X Puchar Puszczy Piskiej 2019niedz. 19-05-2019 13:18
Wyniki z międyczasamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10 (1)2,5 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(36)6(100)Meta
 
190Nadolny Waldemar122:0021:5833:0849:1168:45113:49121:40122:00
indywidualnie21:5811:1016:0319:3445:047:510:20
 
 
 
K14 (1)3,8 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(33)3(34)4(48)5(46)6(36)7(47)8(31)9(100)Meta
 
137Ligocka Maria112:2324:3843:0054:1158:3561:5369:5675:39110:29112:08112:23
UKS Technik Ruciane-Nida24:3818:2211:114:243:188:035:4334:501:390:15
 
 
 
K18 (4)5,3 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(56)2(55)3(54)4(35)5(43)6(44)7(45)8(48)9(41)10(50)11(49)12(52)13(53)14(100)
Meta
 
126Malinowska Oliwia74:076:3012:4516:5121:3133:2536:2339:2141:0548:4459:5963:1470:0272:5573:56
UKS Technik Ruciane-Nida6:306:154:064:4011:542:582:581:447:3911:153:156:482:531:01
74:07
0:11
238Ligocka Małgorzata78:393:2818:4622:3427:2938:5942:0144:5046:3552:5663:4766:4073:5377:2878:31
UKS Technik Ruciane-Nida3:2815:183:484:5511:303:022:491:456:2110:512:537:133:351:03
78:39
0:08
325Mrówka Wiktoria111:379:3315:5621:4436:2749:0655:3758:4462:2678:4791:5396:24106:18110:32111:28
UKS Technik Ruciane-Nida9:336:235:4814:4312:396:313:073:4216:2113:064:319:544:140:56
111:37
0:09
424Kruk Laura117:406:0721:5927:4643:1455:2861:4764:4768:2984:5197:47102:17112:30116:36117:30
UKS Technik Ruciane-Nida6:0715:525:4715:2812:146:193:003:4216:2212:564:3010:134:060:54
117:40
0:10
 
 
 
K20 (1)6,2 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(54)2(42)3(50)4(49)5(52)6(43)7(44)8(45)9(48)10(46)11(41)12(35)13(55)14(56)
15(100)Meta
 
164Fałtynowicz Emilia107:2410:5532:3642:3348:0155:2265:3969:2572:0674:3377:3483:3188:3797:11102:55
UKS Technik Ruciane-Nida10:5521:419:575:287:2110:173:462:412:273:015:575:068:345:44
107:15107:24
4:200:09
 
 
 
K21 (3)6,2 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(54)2(42)3(50)4(49)5(52)6(43)7(44)8(45)9(48)10(46)11(41)12(35)13(55)14(56)
15(100)Meta
 
167Nakvos? Nadezhda53:543:3510:4615:0817:1222:1729:0231:2033:1034:0836:3139:0042:1448:1051:46
OSK Sakas3:357:114:222:045:056:452:181:500:582:232:293:145:563:36
53:4753:54
2:010:07
265Sipina Halper Monika Martina96:508:0621:5728:5831:2946:5656:3360:1862:5464:1868:2072:5478:2288:0893:43
OK Jelen - Croatia8:0613:517:012:3115:279:373:452:361:244:024:345:289:465:35
96:4296:50
2:590:08
 
73Wawryszko Brygidankl9:00-----42:2747:2152:2865:2671:0974:5976:5881:3786:0792:26103:16110:09
indywidualnie9:0033:274:545:0712:585:433:501:594:394:306:1910:506:53
114:18114:2736:26
4:090:09*52
 
 
 
K35 (3)5,3 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(56)2(55)3(54)4(35)5(43)6(44)7(45)8(48)9(41)10(50)11(49)12(52)13(53)14(100)
Meta
 
132Dzika Natalia71:032:5711:3817:1923:2633:2940:3744:0145:4050:3859:2362:3467:5470:0470:55
15 Giżycka Brygada Zmechanizow2:578:415:416:0710:037:083:241:394:588:453:115:202:100:51
71:03
0:08
2Nikonowicz Ewa73:096:0211:4817:0824:3434:3443:1245:3047:3854:3362:3764:5069:0671:5772:58
15 Giżycka Brygada Zmechanizow6:025:465:207:2610:008:382:182:086:558:042:134:162:511:01
73:09
0:11
370Kostka Katarzyna100:293:3815:5230:4037:2152:4257:3161:0064:2171:3484:1287:1795:3399:19100:20
indywidualnie3:3812:1414:486:4115:214:493:293:217:1312:383:058:163:461:01
100:29
0:09
 
