XI Puchar Puszczy Piskiej 2020pt. 25.09.2020 23:17
Lista startowa wg kategorii - Etap 2stworzony przez OE12 © Stephan Krämer SportSoftware 2019

 
 
M10 (2)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
319201530Jedrzej B1czek10UKS Technik Ruciane-Nida38:00
wakatwakat41:00
 
 
M12 (4)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
33Lukasz Banaszek08Lawki14:00
34Aleksander Wielogórski08indywidualnie17:00
35Waldemar Nadolny09indywidualnie20:00
wakatwakat23:00
 
 
M14 (2)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
367210456Tomasz Kubisiak07Skierniewickie Stowarzyszenie25:00
wakatwakat28:00
 
 
M16 (5)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
38Dominik A?elonis04UKS Technik Ruciane-Nida15:00
37Karol Skisia3y04UKS Technik Ruciane-Nida18:00
39Patryk Majewski05UKS Technik Ruciane-Nida21:00
40Jakub Potocki04indywidualnie24:00
wakatwakat27:00
 
 
M18 (3)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
41Adam Grala02Licem Ogólnokszta3c1ce im.Obro29:00
427210454Witold Kubisiak02Skierniewickie Stowarzyszenie32:00
wakatwakat35:00
 
 
M20 (3)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
44Micha3 Garlinski01UKS Technik Ruciane-Nida18:00
43Szymon Pienkowski01UKS Technik Ruciane-Nida21:00
wakatwakat24:00
 
 
M21 (12)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
45Mateusz Jasinski8711 Mazurski Pu3k Artylerii1:00
531396729Dariusz Szrama96PUKS M3ode Or3y4:00
49Wiktor Magdalenski97indywidualnie7:00
47Patryk Karpowicz9915 Gi?ycka Brygada Zmech.10:00
55413378Daniel Mikielski90UMKS ORKAN Ostróda13:00
51Adrian Szlaszynski86Nadleonictwo Pisz16:00
52Mateusz Fabisiak91OSP Krutyn19:00
54Arkadiusz Jakubczyk99UKS Technik Ruciane-Nida22:00
481452714Adam Koziej8715 Gi?ycka Brygada Zmech.25:00
50Damian Koz3owski95Nadleonictwo G3eboki Bród28:00
46Adrian Polewaczyk9415 Gi?ycka Brygada Zmech.31:00
wakatwakat34:00
 
 
M35 (7)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
60413372Maciej Lech85indywidualnie17:00
56Andrzej Gieleta8111 Mazurski Pu3k Artylerii20:00
57Tomasz Ruszewski8214 pppanc Suwa3ki23:00
61Jakub Banaszek82Lawki26:00
629101596Mateusz Pankowski84UKS Technik Ruciane-Nida29:00
58Adam Bobrowski8114 pppanc Suwa3ki32:00
wakatwakat35:00
 
 
M40 (12)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
69MATEUSZ POMIANEK80CHARTY PUSZCZY PISKIEJ1:00
72Rafa3 Zagroba80Uzerbejd?an4:00
71Maciej Ligocki76UKS Technik Ruciane-Nida7:00
671452719Marek Sudo37715 Gi?ycka Brygada Zmech.10:00
68Marcin Duda80CHARTY PUSZCZY PISKIEJ13:00
73Stanis3aw Stefanowicz79indywidualnie16:00
651452723Dariusz Jaroniec7915 Gi?ycka Brygada Zmech.19:00
63Mariusz Krysztopik8011 Mazurski Pu3k Artylerii22:00
661452730Jacek Wiecko7815 Gi?ycka Brygada Zmech.25:00
707210455Marek Kubisiak77Skierniewickie Stowarzyszenie28:00
64Marcin Durmaj7915 Gi?ycka Brygada Zmech.31:00
wakatwakat34:00
 
 
M45 (8)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
807207728Zbigniew Wrzosek70indywidualnie15:00
79412252Dariusz Jachna73UMKS ORKAN Ostróda18:00
789777503Victor Mikhaylov73Odessa Team Ukraina21:00
751452710Krzysztof Ciborowski7015 Gi?ycka Brygada Zmech.24:00
777204094Pawe3 Morawski62Indywidualni Pomorskie27:00
81Aleksander Potocki72indywidualnie30:00
76Bogdan Rycerski7115 Gi?ycka Brygada Zmech.33:00
wakatwakat36:00
 
 
M50 (3)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
83Waldemar Wanczyk70Nadleonictwo Wyszków31:00
82Grzegorz Jasnoch67Nadleonictwo G3eboki Bród34:00
wakatwakat37:00
 
