XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujawniedz. 16-06-2019 20:40
Wyniki - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (4)2,3 km4 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Hazańska AnastazjaUKS Traper Złocieniec22:110:00
2Kuriata Kinga09UKS Błyskawica24:18+2:07
3Mozia Emila10UKS Błyskawica25:03+2:52
4Osak ZazannaUKS Traper Złocieniec31:29+9:18
 
 
 
K10 (1)1,6 km4 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Duda KorneliaUKS Traper Złocieniec22:530:00
 
 
 
K12 (11)1,6 km5 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Mikuła Iga07KOS BnO Szczecin16:130:00
2Kula Maja07KOS BnO Szczecin16:27+0:14
3Włodarczyk WiktoriaUKS Traper Złocieniec17:27+1:14
4Stempniewska NadiaUKS Traper Złocieniec17:28+1:15
5Mikuła Daria07KOS BnO Szczecin18:01+1:48
6Miłaszewicz MagdalenaUKS Traper Złocieniec18:24+2:11
7Matyja Weronika07KOS BnO Szczecin19:11+2:58
8Motylińska AnastazjaUKS Traper Złocieniec23:14+7:01
9Godlewska Roksanaindywidualnie26:32+10:19
10Kubacka MajaUKS Traper Złocieniec35:42+19:29
 
Stachnik Amelia08UKS Błyskawicankl
 
 
 
K14 (4)2,4 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Borek AlicjaUKS Traper Złocieniec26:360:00
2Szczurko PaulinaUKS Traper Złocieniec36:16+9:40
3Pieragowska JuliaUKS Traper Złocieniec38:41+12:05
4Szutko AntoninaUKS Traper Złocieniec51:08+24:32
 
 
 
K16 (4)3,2 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Urban AnetaUKS Traper Złocieniec40:310:00
2Kmieć ZuzannaUKS Traper Złocieniec44:17+3:46
3Przeszłowska HannaUKS Traper Złocieniec45:03+4:32
4Sadzikowska Magdalena03KOS BnO Szczecin48:06+7:35
 
 
 
K18 (1)3,5 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Gradek ZuzannaUKS Traper Złocieniec38:480:00
 
 
 
K20/21 (5)4,2 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Borychowska Marlena7 BOW Słupsk36:350:00
2Chrubczyńska PatrycjaUKS Traper Złocieniec45:02+8:27
3Alabrudzińska Agnieszka12 BZ Szczecin46:38+10:03
4Bazan Anna12 BZ Szczecin48:26+11:51
5Królewicz Justyna12 BZ Szczecin52:54+16:19
 
 
 
K35/40 (2)3,2 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Borek MonikaUKS Traper Złocieniec37:230:00
2Dybka Katarzyna12 BZ Szczecin71:06+33:43
 
 
 
KM10R (3)2,3 km4 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Rawluk PatrykStargard26:130:00
2Mazan Kacper16KOS BnO Szczecin28:14+2:01
3Pocierznicka Poliannaindywidualnie28:54+2:41
 
 
 
M10N (5)2,3 km4 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Borek AdamUKS Traper Złocieniec19:310:00
2Szymanowski NatanUKS Traper Złocieniec21:40+2:09
3Cerk SzymonUKS Traper Złocieniec29:43+10:12
4Witczak Adam10UKS Błyskawica33:09+13:38
5Nowak Dawid10UKS Błyskawica39:30+19:59
 
 
 
M10 (1)1,6 km4 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Duda ŁukaszUKS Traper Złocieniec28:580:00
 
 
 
M12 (4)1,6 km5 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Gradek MateuszUKS Traper Złocieniec18:150:00
 
Usowski Mateusz08UKS Błyskawicankl
Mozia Alan07UKS Błyskawicankl
Usowski Damian07UKS Błyskawicankl
 
 
 
M14 (5)2,6 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Kotkowiak Bartosz06KOS BnO Szczecin38:040:00
2Jaszczyk Piotr06UKS Błyskawica52:55+14:51
3Józefowicz Emil06UKS Błyskawica107:38+69:34
 
Sadzikowski Łukasz06KOS BnO Szczecinnkl
Błaszczyk Aleksander06UKS Błyskawicankl
 
 
 
M16 (5)3,5 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Udycz JonaszUKS Traper Złocieniec34:570:00
2Sowa Oskar03UKS Błyskawica36:23+1:26
3Kotkowiak Piotr04KOS BnO Szczecin46:00+11:03
4Osak MaciejUKS Traper Złocieniec67:09+32:12
 
Fiederowicz HieronimUKS Traper Złocieniecnkl
 
 
 
M18 (2)4,2 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Grzegorczyk Mateusz02KOS BnO Szczecin36:340:00
2Smyk BartoszUKS Traper Złocieniec38:18+1:44
 
 
 
M20/21 (6)4,8 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Mazan Bartłomiej92WKS Śląsk Wrocław37:450:00
2Pokrzywiński Zbigniew12 BZ Szczecin39:13+1:28
3Skocelas Grzegorz90GKS Luzino41:44+3:59
4Aftyka Mateusz97UKS Błyskawica45:23+7:38
5Aftyka Łukasz00UKS Błyskawica58:45+21:00
6Krzyminiewski Marek85UKS Błyskawica68:28+30:43
 
 
 
M35/40 (9)4,2 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Fiederowicz SzczepanUKS Traper Złocieniec36:300:00
2Kobierowski Sławomir7 BOW Słupsk38:18+1:48
3Duda TomaszUKS Traper Złocieniec38:52+2:22
4Pocierznicki Rafał12 BZ Szczecin39:08+2:38
5Wojciechowski Krzysztof74Skarmat Toruń40:45+4:15
6Włodarczyk ŁukaszUKS Traper Złocieniec45:36+9:06
7Nagórek Kamil7 BOW Słupsk46:24+9:54
8Frątczak Sławomir7 BOW Słupsk47:24+10:54
9Wilk Rafał12 BZ Szczecin59:52+23:22
 
 
 
M45/50 (4)4,0 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Biliński Zbigniew12 BZ Szczecin46:510:00
2Krzyminiewski Sławomir73UKS Błyskawica48:00+1:09
3Gradek JarosławUKS Traper Złocieniec49:59+3:08
4Sadzikowski Andrzej71KOS BnO Szczecin56:56+10:05
 
 
 
M55/60 (2)3,5 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Macul JanUKS Traper Złocieniec38:520:00
2Lewoń Bogdan55UMKS Orkan Ostróda49:54+11:02
 
 
 
M65+ (3)3,1 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Owczarski Tomasz51Chojnice55:110:00
2Wołochowicz Władysław47KOS BnO Szczecin56:07+0:56
 
Dominiak Zdzisław54UKS Błyskawicankl
 
 
 
OPEN (1)2,4 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataKara +
1Wierzbicka Kornelia7 BOW Słupsk109:590:00