X Puchar Puszczy Piskiej 2019czw. 16-05-2019 22:10
Zgłoszenia kategoriamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
4K14 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Ligocka Maria05UKS Technik Ruciane-Nida25:00
2Bruździak Zofia04Społeczna Szkoła Podstawowa w28:00
3Hornicka Oliwia04Gimnazjum Społeczne w Mikołajk31:00
4wakat wakat34:00
 
 
6K18 (7)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Kruk Laura01UKS Technik Ruciane-Nida9:00
2Mrówka Wiktoria01UKS Technik Ruciane-Nida15:00
3Malinowska Oliwia01UKS Technik Ruciane-Nida6:00
4Żelaźniak Iwona02UKS Technik Ruciane-Nida3:00
5Kowal Joanna02UKS Technik Ruciane-Nida12:00
6Ligocka Małgorzata01UKS Technik Ruciane-Nida0:00
7wakat wakat18:00
 
 
7K20 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Zaborowska Paulina00UKS Technik Ruciane-Nida1:00
2Nowakowska Wiktoria99UKS Technik Ruciane-Nida4:00
3Fałtynowicz Emilia00UKS Technik Ruciane-Nida7:00
4wakat wakat10:00
 
 
8K21 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Sipina Halper Monika Martina88OK Jelen - Croatia16:00
2Wawryszko Brygida91indywidualnie19:00
3wakat wakat22:00
4Nakvos? Nadezhda928646238OSK Sakas13:00
 
 
9K35 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Kostka Katarzyna97indywidualnie1:00
2wakat wakat7:00
3Dzika Natalia83145272515 Giżycka Brygada Zmechanizow4:00
 
 
10K40 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Kurpiewska Dorota75Klub Morsów w Piszu19:00
2wakat wakat22:00
3Michałowska Agata78882701Indywidualnie Ostróda10:00
4Marek Agnieszka747200388indywidualnie16:00
5Telatyńska Sylwia798661478Aktywne Choszczno13:00
 
 
11K45 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Markowska Katarzyna73Stajnia Koczek33:00
2Potocka Dorota74indywidualnie30:00
3wakat wakat36:00
 
 
13K55 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1wakat wakat27:00
2Soloveva Elena582055111PionerSK Pionerskiy Russia21:00
3Chernysheva Tatiana632300428PionerSK Pionerskiy Russia24:00
 
 
14K60+ (7)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1wakat wakat45:00
2Łuńska Regina56413394UMKS ORKAN Ostróda48:00
3Lewoń Ewa55889676UMKS ORKAN Ostróda30:00
4Smirnova Natalia562011565PionerSK Pionerskiy Russia39:00
5Soloveva Elena582055111PionerSK Pionerskiy Russia33:00
6Mikielska Danuta598664837UMKS ORKAN Ostróda42:00
7Biziuk Halina579102814UMKS ORKAN Ostróda36:00
 
 
20M16 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Pełszyński Szymon03SP33:00
2Potocki Jakub04Społeczne Gimnazjum w Mikołajk0:00
3Dmuchowski Antek03Gimnazjum Spoleczne w Mikołajk6:00
4wakat wakat9:00
 
 
21M18 (6)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Garliński Michał01UKS Technik Ruciane-Nida21:00
2Pieńkowski Szymon01UKS Technik Ruciane-Nida18:00
3Deptuła Bartosz02UKS Technik Ruciane-Nida12:00
4Malinowski Wojciech01UKS Technik Ruciane-Nida15:00
5Lewandowski Sebastian01UKS Technik Ruciane-Nida24:00
6wakat wakat27:00
 
 
22M20 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Jakubczyk Arkadiusz99UKS Technik Ruciane-Nida6:00
2Głowacki Artur00UKS Technik Ruciane-Nida3:00
3Czerniewicz Łukasz99UKS Technik Ruciane-Nida0:00
4Orczyk Łukasz00UKS Technik Ruciane-Nida9:00
5wakat wakat12:00
 
 
23M21 (9)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Szlaszyński Adrian86Nadleśnictwo Pisz33:00
2Piersa Jakub98UKS Technik Ruciane-Nida27:00
3Fabisiak Mateusz91indywidualnie18:00
4Oslislo Kacper98indywidualnie36:00
5wakat wakat39:00
6Pawłowicz Piotr88413387indywidualnie24:00
7Grabowski Bogusz87145271815 Giżycka Brygada Zmechanizow21:00
8Pietraszko Karol938041881indywidualnie30:00
9Nakvosas Mindaugas898646191OSK Sakas15:00
 
 
24M35 (9)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Krysztopik Mariusz8011 MPA14:00
2Pomianek Mateusz80Charty Puszczy Piskiej8:00
3Zagroba Rafał80Uzerbejdżan11:00
4Banaszek Jakub82indywidualnie20:00
5wakat wakat26:00
6Tamaševičius Audrius842037321OSK Sakas17:00
7Ivanov Sergey802090421OK Kaliningrad Russia5:00
8Dzietczyk Kamil828661479Aktywne Choszczno23:00
9Pańkowski Mateusz849101596UKS Technik Ruciane-Nida2:00
 
 
25M40 (8)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Ligocki Maciej76UKS Technik Ruciane-Nida35:00
2Rzosiński Dariusz778 BRT38:00
3wakat wakat50:00
4Karachev Aleksandr771404546OK Kaliningrad RUS44:00
5Ramotowski Mariusz68145272215 Giżycka Brygada Zmechanizow41:00
6Ceniuk Sylwester78145272715 Giżycka Brygada Zmechanizow47:00
7Majewski Marek777205050PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo32:00
8Ruzgis Kęstutis797654322OSK Sakas29:00
 
 
26M45 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Pełszyński Mariusz7315 BZ2:00
2Potocki Aleksander72indywidualnie5:00
3wakat wakat11:00
4Rapinczuk Jan741977306BdsUOT Warszawa8:00
 
 
27M50 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1wakat wakat20:00
2Solovev Mikhail562055122PionerSK Pionerskiy Russia14:00
3Bączek Janusz679201530UKS Technik Ruciane-Nida17:00
 
 
28M55 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1wakat wakat8:00
2Lickiewicz Jarosław64413373indywidualnie podlaskie5:00
3Mikielski Marek608664836UMKS ORKAN Ostróda2:00
 
 
29M60 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Kaczanowski Feliks + Bunia55OSP Krutyń14:00
2wakat wakat20:00
3Rogala Mirosław571401472KU AZS WAT Warszawa17:00
4Miroshnichenko Viktor572300501PionerSK Pionerskiy Russia11:00
 
 
30M65+ (6)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1wakat wakat38:00
2Wojtyła Jerzy48413338UMKS ORKAN Ostróda32:00
3Bohaczek Janusz52413376UMKS ORKAN Ostróda23:00
4Łuński Zbigniew52413395UMKS ORKAN Ostróda26:00
5Kukuryka Jan471401457KU AZS WAT Warszawa29:00
6Woźniak Henryk482114920UMKS ORKAN Ostróda35:00
 
 
31OPEN (1)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Szajowska Anita64indywidualnie
 
 
32OPENR (6)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Romanowski Leszek75indywidualnie
2Domżała Zuzanna10Stajnia Koczek
3Szymańscy Paulinka; TomaszUKS Technik Ruciane-Nida
4Banaszek Jakub; Kamila; Ł09rodzinnie :)
5RJW Julia,Aleksandra10indywidualnie
6Bohaczek Jan10412204UMKS ORKAN Ostróda