XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujawpt. 14-06-2019 11:19
Zgłoszenia kategoriami - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1K10N (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Hazańska Anastazja2050604UKS Traper ZłocieniecXX
2Osak Zazanna9202030UKS Traper ZłocieniecXX4145
3Włodarczyk Alicja682382UKS Traper ZłocieniecXX
4Kuriata Kinga092102052UKS BłyskawicaXX
5Mozia Emila102103859UKS BłyskawicaXX
 
 
2K10 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Duda Kornelia9202025UKS Traper ZłocieniecXX4141
2Pietrzyk Maja092102061UKS BłyskawicaXX
 
 
3K12 (16)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Kubacka Maja2050605UKS Traper ZłocieniecXX4580
2Miłaszewicz Magdalena9202026UKS Traper ZłocieniecXX3887
3Motylińska Anastazja2050602UKS Traper ZłocieniecXX4528
4Prokop Amelia2050601UKS Traper ZłocieniecXX4527
5Stempniewska Nadia9202027UKS Traper ZłocieniecXX4139
6Włodarczyk Wiktoria9202029UKS Traper ZłocieniecXX3546
7Godlewska RoksanaindywidualnieXX
8Chwalińska Magdalena072102056UKS BłyskawicaXX
9Stachnik Amelia082102055UKS BłyskawicaXX
10Kamieniak Alicja072102057UKS BłyskawicaXX
11Paszkiewicz Martyna082102051UKS BłyskawicaXX
12Mikuła Iga078300107KOS BnO SzczecinXX3959
13Mikuła Daria078073012KOS BnO SzczecinXX3960
14Kula Maja071995097KOS BnO SzczecinXX3962
15Matyja Weronika078160207KOS BnO SzczecinXX3958
16Stefaniak Izabela078200407KOS BnO SzczecinX3767
 
 
4K14 (6)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Borek Alicja8650898UKS Traper ZłocieniecXX3314
2Pieragowska Julia682388UKS Traper ZłocieniecXX4434
3Szczurko Paulina9202028UKS Traper ZłocieniecXX3545
4Szutko Antonina682393UKS Traper ZłocieniecXX4532
5Sowa Anielka062013791UKS BłyskawicaXX
6Wojtysiak Paula052090691UKS BłyskawicaXX
 
 
5K16 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Kmieć Zuzanna682395UKS Traper ZłocieniecXX2576
2Przeszłowska Hanna1970209UKS Traper ZłocieniecXX3317
3Urban Aneta8650897UKS Traper ZłocieniecXX2910
4Sadzikowska Magdalena032090689KOS BnO SzczecinXX3453
 
 
6K18 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Gradek Zuzanna8650896UKS Traper ZłocieniecXX2575
2Politowska Magdalena2035293UKS Traper ZłocieniecXX
3Kaczor Zuzanna2035296UKS Traper ZłocieniecXX
 
 
7K20/21 (11)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Maciejewska Katarzyna682394UKS Traper ZłocieniecXX1420
2Królewicz Justyna12 BZ SzczecinXX
3Kowalewska Anna12 BZ SzczecinXX
4Alabrudzińska Agnieszka12 BZ SzczecinXX
5Bazan Anna12 BZ SzczecinXX
6Borychowska Marlena13944137 BOW SłupskXX
7Mazan Aleksandra958650884KOS BnO SzczecinXX328
8Krzyżaniak Justyna8814273818pplot/KoszalinX
9Szmidt Katarzyna682381UKS Traper ZłocieniecXX
10Dmochowska Monika682383UKS Traper ZłocieniecXX
11Peksa Anna864878012 BZ SzczecinXX
 
 
8K35/40 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Borek Monika8650883UKS Traper ZłocieniecXX4531
2Gradek Beata682385UKS Traper ZłocieniecXX3885
3Włodarczyk Agnieszka682391UKS Traper ZłocieniecXX3888
4Dybka Katarzyna12 BZ SzczecinXX
 
 
10KM10R (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Pocierznicka PoliannaindywidualnieXX
2Mazan Kacper161394473KOS BnO SzczecinXX
 
 
11M10N (6)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Borek Adam9202032UKS Traper ZłocieniecXX4144
2Cerk Szymon2050603UKS Traper ZłocieniecXX
3Szymanowski Natan2050620UKS Traper ZłocieniecXX
4Witczak Adam102102068UKS BłyskawicaXX
5Guminiak Stanisław102102067UKS BłyskawicaXX
6Nowak Dawid102102062UKS BłyskawicaXX
 
