XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujawniedz. 16-06-2019 20:42
Wyniki z międyczasami - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (4)2,5 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(100)Meta
 
165Kuriata Kinga24:070:375:247:4910:2620:0523:0524:07
UKS Błyskawica0:374:472:252:379:393:001:02
23Hazańska Anastazja27:390:486:0013:1416:2024:3527:3027:39
UKS Traper Złocieniec0:485:127:143:068:152:550:09
366Mozia Emila34:181:205:52-----11:4726:0629:0829:18
UKS Błyskawica1:204:325:5514:193:020:10
44Osak Zazanna36:590:5810:1916:4221:1032:3636:4836:59
UKS Traper Złocieniec0:589:216:234:2811:264:120:11
 
 
 
K10 (1)1,8 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(34)3(36)4(33)5(35)6(100)Meta
 
18Duda Kornelia22:236:2212:5915:2618:1020:3622:1422:23
UKS Traper Złocieniec6:226:372:272:442:261:380:09
 
 
 
K12 (12)2,7 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(36)3(34)4(38)5(39)6(32)7(37)8(100)Meta
 
188Kula Maja27:415:016:407:5214:0017:2121:2524:5227:3427:41
KOS BnO Szczecin5:011:391:126:083:214:043:272:420:07
289Matyja Weronika31:556:138:3310:1316:0020:1824:5929:3031:4631:55
KOS BnO Szczecin6:132:201:405:474:184:414:312:160:09
386Mikuła Iga33:226:067:448:5117:0120:4626:4131:2033:1533:22
KOS BnO Szczecin6:061:381:078:103:455:554:391:550:07
412Miłaszewicz Magdalena34:499:1611:3413:1119:0223:1628:0132:2934:4334:49
UKS Traper Złocieniec9:162:181:375:514:144:454:282:140:06
515Stempniewska Nadia36:269:0910:4511:5320:0323:4729:4934:3436:2036:26
UKS Traper Złocieniec9:091:361:088:103:446:024:451:460:06
616Włodarczyk Wiktoria42:3011:1613:5315:3123:4629:4435:4740:2742:2242:30
UKS Traper Złocieniec11:162:371:388:155:586:034:401:550:08
787Mikuła Daria43:526:358:349:5922:4627:0832:1741:2643:4543:52
KOS BnO Szczecin6:351:591:2512:474:225:099:092:190:07
851Godlewska Roksana45:4914:2016:5018:3326:5132:5038:5443:3245:4145:49
indywidualnie14:202:301:438:185:596:044:382:090:08
911Kubacka Maja48:5617:2419:5721:3729:5935:5241:5146:3848:4748:56
UKS Traper Złocieniec17:242:331:408:225:535:594:472:090:09
1013Motylińska Anastazja50:2815:1217:1118:5926:2731:1042:4947:3950:1950:28
UKS Traper Złocieniec15:121:591:487:284:4311:394:502:400:09
 
70Paszkiewicz Martynankl11:09-----17:20--------------------29:4029:48
UKS Błyskawica11:096:1112:200:08
90Stefaniak Izabelankl13:0015:53------------------------------
KOS BnO Szczecin13:002:53
 
 
 
K14 (5)3,2 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(40)2(36)3(34)4(42)5(41)6(38)7(43)8(37)9(100)Meta
 
120Szutko Antonina59:437:3422:5324:5029:4334:4239:1151:4156:4359:3359:43
UKS Traper Złocieniec7:3415:191:574:534:594:2912:305:022:500:10
219Szczurko Paulina62:484:359:1310:5821:1229:2936:2554:4959:4562:2962:48
UKS Traper Złocieniec4:354:381:4510:148:176:5618:244:562:440:19
317Pieragowska Julia68:244:269:0313:1926:5535:1442:2460:4865:2068:1668:24
UKS Traper Złocieniec4:264:374:1613:368:197:1018:244:322:560:08
471Sowa Anielka71:274:4412:0516:1730:0338:2445:2263:3568:1771:1971:27
UKS Błyskawica4:447:214:1213:468:216:5818:134:423:020:08
510Borek Alicja74:383:4011:0812:1433:1541:2648:3366:4471:4774:3074:38
UKS Traper Złocieniec3:407:281:0621:018:117:0718:115:032:430:08
 