 
 
K40 (4)5,3 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(56)2(55)3(54)4(35)5(43)6(44)7(45)8(48)9(41)10(50)11(49)12(52)13(53)14(100)
Meta
 
19Marek Agnieszka74:599:0614:4619:2823:0935:1941:4444:2445:5051:1460:1562:3271:1473:5974:50
indywidualnie9:065:404:423:4112:106:252:401:265:249:012:178:422:450:51
74:59
0:09
2Dyl Nadolna Urszula103:544:169:5513:5317:4030:4534:3347:5753:0265:2583:0190:3196:40102:27103:38
indywidualnie4:165:393:583:4713:053:4813:245:0512:2317:367:306:095:471:11
103:54
0:16
35Michałowska Agata146:126:4422:4731:2141:4977:1785:5991:4794:30104:40126:01129:58138:34144:10145:57
Indywidualnie Ostróda6:4416:038:3410:2835:288:425:482:4310:1021:213:578:365:361:47
146:12
0:15
 
59Kurpiewska Dorotankl24:4735:3642:3052:3365:04----------101:16------------------------------
Klub Morsów w Piszu24:4710:496:5410:0312:3136:12
 
 
 
K45 (2)4,8 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(54)2(35)3(43)4(44)5(45)6(48)7(46)8(41)9(50)10(49)11(52)12(53)13(100)Meta
 
188Potocka Dorota97:209:5720:2238:1744:3149:2351:5856:2963:3577:0681:2991:4795:4597:0197:20
indywidualnie9:5710:2517:556:144:522:354:317:0613:314:2310:183:581:160:19
 
29Markowska Katarzynankl15:3933:0250:4857:1461:0463:1167:4272:17-----112:36126:43129:43130:56131:07
Stajnia Koczek15:3917:2317:466:263:502:074:314:3540:1914:073:001:130:11
 
 
 
K55 (2)3,7 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(56)2(55)3(54)4(35)5(41)6(51)7(50)8(49)9(52)10(53)11(100)Meta
 
145Soloveva Elena48:392:379:2713:5018:0123:0931:4434:1838:5544:2947:3348:3048:39
PionerSK Pionerskiy Russia2:376:504:234:115:088:352:344:375:343:040:570:09
246Chernysheva Tatiana67:014:1614:1028:4834:3241:5050:2252:2356:0962:4365:5666:5167:01
PionerSK Pionerskiy Russia4:169:5414:385:447:188:322:013:466:343:130:550:10
 
 
 
K60+ (4)3,7 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(56)2(55)3(54)4(35)5(41)6(51)7(50)8(49)9(52)10(53)11(100)Meta
 
155Mikielska Danuta59:103:4612:1427:2131:0636:4345:0747:2650:0954:5858:0259:0259:10
UMKS ORKAN Ostróda3:468:2815:073:455:378:242:192:434:493:041:000:08
249Biziuk Halina66:393:3518:4931:3435:3742:1651:1353:1256:1662:2365:3366:2966:39
UMKS ORKAN Ostróda3:3515:1412:454:036:398:571:593:046:073:100:560:10
353Łuńska Regina71:2310:4920:0626:1331:4348:4157:1059:2962:1267:0270:0671:1271:23
UMKS ORKAN Ostróda10:499:176:075:3016:588:292:192:434:503:041:060:11
444Smirnova Natalia89:495:5215:5523:1232:2840:5054:0868:3172:5182:3787:4889:3589:49
PionerSK Pionerskiy Russia5:5210:037:179:168:2213:1814:234:209:465:111:470:14
 
 
 
M16 (2)4,8 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(54)2(35)3(43)4(44)5(45)6(48)7(46)8(41)9(50)10(49)11(52)12(53)13(100)Meta
 
17Pełszyński Szymon72:015:4414:3627:2032:3335:2136:3239:3944:3254:5061:4268:5271:1171:5372:01
SP35:448:5212:445:132:481:113:074:5310:186:527:102:190:420:08
278Potocki Jakub93:068:5116:2444:5351:4954:5557:1561:4370:0681:1883:4289:3792:0692:5693:06
Społeczne Gimnazjum w Mikołajk8:517:3328:296:563:062:204:288:2311:122:245:552:290:500:10
 
 
 
