XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujawniedz. 16-06-2019 20:45
Wyniki z międyczasami - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (4)2,3 km4 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(32)3(31)4(100)Meta
 
13Hazańska Anastazja22:1111:2916:0418:5221:5722:11
UKS Traper Złocieniec11:294:352:483:050:14
265Kuriata Kinga24:1816:2719:5121:3623:5924:18
UKS Błyskawica16:273:241:452:230:19
366Mozia Emila25:0314:3619:0721:4624:5025:03
UKS Błyskawica14:364:312:393:040:13
44Osak Zazanna31:2916:4123:5327:1331:1031:29
UKS Traper Złocieniec16:417:123:203:570:19
 
 
 
K10 (1)1,6 km4 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(53)2(32)3(31)4(100)Meta
 
18Duda Kornelia22:5311:2719:1421:5322:3622:53
UKS Traper Złocieniec11:277:472:390:430:17
 
 
 
K12 (11)1,6 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(54)2(53)3(55)4(32)5(100)Meta
 
186Mikuła Iga16:136:499:0111:0613:3416:0116:13
KOS BnO Szczecin6:492:122:052:282:270:12
288Kula Maja16:276:518:5211:0613:5116:1516:27
KOS BnO Szczecin6:512:012:142:452:240:12
316Włodarczyk Wiktoria17:277:359:5812:1214:5317:1217:27
UKS Traper Złocieniec7:352:232:142:412:190:15
415Stempniewska Nadia17:287:189:3612:0314:5117:1617:28
UKS Traper Złocieniec7:182:182:272:482:250:12
587Mikuła Daria18:017:429:5912:4615:2817:5118:01
KOS BnO Szczecin7:422:172:472:422:230:10
612Miłaszewicz Magdalena18:248:1510:3613:1115:4318:1118:24
UKS Traper Złocieniec8:152:212:352:322:280:13
789Matyja Weronika19:118:0410:5213:2616:2318:5619:11
KOS BnO Szczecin8:042:482:342:572:330:15
813Motylińska Anastazja23:149:4013:2217:0220:1022:5423:14
UKS Traper Złocieniec9:403:423:403:082:440:20
951Godlewska Roksana26:3210:2215:0618:4523:0626:1626:32
indywidualnie10:224:443:394:213:100:16
1011Kubacka Maja35:4219:2524:1627:5132:1035:1935:42
UKS Traper Złocieniec19:254:513:354:193:090:23
 
68Stachnik Ameliankl--------------------55:4556:13
UKS Błyskawica55:450:28
 
 
 
K14 (4)2,4 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(57)2(47)3(54)4(42)5(56)6(43)7(53)8(32)9(100)Meta
 
110Borek Alicja26:36-----7:5810:42-----16:1019:0320:0024:1526:2426:36
UKS Traper Złocieniec7:582:445:282:530:574:152:090:12
219Szczurko Paulina36:16-----8:3112:09-----18:5922:2424:1933:1636:0136:16
UKS Traper Złocieniec8:313:386:503:251:558:572:450:15
317Pieragowska Julia38:41-----11:0115:09-----21:5125:2927:0236:1438:2938:41
UKS Traper Złocieniec11:014:086:423:381:339:122:150:12
420Szutko Antonina51:08-----23:0627:12-----33:5737:2739:0448:1550:5651:08
UKS Traper Złocieniec23:064:066:453:301:379:112:410:12
 
 
 
K16 (4)3,2 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(57)2(48)3(49)4(46)5(41)6(42)7(56)8(43)9(38)10(35)11(36)12(37)13(100)Meta
 
