X Puchar Puszczy Piskiejpon. 23-09-2019 12:19
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (1)2,3 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Rzosińska Julia098brt78:520:00
 
 
 
K14 (2)3,4 km8 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Ligocka Maria05UKS Technik RucianeNida36:120:00
 
Karwowska Aneta06Społeczna Szkoła podstawowa Minkl
 
 
 
K16 (3)3,5 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
Grzelakowska Zuzanna03Społeczne Liceum Ogólnokształcnkl
Stręt Magdalena03Społeczne Liceum Ogólnokształcnkl
Żeszko Oliwia03Społeczne Liceum Ogólnokształcnkl
 
 
 
K18 (4)4,2 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Ligocka Małgorzata01UKS Technik RucianeNida42:120:00
2Kowal Joanna02UKS Technik RucianeNida64:16+22:04
3Kubacka Olga02Społeczne Liceum Ogólnokształc91:42+49:30
4Żelaźniak Iwona02UKS Technik RucianeNida127:30+85:18
 
 
 
K21 (4)5,6 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Szost Sandra902 ORel Przasnysz68:460:00
2Fabisiak Brygida91UKS Technik RucianeNida72:52+4:06
3Zaborowska Paulina00UKS Technik RucianeNida75:47+7:01
4Jagiełło Karolina94Indywidualnie99:22+30:36
 
 
 
K35 (2)4,9 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Górniak Monika81Indywidualnie91:210:00
 
Bertel Alicja80Aniołki Ukielankl
 
 
 
K40 (3)4,9 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Marek Agnieszka74Indywidualnie54:530:00
2Dyl Nadolna Urszula79Indywidualnie68:47+13:54
3Michałowska Agata78INDYWIDUALNIE Ostróda73:38+18:45
 
 
 
K45 (2)4,2 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Potocka Dorota74Społeczne Towarzystwo Oświatow125:470:00
 
Hałaburda Stella74Społeczne Towarzystwo Oświatownkl
 
 
 
K50 (2)4,2 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Danielska Klaudia69Indywidualnie111:350:00
2Kozłowska Ewa69Aniołki Ukiela114:35+3:00
 
 
 
K55 (4)4,0 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Soloveva Elena58PionerSK Pionerskiy Russia49:300:00
2Lazareva Natalia55UKS Azymut 4552:33+3:03
3Chernysheva Tatiana63OK Kaliningrad55:51+6:21
4Markowska Katarzyna73Stajnia Koczek94:34+45:04
 
 
 
K60+ (5)4,0 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Mikielska Danuta59UMKS ORKAN Ostróda40:230:00
2Biziuk Halina57UMKS ORKAN Ostróda41:43+1:20
3Miroshnichenko Elena59PionerSK Pionerskiy Russia48:50+8:27
4Łunska Regina56UMKS ORKAN Ostróda54:24+14:01
5Semushina Galina51OK Kaliningrad57:39+17:16
 
 
 
M10 (1)2,3 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Nadolny Waldek09Indywidualnie53:460:00
 
 
 
M12 (2)2,3 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Kaczmarczyk Wiktor07Społeczna Szkoła podstawowa Mi93:090:00
2Fary MikołajSpołeczne Towarzystwo Oświatow95:07+1:58
 
 
 
M14 (3)3,6 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Ivanov Alexandr05OK Kaliningrad Russia65:230:00
2Fydrych Marceli05Społeczne Liceum Ogólnokształc132:44+67:21
 
Pupek Dawid06Społeczna Szkoła podstawowa Minkl
 
 
 
M16 (3)4,2 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Pełszyński Szymon03Indywidualnie58:340:00
2Potocki Jakub04Społeczne Liceum Ogólnokształc62:19+3:45
3Bisek Piotr03Społeczne Liceum Ogólnokształc94:53+36:19
 
 
 
M18 (2)6,8 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Pieńkowski Szymon01UKS Technik RucianeNida68:450:00
 
Garliński Michał01UKS Technik RucianeNidankl
 
 
 
M20 (1)8,1 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Głowacki Artur00UKS Technik RucianeNida70:340:00
 
 
 
M21 (6)8,1 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Magdaleński Wiktor97Indywidualnie55:520:00
2Piersa Jakub98UKS Technik RucianeNida71:58+16:06
3Giczewski Paweł8514 pppanc74:37+18:45
4Fabisiak Mateusz91Leśnictwo Krutyń96:28+40:36
5Legenzow Igor9214 pppanc107:44+51:52
 
Szymański Łukasz86UKS Technik RucianeNidankl
 
 
 
M35 (9)7,5 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Duda Marcin80CHARTY PUSZCZY PISKIEJ62:260:00
2Banaszek Jakub82Indywidualnie68:55+6:29
3Zagroba Rafał80Uzerbejdżan72:49+10:23
4Krysztopik Mariusz8011mpa73:13+10:47
5Łazarski Janusz832. ORel79:29+17:03
6Ivanov Sergey80OK Kaliningrad Russia81:46+19:20
7Przerwa-Tetmajer Ksawery83CHARTY PUSZCZY PISKIEJ98:15+35:49
8Zaręba Łukasz8315 Giżycka Brygada Zmechanizow116:58+54:32
 
Pomianek Mateusz80CHARTY PUSZCZY PISKIEJnkl
 
 
 
M40 (6)7,5 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Karachev Aleksandr77OK Kaliningrad64:360:00
2Ligocki Maciej76UKS Technik RucianeNida78:33+13:57
3Ramotowski Mariusz6815 Giżycka Brygada Zmechanizow82:54+18:18
4Rzosiński Dariusz778brt86:17+21:41
5Wiliwis Paweł75Indywidualnie86:46+22:10
6Tyburski Mariusz762 ORel. Przasnysz128:22+63:46
 
 
 
M45 (3)6,8 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Rapinczuk Jan74Biuro ds. Utworzenia Obrony Te60:400:00
2Jachna Dariusz73Indywidualnie67:43+7:03
 
Potocki Aleksander72Społeczne Towarzystwo Oświatownkl
 
 
 
M50 (1)6,8 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Solovev Mikhail56PionerSK Pionerskiy Russia64:240:00
 
 
 
M55 (2)5,6 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Mikielski Marek60UMKS ORKAN Ostróda49:150:00
2Lech Bogdan60UMKS ORKAN Ostróda55:44+6:29
 
 
 
M60 (2)5,6 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Miroshnichenko Viktor57PionerSK Pionerskiy Russia58:590:00
2Kaczanowski Feliks + Bunia55OSP Krutyń101:38+42:39
 
 
 
M65+ (2)4,9 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Łuński Zbigniew52UMKS ORKAN Ostróda61:090:00
2Bohaczek Janusz52UMKS ORKAN Ostróda62:01+0:52
 
 
 
OPEN (2)3,6 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Sosnowski Stefan77Stajnia Koczek73:480:00
2Wilczyńska-Sosnowska Ewa74Stajnia Koczek78:02+4:14
 
 
 
OPENR (8)2,3 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Bohaczek Jan10UMKS ORKAN Ostróda22:190:00
2Rapinczuk Jan09Ind. Nowy Dwór Mazowiecki22:54+0:35
3Domżała Zuzanna10Stajnia Koczek27:23+5:04
4Banaszek Łukasz08Indywidualnie32:22+10:03
5Krywult + Basia Rygoł Gosia10LKJ Solec Bieruń32:30+10:11
6Krywult + Basia Kruwult Kasia08LKJ Solec Bieruń32:35+10:16
7Faryniaki Nadolniaki17Indywidualnie48:50+26:31
8Sęk z Tatusiem Nina14UKS Technik RucianeNida66:43+44:24