M18 (5)6,7 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(54)2(42)3(51)4(50)5(49)6(53)7(47)8(43)9(44)10(45)11(48)12(41)13(35)14(55)
15(56)16(100)Meta
 
112Pieńkowski Szymon112:105:1618:3722:1124:4826:4842:1748:0458:5261:4867:0469:5175:4584:44103:59
UKS Technik Ruciane-Nida5:1613:213:342:372:0015:295:4710:482:565:162:475:548:5919:15
109:20112:02112:10
5:212:420:08
 
Domrzała Wiktornkl99:06-----113:16-----118:07127:49----------------------------------------
Stajnia Koczek99:0614:104:519:42
-----129:20129:327:5239:1450:31103:29
1:310:12*56*35*41*47
41Lewandowski Sebastiannkl13:1132:4240:1244:3750:2165:3476:31106:26112:46117:33148:25---------------
UKS Technik Ruciane-Nida13:1119:317:304:255:4415:1310:5729:556:204:4730:52
----------
11Garliński Michałnkl7:0335:3442:5647:4153:2568:2379:25109:22115:38120:15151:21---------------
UKS Technik Ruciane-Nida7:0328:317:224:455:4414:5811:0229:576:164:3731:06
----------
40Malinowski Wojciechnkl21:5941:3849:0353:3159:1873:5285:33115:31121:49126:24157:30---------------
UKS Technik Ruciane-Nida21:5919:397:254:285:4714:3411:4129:586:184:3531:06
----------
 
 
 
M20 (3)7,8 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(38)3(39)4(41)5(42)6(43)7(44)8(45)9(48)10(46)11(35)12(47)13(40)14(49)
15(50)16(51)17(52)18(53)19(100)Meta
 
117Czerniewicz Łukasz73:004:488:4716:0022:5025:1429:5732:3038:2339:2041:2948:4251:0657:5563:19
UKS Technik Ruciane-Nida4:483:597:136:502:244:432:335:530:572:097:132:246:495:24
64:5666:1769:5872:0272:5173:00
1:371:213:412:040:490:09
210Jakubczyk Arkadiusz87:405:189:5918:3125:4528:5033:0935:5038:1239:1641:4650:0356:5769:3073:53
UKS Technik Ruciane-Nida5:184:418:327:143:054:192:412:221:042:308:176:5412:334:23
76:2680:0683:4286:3087:3187:40
2:333:403:362:481:010:09
316Głowacki Artur92:467:4513:3520:4828:4231:4235:5438:5641:0041:5944:3753:2960:0971:0374:33
UKS Technik Ruciane-Nida7:455:507:137:543:004:123:022:040:592:388:526:4010:543:30
76:2580:2483:3392:0192:3992:46
1:523:593:098:280:380:07
 
 
 
M21 (8)7,8 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(38)3(39)4(41)5(42)6(43)7(44)8(45)9(48)10(46)11(35)12(47)13(40)14(49)
15(50)16(51)17(52)18(53)19(100)Meta
 
166Nakvosas Mindaugas49:434:087:1712:2917:0818:5121:4023:2825:0426:0027:4633:4536:0140:3042:59
OSK Sakas4:083:095:124:391:432:491:481:360:561:465:592:164:292:29
44:1145:1247:3449:0149:3549:43
1:121:012:221:270:340:08
284Pawłowicz Piotr65:414:047:3513:5823:2625:2529:2632:0034:0234:5437:3643:0046:2453:1056:18
indywidualnie4:043:316:239:281:594:012:342:020:522:425:243:246:463:08
57:5259:2962:3964:5765:3465:41
1:341:373:102:180:370:07
320Pietraszko Karol65:434:167:5414:1519:4522:0625:3227:3629:3230:2632:2538:1540:2747:1250:14
indywidualnie4:163:386:215:302:213:262:041:560:541:595:502:126:453:02
51:4153:3156:2764:5865:3665:43
1:271:502:568:310:380:07
443Piersa Jakub72:085:209:0616:0323:4026:0830:1532:2738:2539:1741:3247:1552:2258:0361:08
UKS Technik Ruciane-Nida5:203:466:577:372:284:072:125:580:522:155:435:075:413:05
65:0066:2969:1871:2672:0172:08
3:521:292:492:080:350:07
58Szlaszyński Adrian80:414:408:2114:4121:1823:2428:4631:1736:4437:5040:1645:4851:3358:0361:29
Nadleśnictwo Pisz4:403:416:206:372:065:222:315:271:062:265:325:456:303:26
66:2067:3077:4879:4380:3080:41
4:511:1010:181:550:470:11
671Grabowski Bogusz87:335:5810:3717:3428:5031:0835:0237:1639:1841:0244:0352:5758:0563:5367:21
15 Giżycka Brygada Zmechanizow5:584:396:5711:162:183:542:142:021:443:018:545:085:483:28
78:5381:2184:5286:5087:2687:33
11:322:283:311:580:360:07
772Fabisiak Mateusz88:496:4611:5221:5331:0734:2238:3941:3744:1945:5649:0756:2262:2071:1876:44
indywidualnie6:465:0610:019:143:154:172:582:421:373:117:155:588:585:26
79:2380:5685:0187:3988:4088:49
2:391:334:052:381:010:09
875Oslislo Kacper159:329:0613:4824:5133:5837:2242:2647:2150:2252:2356:2299:03115:16121:58125:51
indywidualnie9:064:4211:039:073:245:044:553:012:013:5942:4116:136:423:53
139:05142:44154:40158:11159:14159:32
13:143:3911:563:311:030:18
 
