X Puchar Puszczy Piskiejpt. 20-09-2019 07:18
Zgłoszenia klubamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
0wakat (24)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
1wakat K1223:00
2wakat K14621:00
3wakat K16834:00
4wakat K18536:00
5wakat K2036:00
6wakat K21521:00
7wakat K3549:00
8wakat K45431:00
9wakat K50340:00
10wakat K55430:00
11wakat K60+648:00
12wakat M1224:00
13wakat M1438:00
14wakat M16626:00
15wakat M20210:00
16wakat M21720:00
17wakat M351029:00
18wakat M40853:00
19wakat M45513:00
20wakat M50322:00
21wakat M55434:00
22wakat M60343:00
23wakat M65+343:00
24wakat OPEN438:00
 
 
115 Giżycka Brygada Zmechanizow (4)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
11Ramotowski Mariusz681452722M40835:00
224Dzika Natalia831452725K3543:00
325Sudoł Marek771452719M40847:00
433Zaręba Łukasz831452717M351020:00
 
 
211mpa (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
14Krysztopik Mariusz80M351023:00
 
 
3Uzerbejdżan (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
15Zagroba Rafał80M351014:00
 
 
4CHARTY PUSZCZY PISKIEJ (3)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
16Pomianek Mateusz80M35108:00
246Duda Marcin80M351017:00
399Przerwa-Tetmajer Ksawery83M351026:00
 
 
5Biuro ds. Utworzenia Obrony Te (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
17Rapinczuk Jan741977306M4557:00
 
 
6OSP Krutyń (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
18Kaczanowski Feliks + Bunia55M60337:00
 
 
7OK Kaliningrad Russia (2)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
19Ivanov Sergey802090421M35105:00
210Ivanov Alexandr052090430M1435:00
 
 
8Indywidualnie (13)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
12Magdaleński Wiktor97M21717:00
23Magdaleńska Maja04K16816:00
311Banaszek Jakub82M35102:00
412Marek Agnieszka747200388K40312:00
523Danielska Klaudia69K50337:00
629Jachna Dariusz73412252M4551:00
742Górniak Monika81K3540:00
843Jagiełło Karolina94K21515:00
944Wiliwis Paweł75M40832:00
1047Pełszyński Szymon03M16614:00
1198Faryniaki Nadolniaki17OPENR8
12201Dyl Nadolna Urszula79K40318:00
13202Nadolny Waldek09M10246:00
 
 
9Nadleśnictwo Spychowo (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
113Ulewicz Gabriela89K2159:00
 
 
10Aniołki Ukiela (2)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
114Kozłowska Ewa69K50334:00
215Bertel Alicja80K3546:00
 
 
11INDYWIDUALNIE Ostróda (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
116Michałowska Agata78882701K40315:00
 
 
12UMKS ORKAN Ostróda (8)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
117Biziuk Halina579102814K60+639:00
230Mikielska Danuta598664837K60+633:00
331Mikielski Marek608664836M55431:00
432Lech Bogdan608655943M55425:00
538Bohaczek Jan10412204OPENR8
639Bohaczek Janusz52413376M65+337:00
740Łunska Regina56413394K60+645:00
841Łuński Zbigniew52413395M65+340:00
 
 
13Stajnia Koczek (5)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
118Markowska Katarzyna73K45425:00
219Domżała Wiktor01M18324:00
320Domżała Zuzanna10OPENR8
435Sosnowski Stefan77OPEN435:00
536Wilczyńska-Sosnowska Ewa74OPEN429:00
 
 
14UKS Technik RucianeNida (18)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
121Zaborowska Paulina00K2033:00
222Głowacki Artur00M2027:00
326Pieńkowski Szymon01M18327:00
427Żelaźniak Iwona02K18530:00
528Kowal Joanna02K18524:00
637Szymański Łukasz86M2172:00
761Fałtynowicz Emilia00K2030:00
886Piersa Jakub98M2178:00
988Ligocka Maria05K1469:00
1089Ligocka Małgorzata01K18533:00
1190Ligocki Maciej76M40844:00
1291Ligocka z Tatusiem Malwinka18OPENR8
1392Fabisiak Brygida91K21518:00
1493Sęk z Tatusiem Nina14OPENR8
1594Bączek Jędrzej10M10243:00
1696Bączek Janusz679201530M50316:00
1797Bączek Zbigniew62M55428:00
18200Garliński Michał01M18330:00
 
 
15OK Kaliningrad (3)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
134Karachev Aleksandr771404546M40850:00
252Chernysheva Tatiana632300428K55421:00
360Semushina Galina512055106K60+642:00
 
 
1614 pppanc (2)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
145Giczewski Paweł85M2175:00
253Legenzow Igor92M21711:00
 
 
1715BZ (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
148Pełszyński Mariusz73M4554:00
 
 
182 ORel Przasnysz (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
149Szost Sandra90K21512:00
 
 
19Ind. Nowy Dwór Mazowiecki (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
150Rapinczuk Jan09OPENR8
 
 
20UKS Azymut 45 (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
151Lazareva Natalia558652965K55427:00
 
 
21LKJ Solec Bieruń (2)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
154Krywult + Basia Rygoł Gosia10OPENR8
255Krywult + Basia Kruwult Kasia08OPENR8
 
 
22PionerSK Pionerskiy Russia (4)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
156Solovev Mikhail562055122M50319:00
257Soloveva Elena582055111K55424:00
358Miroshnichenko Elena592055103K60+636:00
459Miroshnichenko Viktor572300501M60340:00
 
 
232 ORel. Przasnysz (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
162Tyburski Mariusz76M40838:00
 
 
248brt (2)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
163Rzosiński Dariusz77M40841:00
264Rzosińska Julia09OPEN432:00
 
 
25Społeczna Szkoła podstawowa Mi (7)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
165Ludwidzka Karina06K14612:00
266Mikołajczyk Hanna06K14615:00
367Pupek Dawid06M1432:00
468Ligocka Marta07K1220:00
569Kuliś Julia06K1466:00
670Karwowska Aneta06K14618:00
782Jackiewicz Ksawery07M1221:00
 
 
26Społeczne Liceum Ogólnokształc (11)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
171Bozio Karolina03K16822:00
272Stręt Magdalena03K16819:00
373Fydrych Marceli03M16617:00
474Bisek Piotr03M16623:00
575Potocki Jakub04M16611:00
676Wygnał Aleksandra03K16825:00
777Domurat Anna03K16831:00
878Dmuchowski Antoni03M16620:00
979Grzelakowska Zuzanna03K16813:00
1080Żeszko Oliwia03K16828:00
1181Kubacka Olga02K18527:00
 
 
27Społeczne Towarzystwo Oświatow (3)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
183Potocki Aleksander72M45510:00
284Potocka Dorota74K45422:00
385Hałaburda Stella74K45428:00
 
 
28Leśnictwo Krutyń (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
187Fabisiak Mateusz91M21714:00
 
 
292. ORel (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
195Łazarski Janusz83M351011:00