X Puchar Puszczy Piskiej 2019czw. 16-05-2019 22:10
Zgłoszenia klubamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1UKS Technik Ruciane-Nida (24)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
11Pańkowski Mateusz849101596M3592:00
22Zaborowska Paulina00K2041:00
310Jakubczyk Arkadiusz99M2056:00
411Garliński Michał01M18621:00
512Pieńkowski Szymon01M18618:00
616Głowacki Artur00M2053:00
717Czerniewicz Łukasz99M2050:00
819Nowakowska Wiktoria99K2044:00
923Orczyk Łukasz00M2059:00
1024Kruk Laura01K1879:00
1125Mrówka Wiktoria01K18715:00
1226Malinowska Oliwia01K1876:00
1334Szymańscy Paulinka; TomaszOPENR6
1435Żelaźniak Iwona02K1873:00
1536Kowal Joanna02K18712:00
1637Ligocka Maria05K14425:00
1738Ligocka Małgorzata01K1870:00
1839Deptuła Bartosz02M18612:00
1940Malinowski Wojciech01M18615:00
2041Lewandowski Sebastian01M18624:00
2142Ligocki Maciej76M40835:00
2243Piersa Jakub98M21927:00
2364Fałtynowicz Emilia00K2047:00
2485Bączek Janusz679201530M50317:00
 
 
2OSP Krutyń (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
13Kaczanowski Feliks + Bunia55M60414:00
 
 
311 MPA (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
14Krysztopik Mariusz80M35914:00
 
 
4Indywidualnie Ostróda (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
15Michałowska Agata78882701K40510:00
 
 
515 BZ (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
16Pełszyński Mariusz73M4542:00
 
 
6SP3 (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
17Pełszyński Szymon03M1643:00
 
 
7Nadleśnictwo Pisz (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
18Szlaszyński Adrian86M21933:00
 
 
8indywidualnie (13)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
19Marek Agnieszka747200388K40516:00
220Pietraszko Karol938041881M21930:00
327Romanowski Leszek75OPENR6
461Banaszek Jakub82M35920:00
570Kostka Katarzyna97K3531:00
672Fabisiak Mateusz91M21918:00
773Wawryszko Brygida91K21419:00
874Szajowska Anita64OPEN1
975Oslislo Kacper98M21936:00
1082Potocki Aleksander72M4545:00
1184Pawłowicz Piotr88413387M21924:00
1286RJW Julia,Aleksandra10OPENR6
1388Potocka Dorota74K45330:00
 
 
9OK Kaliningrad Russia (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
113Ivanov Sergey802090421M3595:00
 
 
10Charty Puszczy Piskiej (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
114Pomianek Mateusz80M3598:00
 
 
11Uzerbejdżan (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
115Zagroba Rafał80M35911:00
 
 
1215 Giżycka Brygada Zmechanizow (4)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
118Ceniuk Sylwester781452727M40847:00
231Ramotowski Mariusz681452722M40841:00
332Dzika Natalia831452725K3534:00
471Grabowski Bogusz871452718M21921:00
 
 
13KU AZS WAT Warszawa (2)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
121Kukuryka Jan471401457M65+629:00
222Rogala Mirosław571401472M60417:00
 
 
14PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
128Majewski Marek777205050M40832:00
 
 
15Stajnia Koczek (2)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
129Markowska Katarzyna73K45333:00
230Domżała Zuzanna10OPENR6
 
 
16BdsUOT Warszawa (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
133Rapinczuk Jan741977306M4548:00
 
 
17PionerSK Pionerskiy Russia (6)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
144Smirnova Natalia562011565K60+739:00
245Soloveva Elena582055111K60+733:00
346Chernysheva Tatiana632300428K55324:00
447Miroshnichenko Viktor572300501M60411:00
548Solovev Mikhail562055122M50314:00
663Soloveva Elena582055111K55321:00
 
 
18UMKS ORKAN Ostróda (10)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
149Biziuk Halina579102814K60+736:00
250Bohaczek Jan10412204OPENR6
351Bohaczek Janusz52413376M65+623:00
452Lewoń Ewa55889676K60+730:00
553Łuńska Regina56413394K60+748:00
654Łuński Zbigniew52413395M65+626:00
755Mikielska Danuta598664837K60+742:00
856Mikielski Marek608664836M5532:00
957Wojtyła Jerzy48413338M65+632:00
1058Woźniak Henryk482114920M65+635:00
 
 
19Klub Morsów w Piszu (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
159Kurpiewska Dorota75K40519:00
 
 
20OK Kaliningrad RUS (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
160Karachev Aleksandr771404546M40844:00
 
 
21rodzinnie :) (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
162Banaszek Jakub; Kamila; Ł09OPENR6
 
 
22OK Jelen - Croatia (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
165Sipina Halper Monika Martina88K21416:00
 
 
23OSK Sakas (4)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
166Nakvosas Mindaugas898646191M21915:00
267Nakvos? Nadezhda928646238K21413:00
368Tamaševičius Audrius842037321M35917:00
469Ruzgis Kęstutis797654322M40829:00
 
 
24Aktywne Choszczno (2)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
176Telatyńska Sylwia798661478K40513:00
277Dzietczyk Kamil828661479M35923:00
 
 
25Społeczne Gimnazjum w Mikołajk (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
178Potocki Jakub04M1640:00
 
 
26Społeczna Szkoła Podstawowa w (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
179Bruździak Zofia04K14428:00
 
 
27Gimnazjum Społeczne w Mikołajk (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
180Hornicka Oliwia04K14431:00
 
 
28Gimnazjum Spoleczne w Mikołajk (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
181Dmuchowski Antek03M1646:00
 
 
29indywidualnie podlaskie (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
183Lickiewicz Jarosław64413373M5535:00
 
 
308 BRT (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
187Rzosiński Dariusz77M40838:00