X Puchar Puszczy Piskiejpt. 20-09-2019 07:18
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (2)2,3 km6 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
68Ligocka Marta07Społeczna Szkoła podstawowa Mi0:00
wakat wakat3:00
 
 
K14 (6)3,4 km8 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
69Kuliś Julia06Społeczna Szkoła podstawowa Mi6:00
88Ligocka Maria05UKS Technik RucianeNida9:00
65Ludwidzka Karina06Społeczna Szkoła podstawowa Mi12:00
66Mikołajczyk Hanna06Społeczna Szkoła podstawowa Mi15:00
70Karwowska Aneta06Społeczna Szkoła podstawowa Mi18:00
wakat wakat21:00
 
 
K16 (8)3,5 km10 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
79Grzelakowska Zuzanna03Społeczne Liceum Ogólnokształc13:00
3Magdaleńska Maja04Indywidualnie16:00
72Stręt Magdalena03Społeczne Liceum Ogólnokształc19:00
71Bozio Karolina03Społeczne Liceum Ogólnokształc22:00
76Wygnał Aleksandra03Społeczne Liceum Ogólnokształc25:00
80Żeszko Oliwia03Społeczne Liceum Ogólnokształc28:00
77Domurat Anna03Społeczne Liceum Ogólnokształc31:00
wakat wakat34:00
 
 
K18 (5)4,2 km12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
28Kowal Joanna02UKS Technik RucianeNida24:00
81Kubacka Olga02Społeczne Liceum Ogólnokształc27:00
27Żelaźniak Iwona02UKS Technik RucianeNida30:00
89Ligocka Małgorzata01UKS Technik RucianeNida33:00
wakat wakat36:00
 
 
K20 (3)5,6 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
61Fałtynowicz Emilia00UKS Technik RucianeNida0:00
21Zaborowska Paulina00UKS Technik RucianeNida3:00
wakat wakat6:00
 
 
K21 (5)5,6 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
13Ulewicz Gabriela89Nadleśnictwo Spychowo9:00
49Szost Sandra902 ORel Przasnysz12:00
43Jagiełło Karolina94Indywidualnie15:00
92Fabisiak Brygida91UKS Technik RucianeNida18:00
wakat wakat21:00
 
 
K35 (4)4,9 km12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
42Górniak Monika81Indywidualnie0:00
241452725Dzika Natalia8315 Giżycka Brygada Zmechanizow3:00
15Bertel Alicja80Aniołki Ukiela6:00
wakat wakat9:00
 
 
K40 (3)4,9 km12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
127200388Marek Agnieszka74Indywidualnie12:00
16882701Michałowska Agata78INDYWIDUALNIE Ostróda15:00
201Dyl Nadolna Urszula79Indywidualnie18:00
 
 
K45 (4)4,2 km12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
84Potocka Dorota74Społeczne Towarzystwo Oświatow22:00
18Markowska Katarzyna73Stajnia Koczek25:00
85Hałaburda Stella74Społeczne Towarzystwo Oświatow28:00
wakat wakat31:00
 
 
K50 (3)4,2 km12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
14Kozłowska Ewa69Aniołki Ukiela34:00
23Danielska Klaudia69Indywidualnie37:00
wakat wakat40:00
 
 
K55 (4)4,0 km11 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
522300428Chernysheva Tatiana63OK Kaliningrad21:00
572055111Soloveva Elena58PionerSK Pionerskiy Russia24:00
518652965Lazareva Natalia55UKS Azymut 4527:00
wakat wakat30:00
 
 
K60+ (6)4,0 km11 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
308664837Mikielska Danuta59UMKS ORKAN Ostróda33:00
582055103Miroshnichenko Elena59PionerSK Pionerskiy Russia36:00
179102814Biziuk Halina57UMKS ORKAN Ostróda39:00
602055106Semushina Galina51OK Kaliningrad42:00
40413394Łunska Regina56UMKS ORKAN Ostróda45:00
wakat wakat48:00
 
 
M10 (2)2,3 km6 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
94Bączek Jędrzej10UKS Technik RucianeNida43:00
202Nadolny Waldek09Indywidualnie46:00
 
 
M12 (2)2,3 km6 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
82Jackiewicz Ksawery07Społeczna Szkoła podstawowa Mi1:00
wakat wakat4:00
 
