XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujawpt. 14-06-2019 11:19
Zgłoszenia klubami - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1indywidualnie (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Biliński ZbigniewM45/50XX
2Godlewska RoksanaK12XX
3Pocierznicka PoliannaKM10RXX
 
 
2UKS Traper Złocieniec (42)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Hazańska Anastazja2050604K10NXX
2Osak Zazanna9202030K10NXX4145
3Borek Adam9202032M10NXX4144
4Cerk Szymon2050603M10NXX
5Szymanowski Natan2050620M10NXX
6Duda Kornelia9202025K10XX4141
7Duda Łukasz9202031M10XX4142
8Borek Alicja8650898K14XX3314
9Kubacka Maja2050605K12XX4580
10Miłaszewicz Magdalena9202026K12XX3887
11Motylińska Anastazja2050602K12XX4528
12Prokop Amelia2050601K12XX4527
13Stempniewska Nadia9202027K12XX4139
14Włodarczyk Wiktoria9202029K12XX3546
15Pieragowska Julia682388K14XX4434
16Osak Maciej8650895M16XX3543
17Szczurko Paulina9202028K14XX3545
18Szutko Antonina682393K14XX4532
19Kmieć Zuzanna682395K16XX2576
20Przeszłowska Hanna1970209K16XX3317
21Urban Aneta8650897K16XX2910
22Udycz Jonasz8650886M16XX3319
23Gradek Mateusz9101309M12XX3542
24Gradek Zuzanna8650896K18XX2575
25Borek Monika8650883K35/40XX4531
26Gradek Beata682385K35/40XX3885
27Duda Tomasz2050608M35/40XX4529
28Maciejewska Katarzyna682394K20/21XX1420
29Włodarczyk Agnieszka682391K35/40XX3888
30Smyk Bartosz8650885M18XX2159
31Włodarczyk Łukasz2050607M35/40XX3889
32Fiederowicz Szczepan1997225M35/40XX2906
33Gradek Jarosław682384M45/50XX3886
34Fiederowicz Hieronim682390M16XX3884
35Włodarczyk Alicja682382K10NXX
36Zacharzewski Krzysztof682391M12XX
37Szmidt Katarzyna682381K20/21XX
38Dmochowska Monika682383K20/21XX
39Politowska Magdalena2035293K18XX
40Macul Jan553462M55/60XX
41Kaczor Zuzanna2035296K18XX
42Ingram Wojciech2035295M18XX
 
 
312 BZ Szczecin (12)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Królewicz JustynaK20/21XX
2Kowalewska AnnaK20/21XX
3Alabrudzińska AgnieszkaK20/21XX
4Bazan AnnaK20/21XX
5Dybka KatarzynaK35/40XX
6Pokrzywiński ZbigniewM20/21XX
7Jewuła ArkadiuszM35/40XX
8Pocierznicki RafałM35/40XX
9Wilk RafałM35/40XX
10Wójcik RafałM45/50XX
11Butryn KrzysztofM45/50X
12Peksa Anna8648780K20/21XX
 
 
4UMKS Orkan Ostróda (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Lewoń Bogdan55413396M55/60XX130
 
 
5Chojnice (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Owczarski Tomasz51430921M65+XX
 
 
6Świdwin (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Sikora Tomasz58M55/60XX
 
 
77 BOW Słupsk (7)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Wąsicki Jacek1394437M45/50X
2Frątczak Sławomir1394441M35/40XX
3Kobierowski Sławomir1394432M35/40XX
4Nagórek Kamil2015830M35/40XX
5Wierzbicka Kornelia2066442OPENXX
6Sokołowski Ryszard2066441OPENXX
7Borychowska Marlena1394413K20/21XX
 
 
8Skarmat Toruń (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Koczko Tomasz629201531M55/60XX
2Wojciechowski Krzysztof747200055M35/40XX
 
 
9UKS Błyskawica (24)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Krzyminiewski Sławomir737208173M45/50XX
2Krzyminiewski Marek857208170M20/21XX
3Pietrzyk Maja092102061K10XX
4Kuriata Kinga092102052K10NXX
5Mozia Emila102103859K10NXX
6Chwalińska Magdalena072102056K12XX
7Stachnik Amelia082102055K12XX
8Kamieniak Alicja072102057K12XX
9Paszkiewicz Martyna082102051K12XX
10Sowa Anielka062013791K14XX
11Wojtysiak Paula052090691K14XX
12Witczak Adam102102068M10NXX
13Guminiak Stanisław102102067M10NXX
14Nowak Dawid102102062M10NXX
15Usowski Damian072102059M12XX
16Usowski Mateusz082102058M12XX
17Mozia Alan072102060M12XX
18Józefowicz Emil062102069M14XX
19Jaszczyk Piotr062102064M14XX
20Błaszczyk Aleksander062102068M14XX
21Sowa Oskar037208170M16XX
22Dominiak Zdzisław543103960M65+XX
23Aftyka Łukasz002103969M20/21XX
24Aftyka Mateusz972103966M20/21XX
 
 
10KOS BnO Szczecin (17)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Mikuła Iga078300107K12XX3959
2Mikuła Daria078073012K12XX3960
3Kula Maja071995097K12XX3962
4Matyja Weronika078160207K12XX3958
5Stefaniak Izabela078200407K12X3767
6Sadzikowska Magdalena032090689K16XX3453
7Mazan Aleksandra958650884K20/21XX328
8Mazan Kacper161394473KM10RXX
9Kotkowiak Bartosz068383222M14XX3664
10Kwiatkowski Olaf058050605M14XX3968
11Sadzikowski Łukasz069201348M14XX
12Kotkowiak Piotr049201342M16XX3665
13Grzegorczyk Mateusz029201337M18XX3447
14Sadzikowski Andrzej712090698M45/50XX3672
15Płytnik Stanisław667205883M45/50XX3670
16Wołochowicz Władysław47427591M65+XX886
17Stefaniak Łukasz78921001M45/50X
 
 
11WKS Śląsk Wrocław (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Mazan Bartłomiej928100192M20/21XX1319
 
 
128pplot/Koszalin (8)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Sudyk Łukasz901427390M20/21X
2Tutus Michał861427376M20/21X
3Ciućka Mateusz911427378M20/21X
4Musiał Krzysztof791427383M35/40X
5Famulski Cezary811427382M35/40X
6Rybaczek Sebastian781427384M35/40X
7Jarosz Wiesław731427386M45/50X
8Krzyżaniak Justyna881427381K20/21X
 
 
90001GKS Luzino (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Skocelas Grzegorz902066445M20/21XX