XI Puchar Puszczy Piskiej 2020pt. 25.09.2020 23:16
Zg3oszenia klubami - Wszystkie etapystworzony przez OE12 © Stephan Krämer SportSoftware 2019

 
 
1UKS Technik Ruciane-Nida (27)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
11Kornelia Przyby3owska06MK14435:002:00
22Oksana Kmit06MK14438:008:00
33Alicja Weglewska06MK14441:005:00
44Maria Ligocka05MK1660:009:00
55Apolonia Jedrzejczyk05MK1663:0012:00
66Kinga Kaczmarczyk05MK1666:006:00
77Wiktoria Kijewska04MK1669:000:00
88Karolina Ko3odziejczyk04MK16612:003:00
99Ma3gorzata Ligocka01MK20524:002:00
1010Paulina Zaborowska01MK20527:008:00
1111Laura Kruk01MK20530:005:00
1212Wiktoria Mrówka01MK20533:0011:00
1315Brygida Fabisiak91MK21521:000:00
1431Jedrzej B1czek10M9201530M10335:0038:00
1537Karol Skisia3y04MM1650:0018:00
1638Dominik A?elonis04MM1656:0015:00
1739Patryk Majewski05MM1659:0021:00
1843Szymon Pienkowski01MM20325:0021:00
1944Micha3 Garlinski01MM20328:0018:00
2054Arkadiusz Jakubczyk99MM211216:0022:00
2162Mateusz Pankowski84M9101596M35824:0029:00
2271Maciej Ligocki76MM40124:007:00
2384Dariusz B1czek65M8007387M55311:0027:00
2485Zbigniew B1czek62MM55314:0030:00
2595Aleksandra Czarnecka01MOPEN339:0019:00
26107Nina i Ignacy Sek14MOPEN_R15
27120Filip i Mariusz D1browskiMOPEN_R15
 
 
2PUKS Młode Orły (4)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
113Magdalena Wanczyk68M412387K21524:003:00
214Zuzanna Wanczyk97M8518305K21527:009:00
353Dariusz Szrama96M1396729M211228:004:00
4Józef Kmicinski47M8000572M70411:009:00
 
 
3Wawel Kraków (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
116Ma3gorzata B1czek01M8636995K21518:006:00
 
 
411 Mazurski Pułk Artylerii (4)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
117Ma3gorzata M3ocek83MK35536:0037:00
245Mateusz Jasinski87MM211222:001:00
356Andrzej Gieleta81MM35830:0020:00
463Mariusz Krysztopik80MM401213:0022:00
 
 
514 pppanc Suwałki (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
118Anita Ruszewska83MK35546:00
257Tomasz Ruszewski82MM35823:00
358Adam Bobrowski81MM35832:00
459Pawe3 Giczewski85MM35821:00
574Pawe3 Wiliwis75MM45910:00
 
 
615 Giżycka Brygada Zmech. (11)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
119Natalia Dzika83M1452725K35542:0043:00
246Adrian Polewaczyk94MM211231:00
347Patryk Karpowicz99MM211225:0010:00
448Adam Koziej87M1452714M211210:0025:00
564Marcin Durmaj79MM401231:00
665Dariusz Jaroniec79M1452723M40127:0019:00
766Jacek Wiecko78M1452730M40121:0025:00
867Marek Sudo377M1452719M401222:0010:00
975Krzysztof Ciborowski70M1452710M4594:0024:00
1076Bogdan Rycerski71MM45933:00
1197Magdalena i Tyme Rycerski20MOPEN_R15
 
 
7Indywidualni Pomorskie (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
120Irena Morawska62M300640K35539:0040:00
277Pawe3 Morawski62M7204094M45916:0027:00
 
 
8Nadleśnictwo Spychowo (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
121Urszula DylNadolna79MK4048:008:00
 
 
9Ochotnicza Straż Pożarna Ostró (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
122Agata Micha3owska78M882701K4042:002:00
 
 
10Skierniewickie Stowarzyszenie (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
123Agata Kulicka75M9861025K4045:005:00
236Tomasz Kubisiak07M7210456M1420:0025:00
342Witold Kubisiak02M7210454M18318:0032:00
470Marek Kubisiak77M7210455M401210:0028:00
589Zdzis3aw Sitek54M7210452M65520:0030:00
 
 
11Stajnia Koczek (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
124Katarzyna Markowska73MK45432:0032:00
2105Zuzanna Dom?a3a10MOPEN_R15
3106Adam Dom?a3a74MOPEN_R15
 
