3Miroshnichenko Viktor572300501PionerSK Pionerskiy Russia40:00
 
 
30M65+ (3)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1wakat wakat43:00
2Bohaczek Janusz52413376UMKS ORKAN Ostróda37:00
3Łuński Zbigniew52413395UMKS ORKAN Ostróda40:00
 
 
31OPEN (4)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Sosnowski Stefan77Stajnia Koczek35:00
2Wilczyńska-Sosnowska Ewa74Stajnia Koczek29:00
3Rzosińska Julia098brt32:00
4wakat wakat38:00
 
 
32OPENR (8)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Domżała Zuzanna10Stajnia Koczek
2Rapinczuk Jan09Ind. Nowy Dwór Mazowiecki
3Krywult + Basia Rygoł Gosia10LKJ Solec Bieruń
4Krywult + Basia Kruwult Kasia08LKJ Solec Bieruń
5Ligocka z Tatusiem Malwinka18UKS Technik RucianeNida
6Sęk z Tatusiem Nina14UKS Technik RucianeNida
7Faryniaki Nadolniaki17Indywidualnie
8Bohaczek Jan10412204UMKS ORKAN Ostróda