 
 
M35 (8)7,3 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(39)3(45)4(44)5(46)6(43)7(42)8(52)9(49)10(50)11(51)12(41)13(35)14(47)
15(54)16(56)17(100)Meta
 
114Pomianek Mateusz62:088:1813:1619:1721:0322:4524:3228:1232:0535:3638:0739:3045:0050:1454:16
Charty Puszczy Piskiej8:184:586:011:461:421:473:403:533:312:311:235:305:144:02
56:4960:0362:0062:08
2:333:141:570:08
213Ivanov Sergey68:544:5710:5517:4923:0425:3527:3531:1735:1238:4741:1842:4949:2153:2258:01
OK Kaliningrad Russia4:575:586:545:152:312:003:423:553:352:311:316:324:014:39
62:0965:5468:4668:54
4:083:452:520:08
377Dzietczyk Kamil72:106:1713:0722:0924:2626:3330:1534:1539:2343:5845:4847:1552:3755:5761:48
Aktywne Choszczno6:176:509:022:172:073:424:005:084:351:501:275:223:205:51
66:0269:3572:0372:10
4:143:332:280:07
44Krysztopik Mariusz76:236:5812:3021:2523:2525:4831:2935:3342:1946:0748:1449:5955:5058:4264:21
11 MPA6:585:328:552:002:235:414:046:463:482:071:455:512:525:39
69:5173:4176:1376:23
5:303:502:320:10
561Banaszek Jakub82:569:5615:5525:0527:4030:0433:1737:2842:2446:5648:4750:2155:4460:3070:40
indywidualnie9:565:599:102:352:243:134:114:564:321:511:345:234:4610:10
75:1480:0182:4682:56
4:344:472:450:10
615Zagroba Rafał96:564:5812:0219:4529:0832:2735:0541:0346:1553:0155:1459:2765:2169:3978:39
Uzerbejdżan4:587:047:439:233:192:385:585:126:462:134:135:544:189:00
83:3793:5996:4696:56
4:5810:222:470:10
71Pańkowski Mateusz102:5411:4619:2730:1432:5935:5038:3143:3753:2058:2460:2362:1770:2178:4189:23
UKS Technik Ruciane-Nida11:467:4110:472:452:512:415:069:435:041:591:548:048:2010:42
94:2099:28102:43102:54
4:575:083:150:11
8Przerwa-Tetmajer Ksawery107:285:3312:2625:0629:0131:5836:5443:3849:1654:4559:0163:0877:1282:5788:41
Charty Puszczy Piskiej5:336:5312:403:552:574:566:445:385:294:164:0714:045:455:44
100:00104:18107:17107:2871:51
11:194:182:590:11*42
 
 
 
M40 (7)7,3 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(39)3(45)4(44)5(46)6(43)7(42)8(52)9(49)10(50)11(51)12(41)13(35)14(47)
15(54)16(56)17(100)Meta
 