 
12indywidualnie (15)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
125Dorota Potocka74MK45438:00
226Stella Ha3aburda74MK45435:00
332Maciej Krasula10MM10329:00
434Aleksander Wielogórski08MM12417:00
535Waldemar Nadolny09MM12420:00
640Jakub Potocki04MM16524:00
749Wiktor Magdalenski97MM21121:007:00
860Maciej Lech85M413372M35833:0017:00
973Stanis3aw Stefanowicz79MM401228:0016:00
1080Zbigniew Wrzosek70M7207728M45913:0015:00
1181Aleksander Potocki72MM45930:00
1292Andrzej Gorajski49M1407622M7045:003:00
1396Monika Mrozicka76MOPEN316:00
14109Tomasz Wielogórski11MOPEN_R15
15110Magdalena Wielogórska80MOPEN_R15
 
 
13UMKS ORKAN Ostróda (13)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
127Halina Biziuk57M9102814K60420:0026:00
228Danuta Mikielska59M8664837K60423:0023:00
329Regina Lunska56M413394K60426:0020:00
430Ewa Lewon55M889676K65214:0014:00
555Daniel Mikielski90M413378M211213:0013:00
679Dariusz Jachna73M412252M4597:0018:00
786Marek Mikielski60M8664836M60320:0036:00
887Bogdan Lech60M8655943M60323:0042:00
990Zbigniew Lunski52M413395M65517:0027:00
1091Janusz Bohaczek52M413376M65523:0033:00
1193Henryk WoYniak48M2114920M7042:006:00
1294Jerzy Wojty3a48M413388M7048:000:00
13108Jan Bohaczek10MOPEN_R15
 
 
14Ławki (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
133Lukasz Banaszek08MM1246:0014:00
261Jakub Banaszek82MM35818:0026:00
 
 
15Licem Ogólnokształcące im.Obro (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
141Adam Grala02MM18315:0029:00
 
 
16Nadleśnictwo Głęboki Bród (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
150Damian Koz3owski95MM211228:00
282Grzegorz Jasnoch67MM50334:00
 
 
17Nadleśnictwo Pisz (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
151Adrian Szlaszynski86MM21124:0016:00
 
 
18OSP Krutyń (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
152Mateusz Fabisiak91MM21127:0019:00
288Bunia Kaczanowski55MM65514:0036:00
 
 
19CHARTY PUSZCZY PISKIEJ (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
168Marcin Duda80MM401225:0013:00
269MATEUSZ POMIANEK80MM401219:001:00
 
 
20Uzerbejdżan (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
172Rafa3 Zagroba80MM401216:004:00
 
 
21Odessa Team Ukraina (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
178Victor Mikhaylov73M9777503M4591:0021:00
 
 
22Nadleśnictwo Wyszków (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
183Waldemar Wanczyk70MM5032:0031:00
 
 
238brt (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
198Julia Rzosinska09MOPEN_R15
299Dariusz Rzosinski77MOPEN_R15
 
 
24Czerwiniaki (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
1100Jaros3aw Dobkowski80MOPEN_R15
2101Jonasz Dobkowski06MOPEN_R15
 
 
25Mrozy (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
1102Pawe3 Mrozicki76MOPEN_R15
2103Zosia Mrozicka13MOPEN_R15
 
 
26Nadolniaki (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
1104Basia i Jagoda Nadolna10MOPEN_R15
 
 
27SP Spychowo (6)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
1111Arkadiusz Szwara Tomasz Grzyb06MOPEN_S1040:00
2112Maciej Szwaradzk Kacper Jedrzejczyk06MOPEN_S1043:00
3113Angelika Borowsk Wiktor Oci1gaj06MOPEN_S1046:00
4114Nikodem Pierzcha Igor Trzcinski06MOPEN_S1034:00
5115Maciej Majewski Miko3aj Lukasik06MOPEN_S1037:00
6Kuba Puszczynski Olek WielogórskiMOPEN_S1049:00
 
 
28STO Mikołajki (4)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
1116Zosia Opalach Lidia Oliwinska09MOPEN_S107:00
2117Mi3osz Lukasik Maik Krettler08MOPEN_S1010:00
3118Filip Kobus Bartosz Wodowski08MOPEN_S104:00
4119Bartosz Grabowsk Jakub Darowski09MOPEN_S101:00