XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujawsob. 15-06-2019 00:42
Lista startowa wg kategorii - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (6)2,5 km6 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
37682382Włodarczyk AlicjaUKS Traper Złocieniec0:00
662103859Mozia Emila10UKS Błyskawica3:00
32050604Hazańska AnastazjaUKS Traper Złocieniec6:00
652102052Kuriata Kinga09UKS Błyskawica9:00
49202030Osak ZazannaUKS Traper Złocieniec12:00
wakat wakat15:00
 
 
K10 (3)1,8 km6 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
89202025Duda KorneliaUKS Traper Złocieniec39:00
642102061Pietrzyk Maja09UKS Błyskawica42:00
wakat wakat45:00
 
 
K12 (17)2,7 km8 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
908200407Stefaniak Izabela07KOS BnO Szczecin1:00
132050602Motylińska AnastazjaUKS Traper Złocieniec4:00
692102057Kamieniak Alicja07UKS Błyskawica7:00
878073012Mikuła Daria07KOS BnO Szczecin10:00
682102055Stachnik Amelia08UKS Błyskawica13:00
881995097Kula Maja07KOS BnO Szczecin16:00
129202026Miłaszewicz MagdalenaUKS Traper Złocieniec19:00
898160207Matyja Weronika07KOS BnO Szczecin22:00
142050601Prokop AmeliaUKS Traper Złocieniec25:00
702102051Paszkiewicz Martyna08UKS Błyskawica28:00
112050605Kubacka MajaUKS Traper Złocieniec31:00
51Godlewska Roksanaindywidualnie34:00
169202029Włodarczyk WiktoriaUKS Traper Złocieniec37:00
672102056Chwalińska Magdalena07UKS Błyskawica40:00
159202027Stempniewska NadiaUKS Traper Złocieniec43:00
868300107Mikuła Iga07KOS BnO Szczecin46:00
wakat wakat49:00
 
 
K14 (7)3,2 km9 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
108650898Borek AlicjaUKS Traper Złocieniec0:00
712013791Sowa Anielka06UKS Błyskawica3:00
17682388Pieragowska JuliaUKS Traper Złocieniec6:00
722090691Wojtysiak Paula05UKS Błyskawica9:00
199202028Szczurko PaulinaUKS Traper Złocieniec12:00
20682393Szutko AntoninaUKS Traper Złocieniec15:00
wakat wakat18:00
 
 
K16 (5)4,6 km12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
21682395Kmieć ZuzannaUKS Traper Złocieniec21:00
912090689Sadzikowska Magdalena03KOS BnO Szczecin24:00
238650897Urban AnetaUKS Traper Złocieniec27:00
221970209Przeszłowska HannaUKS Traper Złocieniec30:00
wakat wakat33:00
 
 
K18 (4)6,0 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
268650896Gradek ZuzannaUKS Traper Złocieniec40:00
2035293Politowska MagdalenaUKS Traper Złocieniec43:00
2035296Kaczor ZuzannaUKS Traper Złocieniec46:00
wakat wakat49:00
 
 
K20/21 (12)6,6 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
8648780Peksa Anna12 BZ Szczecin1:00
1111427381Krzyżaniak Justyna888pplot/Koszalin4:00
682381Szmidt KatarzynaUKS Traper Złocieniec7:00
41Bazan Anna12 BZ Szczecin10:00
682383Dmochowska MonikaUKS Traper Złocieniec13:00
928650884Mazan Aleksandra95KOS BnO Szczecin16:00
40Alabrudzińska Agnieszka12 BZ Szczecin19:00
611394413Borychowska Marlena7 BOW Słupsk22:00
39Kowalewska Anna12 BZ Szczecin25:00
30682394Maciejewska KatarzynaUKS Traper Złocieniec28:00
38Królewicz Justyna12 BZ Szczecin31:00
wakat wakat34:00
 
 
K35/40 (5)4,6 km12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
31682391Włodarczyk AgnieszkaUKS Traper Złocieniec36:00
42Dybka Katarzyna12 BZ Szczecin39:00
28682385Gradek BeataUKS Traper Złocieniec42:00
278650883Borek MonikaUKS Traper Złocieniec45:00
wakat wakat48:00
 
 
M10N (7)2,5 km6 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
62050603Cerk SzymonUKS Traper Złocieniec18:00
752102062Nowak Dawid10UKS Błyskawica21:00
59202032Borek AdamUKS Traper Złocieniec24:00
732102068Witczak Adam10UKS Błyskawica27:00
72050620Szymanowski NatanUKS Traper Złocieniec30:00
742102067Guminiak Stanisław10UKS Błyskawica33:00
wakat wakat36:00
 
 
M10 (2)1,8 km6 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
99202031Duda ŁukaszUKS Traper Złocieniec48:00
wakat wakat51:00
 