123Urban Aneta40:31-----6:076:4910:2414:34-----19:3422:1928:0632:3436:31-----40:2040:31
UKS Traper Złocieniec6:070:423:354:105:002:455:474:283:573:490:11
221Kmieć Zuzanna44:17-----9:1310:1314:0520:39-----24:5927:5533:0837:2940:25-----44:0444:17
UKS Traper Złocieniec9:131:003:526:344:202:565:134:212:563:390:13
322Przeszłowska Hanna45:03-----6:3010:1914:3518:58-----23:4327:2332:4838:4439:56-----44:4745:03
UKS Traper Złocieniec6:303:494:164:234:453:405:255:561:124:510:16
491Sadzikowska Magdalena48:06-----7:268:1912:5620:18-----26:2230:2536:3241:2742:41-----47:5148:06
KOS BnO Szczecin7:260:534:377:226:044:036:074:551:145:100:15
 
 
 
K18 (1)3,5 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(49)3(48)4(47)5(46)6(42)7(40)8(38)9(37)10(36)11(35)12(39)13(52)14(100)
Meta
 
126Gradek Zuzanna38:485:346:437:2810:0011:33-----20:4824:30-----31:0232:1134:3435:2938:33
UKS Traper Złocieniec5:341:090:452:321:339:153:426:321:092:230:553:04
38:48
0:15
 
 
 
K20/21 (6)4,2 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(49)3(50)4(47)5(46)6(45)7(51)8(42)9(41)10(40)11(39)12(38)13(37)14(36)
15(35)16(100)Meta
 
161Borychowska Marlena36:355:316:137:298:359:53-----17:15-----21:3224:3827:1328:28-----33:26
7 BOW Słupsk5:310:421:161:061:187:224:173:062:351:154:58
34:1836:1936:35
0:522:010:16
230Chrubczyńska Patrycja45:026:167:118:3210:4412:18-----20:26-----25:3229:1132:5534:15-----40:51
UKS Traper Złocieniec6:160:551:212:121:348:085:063:393:441:206:36
42:1244:4545:02
1:212:330:17
340Alabrudzińska Agnieszka46:386:297:399:3111:3813:20-----21:56-----27:2230:4934:2136:11-----42:35
12 BZ Szczecin6:291:101:522:071:428:365:263:273:321:506:24
43:4346:2746:38
1:082:440:11
441Bazan Anna48:269:2310:3811:5314:5416:27-----23:39-----28:5432:1535:4237:27-----43:54
12 BZ Szczecin9:231:151:153:011:337:125:153:213:271:456:27
45:0248:0848:26
1:083:060:18
538Królewicz Justyna52:548:259:2810:4912:1914:09-----23:33-----29:0633:4837:4739:27-----49:20
12 BZ Szczecin8:251:031:211:301:509:245:334:423:591:409:53
50:2452:4052:54
1:042:160:14
 
Peksa Anna11:0112:3414:3819:4523:14-----38:39-----47:1052:2257:3660:22-----72:47
12 BZ Szczecin11:011:332:045:073:2915:258:315:125:142:4612:25
75:0982:00
2:226:51
 
 
 
K35/40 (2)3,2 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(57)2(48)3(49)4(46)5(41)6(42)7(56)8(43)9(38)10(35)11(36)12(37)13(100)Meta
 
127Borek Monika37:23-----6:417:4012:3916:01-----19:3222:2826:4033:2934:17-----37:1237:23
UKS Traper Złocieniec6:410:594:593:223:312:564:126:490:482:550:11
242Dybka Katarzyna71:06-----11:4313:1620:2938:15-----43:5547:3958:2763:2865:300.0070:4671:06
12 BZ Szczecin11:431:337:1317:465:403:4410:485:012:025:160:20
 
 
 
KM10R (3)2,3 km4 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(32)3(31)4(100)Meta
 
1Rawluk Patryk26:138:3413:5216:2825:5726:13
Stargard8:345:182:369:290:16
293Mazan Kacper28:1412:0520:4725:4727:3328:14
KOS BnO Szczecin12:058:425:001:460:41
352Pocierznicka Polianna28:5414:4022:3126:2727:4728:54
indywidualnie14:407:513:561:201:07
 
 
 
M10N (5)2,3 km4 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(32)3(31)4(100)Meta
 