 
12M10 (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Duda Łukasz9202031UKS Traper ZłocieniecXX4142
 
 
13M12 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Gradek Mateusz9101309UKS Traper ZłocieniecXX3542
2Usowski Damian072102059UKS BłyskawicaXX
3Usowski Mateusz082102058UKS BłyskawicaXX
4Mozia Alan072102060UKS BłyskawicaXX
5Zacharzewski Krzysztof682391UKS Traper ZłocieniecXX
 
 
14M14 (6)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Józefowicz Emil062102069UKS BłyskawicaXX
2Jaszczyk Piotr062102064UKS BłyskawicaXX
3Błaszczyk Aleksander062102068UKS BłyskawicaXX
4Kotkowiak Bartosz068383222KOS BnO SzczecinXX3664
5Kwiatkowski Olaf058050605KOS BnO SzczecinXX3968
6Sadzikowski Łukasz069201348KOS BnO SzczecinXX
 
 
15M16 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Osak Maciej8650895UKS Traper ZłocieniecXX3543
2Udycz Jonasz8650886UKS Traper ZłocieniecXX3319
3Fiederowicz Hieronim682390UKS Traper ZłocieniecXX3884
4Sowa Oskar037208170UKS BłyskawicaXX
5Kotkowiak Piotr049201342KOS BnO SzczecinXX3665
 
 
16M18 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Smyk Bartosz8650885UKS Traper ZłocieniecXX2159
2Grzegorczyk Mateusz029201337KOS BnO SzczecinXX3447
3Ingram Wojciech2035295UKS Traper ZłocieniecXX
 
 
17M20/21 (9)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Krzyminiewski Marek857208170UKS BłyskawicaXX
2Pokrzywiński Zbigniew12 BZ SzczecinXX
3Aftyka Łukasz002103969UKS BłyskawicaXX
4Aftyka Mateusz972103966UKS BłyskawicaXX
5Mazan Bartłomiej928100192WKS Śląsk WrocławXX1319
6Sudyk Łukasz9014273908pplot/KoszalinX
7Tutus Michał8614273768pplot/KoszalinX
8Ciućka Mateusz9114273788pplot/KoszalinX
9Skocelas Grzegorz902066445GKS LuzinoXX
 
 
18M35/40 (13)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Duda Tomasz2050608UKS Traper ZłocieniecXX4529
2Włodarczyk Łukasz2050607UKS Traper ZłocieniecXX3889
3Fiederowicz Szczepan1997225UKS Traper ZłocieniecXX2906
4Jewuła Arkadiusz12 BZ SzczecinXX
5Pocierznicki Rafał12 BZ SzczecinXX
6Wilk Rafał12 BZ SzczecinXX
7Frątczak Sławomir13944417 BOW SłupskXX
8Kobierowski Sławomir13944327 BOW SłupskXX
9Nagórek Kamil20158307 BOW SłupskXX
10Wojciechowski Krzysztof747200055Skarmat ToruńXX
11Musiał Krzysztof7914273838pplot/KoszalinX
12Famulski Cezary8114273828pplot/KoszalinX
13Rybaczek Sebastian7814273848pplot/KoszalinX
 
 
19M45/50 (10)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Krzyminiewski Sławomir737208173UKS BłyskawicaXX
2Gradek Jarosław682384UKS Traper ZłocieniecXX3886
3Wójcik Rafał12 BZ SzczecinXX
4Butryn Krzysztof12 BZ SzczecinX
5Biliński ZbigniewindywidualnieXX
6Wąsicki Jacek13944377 BOW SłupskX
7Sadzikowski Andrzej712090698KOS BnO SzczecinXX3672
8Płytnik Stanisław667205883KOS BnO SzczecinXX3670
9Jarosz Wiesław7314273868pplot/KoszalinX
10Stefaniak Łukasz78921001KOS BnO SzczecinX
 
 
20M55/60 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Lewoń Bogdan55413396UMKS Orkan OstródaXX130
2Sikora Tomasz58ŚwidwinXX
3Koczko Tomasz629201531Skarmat ToruńXX
4Macul Jan553462UKS Traper ZłocieniecXX
 
 
21M65+ (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Owczarski Tomasz51430921ChojniceXX
2Dominiak Zdzisław543103960UKS BłyskawicaXX
3Wołochowicz Władysław47427591KOS BnO SzczecinXX886
 
 
22OPEN (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Wierzbicka Kornelia20664427 BOW SłupskXX
2Sokołowski Ryszard20664417 BOW SłupskXX