XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujawsob. 15-06-2019 00:44
Lista startowa wg kategorii - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (6)2,3 km5 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
49202030Osak ZazannaUKS Traper Złocieniec36:00
662103859Mozia Emila10UKS Błyskawica39:00
32050604Hazańska AnastazjaUKS Traper Złocieniec42:00
652102052Kuriata Kinga09UKS Błyskawica45:00
37682382Włodarczyk AlicjaUKS Traper Złocieniec48:00
wakat wakat51:00
 
 
K10 (3)1,6 km5 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
642102061Pietrzyk Maja09UKS Błyskawica27:00
89202025Duda KorneliaUKS Traper Złocieniec30:00
wakat wakat33:00
 
 
K12 (16)1,6 km6 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
878073012Mikuła Daria07KOS BnO Szczecin1:00
112050605Kubacka MajaUKS Traper Złocieniec4:00
702102051Paszkiewicz Martyna08UKS Błyskawica7:00
129202026Miłaszewicz MagdalenaUKS Traper Złocieniec10:00
51Godlewska Roksanaindywidualnie13:00
881995097Kula Maja07KOS BnO Szczecin16:00
692102057Kamieniak Alicja07UKS Błyskawica19:00
169202029Włodarczyk WiktoriaUKS Traper Złocieniec22:00
682102055Stachnik Amelia08UKS Błyskawica25:00
132050602Motylińska AnastazjaUKS Traper Złocieniec28:00
672102056Chwalińska Magdalena07UKS Błyskawica31:00
159202027Stempniewska NadiaUKS Traper Złocieniec34:00
898160207Matyja Weronika07KOS BnO Szczecin37:00
142050601Prokop AmeliaUKS Traper Złocieniec40:00
868300107Mikuła Iga07KOS BnO Szczecin43:00
wakat wakat46:00
 
 
K14 (7)2,4 km9 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
20682393Szutko AntoninaUKS Traper Złocieniec30:00
722090691Wojtysiak Paula05UKS Błyskawica33:00
108650898Borek AlicjaUKS Traper Złocieniec36:00
712013791Sowa Anielka06UKS Błyskawica39:00
17682388Pieragowska JuliaUKS Traper Złocieniec42:00
199202028Szczurko PaulinaUKS Traper Złocieniec45:00
wakat wakat48:00
 
 
K16 (5)3,2 km13 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
238650897Urban AnetaUKS Traper Złocieniec1:00
912090689Sadzikowska Magdalena03KOS BnO Szczecin4:00
221970209Przeszłowska HannaUKS Traper Złocieniec7:00
21682395Kmieć ZuzannaUKS Traper Złocieniec10:00
wakat wakat13:00
 
 
K18 (4)3,5 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2035293Politowska MagdalenaUKS Traper Złocieniec0:00
2035296Kaczor ZuzannaUKS Traper Złocieniec3:00
268650896Gradek ZuzannaUKS Traper Złocieniec6:00
wakat wakat9:00
 
 
K20/21 (11)4,2 km16 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
41Bazan Anna12 BZ Szczecin10:00
30682394Maciejewska KatarzynaUKS Traper Złocieniec13:00
8648780Peksa Anna12 BZ Szczecin16:00
682381Szmidt KatarzynaUKS Traper Złocieniec19:00
39Kowalewska Anna12 BZ Szczecin22:00
928650884Mazan Aleksandra95KOS BnO Szczecin25:00
40Alabrudzińska Agnieszka12 BZ Szczecin28:00
682383Dmochowska MonikaUKS Traper Złocieniec31:00
38Królewicz Justyna12 BZ Szczecin34:00
611394413Borychowska Marlena7 BOW Słupsk37:00
wakat wakat40:00
 
 
K35/40 (5)3,2 km13 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
28682385Gradek BeataUKS Traper Złocieniec17:00
42Dybka Katarzyna12 BZ Szczecin20:00
31682391Włodarczyk AgnieszkaUKS Traper Złocieniec23:00
278650883Borek MonikaUKS Traper Złocieniec26:00
wakat wakat29:00
 
 
M10N (7)2,3 km5 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
742102067Guminiak Stanisław10UKS Błyskawica6:00
59202032Borek AdamUKS Traper Złocieniec9:00
752102062Nowak Dawid10UKS Błyskawica12:00
72050620Szymanowski NatanUKS Traper Złocieniec15:00
732102068Witczak Adam10UKS Błyskawica18:00
62050603Cerk SzymonUKS Traper Złocieniec21:00
wakat wakat24:00
 
