X Puchar Puszczy Piskiejpon. 23-09-2019 12:21
Wyniki z międyczasamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (1)2,3 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(100)Meta
 
164Rzosińska Julia78:5216:2948:2453:5565:5770:2478:2578:52
8brt16:2931:555:3112:024:278:010:27
 
 
 
K14 (2)3,4 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(33)3(42)4(43)5(35)6(34)7(50)8(100)Meta
 
188Ligocka Maria36:124:2512:2416:2720:5025:0129:0233:0235:4736:12
UKS Technik RucianeNida4:257:594:034:234:114:014:002:450:25
 
70Karwowska Anetankl57:0963:38----------85:23110:21119:39131:11131:4561:1081:56
Społeczna Szkoła podstawowa Mi57:096:2921:4524:589:1811:320:34*32*34
 
 
 
K16 (3)3,5 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(31)3(33)4(42)5(44)6(43)7(54)8(34)9(50)10(100)Meta
 
79Grzelakowska Zuzannankl12:3014:3625:5333:1485:35103:55111:05157:11-----169:33169:38
Społeczne Liceum Ogólnokształc12:302:0611:177:2152:2118:207:1046:0612:22*100
72Stręt Magdalenankl7:319:0818:5827:4479:18103:24106:58151:14-----163:31163:35
Społeczne Liceum Ogólnokształc7:311:379:508:4651:3424:063:3444:1612:17*100
80Żeszko Oliwiankl41:1143:5753:2259:20------------------------------38:07
Społeczne Liceum Ogólnokształc41:112:469:255:58*31
 
 
 
K18 (4)4,2 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(40)3(49)4(41)5(42)6(44)7(43)8(35)9(34)10(50)11(51)12(100)Meta
 
189Ligocka Małgorzata42:123:318:1712:2316:1821:4426:4927:5130:1833:3537:2139:2841:4542:12
UKS Technik RucianeNida3:314:464:063:555:265:051:022:273:173:462:072:170:27
228Kowal Joanna64:165:4616:3221:5726:3833:2143:3144:2347:5452:0156:4160:4963:4864:16
UKS Technik RucianeNida5:4610:465:254:416:4310:100:523:314:074:404:082:590:28
381Kubacka Olga91:429:1521:5330:2038:1749:3066:2169:0872:5181:0586:2389:1791:1391:42
Społeczne Liceum Ogólnokształc9:1512:388:277:5711:1316:512:473:438:145:182:541:560:29
91:15
*100
427Żelaźniak Iwona127:3018:3225:5830:5736:2742:3451:4353:0958:1361:4485:3287:42126:30127:30
UKS Technik RucianeNida18:327:264:595:306:079:091:265:043:3123:482:1038:481:00
122:33
*50
 
 
 
K21 (4)5,6 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(40)3(37)4(38)5(53)6(39)7(51)8(49)9(41)10(42)11(44)12(43)13(54)14(100)
Meta
 
149Szost Sandra68:469:5417:3926:4031:3632:4736:0838:0745:0149:1755:0862:1563:0964:5168:21
2 ORel Przasnysz9:547:459:014:561:113:211:596:544:165:517:070:541:423:30
68:46
0:25
292Fabisiak Brygida72:524:0111:4520:4825:5127:0030:4434:3541:5348:2354:3263:3965:0468:0172:22
UKS Technik RucianeNida4:017:449:035:031:093:443:517:186:306:099:071:252:574:21
72:52
0:30
321Zaborowska Paulina75:474:1915:0523:5229:4730:5234:3539:0348:0552:4558:5364:2565:1868:1175:17
UKS Technik RucianeNida4:1910:468:475:551:053:434:289:024:406:085:320:532:537:06
75:47
0:30
443Jagiełło Karolina99:224:0915:2531:0546:0847:4652:0755:2364:1872:0382:0688:0889:2994:0798:49
Indywidualnie4:0911:1615:4015:031:384:213:168:557:4510:036:021:214:384:42
99:22
0:33
 
 
 
K35 (2)4,9 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(40)3(49)4(41)5(52)6(46)7(45)8(42)9(44)10(43)11(54)12(100)Meta
 