 
 
K16 (3)4,6 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(40)2(43)3(51)4(42)5(46)6(45)7(44)8(38)9(39)10(55)11(56)12(100)Meta
 
122Przeszłowska Hanna56:552:334:2611:3014:0721:5923:4728:2439:3642:5953:3455:3656:4556:55
UKS Traper Złocieniec2:331:537:042:377:521:484:3711:123:2310:352:021:090:10
221Kmieć Zuzanna65:515:3110:1520:3923:1030:5732:4537:2748:3852:0162:3664:3865:4365:51
UKS Traper Złocieniec5:314:4410:242:317:471:484:4211:113:2310:352:021:050:08
 
91Sadzikowska Magdalenankl6:007:5417:3420:2125:5332:1741:4255:13---------------76:3476:48
KOS BnO Szczecin6:001:549:402:475:326:249:2513:3121:210:14
 
 
 
K18 (3)6,0 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(40)2(43)3(51)4(42)5(46)6(45)7(44)8(47)9(52)10(53)11(54)12(55)13(56)14(100)
Meta
 
126Gradek Zuzanna69:082:304:138:3010:2625:1926:5030:5142:5447:3651:5954:3562:4967:5768:59
UKS Traper Złocieniec2:301:434:171:5614:531:314:0112:034:424:232:368:145:081:02
69:08
0:09
 
Kaczor Zuzannankl26:5545:2583:19-------------------------------------------------------
UKS Traper Złocieniec26:5518:3037:54
Politowska Magdalenankl24:0642:2780:22-------------------------------------------------------
UKS Traper Złocieniec24:0618:2137:55
 
 
 
K20/21 (8)6,6 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(43)2(38)3(41)4(50)5(46)6(45)7(44)8(51)9(57)10(52)11(53)12(54)13(40)14(55)
15(100)Meta
 
161Borychowska Marlena61:333:439:3012:3719:2020:2222:0325:1030:4734:2341:0445:5148:4655:3459:05
7 BOW Słupsk3:435:473:076:431:021:413:075:373:366:414:472:556:483:31
61:2461:33
2:190:09
292Mazan Aleksandra64:443:4610:4514:3022:2123:2024:5229:0633:5238:5945:3950:1453:0159:2462:47
KOS BnO Szczecin3:466:593:457:510:591:324:144:465:076:404:352:476:233:23
64:3764:44
1:500:07
340Alabrudzińska Agnieszka103:0212:2222:4727:4836:4638:3041:0650:0259:0465:0975:2483:3987:0595:57100:31
12 BZ Szczecin12:2210:255:018:581:442:368:569:026:0510:158:153:268:524:34
102:54103:02
2:230:08
4Dmochowska Monika123:026:5417:3121:4732:5834:3843:2852:4566:2673:4484:2593:3798:17110:31119:30
UKS Traper Złocieniec6:5410:374:1611:111:408:509:1713:417:1810:419:124:4012:148:59
122:47123:02
3:170:15
5Szmidt Katarzyna129:0012:5623:3227:4938:5940:4349:2958:4472:2479:4290:2799:38104:18116:33125:58
UKS Traper Złocieniec12:5610:364:1711:101:448:469:1513:407:1810:459:114:4012:159:25
128:44129:00
2:460:16
638Królewicz Justyna131:447:2316:3327:4440:0141:5744:3450:0456:3772:4981:4494:1899:02114:07129:16
12 BZ Szczecin7:239:1011:1112:171:562:375:306:3316:128:5512:344:4415:0515:09
131:32131:44
2:160:12
7111Krzyżaniak Justyna158:5513:4334:4345:3359:3261:3766:4471:4283:48100:07114:01122:49128:23141:16156:23
8pplot/Koszalin13:4321:0010:5013:592:055:074:5812:0616:1913:548:485:3412:5315:07
158:45158:55
2:220:10
 
