XI Puchar Puszczy Piskiej 2020pt. 25.09.2020 23:16
Lista startowa wg kategorii - Etap 1stworzony przez OE12 © Stephan Krämer SportSoftware 2019

 
 
M10 (3)2,7 km7 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
32Maciej Krasula10indywidualnie29:00
wakatwakat32:00
319201530Jedrzej B1czek10UKS Technik Ruciane-Nida35:00
 
 
M12 (2)2,7 km7 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
33Lukasz Banaszek08Lawki6:00
wakatwakat9:00
 
 
M14 (2)2,7 km10 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
367210456Tomasz Kubisiak07Skierniewickie Stowarzyszenie0:00
wakatwakat3:00
 
 
M16 (4)4,0 km14 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
37Karol Skisia3y04UKS Technik Ruciane-Nida0:00
wakatwakat3:00
38Dominik A?elonis04UKS Technik Ruciane-Nida6:00
39Patryk Majewski05UKS Technik Ruciane-Nida9:00
 
 
M18 (3)4,4 km16 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
41Adam Grala02Licem Ogólnokszta3c1ce im.Obro15:00
427210454Witold Kubisiak02Skierniewickie Stowarzyszenie18:00
wakatwakat21:00
 
 
M20 (3)4,4 km16 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
43Szymon Pienkowski01UKS Technik Ruciane-Nida25:00
44Micha3 Garlinski01UKS Technik Ruciane-Nida28:00
wakatwakat31:00
 
 
M21 (10)5,1 km19 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
49Wiktor Magdalenski97indywidualnie1:00
51Adrian Szlaszynski86Nadleonictwo Pisz4:00
52Mateusz Fabisiak91OSP Krutyn7:00
481452714Adam Koziej8715 Gi?ycka Brygada Zmech.10:00
55413378Daniel Mikielski90UMKS ORKAN Ostróda13:00
54Arkadiusz Jakubczyk99UKS Technik Ruciane-Nida16:00
wakatwakat19:00
45Mateusz Jasinski8711 Mazurski Pu3k Artylerii22:00
47Patryk Karpowicz9915 Gi?ycka Brygada Zmech.25:00
531396729Dariusz Szrama96PUKS M3ode Or3y28:00
 
 
M35 (6)4,8 km17 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
61Jakub Banaszek82Lawki18:00
59Pawe3 Giczewski8514 pppanc Suwa3ki21:00
629101596Mateusz Pankowski84UKS Technik Ruciane-Nida24:00
wakatwakat27:00
56Andrzej Gieleta8111 Mazurski Pu3k Artylerii30:00
60413372Maciej Lech85indywidualnie33:00
 
 
M40 (11)4,8 km17 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
661452730Jacek Wiecko7815 Gi?ycka Brygada Zmech.1:00
71Maciej Ligocki76UKS Technik Ruciane-Nida4:00
651452723Dariusz Jaroniec7915 Gi?ycka Brygada Zmech.7:00
707210455Marek Kubisiak77Skierniewickie Stowarzyszenie10:00
63Mariusz Krysztopik8011 Mazurski Pu3k Artylerii13:00
72Rafa3 Zagroba80Uzerbejd?an16:00
69MATEUSZ POMIANEK80CHARTY PUSZCZY PISKIEJ19:00
671452719Marek Sudo37715 Gi?ycka Brygada Zmech.22:00
68Marcin Duda80CHARTY PUSZCZY PISKIEJ25:00
73Stanis3aw Stefanowicz79indywidualnie28:00
wakatwakat31:00
 
 
M45 (7)4,4 km16 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
789777503Victor Mikhaylov73Odessa Team Ukraina1:00
751452710Krzysztof Ciborowski7015 Gi?ycka Brygada Zmech.4:00
79412252Dariusz Jachna73UMKS ORKAN Ostróda7:00
74Pawe3 Wiliwis7514 pppanc Suwa3ki10:00
807207728Zbigniew Wrzosek70indywidualnie13:00
777204094Pawe3 Morawski62Indywidualni Pomorskie16:00
wakatwakat19:00
 
 
M50 (2)4,4 km16 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
83Waldemar Wanczyk70Nadleonictwo Wyszków2:00
wakatwakat5:00
 
 
M55 (3)4,0 km14 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
848007387Dariusz B1czek65UKS Technik Ruciane-Nida11:00
85Zbigniew B1czek62UKS Technik Ruciane-Nida14:00
wakatwakat17:00
 