142Górniak Monika91:215:1017:5526:1230:5040:0843:5451:5267:3074:3676:4785:2390:4491:21
Indywidualnie5:1012:458:174:389:183:467:5815:387:062:118:365:210:37
 
15Bertel Alicjankl20:0629:3135:3941:0086:4191:13------------------------------
Aniołki Ukiela20:069:256:085:2145:414:32
 
 
 
K40 (3)4,9 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(40)3(49)4(41)5(52)6(46)7(45)8(42)9(44)10(43)11(54)12(100)Meta
 
112Marek Agnieszka54:533:568:5413:0217:2424:2727:1833:5938:0945:5446:4650:3954:2954:53
Indywidualnie3:564:584:084:227:032:516:414:107:450:523:533:500:24
2201Dyl Nadolna Urszula68:475:1414:3818:3327:2735:4238:1546:3854:0259:0960:3764:0768:1168:47
Indywidualnie5:149:243:558:548:152:338:237:245:071:283:304:040:36
316Michałowska Agata73:385:4212:2018:2524:3733:2237:1246:1655:0762:0363:1967:5673:0273:38
INDYWIDUALNIE Ostróda5:426:386:056:128:453:509:048:516:561:164:375:060:36
 
 
 
K45 (2)4,2 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(40)3(49)4(41)5(42)6(44)7(43)8(35)9(34)10(50)11(51)12(100)Meta
 
184Potocka Dorota125:4730:0051:5762:4582:0590:23101:01102:33106:15110:48117:16119:15125:08125:47
Społeczne Towarzystwo Oświatow30:0021:5710:4819:208:1810:381:323:424:336:281:595:530:39
 
85Hałaburda Stellankl-------------------------------------------------------18:2218:36
Społeczne Towarzystwo Oświatow18:220:14
2:533:424:405:326:308:2910:0811:3313:2314:1215:4216:2817:5518:27
*103*101*104*117*116*112*114*108*110*109*107*118*120*100
 
 
 
K50 (2)4,2 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(40)3(49)4(41)5(42)6(44)7(43)8(35)9(34)10(50)11(51)12(100)Meta
 
123Danielska Klaudia111:358:4219:3428:5339:3251:0072:5976:4182:5291:26100:36106:25110:34111:35
Indywidualnie8:4210:529:1910:3911:2821:593:426:118:349:105:494:091:01
214Kozłowska Ewa114:3511:3922:2931:3842:2254:0276:0579:3885:4394:15103:13109:19113:31114:35
Aniołki Ukiela11:3910:509:0910:4411:4022:033:336:058:328:586:064:121:04
113:36
*100
 
 
 
K55 (4)4,0 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(40)3(49)4(41)5(42)6(44)7(43)8(54)9(50)10(51)11(100)Meta
 
157Soloveva Elena49:307:1412:4617:1922:0627:0832:1933:3039:0244:0946:3949:0249:30
PionerSK Pionerskiy Russia7:145:324:334:475:025:111:115:325:072:302:230:28
251Lazareva Natalia52:334:3510:3914:5320:0927:0335:4336:5441:1046:5949:3352:0152:33
UKS Azymut 454:356:044:145:166:548:401:114:165:492:342:280:32
352Chernysheva Tatiana55:513:4120:5124:5229:0535:0739:5140:5445:1750:4953:0155:1755:51
OK Kaliningrad3:4117:104:014:136:024:441:034:235:322:122:160:34
418Markowska Katarzyna94:344:3917:1348:2862:0069:1278:2979:4084:1590:1292:0594:0194:34
Stajnia Koczek4:3912:3431:1513:327:129:171:114:355:571:531:560:33
 
 
 
K60+ (5)4,0 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(40)3(49)4(41)5(42)6(44)7(43)8(54)9(50)10(51)11(100)Meta
 