 
M14 (3)3,6 km10 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
67Pupek Dawid06Społeczna Szkoła podstawowa Mi2:00
102090430Ivanov Alexandr05OK Kaliningrad Russia5:00
wakat wakat8:00
 
 
M16 (6)4,2 km11 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
75Potocki Jakub04Społeczne Liceum Ogólnokształc11:00
47Pełszyński Szymon03Indywidualnie14:00
73Fydrych Marceli03Społeczne Liceum Ogólnokształc17:00
78Dmuchowski Antoni03Społeczne Liceum Ogólnokształc20:00
74Bisek Piotr03Społeczne Liceum Ogólnokształc23:00
wakat wakat26:00
 
 
M18 (3)6,8 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
19Domżała Wiktor01Stajnia Koczek24:00
26Pieńkowski Szymon01UKS Technik RucianeNida27:00
200Garliński Michał01UKS Technik RucianeNida30:00
 
 
M20 (2)8,1 km18 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
22Głowacki Artur00UKS Technik RucianeNida7:00
wakat wakat10:00
 
 
M21 (7)8,1 km18 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
37Szymański Łukasz86UKS Technik RucianeNida2:00
45Giczewski Paweł8514 pppanc5:00
86Piersa Jakub98UKS Technik RucianeNida8:00
53Legenzow Igor9214 pppanc11:00
87Fabisiak Mateusz91Leśnictwo Krutyń14:00
2Magdaleński Wiktor97Indywidualnie17:00
wakat wakat20:00
 
 
M35 (10)7,5 km16 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
11Banaszek Jakub82Indywidualnie2:00
92090421Ivanov Sergey80OK Kaliningrad Russia5:00
6Pomianek Mateusz80CHARTY PUSZCZY PISKIEJ8:00
95Łazarski Janusz832. ORel11:00
5Zagroba Rafał80Uzerbejdżan14:00
46Duda Marcin80CHARTY PUSZCZY PISKIEJ17:00
331452717Zaręba Łukasz8315 Giżycka Brygada Zmechanizow20:00
4Krysztopik Mariusz8011mpa23:00
99Przerwa-Tetmajer Ksawery83CHARTY PUSZCZY PISKIEJ26:00
wakat wakat29:00
 
 
M40 (8)7,5 km16 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
44Wiliwis Paweł75Indywidualnie32:00
11452722Ramotowski Mariusz6815 Giżycka Brygada Zmechanizow35:00
62Tyburski Mariusz762 ORel. Przasnysz38:00
63Rzosiński Dariusz778brt41:00
90Ligocki Maciej76UKS Technik RucianeNida44:00
251452719Sudoł Marek7715 Giżycka Brygada Zmechanizow47:00
341404546Karachev Aleksandr77OK Kaliningrad50:00
wakat wakat53:00
 
 
M45 (5)6,8 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
29412252Jachna Dariusz73Indywidualnie1:00
48Pełszyński Mariusz7315BZ4:00
71977306Rapinczuk Jan74Biuro ds. Utworzenia Obrony Te7:00
83Potocki Aleksander72Społeczne Towarzystwo Oświatow10:00
wakat wakat13:00
 
 
M50 (3)6,8 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
969201530Bączek Janusz67UKS Technik RucianeNida16:00
562055122Solovev Mikhail56PionerSK Pionerskiy Russia19:00
wakat wakat22:00
 
 
M55 (4)5,6 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
328655943Lech Bogdan60UMKS ORKAN Ostróda25:00
97Bączek Zbigniew62UKS Technik RucianeNida28:00
318664836Mikielski Marek60UMKS ORKAN Ostróda31:00
wakat wakat34:00
 
 
M60 (3)5,6 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
8Kaczanowski Feliks + Bunia55OSP Krutyń37:00
592300501Miroshnichenko Viktor57PionerSK Pionerskiy Russia40:00
wakat wakat43:00
 
 
M65+ (3)4,9 km12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
39413376Bohaczek Janusz52UMKS ORKAN Ostróda37:00
41413395Łuński Zbigniew52UMKS ORKAN Ostróda40:00
wakat wakat43:00
 
 
OPEN (4)3,6 km10 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
36Wilczyńska-Sosnowska Ewa74Stajnia Koczek29:00
64Rzosińska Julia098brt32:00
35Sosnowski Stefan77Stajnia Koczek35:00
wakat wakat38:00