XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujawniedz. 16-06-2019 20:40
Wyniki - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (4)2,5 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Kuriata Kinga09UKS Błyskawica24:070:00
2Hazańska AnastazjaUKS Traper Złocieniec27:39+3:32
3Mozia Emila10UKS Błyskawica34:18+10:11+5:00
4Osak ZazannaUKS Traper Złocieniec36:59+12:52
 
 
 
K10 (1)1,8 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Duda KorneliaUKS Traper Złocieniec22:230:00
 
 
 
K12 (12)2,7 km8 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Kula Maja07KOS BnO Szczecin27:410:00
2Matyja Weronika07KOS BnO Szczecin31:55+4:14
3Mikuła Iga07KOS BnO Szczecin33:22+5:41
4Miłaszewicz MagdalenaUKS Traper Złocieniec34:49+7:08
5Stempniewska NadiaUKS Traper Złocieniec36:26+8:45
6Włodarczyk WiktoriaUKS Traper Złocieniec42:30+14:49
7Mikuła Daria07KOS BnO Szczecin43:52+16:11
8Godlewska Roksanaindywidualnie45:49+18:08
9Kubacka MajaUKS Traper Złocieniec48:56+21:15
10Motylińska AnastazjaUKS Traper Złocieniec50:28+22:47
 
Paszkiewicz Martyna08UKS Błyskawicankl
Stefaniak Izabela07KOS BnO Szczecinnkl
 
 
 
K14 (5)3,2 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Szutko AntoninaUKS Traper Złocieniec59:430:00
2Szczurko PaulinaUKS Traper Złocieniec62:48+3:05
3Pieragowska JuliaUKS Traper Złocieniec68:24+8:41
4Sowa Anielka06UKS Błyskawica71:27+11:44
5Borek AlicjaUKS Traper Złocieniec74:38+14:55
 
 
 
K16 (3)4,6 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Przeszłowska HannaUKS Traper Złocieniec56:550:00
2Kmieć ZuzannaUKS Traper Złocieniec65:51+8:56
 
Sadzikowska Magdalena03KOS BnO Szczecinnkl
 
 
 
K18 (3)6,0 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Gradek ZuzannaUKS Traper Złocieniec69:080:00
 
Kaczor ZuzannaUKS Traper Złocieniecnkl
Politowska MagdalenaUKS Traper Złocieniecnkl
 
 
 
K20/21 (8)6,6 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Borychowska Marlena7 BOW Słupsk61:330:00
2Mazan Aleksandra95KOS BnO Szczecin64:44+3:11
3Alabrudzińska Agnieszka12 BZ Szczecin103:02+41:29
4Dmochowska MonikaUKS Traper Złocieniec123:02+61:29
5Szmidt KatarzynaUKS Traper Złocieniec129:00+67:27
6Królewicz Justyna12 BZ Szczecin131:44+70:11
7Krzyżaniak Justyna888pplot/Koszalin158:55+97:22
 
Bazan Anna12 BZ Szczecinnkl
 
 
 
K35/40 (4)4,6 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Borek MonikaUKS Traper Złocieniec54:270:00
2Gradek BeataUKS Traper Złocieniec121:49+67:22
 
Dybka Katarzyna12 BZ Szczecinnkl
Włodarczyk AgnieszkaUKS Traper Złocieniecnkl
 
 
 
KM10R (3)2,5 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Rawluk PatrykStargard34:000:00
2Pocierznicka Poliannaindywidualnie44:34+10:34
3Mazan Kacper16KOS BnO Szczecin44:37+10:37
 
 
 
M10N (5)2,5 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Szymanowski NatanUKS Traper Złocieniec22:570:00
2Witczak Adam10UKS Błyskawica24:11+1:14
3Borek AdamUKS Traper Złocieniec33:59+11:02
4Nowak Dawid10UKS Błyskawica35:36+12:39+5:00
5Cerk SzymonUKS Traper Złocieniec39:51+16:54
 
 
 
M10 (1)1,8 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Duda ŁukaszUKS Traper Złocieniec49:250:00
 
 
 
M12 (4)2,7 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Gradek MateuszUKS Traper Złocieniec33:120:00
 
Mozia Alan07UKS Błyskawicankl
Usowski Mateusz08UKS Błyskawicankl
Usowski Damian07UKS Błyskawicankl
 
 
 
M14 (3)3,6 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Kotkowiak Bartosz06KOS BnO Szczecin65:140:00
2Jaszczyk Piotr06UKS Błyskawica68:13+2:59
3Sadzikowski Łukasz06KOS BnO Szczecin77:18+12:04
 
 
 
M16 (5)6,0 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Udycz JonaszUKS Traper Złocieniec75:400:00
2Sowa Oskar03UKS Błyskawica84:14+8:34
3Kotkowiak Piotr04KOS BnO Szczecin124:15+48:35
 
Fiederowicz HieronimUKS Traper Złocieniecnkl
Osak MaciejUKS Traper Złocieniecnkl
 
 
 
M18 (3)7,3 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Smyk BartoszUKS Traper Złocieniec84:050:00
2Ingram WojciechUKS Traper Złocieniec89:45+5:40
 
Grzegorczyk Mateusz02KOS BnO Szczecinnkl
 
 
 
M20/21 (8)8,7 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Mazan Bartłomiej92WKS Śląsk Wrocław79:400:00
2Skocelas Grzegorz90GKS Luzino86:02+6:22
 
Sudyk Łukasz908pplot/Koszalinnkl
Aftyka Mateusz97UKS Błyskawicankl
Krzyminiewski Marek85UKS Błyskawicankl
Pokrzywiński Zbigniew12 BZ Szczecinnkl
Aftyka Łukasz00UKS Błyskawicankl
Tutus Michał868pplot/Koszalinnkl
 
 
 
M35/40 (10)7,9 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Fiederowicz SzczepanUKS Traper Złocieniec65:240:00
2Nagórek Kamil7 BOW Słupsk75:05+9:41
3Duda TomaszUKS Traper Złocieniec78:50+13:26
4Musiał Krzysztof798pplot/Koszalin80:51+15:27
5Włodarczyk ŁukaszUKS Traper Złocieniec84:55+19:31
6Rybaczek Sebastian788pplot/Koszalin86:28+21:04
7Pocierznicki Rafał12 BZ Szczecin87:18+21:54
8Wilk Rafał12 BZ Szczecin90:11+24:47
9Wojciechowski Krzysztof74Skarmat Toruń92:55+27:31
10Famulski Cezary818pplot/Koszalin99:56+34:32
 
 
 
M45/50 (6)7,3 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Sadzikowski Andrzej71KOS BnO Szczecin77:290:00
2Płytnik Stanisław66KOS BnO Szczecin85:30+8:01
3Krzyminiewski Sławomir73UKS Błyskawica91:00+13:31
4Biliński Zbigniew12 BZ Szczecin94:33+17:04
5Butryn Krzysztof12 BZ Szczecin99:35+22:06
6Gradek JarosławUKS Traper Złocieniec104:07+26:38
 
 
 
M55/60 (3)6,0 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Macul JanUKS Traper Złocieniec62:320:00
2Koczko Tomasz62Skarmat Toruń89:43+27:11
 
Sikora Tomasz58Świdwinnkl
 
 
 
M65+ (3)4,6 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Wołochowicz Władysław47KOS BnO Szczecin86:360:00
2Owczarski Tomasz51Chojnice89:30+2:54
3Dominiak Zdzisław54UKS Błyskawica119:51+33:15
 
 
 
OPEN (1)3,2 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Wierzbicka Kornelia7 BOW Słupsk138:000:00