15Borek Adam19:3110:5715:0716:5519:1719:31
UKS Traper Złocieniec10:574:101:482:220:14
27Szymanowski Natan21:4012:2416:3919:0721:2821:40
UKS Traper Złocieniec12:244:152:282:210:12
36Cerk Szymon29:4314:3222:2226:0329:1829:43
UKS Traper Złocieniec14:327:503:413:150:25
473Witczak Adam33:0917:3425:2028:5732:4333:0911:48
UKS Błyskawica17:347:463:373:460:26*54
575Nowak Dawid39:3024:0431:0935:0138:5139:3017:29
UKS Błyskawica24:047:053:523:500:39*54
 
 
 
M10 (1)1,6 km4 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(53)2(32)3(31)4(100)Meta
 
19Duda Łukasz28:5819:5826:0928:0128:4628:58
UKS Traper Złocieniec19:586:111:520:450:12
 
 
 
M12 (4)1,6 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(54)2(53)3(55)4(32)5(100)Meta
 
125Gradek Mateusz18:158:1910:3012:4315:4518:0318:15
UKS Traper Złocieniec8:192:112:133:022:180:12
 
77Usowski Mateusznkl10:18----------32:0940:0540:21
UKS Błyskawica10:1821:517:560:16
78Mozia Alannkl--------------------47:4748:07
UKS Błyskawica47:470:20
76Usowski Damiannkl--------------------54:0254:26
UKS Błyskawica54:020:24
 
 
 
M14 (5)2,6 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(57)2(47)3(54)4(42)5(56)6(43)7(53)8(32)9(36)10(100)Meta
 
194Kotkowiak Bartosz38:04-----8:1010:56-----16:3520:3322:2828:3235:2237:4838:04
KOS BnO Szczecin8:102:465:393:581:556:046:502:260:16
280Jaszczyk Piotr52:55-----12:3717:46-----31:3735:2937:3043:3350:2352:4352:55
UKS Błyskawica12:375:0913:513:522:016:036:502:200:12
379Józefowicz Emil107:38-----24:5735:06-----75:1381:3883:5995:58103:04107:10107:38
UKS Błyskawica24:5710:0940:076:252:2111:597:064:060:28
 
96Sadzikowski Łukasznkl-----13:4217:10-----23:0927:2830:3644:16-----46:5747:10
KOS BnO Szczecin13:423:285:594:193:0813:402:410:13
81Błaszczyk Aleksandernkl---------------------------------------------80:5381:13
UKS Błyskawica80:530:20
 
 
 
M16 (5)3,5 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(49)3(48)4(47)5(46)6(42)7(40)8(38)9(37)10(36)11(35)12(39)13(52)14(100)
Meta
 
124Udycz Jonasz34:575:136:096:5011:5913:30-----19:3523:17-----28:3129:3132:0332:1834:46
UKS Traper Złocieniec5:130:560:415:091:316:053:425:141:002:320:152:28
34:57
0:11
282Sowa Oskar36:235:136:367:149:1110:24-----19:2723:35-----28:3530:0133:1433:5136:14
UKS Błyskawica5:131:230:381:571:139:034:085:001:263:130:372:23
36:23
0:09
397Kotkowiak Piotr46:006:237:268:1612:1813:40-----22:5926:55-----34:3036:0138:5443:1945:46
KOS BnO Szczecin6:231:030:504:021:229:193:567:351:312:534:252:27
46:00
0:14
418Osak Maciej67:096:127:328:4618:2520:40-----31:0243:03-----55:2457:1061:3562:1266:54
UKS Traper Złocieniec6:121:201:149:392:1510:2212:0112:211:464:250:374:42
67:09
0:15
 
36Fiederowicz Hieronimnkl14:4117:5419:1225:3027:23-----37:4645:48-----53:5657:4263:00-----97:10
UKS Traper Złocieniec14:413:131:186:181:5310:238:028:083:465:1834:10
97:28
0:18
 
 
 
M18 (2)4,2 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(49)3(50)4(47)5(46)6(45)7(51)8(42)9(41)10(40)11(39)12(38)13(37)14(36)
15(35)16(100)Meta
 