41Bazan Annankl18:2170:5675:0885:1686:50---------------------------------------------
12 BZ Szczecin18:2152:354:1210:081:34
-----
 
 
 
K35/40 (4)4,6 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(40)2(43)3(51)4(42)5(46)6(45)7(44)8(38)9(39)10(55)11(56)12(100)Meta
 
127Borek Monika54:272:414:569:2712:4217:0819:0322:2531:1433:5250:0553:0854:1954:27
UKS Traper Złocieniec2:412:154:313:154:261:553:228:492:3816:133:031:110:08
228Gradek Beata121:4910:1117:2828:4734:1641:3144:4651:5769:0378:33106:28119:52121:38121:49
UKS Traper Złocieniec10:117:1711:195:297:153:157:1117:069:3027:5513:241:460:11
 
42Dybka Katarzynankl3:386:2112:0827:5138:38-----------------------------------
12 BZ Szczecin3:382:435:4715:4310:47
31Włodarczyk Agnieszkankl3:456:3312:5144:4855:1786:38------------------------------
UKS Traper Złocieniec3:452:486:1831:5710:2931:21
 
 
 
KM10R (3)2,5 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(100)Meta
 
1Rawluk Patryk34:004:1913:2317:2221:5232:0733:5234:00
Stargard4:199:043:594:3010:151:450:08
252Pocierznicka Polianna44:341:5213:2123:3034:4341:0744:1444:34
indywidualnie1:5211:2910:0911:136:243:070:20
393Mazan Kacper44:371:4813:2223:3934:2541:0844:1844:37
KOS BnO Szczecin1:4811:3410:1710:466:433:100:19
 
 
 
M10N (5)2,5 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(100)Meta
 
17Szymanowski Natan22:570:486:1710:3313:5620:0422:4922:57
UKS Traper Złocieniec0:485:294:163:236:082:450:08
273Witczak Adam24:111:498:1411:3214:2221:1324:0324:11
UKS Błyskawica1:496:253:182:506:512:500:08
35Borek Adam33:591:015:4218:2520:2129:3933:5133:59
UKS Traper Złocieniec1:014:4112:431:569:184:120:08
475Nowak Dawid35:361:168:37-----15:2527:2030:1930:36
UKS Błyskawica1:167:216:4811:552:590:17
56Cerk Szymon39:511:3711:0522:3125:5335:4239:4139:51
UKS Traper Złocieniec1:379:2811:263:229:493:590:10
 
 
 
M10 (1)1,8 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(34)3(36)4(33)5(35)6(100)Meta
 
19Duda Łukasz49:2533:5540:1442:1244:2347:0149:1749:25
UKS Traper Złocieniec33:556:191:582:112:382:160:08
 
 
 
M12 (4)2,7 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(36)3(34)4(57)5(38)6(39)7(32)8(37)9(100)Meta
 
125Gradek Mateusz33:125:527:368:5912:5316:4119:5625:1230:3633:0333:12
UKS Traper Złocieniec5:521:441:233:543:483:155:165:242:270:09
 
78Mozia Alannkl----------------------------------------50:1250:27
UKS Błyskawica50:120:15
77Usowski Mateusznkl----------------------------------------56:1056:27
UKS Błyskawica56:100:17
76Usowski Damiannkl17:09-----35:12-------------------------84:3384:51
UKS Błyskawica17:0918:0349:210:18
 
 
 
M14 (3)3,6 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(40)2(39)3(38)4(34)5(42)6(41)7(57)8(43)9(56)10(100)Meta
 
194Kotkowiak Bartosz65:144:2714:5318:5226:3732:5245:4652:1461:0764:0765:0765:14
KOS BnO Szczecin4:2710:263:597:456:1512:546:288:533:001:000:07
280Jaszczyk Piotr68:137:2417:4921:5629:3435:5748:4754:5164:0366:5368:0668:13
UKS Błyskawica7:2410:254:077:386:2312:506:049:122:501:130:07
396Sadzikowski Łukasz77:186:1725:3930:5438:3544:5557:4964:0173:0475:5877:0877:18
KOS BnO Szczecin6:1719:225:157:416:2012:546:129:032:541:100:10
 