128Majewski Marek53:124:079:4515:3617:1818:5820:3023:4527:3430:2131:4333:1238:0040:3245:39
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo4:075:385:511:421:401:323:153:492:471:221:294:482:325:07
47:5651:1053:0553:12
2:173:141:550:07
260Karachev Aleksandr73:416:2012:1820:5923:1125:1227:3133:5037:5143:2845:4347:4054:2958:3861:36
OK Kaliningrad RUS6:205:588:412:122:012:196:194:015:372:151:576:494:092:58
66:3670:4773:3273:41
5:004:112:450:09
387Rzosiński Dariusz78:426:0013:5022:5425:3928:0431:2337:3042:4747:2448:5651:2958:2863:1367:30
8 BRT6:007:509:042:452:253:196:075:174:371:322:336:594:454:17
71:0676:1578:3278:42
3:365:092:170:10
469Ruzgis Kęstutis79:246:2715:2822:3924:5128:2531:0835:3442:0846:4649:0350:5157:3361:4970:54
OSK Sakas6:279:017:112:123:342:434:266:344:382:171:486:424:169:05
73:4777:1779:1679:24
2:533:301:590:08
518Ceniuk Sylwester81:327:4214:0621:0122:5725:1827:5531:4241:3245:2747:2449:2155:5560:3269:28
15 Giżycka Brygada Zmechanizow7:426:246:551:562:212:373:479:503:551:571:576:344:378:56
73:3478:0881:2381:32
4:064:343:150:09
642Ligocki Maciej81:585:5112:2320:5623:2426:2928:5934:1938:5645:0747:0648:3956:0660:2566:47
UKS Technik Ruciane-Nida5:516:328:332:283:052:305:204:376:111:591:337:274:196:22
74:4378:4981:4981:58
7:564:063:000:09
731Ramotowski Mariusz127:048:5917:1125:3828:1730:4838:4445:2757:1467:2870:4375:1094:21104:55115:29
15 Giżycka Brygada Zmechanizow8:598:128:272:392:317:566:4311:4710:143:154:2719:1110:3410:34
119:54124:29126:56127:04
4:254:352:270:08
 
 
 
M45 (3)6,7 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(54)2(42)3(51)4(50)5(49)6(40)7(53)8(47)9(43)10(44)11(45)12(48)13(41)14(35)
15(55)16(56)17(100)Meta
 
133Rapinczuk Jan82:104:3116:2320:4923:2226:4730:3532:1438:4549:3052:5056:4757:4462:0466:27
BdsUOT Warszawa4:3111:524:262:333:253:481:396:3110:453:203:570:574:204:23
74:3579:3782:0382:10
8:085:022:260:07
282Potocki Aleksander128:3310:4128:3135:0338:3741:5547:3949:5558:5978:4285:0489:1191:0499:02106:21
indywidualnie10:4117:506:323:343:185:442:169:0419:436:224:071:537:587:19
117:27124:12128:21128:33
11:066:454:090:12
36Pełszyński Mariusz134:026:5617:2225:0127:5236:2240:5742:5656:0867:4671:4575:4778:3585:3990:43
15 BZ6:5610:267:392:518:304:351:5913:1211:383:594:022:487:045:04
122:35130:34133:54134:02
31:527:593:200:08
 
 
 
M50 (2)6,7 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(54)2(42)3(51)4(50)5(49)6(40)7(53)8(47)9(43)10(44)11(45)12(48)13(41)14(35)
15(55)16(56)17(100)Meta
 
148Solovev Mikhail78:264:4815:3319:4821:2424:0127:4629:2235:3045:0248:1451:0252:0857:1761:16
PionerSK Pionerskiy Russia4:4810:454:151:362:373:451:366:089:323:122:481:065:093:59
68:2174:5678:1778:26
7:056:353:210:09
285Bączek Janusz95:515:2215:3121:1623:3327:0331:2833:3842:5656:1059:4562:4364:2870:3576:04
UKS Technik Ruciane-Nida5:2210:095:452:173:304:252:109:1813:143:352:581:456:075:29
86:0592:1895:4195:51
10:016:133:230:10
 
 
 
M55 (2)5,4 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(56)2(55)3(54)4(35)5(43)6(44)7(45)8(48)9(46)10(41)11(50)12(49)13(52)14(53)
15(100)Meta
 
183Lickiewicz Jarosław62:132:2510:1813:3617:0724:3427:2631:3333:1335:5338:5150:4754:4559:0061:11
indywidualnie podlaskie2:257:533:183:317:272:524:071:402:402:5811:563:584:152:11
62:0462:13
0:530:09
256Mikielski Marek64:583:0514:0117:0220:0027:2830:1434:3636:0738:3041:3954:0257:3461:5463:53
UMKS ORKAN Ostróda3:0510:563:012:587:282:464:221:312:233:0912:233:324:201:59
64:2964:58
0:360:29
 
 
 
