X Puchar Puszczy Piskiej 2019niedz. 19-05-2019 13:17
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10 (1)2,5 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Nadolny Waldemarindywidualnie122:000:00
 
 
 
K14 (1)3,8 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Ligocka Maria05UKS Technik Ruciane-Nida112:230:00
 
 
 
K18 (4)5,3 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Malinowska Oliwia01UKS Technik Ruciane-Nida74:070:00
2Ligocka Małgorzata01UKS Technik Ruciane-Nida78:39+4:32
3Mrówka Wiktoria01UKS Technik Ruciane-Nida111:37+37:30
4Kruk Laura01UKS Technik Ruciane-Nida117:40+43:33
 
 
 
K20 (1)6,2 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Fałtynowicz Emilia00UKS Technik Ruciane-Nida107:240:00
 
 
 
K21 (3)6,2 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Nakvos? Nadezhda92OSK Sakas53:540:00
2Sipina Halper Monika Martina88OK Jelen - Croatia96:50+42:56
 
Wawryszko Brygida91indywidualnienkl
 
 
 
K35 (3)5,3 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Dzika Natalia8315 Giżycka Brygada Zmechanizow71:030:00
2Nikonowicz Ewa8015 Giżycka Brygada Zmechanizow73:09+2:06
3Kostka Katarzyna97indywidualnie100:29+29:26
 
 
 
K40 (4)5,3 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Marek Agnieszka74indywidualnie74:590:00
2Dyl Nadolna Urszulaindywidualnie103:54+28:55
3Michałowska Agata78Indywidualnie Ostróda146:12+71:13
 
Kurpiewska Dorota75Klub Morsów w Piszunkl
 
 
 
K45 (2)4,8 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Potocka Dorota74indywidualnie97:200:00
 
Markowska Katarzyna73Stajnia Koczeknkl
 
 
 
K55 (2)3,7 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Soloveva Elena58PionerSK Pionerskiy Russia48:390:00
2Chernysheva Tatiana63PionerSK Pionerskiy Russia67:01+18:22
 
 
 
K60+ (4)3,7 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Mikielska Danuta59UMKS ORKAN Ostróda59:100:00
2Biziuk Halina57UMKS ORKAN Ostróda66:39+7:29
3Łuńska Regina56UMKS ORKAN Ostróda71:23+12:13
4Smirnova Natalia56PionerSK Pionerskiy Russia89:49+30:39
 
 
 
M16 (2)4,8 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Pełszyński Szymon03SP372:010:00
2Potocki Jakub04Społeczne Gimnazjum w Mikołajk93:06+21:05
 
 
 
M18 (5)6,7 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Pieńkowski Szymon01UKS Technik Ruciane-Nida112:100:00
 
Domrzała Wiktor01Stajnia Koczeknkl
Lewandowski Sebastian01UKS Technik Ruciane-Nidankl
Garliński Michał01UKS Technik Ruciane-Nidankl
Malinowski Wojciech01UKS Technik Ruciane-Nidankl
 
 
 
M20 (3)7,8 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Czerniewicz Łukasz99UKS Technik Ruciane-Nida73:000:00
2Jakubczyk Arkadiusz99UKS Technik Ruciane-Nida87:40+14:40
3Głowacki Artur00UKS Technik Ruciane-Nida92:46+19:46
 
 
 
M21 (8)7,8 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Nakvosas Mindaugas89OSK Sakas49:430:00
2Pawłowicz Piotr88indywidualnie65:41+15:58
3Pietraszko Karol93indywidualnie65:43+16:00
4Piersa Jakub98UKS Technik Ruciane-Nida72:08+22:25
5Szlaszyński Adrian86Nadleśnictwo Pisz80:41+30:58
6Grabowski Bogusz8715 Giżycka Brygada Zmechanizow87:33+37:50
7Fabisiak Mateusz91indywidualnie88:49+39:06
8Oslislo Kacper98indywidualnie159:32+109:49
 
 
 
M35 (8)7,3 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Pomianek Mateusz80Charty Puszczy Piskiej62:080:00
2Ivanov Sergey80OK Kaliningrad Russia68:54+6:46
3Dzietczyk Kamil82Aktywne Choszczno72:10+10:02
4Krysztopik Mariusz8011 MPA76:23+14:15
5Banaszek Jakub82indywidualnie82:56+20:48
6Zagroba Rafał80Uzerbejdżan96:56+34:48
7Pańkowski Mateusz84UKS Technik Ruciane-Nida102:54+40:46
8Przerwa-Tetmajer KsaweryCharty Puszczy Piskiej107:28+45:20
 
 
 
M40 (7)7,3 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Majewski Marek77PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo53:120:00
2Karachev Aleksandr77OK Kaliningrad RUS73:41+20:29
3Rzosiński Dariusz778 BRT78:42+25:30
4Ruzgis Kęstutis79OSK Sakas79:24+26:12
5Ceniuk Sylwester7815 Giżycka Brygada Zmechanizow81:32+28:20
6Ligocki Maciej76UKS Technik Ruciane-Nida81:58+28:46
7Ramotowski Mariusz6815 Giżycka Brygada Zmechanizow127:04+73:52
 
 
 
M45 (3)6,7 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Rapinczuk Jan74BdsUOT Warszawa82:100:00
2Potocki Aleksander72indywidualnie128:33+46:23
3Pełszyński Mariusz7315 BZ134:02+51:52
 
 
 
M50 (2)6,7 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Solovev Mikhail56PionerSK Pionerskiy Russia78:260:00
2Bączek Janusz67UKS Technik Ruciane-Nida95:51+17:25
 
 
 
M55 (2)5,4 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Lickiewicz Jarosław64indywidualnie podlaskie62:130:00
2Mikielski Marek60UMKS ORKAN Ostróda64:58+2:45
 
 
 
M60 (3)5,4 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Rogala Mirosław57KU AZS WAT Warszawa63:030:00
2Kaczanowski Feliks + Bunia55OSP Krutyń113:19+50:16
3Miroshnichenko Viktor57PionerSK Pionerskiy Russia113:55+50:52
 
 
 
M65+ (5)4,8 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Łuński Zbigniew52UMKS ORKAN Ostróda48:370:00
2Kukuryka Jan47KU AZS WAT Warszawa51:04+2:27
3Bohaczek Janusz52UMKS ORKAN Ostróda51:24+2:47
4Woźniak Henryk48UMKS ORKAN Ostróda65:44+17:07
5Wojtyła Jerzy48UMKS ORKAN Ostróda68:33+19:56
 
 
 
OPEN (2)3,8 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Telatyńska Sylwia79Aktywne Choszczno69:090:00
 
Szajowska Anita64indywidualnienkl
 
 
 
OPENR (9)2,5 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Bohaczek Jan10UMKS ORKAN Ostróda30:430:00
2Banaszek Jakub; Kamila; Ł09rodzinnie :)36:04+5:21
3Wielogórski Tomaszindywidualnie40:11+9:28
4Szymańscy Paulinka; TomaszUKS Technik Ruciane-Nida43:10+12:27
5RJW Julia,Aleksandra10indywidualnie43:18+12:35
6Romanowski Leszek75indywidualnie50:55+20:12
7Nadolniaki-Faryniaki indywidualnie52:34+21:51
8Domżała Zuzanna10Stajnia Koczek81:04+50:21
9Zamkowski Korneliaindywidualnie83:18+52:35