X Puchar Puszczy Piskiej 2019czw. 16-05-2019 22:06
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K14 (4)3,8 km9 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
37Ligocka Maria05UKS Technik Ruciane-Nida25:00
79Bruździak Zofia04Społeczna Szkoła Podstawowa w28:00
80Hornicka Oliwia04Gimnazjum Społeczne w Mikołajk31:00
wakat wakat34:00
 
 
K18 (7)5,3 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
38Ligocka Małgorzata01UKS Technik Ruciane-Nida0:00
35Żelaźniak Iwona02UKS Technik Ruciane-Nida3:00
26Malinowska Oliwia01UKS Technik Ruciane-Nida6:00
24Kruk Laura01UKS Technik Ruciane-Nida9:00
36Kowal Joanna02UKS Technik Ruciane-Nida12:00
25Mrówka Wiktoria01UKS Technik Ruciane-Nida15:00
wakat wakat18:00
 
 
K20 (4)6,2 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2Zaborowska Paulina00UKS Technik Ruciane-Nida1:00
19Nowakowska Wiktoria99UKS Technik Ruciane-Nida4:00
64Fałtynowicz Emilia00UKS Technik Ruciane-Nida7:00
wakat wakat10:00
 
 
K21 (4)6,2 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
678646238Nakvos? Nadezhda92OSK Sakas13:00
65Sipina Halper Monika Martina88OK Jelen - Croatia16:00
73Wawryszko Brygida91indywidualnie19:00
wakat wakat22:00
 
 
K35 (3)5,3 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
70Kostka Katarzyna97indywidualnie1:00
321452725Dzika Natalia8315 Giżycka Brygada Zmechanizow4:00
wakat wakat7:00
 
 
K40 (5)5,3 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
5882701Michałowska Agata78Indywidualnie Ostróda10:00
768661478Telatyńska Sylwia79Aktywne Choszczno13:00
97200388Marek Agnieszka74indywidualnie16:00
59Kurpiewska Dorota75Klub Morsów w Piszu19:00
wakat wakat22:00
 
 
K45 (3)4,8 km13 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
88Potocka Dorota74indywidualnie30:00
29Markowska Katarzyna73Stajnia Koczek33:00
wakat wakat36:00
 
 
K55 (3)3,7 km11 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
632055111Soloveva Elena58PionerSK Pionerskiy Russia21:00
462300428Chernysheva Tatiana63PionerSK Pionerskiy Russia24:00
wakat wakat27:00
 
 
K60+ (7)3,7 km11 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
52889676Lewoń Ewa55UMKS ORKAN Ostróda30:00
452055111Soloveva Elena58PionerSK Pionerskiy Russia33:00
499102814Biziuk Halina57UMKS ORKAN Ostróda36:00
442011565Smirnova Natalia56PionerSK Pionerskiy Russia39:00
558664837Mikielska Danuta59UMKS ORKAN Ostróda42:00
wakat wakat45:00
53413394Łuńska Regina56UMKS ORKAN Ostróda48:00
 
 
M16 (4)4,8 km13 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
78Potocki Jakub04Społeczne Gimnazjum w Mikołajk0:00
7Pełszyński Szymon03SP33:00
81Dmuchowski Antek03Gimnazjum Spoleczne w Mikołajk6:00
wakat wakat9:00
 
 
M18 (6)6,7 km16 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
39Deptuła Bartosz02UKS Technik Ruciane-Nida12:00
40Malinowski Wojciech01UKS Technik Ruciane-Nida15:00
12Pieńkowski Szymon01UKS Technik Ruciane-Nida18:00
11Garliński Michał01UKS Technik Ruciane-Nida21:00
41Lewandowski Sebastian01UKS Technik Ruciane-Nida24:00
wakat wakat27:00
 
 
M20 (5)7,8 km19 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
17Czerniewicz Łukasz99UKS Technik Ruciane-Nida0:00
16Głowacki Artur00UKS Technik Ruciane-Nida3:00
10Jakubczyk Arkadiusz99UKS Technik Ruciane-Nida6:00
23Orczyk Łukasz00UKS Technik Ruciane-Nida9:00
wakat wakat12:00
 
 
M21 (9)7,8 km19 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
668646191Nakvosas Mindaugas89OSK Sakas15:00
72Fabisiak Mateusz91indywidualnie18:00
711452718Grabowski Bogusz8715 Giżycka Brygada Zmechanizow21:00
84413387Pawłowicz Piotr88indywidualnie24:00
43Piersa Jakub98UKS Technik Ruciane-Nida27:00
208041881Pietraszko Karol93indywidualnie30:00
8Szlaszyński Adrian86Nadleśnictwo Pisz33:00
75Oslislo Kacper98indywidualnie36:00
wakat wakat39:00
 
 
M35 (9)7,3 km17 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
19101596Pańkowski Mateusz84UKS Technik Ruciane-Nida2:00
132090421Ivanov Sergey80OK Kaliningrad Russia5:00
14Pomianek Mateusz80Charty Puszczy Piskiej8:00
15Zagroba Rafał80Uzerbejdżan11:00
4Krysztopik Mariusz8011 MPA14:00
682037321Tamaševičius Audrius84OSK Sakas17:00
61Banaszek Jakub82indywidualnie20:00
778661479Dzietczyk Kamil82Aktywne Choszczno23:00
wakat wakat26:00
 
 
M40 (8)7,3 km17 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
697654322Ruzgis Kęstutis79OSK Sakas29:00
287205050Majewski Marek77PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo32:00
42Ligocki Maciej76UKS Technik Ruciane-Nida35:00
87Rzosiński Dariusz778 BRT38:00
311452722Ramotowski Mariusz6815 Giżycka Brygada Zmechanizow41:00
601404546Karachev Aleksandr77OK Kaliningrad RUS44:00
181452727Ceniuk Sylwester7815 Giżycka Brygada Zmechanizow47:00
wakat wakat50:00
 
 
M45 (4)6,7 km17 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
6Pełszyński Mariusz7315 BZ2:00
82Potocki Aleksander72indywidualnie5:00
331977306Rapinczuk Jan74BdsUOT Warszawa8:00
wakat wakat11:00
 
 
M50 (3)6,7 km17 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
482055122Solovev Mikhail56PionerSK Pionerskiy Russia14:00
859201530Bączek Janusz67UKS Technik Ruciane-Nida17:00
wakat wakat20:00
 
 
M55 (3)5,4 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
568664836Mikielski Marek60UMKS ORKAN Ostróda2:00
83413373Lickiewicz Jarosław64indywidualnie podlaskie5:00
wakat wakat8:00
 
 
M60 (4)5,4 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
472300501Miroshnichenko Viktor57PionerSK Pionerskiy Russia11:00
3Kaczanowski Feliks + Bunia55OSP Krutyń14:00
221401472Rogala Mirosław57KU AZS WAT Warszawa17:00
wakat wakat20:00
 
 
M65+ (6)4,8 km13 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
51413376Bohaczek Janusz52UMKS ORKAN Ostróda23:00
54413395Łuński Zbigniew52UMKS ORKAN Ostróda26:00
211401457Kukuryka Jan47KU AZS WAT Warszawa29:00
57413338Wojtyła Jerzy48UMKS ORKAN Ostróda32:00
582114920Woźniak Henryk48UMKS ORKAN Ostróda35:00
wakat wakat38:00