XI Puchar Puszczy Piskiej 2020pt. 25.09.2020 23:15
Zg3oszenia kategoriami - Wszystkie etapystworzony przez OE12 © Stephan Krämer SportSoftware 2019

 
 
1M10 (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
131Jedrzej B1czek10M9201530UKS Technik Ruciane-Nida35:0038:00
232Maciej Krasula10Mindywidualnie29:00
3wakatMwakat32:0041:00
 
 
2M12 (4)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
133Lukasz Banaszek08MLawki6:0014:00
234Aleksander Wielogórski08Mindywidualnie17:00
335Waldemar Nadolny09Mindywidualnie20:00
4wakatMwakat9:0023:00
 
 
3M14 (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
136Tomasz Kubisiak07M7210456Skierniewickie Stowarzyszenie0:0025:00
2wakatMwakat3:0028:00
 
 
4M16 (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
137Karol Skisia3y04MUKS Technik Ruciane-Nida0:0018:00
238Dominik A?elonis04MUKS Technik Ruciane-Nida6:0015:00
339Patryk Majewski05MUKS Technik Ruciane-Nida9:0021:00
440Jakub Potocki04Mindywidualnie24:00
5wakatMwakat3:0027:00
 
 
5M18 (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
141Adam Grala02MLicem Ogólnokszta3c1ce im.Obro15:0029:00
242Witold Kubisiak02M7210454Skierniewickie Stowarzyszenie18:0032:00
3wakatMwakat21:0035:00
 
 
6M20 (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
143Szymon Pienkowski01MUKS Technik Ruciane-Nida25:0021:00
244Micha3 Garlinski01MUKS Technik Ruciane-Nida28:0018:00
3wakatMwakat31:0024:00
 
 
7M21 (12)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
145Mateusz Jasinski87M11 Mazurski Pu3k Artylerii22:001:00
246Adrian Polewaczyk94M15 Gi?ycka Brygada Zmech.31:00
347Patryk Karpowicz99M15 Gi?ycka Brygada Zmech.25:0010:00
448Adam Koziej87M145271415 Gi?ycka Brygada Zmech.10:0025:00
549Wiktor Magdalenski97Mindywidualnie1:007:00
650Damian Koz3owski95MNadleonictwo G3eboki Bród28:00
751Adrian Szlaszynski86MNadleonictwo Pisz4:0016:00
852Mateusz Fabisiak91MOSP Krutyn7:0019:00
953Dariusz Szrama96M1396729PUKS M3ode Or3y28:004:00
1054Arkadiusz Jakubczyk99MUKS Technik Ruciane-Nida16:0022:00
1155Daniel Mikielski90M413378UMKS ORKAN Ostróda13:0013:00
12wakatMwakat19:0034:00
 
 
8M35 (8)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
156Andrzej Gieleta81M11 Mazurski Pu3k Artylerii30:0020:00
257Tomasz Ruszewski82M14 pppanc Suwa3ki23:00
358Adam Bobrowski81M14 pppanc Suwa3ki32:00
459Pawe3 Giczewski85M14 pppanc Suwa3ki21:00
560Maciej Lech85M413372indywidualnie33:0017:00
661Jakub Banaszek82MLawki18:0026:00
762Mateusz Pankowski84M9101596UKS Technik Ruciane-Nida24:0029:00
8wakatMwakat27:0035:00
 
 
9M40 (12)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
163Mariusz Krysztopik80M11 Mazurski Pu3k Artylerii13:0022:00
264Marcin Durmaj79M15 Gi?ycka Brygada Zmech.31:00
365Dariusz Jaroniec79M145272315 Gi?ycka Brygada Zmech.7:0019:00
466Jacek Wiecko78M145273015 Gi?ycka Brygada Zmech.1:0025:00
567Marek Sudo377M145271915 Gi?ycka Brygada Zmech.22:0010:00
668Marcin Duda80MCHARTY PUSZCZY PISKIEJ25:0013:00
769MATEUSZ POMIANEK80MCHARTY PUSZCZY PISKIEJ19:001:00
870Marek Kubisiak77M7210455Skierniewickie Stowarzyszenie10:0028:00
971Maciej Ligocki76MUKS Technik Ruciane-Nida4:007:00
1072Rafa3 Zagroba80MUzerbejd?an16:004:00
1173Stanis3aw Stefanowicz79Mindywidualnie28:0016:00
12wakatMwakat31:0034:00
 