M60 (3)5,4 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(56)2(55)3(54)4(35)5(43)6(44)7(45)8(48)9(46)10(41)11(50)12(49)13(52)14(53)
15(100)Meta
 
122Rogala Mirosław63:032:5513:5417:0720:3730:1433:1035:2237:3540:3343:4752:4154:4458:5661:51
KU AZS WAT Warszawa2:5510:593:133:309:372:562:122:132:583:148:542:034:122:55
62:5363:03
1:020:10
23Kaczanowski Feliks + Bunia113:1911:0218:3025:5936:4054:0261:1065:2867:4272:3679:5693:0297:44107:14111:49
OSP Krutyń11:027:287:2910:4117:227:084:182:144:547:2013:064:429:304:35
113:05113:19
1:160:14
347Miroshnichenko Viktor113:553:3610:0014:5918:5845:4950:4556:1857:3561:1364:4879:2282:21110:08112:51
PionerSK Pionerskiy Russia3:366:244:593:5926:514:565:331:173:383:3514:342:5927:472:43
113:46113:55
0:550:09
 
 
 
M65+ (5)4,8 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(54)2(35)3(43)4(44)5(45)6(48)7(46)8(41)9(50)10(49)11(52)12(53)13(100)Meta
 
154Łuński Zbigniew48:374:117:2415:3218:5221:0722:1324:5727:5436:1740:1345:2547:3748:2848:37
UMKS ORKAN Ostróda4:113:138:083:202:151:062:442:578:233:565:122:120:510:09
221Kukuryka Jan51:045:108:4118:1221:1423:2625:3228:2931:4940:4542:5346:5949:5450:5551:04
KU AZS WAT Warszawa5:103:319:313:022:122:062:573:208:562:084:062:551:010:09
351Bohaczek Janusz51:244:498:0518:2521:4624:0425:0927:5530:5639:1543:0648:1950:3251:1651:24
UMKS ORKAN Ostróda4:493:1610:203:212:181:052:463:018:193:515:132:130:440:08
458Woźniak Henryk65:446:0110:4222:1226:1329:3731:3835:1139:3451:0653:4561:2464:3565:3265:44
UMKS ORKAN Ostróda6:014:4111:304:013:242:013:334:2311:322:397:393:110:570:12
557Wojtyła Jerzy68:337:3011:4522:2826:1430:3633:0136:3740:5653:2556:2664:2167:2568:2268:33
UMKS ORKAN Ostróda7:304:1510:433:464:222:253:364:1912:293:017:553:040:570:11
 
 
 
OPEN (2)3,8 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(33)3(34)4(48)5(46)6(36)7(47)8(31)9(100)Meta
 
176Telatyńska Sylwia69:094:2612:5921:4227:2531:5847:0156:1366:5469:0069:09
Aktywne Choszczno4:268:338:435:434:3315:039:1210:412:060:09
 
74Szajowska Anitankl15:3427:1237:2244:4858:29--------------------
indywidualnie15:3411:3810:107:2613:41
 
 
 
OPENR (9)2,5 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(36)6(100)Meta
 
150Bohaczek Jan30:432:125:4012:3717:0725:2830:3530:43
UMKS ORKAN Ostróda2:123:286:574:308:215:070:08
262Banaszek Jakub; Kamila; Ł36:042:025:3712:5821:0531:0635:5636:04
rodzinnie :)2:023:357:218:0710:014:500:08
392Wielogórski Tomasz40:113:507:1916:0422:1634:3539:5740:1139:59
indywidualnie3:503:298:456:1212:195:220:14*100
434Szymańscy Paulinka; Tomasz43:103:158:0918:4223:0534:0742:4943:10
UKS Technik Ruciane-Nida3:154:5410:334:2311:028:420:21
586RJW Julia,Aleksandra43:182:328:1920:0425:3335:3343:0043:18
indywidualnie2:325:4711:455:2910:007:270:18
627Romanowski Leszek50:552:528:2119:0226:2842:4550:3850:55
indywidualnie2:525:2910:417:2616:177:530:17
789Nadolniaki-Faryniaki 52:346:0912:5327:0734:5647:2552:1952:34
indywidualnie6:096:4414:147:4912:294:540:15
830Domżała Zuzanna81:043:5916:4030:4258:2872:4080:5481:04
Stajnia Koczek3:5912:4114:0227:4614:128:140:10
991Zamkowski Kornelia83:183:5716:4430:3658:2473:1982:5583:18
indywidualnie3:5712:4713:5227:4814:559:360:23