 
 
M16 (5)6,0 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(40)2(43)3(51)4(42)5(46)6(45)7(44)8(47)9(52)10(53)11(54)12(55)13(56)14(100)
Meta
 
124Udycz Jonasz75:405:157:3711:5714:3917:5219:2323:4137:2343:4549:4755:0068:5274:2575:31
UKS Traper Złocieniec5:152:224:202:423:131:314:1813:426:226:025:1313:525:331:06
75:40
0:09
282Sowa Oskar84:145:016:3716:1719:0024:0730:3735:3948:1352:5061:5465:1475:5083:1384:11
UKS Błyskawica5:011:369:402:435:076:305:0212:344:379:043:2010:367:230:58
84:14
0:03
397Kotkowiak Piotr124:153:577:3314:5817:3139:3942:3547:3379:3288:3195:47101:38116:49122:37124:05
KOS BnO Szczecin3:573:367:252:3322:082:564:5831:598:597:165:5115:115:481:28
124:15
0:10
 
36Fiederowicz Hieronimnkl4:389:0319:36-----30:0431:5336:33--------------------61:4163:4064:39
UKS Traper Złocieniec4:384:2510:3310:281:494:4025:081:590:59
64:46
0:07
18Osak Maciejnkl6:3711:4927:1631:3341:1844:5050:49--------------------74:5480:3882:43
UKS Traper Złocieniec6:375:1215:274:179:453:325:5924:055:442:05
82:59
0:16
 
 
 
M18 (3)7,3 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(43)2(38)3(47)4(49)5(50)6(46)7(45)8(44)9(51)10(52)11(53)12(54)13(40)14(55)
15(100)Meta
 
132Smyk Bartosz84:053:559:3715:3826:3634:2135:3737:3141:5347:4359:0665:5468:4377:1681:40
UKS Traper Złocieniec3:555:426:0110:587:451:161:544:225:5011:236:482:498:334:24
83:4984:05
2:090:16
2Ingram Wojciech89:456:0215:0621:4132:4040:2841:3843:2347:3953:5065:0371:5674:4783:1487:43
UKS Traper Złocieniec6:029:046:3510:597:481:101:454:166:1111:136:532:518:274:29
89:3689:45
1:530:09
 
98Grzegorczyk Mateusznkl8:0415:2823:3940:34--------------------50:5162:0968:5771:5880:1084:53
KOS BnO Szczecin8:047:248:1116:5510:1711:186:483:018:124:43
86:4086:48
1:470:08
 
 
 
M20/21 (8)8,7 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(38)3(44)4(45)5(46)6(41)7(47)8(48)9(49)10(50)11(42)12(51)13(52)14(53)
15(54)16(40)17(55)18(100)Meta
 
199Mazan Bartłomiej79:406:348:5816:4520:1222:0529:0332:3835:0543:0948:1052:0153:2759:4464:03
WKS Śląsk Wrocław6:342:247:473:271:536:583:352:278:045:013:511:266:174:19
66:1271:2477:4579:3479:40
2:095:126:211:490:06
2Skocelas Grzegorz86:029:2711:5418:0520:5322:3328:2633:4037:0245:4849:2152:5955:3962:3669:01
GKS Luzino9:272:276:112:481:405:535:143:228:463:333:382:406:576:25
72:3080:1883:3085:5486:02
3:297:483:122:240:08
 