 
M12 (6)2,7 km9 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
762102059Usowski Damian07UKS Błyskawica2:00
103682391Zacharzewski KrzysztofUKS Traper Złocieniec5:00
772102058Usowski Mateusz08UKS Błyskawica8:00
259101309Gradek MateuszUKS Traper Złocieniec11:00
782102060Mozia Alan07UKS Błyskawica14:00
wakat wakat17:00
 
 
M14 (7)3,6 km10 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
812102068Błaszczyk Aleksander06UKS Błyskawica1:00
969201348Sadzikowski Łukasz06KOS BnO Szczecin4:00
792102069Józefowicz Emil06UKS Błyskawica7:00
958050605Kwiatkowski Olaf05KOS BnO Szczecin10:00
802102064Jaszczyk Piotr06UKS Błyskawica13:00
948383222Kotkowiak Bartosz06KOS BnO Szczecin16:00
wakat wakat19:00
 
 
M16 (6)6,0 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
36682390Fiederowicz HieronimUKS Traper Złocieniec22:00
827208170Sowa Oskar03UKS Błyskawica25:00
188650895Osak MaciejUKS Traper Złocieniec28:00
979201342Kotkowiak Piotr04KOS BnO Szczecin31:00
248650886Udycz JonaszUKS Traper Złocieniec34:00
wakat wakat37:00
 
 
M18 (4)7,3 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
328650885Smyk BartoszUKS Traper Złocieniec23:00
989201337Grzegorczyk Mateusz02KOS BnO Szczecin26:00
2035295Ingram WojciechUKS Traper Złocieniec29:00
wakat wakat32:00
 
 
M20/21 (10)8,7 km18 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1041427390Sudyk Łukasz908pplot/Koszalin20:00
998100192Mazan Bartłomiej92WKS Śląsk Wrocław23:00
2066445Skocelas Grzegorz90GKS Luzino26:00
27208170Krzyminiewski Marek85UKS Błyskawica29:00
1061427378Ciućka Mateusz918pplot/Koszalin32:00
852103966Aftyka Mateusz97UKS Błyskawica35:00
43Pokrzywiński Zbigniew12 BZ Szczecin38:00
842103969Aftyka Łukasz00UKS Błyskawica41:00
1051427376Tutus Michał868pplot/Koszalin44:00
wakat wakat47:00
 
 
M35/40 (14)7,9 km16 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
45Pocierznicki Rafał12 BZ Szczecin2:00
1081427382Famulski Cezary818pplot/Koszalin5:00
46Wilk Rafał12 BZ Szczecin8:00
1091427384Rybaczek Sebastian788pplot/Koszalin11:00
44Jewuła Arkadiusz12 BZ Szczecin14:00
1071427383Musiał Krzysztof798pplot/Koszalin17:00
332050607Włodarczyk ŁukaszUKS Traper Złocieniec20:00
582015830Nagórek Kamil7 BOW Słupsk23:00
292050608Duda TomaszUKS Traper Złocieniec26:00
637200055Wojciechowski Krzysztof74Skarmat Toruń29:00
341997225Fiederowicz SzczepanUKS Traper Złocieniec32:00
561394441Frątczak Sławomir7 BOW Słupsk35:00
571394432Kobierowski Sławomir7 BOW Słupsk38:00
wakat wakat41:00
 
 
M45/50 (11)7,3 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1101427386Jarosz Wiesław738pplot/Koszalin0:00
48Butryn Krzysztof12 BZ Szczecin3:00
1002090698Sadzikowski Andrzej71KOS BnO Szczecin6:00
35682384Gradek JarosławUKS Traper Złocieniec9:00
17208173Krzyminiewski Sławomir73UKS Błyskawica12:00
49Biliński Zbigniewindywidualnie15:00
921001Stefaniak Łukasz78KOS BnO Szczecin18:00
551394437Wąsicki Jacek7 BOW Słupsk21:00
1017205883Płytnik Stanisław66KOS BnO Szczecin24:00
47Wójcik Rafał12 BZ Szczecin27:00
wakat wakat30:00
 
 
M55/60 (5)6,0 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
553462Macul JanUKS Traper Złocieniec37:00
629201531Koczko Tomasz62Skarmat Toruń40:00
54Sikora Tomasz58Świdwin43:00
50413396Lewoń Bogdan55UMKS Orkan Ostróda46:00
wakat wakat49:00
 
 
M65+ (4)4,6 km12 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
833103960Dominiak Zdzisław54UKS Błyskawica2:00
53430921Owczarski Tomasz51Chojnice5:00
102427591Wołochowicz Władysław47KOS BnO Szczecin8:00
wakat wakat11:00
 
 
OPEN (3)3,2 km9 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
592066442Wierzbicka Kornelia7 BOW Słupsk14:00
602066441Sokołowski Ryszard7 BOW Słupsk17:00
wakat wakat20:00