 
10M45 (9)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
174Pawe3 Wiliwis75M14 pppanc Suwa3ki10:00
275Krzysztof Ciborowski70M145271015 Gi?ycka Brygada Zmech.4:0024:00
376Bogdan Rycerski71M15 Gi?ycka Brygada Zmech.33:00
477Pawe3 Morawski62M7204094Indywidualni Pomorskie16:0027:00
578Victor Mikhaylov73M9777503Odessa Team Ukraina1:0021:00
679Dariusz Jachna73M412252UMKS ORKAN Ostróda7:0018:00
780Zbigniew Wrzosek70M7207728indywidualnie13:0015:00
881Aleksander Potocki72Mindywidualnie30:00
9wakatMwakat19:0036:00
 
 
11M50 (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
182Grzegorz Jasnoch67MNadleonictwo G3eboki Bród34:00
283Waldemar Wanczyk70MNadleonictwo Wyszków2:0031:00
3wakatMwakat5:0037:00
 
 
12M55 (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
184Dariusz B1czek65M8007387UKS Technik Ruciane-Nida11:0027:00
285Zbigniew B1czek62MUKS Technik Ruciane-Nida14:0030:00
3wakatMwakat17:0033:00
 
 
13M60 (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
186Marek Mikielski60M8664836UMKS ORKAN Ostróda20:0036:00
287Bogdan Lech60M8655943UMKS ORKAN Ostróda23:0042:00
3wakatMwakat26:0039:00
 
 
14M65 (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
188Bunia Kaczanowski55MOSP Krutyn14:0036:00
289Zdzis3aw Sitek54M7210452Skierniewickie Stowarzyszenie20:0030:00
390Zbigniew Lunski52M413395UMKS ORKAN Ostróda17:0027:00
491Janusz Bohaczek52M413376UMKS ORKAN Ostróda23:0033:00
5wakatMwakat26:0039:00
 
 
15M70 (4)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
192Andrzej Gorajski49M1407622indywidualnie5:003:00
293Henryk WoYniak48M2114920UMKS ORKAN Ostróda2:006:00
394Jerzy Wojty3a48M413388UMKS ORKAN Ostróda8:000:00
4Józef Kmicinski47M8000572PUKS M3ode Or3y11:009:00
 
 
18K14 (4)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
11Kornelia Przyby3owska06MUKS Technik Ruciane-Nida35:002:00
22Oksana Kmit06MUKS Technik Ruciane-Nida38:008:00
33Alicja Weglewska06MUKS Technik Ruciane-Nida41:005:00
4wakatMwakat44:0011:00
 
 
19K16 (6)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
14Maria Ligocka05MUKS Technik Ruciane-Nida0:009:00
25Apolonia Jedrzejczyk05MUKS Technik Ruciane-Nida3:0012:00
36Kinga Kaczmarczyk05MUKS Technik Ruciane-Nida6:006:00
47Wiktoria Kijewska04MUKS Technik Ruciane-Nida9:000:00
58Karolina Ko3odziejczyk04MUKS Technik Ruciane-Nida12:003:00
6wakatMwakat15:0015:00
 
 
21K20 (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
19Ma3gorzata Ligocka01MUKS Technik Ruciane-Nida24:002:00
210Paulina Zaborowska01MUKS Technik Ruciane-Nida27:008:00
311Laura Kruk01MUKS Technik Ruciane-Nida30:005:00
412Wiktoria Mrówka01MUKS Technik Ruciane-Nida33:0011:00
5wakatMwakat36:0014:00
 