104Sudyk Łukasznkl9:4612:5324:2529:0531:4140:4056:0660:2685:2499:12106:48109:55120:38129:51
8pplot/Koszalin9:463:0711:324:402:368:5915:264:2024:5813:487:363:0710:439:13
133:17---------------
3:26
85Aftyka Mateusznkl8:0010:0817:4120:4222:5031:2741:5045:2870:1684:3791:4394:46105:25114:48
UKS Błyskawica8:002:087:333:012:088:3710:233:3824:4814:217:063:0310:399:23
118:15---------------
3:27
2Krzyminiewski Mareknkl12:3615:5325:3930:1633:3544:3149:4559:2976:2290:5598:00101:02111:34120:53
UKS Błyskawica12:363:179:464:373:1910:565:149:4416:5314:337:053:0210:329:19
124:21---------------
3:28
43Pokrzywiński Zbigniewnkl6:589:0122:3728:0630:05---------------------------------------------
12 BZ Szczecin6:582:0313:365:291:59
---------------45:0845:16
15:030:08
84Aftyka Łukasznkl14:2817:2729:3734:3636:2847:54----------------------------------------
UKS Błyskawica14:282:5912:104:591:5211:26
---------------65:5666:10
18:020:14
105Tutus Michałnkl12:5016:4934:3441:5645:1453:4666:2471:4485:38107:49--------------------
8pplot/Koszalin12:503:5917:457:223:188:3212:385:2013:5422:11
---------------116:14116:25
8:250:11
 
 
 
M35/40 (10)7,9 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(40)2(46)3(45)4(44)5(41)6(47)7(48)8(49)9(50)10(51)11(38)12(39)13(53)14(54)
15(55)16(100)Meta
 
134Fiederowicz Szczepan65:242:4610:3812:1114:4522:1425:4628:3936:0639:5945:4049:3352:0154:1056:24
UKS Traper Złocieniec2:467:521:332:347:293:322:537:273:535:413:532:282:092:14
63:2365:1865:24
6:591:550:06
258Nagórek Kamil75:055:2614:1216:2422:1429:2734:2137:1445:0048:4253:5357:3460:1962:4065:06
7 BOW Słupsk5:268:462:125:507:134:542:537:463:425:113:412:452:212:26
73:0874:5975:05
8:021:510:06
329Duda Tomasz78:503:5613:4815:2018:4527:2131:4234:3542:4747:1654:0358:5561:5064:4467:46
UKS Traper Złocieniec3:569:521:323:258:364:212:538:124:296:474:522:552:543:02
77:0278:4278:50
9:161:400:08
4107Musiał Krzysztof80:516:1717:2619:1923:4232:0838:2241:0250:5954:4059:3263:3066:1368:3570:59
8pplot/Koszalin6:1711:091:534:238:266:142:409:573:414:523:582:432:222:24
79:0780:3680:51
8:081:290:15
533Włodarczyk Łukasz84:553:3117:4319:5425:2834:1937:5740:5148:1452:0757:5261:4564:1271:1073:51
UKS Traper Złocieniec3:3114:122:115:348:513:382:547:233:535:453:532:276:582:41
83:0584:4884:55
9:141:430:07
6109Rybaczek Sebastian86:285:1413:3816:3525:1034:3939:4343:0251:1260:0265:3669:3372:2174:4177:10
8pplot/Koszalin5:148:242:578:359:295:043:198:108:505:343:572:482:202:29
84:2786:2086:28
7:171:530:08
745Pocierznicki Rafał87:182:3011:1113:0116:3423:5729:2232:0742:1053:4960:2165:2368:5572:0076:07
12 BZ Szczecin2:308:411:503:337:235:252:4510:0311:396:325:023:323:054:07
84:2187:1287:18
8:142:510:06
846Wilk Rafał90:115:0122:1324:2428:0737:3642:3645:5654:1063:0368:4172:3875:1677:3980:08
12 BZ Szczecin5:0117:122:113:439:295:003:208:148:535:383:572:382:232:29
88:1790:0390:11
8:091:460:08
963Wojciechowski Krzysztof92:553:3912:0814:0717:1926:4834:0538:0856:4963:3069:5974:0376:3279:0782:06
Skarmat Toruń3:398:291:593:129:297:174:0318:416:416:294:042:292:352:59
90:4792:4892:55
8:412:010:07
10108Famulski Cezary99:5611:3325:1428:4135:4644:1851:1455:5864:0168:2375:1380:0982:4485:5188:57
8pplot/Koszalin11:3313:413:277:058:326:564:448:034:226:504:562:353:073:06
97:5899:4699:56
9:011:480:10
 