198Grzegorczyk Mateusz36:345:055:566:507:529:11-----16:36-----20:4023:3926:1127:35-----32:58
KOS BnO Szczecin5:050:510:541:021:197:254:042:592:321:245:23
33:5636:2236:34
0:582:260:12
232Smyk Bartosz38:185:446:487:499:0010:18-----17:57-----21:5324:5927:3528:44-----34:09
UKS Traper Złocieniec5:441:041:011:111:187:393:563:062:361:095:25
35:1038:0138:18
1:012:510:17
 
 
 
M20/21 (6)4,8 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(49)3(48)4(47)5(46)6(45)7(44)8(43)9(42)10(41)11(40)12(39)13(38)14(37)
15(36)16(35)17(100)Meta
 
199Mazan Bartłomiej37:455:146:136:508:4710:07-----17:5420:47-----24:0726:4228:5829:57-----
WKS Śląsk Wrocław5:140:590:371:571:207:472:533:202:352:160:59
34:3235:4037:3437:45
4:351:081:540:11
243Pokrzywiński Zbigniew39:135:446:427:239:3311:00-----19:1421:56-----25:0227:1829:2931:50-----
12 BZ Szczecin5:440:580:412:101:278:142:423:062:162:112:21
36:0737:0538:5539:13
4:170:581:500:18
3Skocelas Grzegorz41:445:186:196:579:2110:38-----18:4223:52-----27:1529:4232:1033:21-----
GKS Luzino5:181:010:382:241:178:045:103:232:272:281:11
38:5439:5041:3041:44
5:330:561:400:14
485Aftyka Mateusz45:235:247:238:0711:3412:54-----21:4626:47-----30:1832:5535:3737:41-----
UKS Błyskawica5:241:590:443:271:208:525:013:312:372:422:04
42:1843:1245:0845:23
4:370:541:560:15
584Aftyka Łukasz58:455:447:007:5310:5012:26-----28:1832:31-----38:4942:4646:2548:23-----
UKS Błyskawica5:441:160:532:571:3615:524:136:183:573:391:58
54:5656:2258:3458:45
6:331:262:120:11
62Krzyminiewski Marek68:286:268:179:1812:2915:57-----27:3231:44-----38:4243:3049:2752:000.00
UKS Błyskawica6:261:511:013:113:2811:354:126:584:485:572:33
61:4764:2568:0768:28
9:472:383:420:21
 
 
 
M35/40 (9)4,2 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(49)3(50)4(47)5(46)6(45)7(51)8(42)9(41)10(40)11(39)12(38)13(37)14(36)
15(35)16(100)Meta
 
134Fiederowicz Szczepan36:305:045:526:527:599:17-----16:16-----20:0622:3825:0426:07-----31:23
UKS Traper Złocieniec5:040:481:001:071:186:593:502:322:261:035:16
32:1736:1636:30
0:543:590:14
257Kobierowski Sławomir38:187:418:269:1810:3212:03-----19:44-----23:5526:3829:0630:31-----35:15
7 BOW Słupsk7:410:450:521:141:317:414:112:432:281:254:44
36:2038:0838:18
1:051:480:10
329Duda Tomasz38:525:296:227:179:0010:26-----17:55-----23:3126:0729:4130:43-----35:32
UKS Traper Złocieniec5:290:530:551:431:267:295:362:363:341:024:49
36:3838:3938:52
1:062:010:13
445Pocierznicki Rafał39:088:078:599:5010:5612:14-----19:02-----23:1025:4028:0129:10-----34:24
12 BZ Szczecin8:070:520:511:061:186:484:082:302:211:095:14
35:1938:5439:08
0:553:350:14
563Wojciechowski Krzysztof40:456:367:4412:2513:5315:02-----21:33-----25:1627:5231:5432:50-----37:56
Skarmat Toruń6:361:084:411:281:096:313:432:364:020:565:06
38:5140:3540:45
0:551:440:10
633Włodarczyk Łukasz45:367:088:5112:3014:0316:06-----24:55-----29:1231:4634:1335:14-----40:31
UKS Traper Złocieniec7:081:433:391:332:038:494:172:342:271:015:17
41:2645:2245:36
0:553:560:14
758Nagórek Kamil46:246:0812:2914:1515:5417:39-----24:09-----29:5032:2835:0436:07-----41:27
7 BOW Słupsk6:086:211:461:391:456:305:412:382:361:035:20
42:5646:1546:24
1:293:190:09
856Frątczak Sławomir47:246:137:108:2012:1115:52-----23:44-----29:2532:1437:5439:27-----44:24
7 BOW Słupsk6:130:571:103:513:417:525:412:495:401:334:57
45:1347:1047:24
0:491:570:14
946Wilk Rafał59:526:057:238:4910:1512:04-----21:25-----26:0529:2632:0233:24-----38:35
12 BZ Szczecin6:051:181:261:261:499:214:403:212:361:225:11
39:5159:2859:52
1:1619:370:24
 