130Mikielska Danuta40:233:499:1513:0817:1223:0227:3828:5231:3036:0438:0239:5640:23
UMKS ORKAN Ostróda3:495:263:534:045:504:361:142:384:341:581:540:27
217Biziuk Halina41:434:019:4613:4918:0523:4628:3229:2732:0537:1939:0241:1741:43
UMKS ORKAN Ostróda4:015:454:034:165:414:460:552:385:141:432:150:26
358Miroshnichenko Elena48:503:4910:1214:4218:3024:0631:3532:3835:2142:1344:2248:1148:50
PionerSK Pionerskiy Russia3:496:234:303:485:367:291:032:436:522:093:490:39
440Łunska Regina54:244:2310:5015:4420:4427:4236:2838:1141:0348:3250:2053:4854:24
UMKS ORKAN Ostróda4:236:274:545:006:588:461:432:527:291:483:280:36
560Semushina Galina57:395:5413:4918:5323:5731:4540:2241:5244:4150:4753:1457:0757:39
OK Kaliningrad5:547:555:045:047:488:371:302:496:062:273:530:32
 
 
 
M10 (1)2,3 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(100)Meta
 
1202Nadolny Waldek53:4610:0016:1825:5736:0243:1853:0853:46
Indywidualnie10:006:189:3910:057:169:500:38
 
 
 
M12 (2)2,3 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(100)Meta
 
182Kaczmarczyk Wiktor93:0969:1974:0077:2383:5487:1692:3093:0940:5247:4492:44
Społeczna Szkoła podstawowa Mi69:194:413:236:313:225:140:39*37*39*100
2Fary Mikołaj95:0761:1265:0767:4085:5889:1494:2895:0794:42
Społeczne Towarzystwo Oświatow61:123:552:3318:183:165:140:39*100
 
 
 
M14 (3)3,6 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(31)3(33)4(42)5(44)6(43)7(35)8(34)9(50)10(100)Meta
 
110Ivanov Alexandr65:237:3711:4822:1129:4839:3741:1445:3952:0259:3064:4765:23
OK Kaliningrad Russia7:374:1110:237:379:491:374:256:237:285:170:36
273Fydrych Marceli132:449:2410:5121:1030:0581:49100:02103:41115:03122:37132:04132:44
Społeczne Liceum Ogólnokształc9:241:2710:198:5551:4418:133:3911:227:349:270:40
 
67Pupek Dawidnkl42:3864:1572:1978:23-------------------------167:23168:3835:55
Społeczna Szkoła podstawowa Mi42:3821:378:046:0489:001:15*37
 
 
 
M16 (3)4,2 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(40)3(49)4(41)5(42)6(44)7(43)8(54)9(34)10(50)11(100)Meta
 
147Pełszyński Szymon58:344:1313:0316:0319:5836:1445:4646:4648:4551:3155:1358:1158:34
Indywidualnie4:138:503:003:5516:169:321:001:592:463:422:580:23
275Potocki Jakub62:193:5316:1219:3823:0139:5148:5249:5451:4954:5259:3161:5262:19
Społeczne Liceum Ogólnokształc3:5312:193:263:2316:509:011:021:553:034:392:210:27
374Bisek Piotr94:5312:4725:4234:2342:1953:4270:2773:1279:4685:0790:5094:1994:5377:01
Społeczne Liceum Ogólnokształc12:4712:558:417:5611:2316:452:456:345:215:433:290:34*35
 
 
 
M18 (2)6,8 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(49)3(48)4(47)5(46)6(45)7(44)8(43)9(54)10(42)11(41)12(40)13(39)14(51)
15(100)Meta
 
126Pieńkowski Szymon68:455:1910:4817:0922:3825:5434:0340:1941:1344:0447:1953:0258:3063:4466:12
UKS Technik RucianeNida5:195:296:215:293:168:096:160:542:513:155:435:285:142:28
68:2368:45
2:110:22
 
200Garliński Michałnkl5:2212:4720:4924:4179:12---------------------------------------------
UKS Technik RucianeNida5:227:258:023:5254:31
-----
 
 
 
M20 (1)8,1 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(36)3(37)4(53)5(39)6(40)7(41)8(42)9(43)10(44)11(45)12(46)13(47)14(48)
15(49)16(50)17(51)18(100)Meta
 
122Głowacki Artur70:349:2814:4417:5421:3924:1627:5631:5535:3439:2140:3144:5550:0853:3456:00
UKS Technik RucianeNida9:285:163:103:452:373:403:593:393:471:104:245:133:262:26
61:3466:5268:3370:1270:34
5:345:181:411:390:22
 