 
 
M45/50 (6)7,3 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(43)2(38)3(47)4(49)5(50)6(46)7(45)8(44)9(51)10(52)11(53)12(54)13(40)14(55)
15(100)Meta
 
1100Sadzikowski Andrzej77:294:1014:2219:5428:3332:2733:2534:5839:0243:4857:0661:4464:4471:3875:09
KOS BnO Szczecin4:1010:125:328:393:540:581:334:044:4613:184:383:006:543:31
77:2377:29
2:140:06
2101Płytnik Stanisław85:308:5614:3420:2831:5239:2540:4342:2746:5052:4863:4968:1471:0379:2983:40
KOS BnO Szczecin8:565:385:5411:247:331:181:444:235:5811:014:252:498:264:11
85:2385:30
1:430:07
31Krzyminiewski Sławomir91:005:1112:2318:2828:0634:0235:2743:5748:3653:5162:3969:2372:4883:1688:44
UKS Błyskawica5:117:126:059:385:561:258:304:395:158:486:443:2510:285:28
90:5191:00
2:070:09
449Biliński Zbigniew94:334:2015:3522:0734:0439:2240:3742:2650:4756:2668:0377:0280:0888:2692:41
12 BZ Szczecin4:2011:156:3211:575:181:151:498:215:3911:378:593:068:184:15
94:2594:33
1:440:08
548Butryn Krzysztof99:356:2817:1923:0737:0243:0444:2952:5857:4162:5371:2678:2881:3792:0297:43
12 BZ Szczecin6:2810:515:4813:556:021:258:294:435:128:337:023:0910:255:41
99:2799:35
1:440:08
635Gradek Jarosław104:073:4511:2116:5225:3129:2430:2331:5736:0040:5351:1986:0688:5297:20101:45
UKS Traper Złocieniec3:457:365:318:393:530:591:344:034:5310:2634:472:468:284:25
103:53104:07
2:080:14
 
 
 
M55/60 (3)6,0 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(40)2(43)3(51)4(42)5(46)6(45)7(44)8(47)9(52)10(53)11(54)12(55)13(56)14(100)
Meta
 
1Macul Jan62:322:264:249:0411:3814:5516:3620:4236:4141:4946:2249:1058:0361:1062:22
UKS Traper Złocieniec2:261:584:402:343:171:414:0615:595:084:332:488:533:071:12
62:32
0:10
262Koczko Tomasz89:433:425:4711:1123:2227:3130:4334:5750:0456:0466:3470:5779:3988:4389:35
Skarmat Toruń3:422:055:2412:114:093:124:1415:076:0010:304:238:429:040:52
89:43
0:08
 
54Sikora Tomasznkl-----------------------------------------------------------------86:32
Świdwin86:32
86:49
0:17
 
 
 
M65+ (3)4,6 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(40)2(43)3(51)4(42)5(46)6(45)7(44)8(38)9(39)10(55)11(56)12(100)Meta
 
1102Wołochowicz Władysław86:365:109:2318:5625:3732:3135:1339:3552:5863:0375:5684:5586:1886:36
KOS BnO Szczecin5:104:139:336:416:542:424:2213:2310:0512:538:591:230:18
253Owczarski Tomasz89:305:209:2022:0028:3335:1837:5842:3155:5466:0079:0387:4989:2089:30
Chojnice5:204:0012:406:336:452:404:3313:2310:0613:038:461:310:10
383Dominiak Zdzisław119:516:0112:2726:5632:1339:3742:4249:5567:0076:28104:34117:33119:42119:51
UKS Błyskawica6:016:2614:295:177:243:057:1317:059:2828:0612:592:090:09
 
 
 
OPEN (1)3,2 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(40)2(36)3(34)4(42)5(41)6(38)7(43)8(37)9(100)Meta
 
159Wierzbicka Kornelia138:008:2736:2538:5746:5778:5289:43122:10132:41137:43138:00
7 BOW Słupsk8:2727:582:328:0031:5510:5132:2710:315:020:17