 
M55 (3)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
848007387Dariusz B1czek65UKS Technik Ruciane-Nida27:00
85Zbigniew B1czek62UKS Technik Ruciane-Nida30:00
wakatwakat33:00
 
 
M60 (3)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
868664836Marek Mikielski60UMKS ORKAN Ostróda36:00
wakatwakat39:00
878655943Bogdan Lech60UMKS ORKAN Ostróda42:00
 
 
M65 (5)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
90413395Zbigniew Lunski52UMKS ORKAN Ostróda27:00
897210452Zdzis3aw Sitek54Skierniewickie Stowarzyszenie30:00
91413376Janusz Bohaczek52UMKS ORKAN Ostróda33:00
88Bunia Kaczanowski55OSP Krutyn36:00
wakatwakat39:00
 
 
M70 (4)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
94413388Jerzy Wojty3a48UMKS ORKAN Ostróda0:00
921407622Andrzej Gorajski49indywidualnie3:00
932114920Henryk WoYniak48UMKS ORKAN Ostróda6:00
8000572Józef Kmicinski47PUKS M3ode Or3y9:00
 
 
K14 (4)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
1Kornelia Przyby3owska06UKS Technik Ruciane-Nida2:00
3Alicja Weglewska06UKS Technik Ruciane-Nida5:00
2Oksana Kmit06UKS Technik Ruciane-Nida8:00
wakatwakat11:00
 
 
K16 (6)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
7Wiktoria Kijewska04UKS Technik Ruciane-Nida0:00
8Karolina Ko3odziejczyk04UKS Technik Ruciane-Nida3:00
6Kinga Kaczmarczyk05UKS Technik Ruciane-Nida6:00
4Maria Ligocka05UKS Technik Ruciane-Nida9:00
5Apolonia Jedrzejczyk05UKS Technik Ruciane-Nida12:00
wakatwakat15:00
 
 
K20 (5)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
9Ma3gorzata Ligocka01UKS Technik Ruciane-Nida2:00
11Laura Kruk01UKS Technik Ruciane-Nida5:00
10Paulina Zaborowska01UKS Technik Ruciane-Nida8:00
12Wiktoria Mrówka01UKS Technik Ruciane-Nida11:00
wakatwakat14:00
 
 
K21 (5)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
15Brygida Fabisiak91UKS Technik Ruciane-Nida0:00
13412387Magdalena Wanczyk68PUKS M3ode Or3y3:00
168636995Ma3gorzata B1czek01Wawel Kraków6:00
148518305Zuzanna Wanczyk97PUKS M3ode Or3y9:00
wakatwakat12:00
 
 
K35 (5)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
17Ma3gorzata M3ocek8311 Mazurski Pu3k Artylerii37:00
20300640Irena Morawska62Indywidualni Pomorskie40:00
191452725Natalia Dzika8315 Gi?ycka Brygada Zmech.43:00
18Anita Ruszewska8314 pppanc Suwa3ki46:00
wakatwakat49:00
 
 
K40 (4)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
22882701Agata Micha3owska78Ochotnicza Stra? Po?arna Ostró2:00
239861025Agata Kulicka75Skierniewickie Stowarzyszenie5:00
21Urszula DylNadolna79Nadleonictwo Spychowo8:00
wakatwakat11:00
 
 
K45 (4)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
24Katarzyna Markowska73Stajnia Koczek32:00
26Stella Ha3aburda74indywidualnie35:00
25Dorota Potocka74indywidualnie38:00
wakatwakat41:00
 
 
K60 (4)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
29413394Regina Lunska56UMKS ORKAN Ostróda20:00
288664837Danuta Mikielska59UMKS ORKAN Ostróda23:00
279102814Halina Biziuk57UMKS ORKAN Ostróda26:00
wakatwakat29:00
 
 
K65 (2)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
30889676Ewa Lewon55UMKS ORKAN Ostróda14:00
wakatwakat17:00
 
 
OPEN (3)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
96Monika Mrozicka76indywidualnie16:00
95Aleksandra Czarnecka01UKS Technik Ruciane-Nida19:00
wakatwakat22:00
 
 
OPEN_S (4)
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
119Bartosz Grabowsk Jakub Darowski09STO Miko3ajki1:00
118Filip Kobus Bartosz Wodowski08STO Miko3ajki4:00
116Zosia Opalach Lidia Oliwinska09STO Miko3ajki7:00
117Mi3osz Lukasik Maik Krettler08STO Miko3ajki10:00