 
 
M21 (6)8,1 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(36)3(37)4(53)5(39)6(40)7(41)8(42)9(43)10(44)11(45)12(46)13(47)14(48)
15(49)16(50)17(51)18(100)Meta
 
12Magdaleński Wiktor55:522:054:437:4011:3314:0417:4421:3424:4027:1328:1032:1336:5740:2542:37
Indywidualnie2:052:382:573:532:313:403:503:062:330:574:034:443:282:12
48:4252:3853:4255:2855:52
6:053:561:041:460:24
286Piersa Jakub71:582:325:277:4712:4015:4723:2429:5133:4638:4739:3543:4949:1354:3157:10
UKS Technik RucianeNida2:322:552:204:533:077:376:273:555:010:484:145:245:182:39
64:0268:3970:0671:3671:58
6:524:371:271:300:22
345Giczewski Paweł74:374:098:1110:5415:5318:3826:4633:2137:1841:4942:4446:5852:1157:5760:19
14 pppanc4:094:022:434:592:458:086:353:574:310:554:145:135:462:22
66:1170:5772:2474:1374:37
5:524:461:271:490:24
487Fabisiak Mateusz96:282:547:5611:0216:0319:5338:3145:3049:5954:0154:5961:5468:4273:2977:05
Leśnictwo Krutyń2:545:023:065:013:5018:386:594:294:020:586:556:484:473:36
84:5990:5993:1095:5596:28
7:546:002:112:450:33
553Legenzow Igor107:444:0615:2020:4325:0632:0042:3849:1254:2158:5460:1666:5772:3686:1291:07
14 pppanc4:0611:145:234:236:5410:386:345:094:331:226:415:3913:364:55
97:45103:59105:32107:17107:44107:18
6:386:141:331:450:27*100
 
37Szymański Łukasznkl3:467:2610:5115:1218:4523:1429:0533:2140:44-----47:1552:3756:5762:08
UKS Technik RucianeNida3:463:403:254:213:334:295:514:167:236:315:224:205:11
68:3174:0375:3377:2377:4937:02
6:235:321:301:500:26*44
 
 
 
M35 (9)7,5 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(37)3(38)4(39)5(40)6(41)7(42)8(45)9(46)10(52)11(47)12(48)13(49)14(50)
15(51)16(100)Meta
 
146Duda Marcin62:265:299:2113:3616:4320:2025:2929:3734:3940:0042:5445:5548:1253:2658:59
CHARTY PUSZCZY PISKIEJ5:293:524:153:073:375:094:085:025:212:543:012:175:145:33
60:2662:0862:26
1:271:420:18
211Banaszek Jakub68:556:1910:4314:4917:5722:3027:5132:2437:0942:5945:1549:5153:0758:4163:59
Indywidualnie6:194:244:063:084:335:214:334:455:502:164:363:165:345:18
66:0968:3468:55
2:102:250:21
35Zagroba Rafał72:4910:3614:0518:3622:1227:0932:1836:2940:2946:3349:3052:0758:0263:4168:46
Uzerbejdżan10:363:294:313:364:575:094:114:006:042:572:375:555:395:05
70:3072:2572:49
1:441:550:24
44Krysztopik Mariusz73:135:348:1913:3019:5133:4838:0242:0346:1151:0552:5955:2458:2365:1770:03
11mpa5:342:455:116:2113:574:144:014:084:541:542:252:596:544:46
71:1772:4773:13
1:141:300:26
595Łazarski Janusz79:2912:2416:0021:0425:2629:5834:5245:0950:3056:2458:1060:5366:3771:4076:12
2. ORel12:243:365:044:224:324:5410:175:215:541:462:435:445:034:32
77:4179:0779:29
1:291:260:22
69Ivanov Sergey81:4612:1815:2819:4126:1929:5433:4737:1146:4552:0558:3161:0367:0572:3077:43
OK Kaliningrad Russia12:183:104:136:383:353:533:249:345:206:262:326:025:255:13
79:3281:2781:46
1:491:550:19
799Przerwa-Tetmajer Ksawery98:158:4514:3527:0034:2043:3553:0858:3763:3469:1372:0474:4178:5188:3393:59
CHARTY PUSZCZY PISKIEJ8:455:5012:257:209:159:335:294:575:392:512:374:109:425:26
95:4597:4898:15
1:462:030:27
833Zaręba Łukasz116:5812:0919:5532:5440:5649:3059:1664:3969:0277:4880:4683:3098:44105:15111:32
15 Giżycka Brygada Zmechanizow12:097:4612:598:028:349:465:234:238:462:582:4415:146:316:17
114:18116:34116:58
2:462:160:24
 