 
M10 (2)1,6 km5 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
99202031Duda ŁukaszUKS Traper Złocieniec0:00
wakat wakat3:00
 
 
M12 (6)1,6 km6 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
259101309Gradek MateuszUKS Traper Złocieniec23:00
762102059Usowski Damian07UKS Błyskawica26:00
103682391Zacharzewski KrzysztofUKS Traper Złocieniec29:00
782102060Mozia Alan07UKS Błyskawica32:00
772102058Usowski Mateusz08UKS Błyskawica35:00
wakat wakat38:00
 
 
M14 (7)2,6 km10 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
802102064Jaszczyk Piotr06UKS Błyskawica0:00
958050605Kwiatkowski Olaf05KOS BnO Szczecin3:00
792102069Józefowicz Emil06UKS Błyskawica6:00
969201348Sadzikowski Łukasz06KOS BnO Szczecin9:00
812102068Błaszczyk Aleksander06UKS Błyskawica12:00
948383222Kotkowiak Bartosz06KOS BnO Szczecin15:00
wakat wakat18:00
 
 
M16 (6)3,5 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
827208170Sowa Oskar03UKS Błyskawica12:00
248650886Udycz JonaszUKS Traper Złocieniec15:00
979201342Kotkowiak Piotr04KOS BnO Szczecin18:00
188650895Osak MaciejUKS Traper Złocieniec21:00
36682390Fiederowicz HieronimUKS Traper Złocieniec24:00
wakat wakat27:00
 
 
M18 (4)4,2 km16 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2035295Ingram WojciechUKS Traper Złocieniec35:00
989201337Grzegorczyk Mateusz02KOS BnO Szczecin38:00
328650885Smyk BartoszUKS Traper Złocieniec41:00
wakat wakat44:00
 
 
M20/21 (7)4,8 km17 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
852103966Aftyka Mateusz97UKS Błyskawica16:00
2066445Skocelas Grzegorz90GKS Luzino19:00
43Pokrzywiński Zbigniew12 BZ Szczecin22:00
998100192Mazan Bartłomiej92WKS Śląsk Wrocław25:00
842103969Aftyka Łukasz00UKS Błyskawica28:00
27208170Krzyminiewski Marek85UKS Błyskawica31:00
wakat wakat34:00
 
 
M35/40 (11)4,2 km16 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
571394432Kobierowski Sławomir7 BOW Słupsk2:00
46Wilk Rafał12 BZ Szczecin5:00
332050607Włodarczyk ŁukaszUKS Traper Złocieniec8:00
582015830Nagórek Kamil7 BOW Słupsk11:00
45Pocierznicki Rafał12 BZ Szczecin14:00
341997225Fiederowicz SzczepanUKS Traper Złocieniec17:00
637200055Wojciechowski Krzysztof74Skarmat Toruń20:00
292050608Duda TomaszUKS Traper Złocieniec23:00
561394441Frątczak Sławomir7 BOW Słupsk26:00
44Jewuła Arkadiusz12 BZ Szczecin29:00
wakat wakat32:00
 
 
M45/50 (7)4,0 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1017205883Płytnik Stanisław66KOS BnO Szczecin2:00
35682384Gradek JarosławUKS Traper Złocieniec5:00
49Biliński Zbigniewindywidualnie8:00
17208173Krzyminiewski Sławomir73UKS Błyskawica11:00
47Wójcik Rafał12 BZ Szczecin14:00
1002090698Sadzikowski Andrzej71KOS BnO Szczecin17:00
wakat wakat20:00
 
 
M55/60 (5)3,5 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
629201531Koczko Tomasz62Skarmat Toruń1:00
50413396Lewoń Bogdan55UMKS Orkan Ostróda4:00
54Sikora Tomasz58Świdwin7:00
553462Macul JanUKS Traper Złocieniec10:00
wakat wakat13:00
 
 
M65+ (4)3,1 km13 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
102427591Wołochowicz Władysław47KOS BnO Szczecin30:00
833103960Dominiak Zdzisław54UKS Błyskawica33:00
53430921Owczarski Tomasz51Chojnice36:00
wakat wakat39:00
 
 
OPEN (3)2,4 km9 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
602066441Sokołowski Ryszard7 BOW Słupsk1:00
592066442Wierzbicka Kornelia7 BOW Słupsk4:00
wakat wakat7:00