 
 
M45/50 (4)4,0 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(47)2(50)3(49)4(48)5(57)6(46)7(45)8(51)9(42)10(41)11(40)12(38)13(35)14(37)
15(100)Meta
 
149Biliński Zbigniew46:515:427:258:599:58-----15:02-----24:12-----29:2732:5037:0543:00-----
12 BZ Szczecin5:421:431:340:595:049:105:153:234:155:55
46:3746:51
3:370:14
21Krzyminiewski Sławomir48:005:497:3411:5112:54-----17:36-----26:23-----31:5435:2339:4243:41-----
UKS Błyskawica5:491:454:171:034:428:475:313:294:193:59
47:4548:00
4:040:15
335Gradek Jarosław49:596:4210:1911:4712:54-----18:08-----28:13-----32:3836:0340:1146:10-----
UKS Traper Złocieniec6:423:371:281:075:1410:054:253:254:085:59
49:4249:59
3:320:17
4100Sadzikowski Andrzej56:565:4610:3011:2912:18-----21:51-----31:47-----38:1641:0747:2450:52-----
KOS BnO Szczecin5:464:440:590:499:339:566:292:516:173:28
56:4256:56
5:500:14
 
 
 
M55/60 (2)3,5 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(49)3(48)4(47)5(46)6(42)7(40)8(38)9(37)10(36)11(35)12(39)13(52)14(100)
Meta
 
1Macul Jan38:526:217:348:2110:4912:22-----19:1322:39-----28:1031:3234:1635:4938:34
UKS Traper Złocieniec6:211:130:472:281:336:513:265:313:222:441:332:45
38:52
0:18
250Lewoń Bogdan49:548:189:5310:5514:3517:09-----26:3231:47-----39:4141:1245:2646:0749:35
UMKS Orkan Ostróda8:181:351:023:402:349:235:157:541:314:140:413:28
49:54
0:19
 
 
 
M65+ (3)3,1 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(49)3(48)4(47)5(41)6(42)7(56)8(40)9(38)10(35)11(36)12(37)13(100)Meta
 
153Owczarski Tomasz55:116:559:0110:2316:0322:34-----28:1237:0442:3047:3549:44-----54:5055:11
Chojnice6:552:061:225:406:315:388:525:265:052:095:060:21
2102Wołochowicz Władysław56:077:239:2810:3814:2220:11-----29:2435:5143:2548:4850:28115:0155:3856:07
KOS BnO Szczecin7:232:051:103:445:499:136:277:345:231:4064:330:29
 
83Dominiak Zdzisławnkl8:1311:5113:4220:2437:10----------57:0065:5672:1774:38-----81:4883:03
UKS Błyskawica8:133:381:516:4216:4619:508:566:212:217:101:15
46:1082:37
*51*100
 
 
 
OPEN (1)2,4 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(57)2(47)3(54)4(42)5(56)6(43)7(53)8(32)9(100)Meta
 
159Wierzbicka Kornelia109:59-----27:0837:19-----77:2183:4386:0498:01109:18109:59
7 BOW Słupsk27:0810:1140:026:222:2111:5711:170:41