6Pomianek Mateusznkl5:077:3511:1414:3318:3224:0028:0732:0738:2640:1542:2544:5952:2457:00
CHARTY PUSZCZY PISKIEJ5:072:283:393:193:595:284:074:006:191:492:102:347:254:36
-----61:4262:07
4:420:25
 
 
 
M40 (6)7,5 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(37)3(38)4(39)5(40)6(41)7(42)8(45)9(46)10(52)11(47)12(48)13(49)14(50)
15(51)16(100)Meta
 
134Karachev Aleksandr64:366:259:1413:3817:1021:1326:1930:4434:2139:5242:0444:5147:2655:1560:29
OK Kaliningrad6:252:494:243:324:035:064:253:375:312:122:472:357:495:14
62:2264:1164:36
1:531:490:25
290Ligocki Maciej78:336:2610:3716:2019:5627:5533:4337:5443:1749:2852:2355:5358:3767:5574:08
UKS Technik RucianeNida6:264:115:433:367:595:484:115:236:112:553:302:449:186:13
76:0378:1178:33
1:552:080:22
31Ramotowski Mariusz82:548:3112:2618:0721:3326:0933:2237:5342:4448:2550:2853:0756:0971:5977:16
15 Giżycka Brygada Zmechanizow8:313:555:413:264:367:134:314:515:412:032:393:0215:505:17
80:4582:3382:54
3:291:480:21
463Rzosiński Dariusz86:1711:5115:0820:0224:2628:5836:4540:4944:5551:1753:4156:4763:2876:0381:24
8brt11:513:174:544:244:327:474:044:066:222:243:066:4112:355:21
83:4685:4886:17
2:222:020:29
544Wiliwis Paweł86:466:119:4114:0417:2526:0034:4638:5543:1158:5860:5665:0470:0476:4182:47
Indywidualnie6:113:304:233:218:358:464:094:1615:471:584:085:006:376:06
84:2986:1886:46
1:421:490:28
662Tyburski Mariusz128:229:0618:2324:1929:1732:5842:4253:4757:3864:3279:0283:25111:49118:42124:05
2 ORel. Przasnysz9:069:175:564:583:419:4411:053:516:5414:304:2328:246:535:23
125:55127:56128:22
1:502:010:26
 
 
 
M45 (3)6,8 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(49)3(48)4(47)5(46)6(45)7(44)8(43)9(54)10(42)11(41)12(40)13(39)14(51)
15(100)Meta
 
17Rapinczuk Jan60:402:408:2017:2520:3124:0231:1136:0336:4839:2542:2147:1751:5655:3458:06
Biuro ds. Utworzenia Obrony Te2:405:409:053:063:317:094:520:452:372:564:564:393:382:32
60:1860:40
2:120:22
229Jachna Dariusz67:432:558:4417:5321:0724:5531:4937:2738:2641:1644:5552:0657:3161:5864:10
Indywidualnie2:555:499:093:143:486:545:380:592:503:397:115:254:272:12
67:1667:43
3:060:27
 
83Potocki Aleksandernkl12:2822:5733:1338:59--------------------------------------------------
Społeczne Towarzystwo Oświatow12:2810:2910:165:46
-----
 
 
 
M50 (1)6,8 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(49)3(48)4(47)5(46)6(45)7(44)8(43)9(54)10(42)11(41)12(40)13(39)14(51)
15(100)Meta
 
156Solovev Mikhail64:243:249:2416:3619:1423:0129:2734:5636:0739:1342:2547:5054:0059:0261:31
PionerSK Pionerskiy Russia3:246:007:122:383:476:265:291:113:063:125:256:105:022:29
63:5464:24
2:230:30
 