 
M60 (3)4,0 km14 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
868664836Marek Mikielski60UMKS ORKAN Ostróda20:00
878655943Bogdan Lech60UMKS ORKAN Ostróda23:00
wakatwakat26:00
 
 
M65 (5)3,5 km13 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
88Bunia Kaczanowski55OSP Krutyn14:00
90413395Zbigniew Lunski52UMKS ORKAN Ostróda17:00
897210452Zdzis3aw Sitek54Skierniewickie Stowarzyszenie20:00
91413376Janusz Bohaczek52UMKS ORKAN Ostróda23:00
wakatwakat26:00
 
 
M70 (4)3,5 km13 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
932114920Henryk WoYniak48UMKS ORKAN Ostróda2:00
921407622Andrzej Gorajski49indywidualnie5:00
94413388Jerzy Wojty3a48UMKS ORKAN Ostróda8:00
8000572Józef Kmicinski47PUKS M3ode Or3y11:00
 
 
K14 (4)2,7 km10 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
1Kornelia Przyby3owska06UKS Technik Ruciane-Nida35:00
2Oksana Kmit06UKS Technik Ruciane-Nida38:00
3Alicja Weglewska06UKS Technik Ruciane-Nida41:00
wakatwakat44:00
 
 
K16 (6)3,5 km13 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
4Maria Ligocka05UKS Technik Ruciane-Nida0:00
5Apolonia Jedrzejczyk05UKS Technik Ruciane-Nida3:00
6Kinga Kaczmarczyk05UKS Technik Ruciane-Nida6:00
7Wiktoria Kijewska04UKS Technik Ruciane-Nida9:00
8Karolina Ko3odziejczyk04UKS Technik Ruciane-Nida12:00
wakatwakat15:00
 
 
K20 (5)4,0 km14 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
9Ma3gorzata Ligocka01UKS Technik Ruciane-Nida24:00
10Paulina Zaborowska01UKS Technik Ruciane-Nida27:00
11Laura Kruk01UKS Technik Ruciane-Nida30:00
12Wiktoria Mrówka01UKS Technik Ruciane-Nida33:00
wakatwakat36:00
 
 
K21 (5)4,6 km17 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
168636995Ma3gorzata B1czek01Wawel Kraków18:00
15Brygida Fabisiak91UKS Technik Ruciane-Nida21:00
13412387Magdalena Wanczyk68PUKS M3ode Or3y24:00
148518305Zuzanna Wanczyk97PUKS M3ode Or3y27:00
wakatwakat30:00
 
 
K35 (4)3,8 km14 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
wakatwakat33:00
17Ma3gorzata M3ocek8311 Mazurski Pu3k Artylerii36:00
20300640Irena Morawska62Indywidualni Pomorskie39:00
191452725Natalia Dzika8315 Gi?ycka Brygada Zmech.42:00
 
 
K40 (4)3,8 km14 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
22882701Agata Micha3owska78Ochotnicza Stra? Po?arna Ostró2:00
239861025Agata Kulicka75Skierniewickie Stowarzyszenie5:00
21Urszula DylNadolna79Nadleonictwo Spychowo8:00
wakatwakat11:00
 
 
K45 (2)3,7 km13 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
24Katarzyna Markowska73Stajnia Koczek32:00
wakatwakat35:00
 
 
K60 (4)3,1 km12 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
279102814Halina Biziuk57UMKS ORKAN Ostróda20:00
288664837Danuta Mikielska59UMKS ORKAN Ostróda23:00
29413394Regina Lunska56UMKS ORKAN Ostróda26:00
wakatwakat29:00
 
 
K65 (2)3,1 km12 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
30889676Ewa Lewon55UMKS ORKAN Ostróda14:00
wakatwakat17:00
 
 
OPEN (2)2,7 km10 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
95Aleksandra Czarnecka01UKS Technik Ruciane-Nida39:00
wakatwakat42:00
 
 
OPEN_S (6)2,7 km10 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
114Nikodem Pierzcha Igor Trzcinski06SP Spychowo34:00
115Maciej Majewski Miko3aj Lukasik06SP Spychowo37:00
111Arkadiusz Szwara Tomasz Grzyb06SP Spychowo40:00
112Maciej Szwaradzk Kacper Jedrzejczyk06SP Spychowo43:00
113Angelika Borowsk Wiktor Oci1gaj06SP Spychowo46:00
Kuba Puszczynski Olek WielogórskiSP Spychowo49:00