 
22K21 (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
113Magdalena Wanczyk68M412387PUKS M3ode Or3y24:003:00
214Zuzanna Wanczyk97M8518305PUKS M3ode Or3y27:009:00
315Brygida Fabisiak91MUKS Technik Ruciane-Nida21:000:00
416Ma3gorzata B1czek01M8636995Wawel Kraków18:006:00
5wakatMwakat30:0012:00
 
 
23K35 (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
117Ma3gorzata M3ocek83M11 Mazurski Pu3k Artylerii36:0037:00
218Anita Ruszewska83M14 pppanc Suwa3ki46:00
319Natalia Dzika83M145272515 Gi?ycka Brygada Zmech.42:0043:00
420Irena Morawska62M300640Indywidualni Pomorskie39:0040:00
5wakatMwakat33:0049:00
 
 
24K40 (4)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
121Urszula DylNadolna79MNadleonictwo Spychowo8:008:00
222Agata Micha3owska78M882701Ochotnicza Stra? Po?arna Ostró2:002:00
323Agata Kulicka75M9861025Skierniewickie Stowarzyszenie5:005:00
4wakatMwakat11:0011:00
 
 
25K45 (4)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
124Katarzyna Markowska73MStajnia Koczek32:0032:00
225Dorota Potocka74Mindywidualnie38:00
326Stella Ha3aburda74Mindywidualnie35:00
4wakatMwakat35:0041:00
 
 
28K60 (4)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
127Halina Biziuk57M9102814UMKS ORKAN Ostróda20:0026:00
228Danuta Mikielska59M8664837UMKS ORKAN Ostróda23:0023:00
329Regina Lunska56M413394UMKS ORKAN Ostróda26:0020:00
4wakatMwakat29:0029:00
 
 
29K65 (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
130Ewa Lewon55M889676UMKS ORKAN Ostróda14:0014:00
2wakatMwakat17:0017:00
 
 
30OPEN (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
195Aleksandra Czarnecka01MUKS Technik Ruciane-Nida39:0019:00
296Monika Mrozicka76Mindywidualnie16:00
3wakatMwakat42:0022:00
 
 
31OPEN_R (15)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
197Magdalena i Tyme Rycerski20M15 Gi?ycka Brygada Zmech.
298Julia Rzosinska09M8brt
399Dariusz Rzosinski77M8brt
4100Jaros3aw Dobkowski80MCzerwiniaki
5101Jonasz Dobkowski06MCzerwiniaki
6102Pawe3 Mrozicki76MMrozy
7103Zosia Mrozicka13MMrozy
8104Basia i Jagoda Nadolna10MNadolniaki
9105Zuzanna Dom?a3a10MStajnia Koczek
10106Adam Dom?a3a74MStajnia Koczek
11107Nina i Ignacy Sek14MUKS Technik Ruciane-Nida
12108Jan Bohaczek10MUMKS ORKAN Ostróda
13109Tomasz Wielogórski11Mindywidualnie
14110Magdalena Wielogórska80Mindywidualnie
15120Filip i Mariusz D1browskiMUKS Technik Ruciane-Nida
 
 
32OPEN_S (10)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
1111Arkadiusz Szwara Tomasz Grzyb06MSP Spychowo40:00
2112Maciej Szwaradzk Kacper Jedrzejczyk06MSP Spychowo43:00
3113Angelika Borowsk Wiktor Oci1gaj06MSP Spychowo46:00
4114Nikodem Pierzcha Igor Trzcinski06MSP Spychowo34:00
5115Maciej Majewski Miko3aj Lukasik06MSP Spychowo37:00
6116Zosia Opalach Lidia Oliwinska09MSTO Miko3ajki7:00
7117Mi3osz Lukasik Maik Krettler08MSTO Miko3ajki10:00
8118Filip Kobus Bartosz Wodowski08MSTO Miko3ajki4:00
9119Bartosz Grabowsk Jakub Darowski09MSTO Miko3ajki1:00
10Kuba Puszczynski Olek WielogórskiMSP Spychowo49:00