 
 
M55 (2)5,6 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(40)3(37)4(38)5(53)6(39)7(51)8(49)9(41)10(42)11(44)12(43)13(54)14(100)
Meta
 
131Mikielski Marek49:152:478:3215:0321:0722:0825:0026:5332:1235:4839:3342:5443:4245:4148:55
UMKS ORKAN Ostróda2:475:456:316:041:012:521:535:193:363:453:210:481:593:14
49:15
0:20
232Lech Bogdan55:443:358:3514:2718:3919:4923:0325:0530:0739:2043:5847:3948:3350:4855:10
UMKS ORKAN Ostróda3:355:005:524:121:103:142:025:029:134:383:410:542:154:22
55:44
0:34
 
 
 
M60 (2)5,6 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(40)3(37)4(38)5(53)6(39)7(51)8(49)9(41)10(42)11(44)12(43)13(54)14(100)
Meta
 
159Miroshnichenko Viktor58:593:138:5516:2822:1023:3227:0529:3536:3940:3144:5849:1650:2553:3458:32
PionerSK Pionerskiy Russia3:135:427:335:421:223:332:307:043:524:274:181:093:094:58
58:59
0:27
28Kaczanowski Feliks + Bunia101:385:0517:0128:1144:3745:5851:1955:5866:4677:4685:2291:1892:5795:57101:04
OSP Krutyń5:0511:5611:1016:261:215:214:3910:4811:007:365:561:393:005:07
101:38
0:34
 
 
 
M65+ (2)4,9 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(40)3(49)4(41)5(52)6(46)7(45)8(42)9(44)10(43)11(54)12(100)Meta
 
141Łuński Zbigniew61:093:5220:0824:0428:0334:5037:0843:2047:3552:4453:3656:0560:3461:09
UMKS ORKAN Ostróda3:5216:163:563:596:472:186:124:155:090:522:294:290:35
239Bohaczek Janusz62:012:4418:4825:0430:4535:4337:4043:5147:0155:1556:2659:0461:3862:01
UMKS ORKAN Ostróda2:4416:046:165:414:581:576:113:108:141:112:382:340:23
 
 
 
OPEN (2)3,6 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(31)3(33)4(42)5(44)6(43)7(35)8(34)9(50)10(100)Meta
 
135Sosnowski Stefan73:4810:0713:2823:0529:2640:2142:1756:5062:0467:5072:4673:4872:49
Stajnia Koczek10:073:219:376:2110:551:5614:335:145:464:561:02*100
236Wilczyńska-Sosnowska Ewa78:0216:2019:2328:5734:5346:3248:1462:4768:0073:4777:2478:02
Stajnia Koczek16:203:039:345:5611:391:4214:335:135:473:370:38
 
 
 
OPENR (8)2,3 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(100)Meta
 
138Bohaczek Jan22:194:348:2211:1114:3118:1621:5022:19
UMKS ORKAN Ostróda4:343:482:493:203:453:340:29
250Rapinczuk Jan22:544:277:5110:5415:0118:4822:2722:54
Ind. Nowy Dwór Mazowiecki4:273:243:034:073:473:390:27
320Domżała Zuzanna27:235:5411:4315:1318:5023:0226:5427:23
Stajnia Koczek5:545:493:303:374:123:520:29
4203Banaszek Łukasz32:226:4613:1216:3223:0126:2731:5032:2231:57
Indywidualnie6:466:263:206:293:265:230:32*100
554Krywult + Basia Rygoł Gosia32:305:3711:2514:3323:3426:5632:0132:30
LKJ Solec Bieruń5:375:483:089:013:225:050:29
655Krywult + Basia Kruwult Kasia32:356:2310:2520:2225:0329:0532:0332:35
LKJ Solec Bieruń6:234:029:574:414:022:580:32
798Faryniaki Nadolniaki48:5014:3523:0028:0435:1041:2347:5648:5048:00
Indywidualnie14:358:255:047:066:136:330:54*100
893Sęk z Tatusiem Nina66:4319:0628:0333:4644:1651:5365:5566:43
UKS Technik RucianeNida19:068:575:4310:307:3714:020:48